USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català7/3

Webs sindicats

STEi

STEPV

IAC

google 
somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

El Govern actualitza el decret d’ordenació dels ensenyaments d’arts plàstiques i disseny, que obre la possibilitat de crear títols propis de la Generalitat.

 

Recurs d’inconstitucionalitat contra la LOMCE

CONSELLERA RIGAU: RESIGNACIÓ O INSUBMISSIÓ?

extra
retalladesdia

Borsa: criteris per no cobrir substitucions - NO Telemàtics BORSA: Horaris

cap centre es tancaDEFENSEM LA LLENGUA: Manifest de Somescola FOTOS

TAULA RODONA: Parlem d'escola rural - Fotos

Dilluns 10/2:

totmataro: En la mort de Jordi Canal

Borsa: criteris per no cobrir substitucions. - Nomenaments no Telemàtics :: Horaris

Borsa Personal Laboral:Llistes definitives

a b c
imatge

5N: ATUREM ELS PRESSUPOSTOS ANTISOCIALS concentració i roda de premsa de la campanya al Parlament. Fotos i comunicat de premsa

ILP per una Renda Garatida de Ciutadania: lliurades 121.191 signatures

Fotos i vídeos: BCN, TGN, Tortosa, Lleida, Manresa

Estiu: 19.018 adjudicacions centre/especialitat - agost: 2.739

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

TOTS ELS NOMENAMENTS DIA a DIA

NivCesp CiutatVallèsOccComarquesBaixMaresmeLleidaTarragonaGironaCentralT.Ebre
DATA: 07/0307/0307/0307/0307/0307/0307/0307/0307/0307/03
P ALL 10.701 s:-20.411 s:-
P EES 46.748 s:-17.481 s:-20.446 s:-50.974 s:-18.962 s:-20.237 s:-51.408 s:-49.105 s:-
P INF 6.473 s:-46.022 s:-14.454 s:-21.977 s:-12.775 s:-18.801 s:-9.931 s:-19.441 s:-19.793 s:-
P PAN 16.861 s:-49.622 s:44.091No hi h s:44.811No hi h s:46.55851.317 s:-20.070 s:-51.563 s:-
P PEF 18.949 s:-22.231 s:-13.836 s:-15.669 s:-15.868 s:-20.581 s:-13.330 s:-
P PMU 22.171 s:-20.832 s:-45.835 s:-51.031 s:-
P PRI 17.240 s:-21.556 s:-21.974 s:-17.533 s:-21.972 s:-4.166 s:-17.841 s:-20.560 s:-18.832 s:-17.373 s:-
S 192 14.01021.033
S 502 17.843
S 524 43.721
S 606 46.116
S 609 21.769
S 611 52.212
S 619 40.90721.955
S 620 42.12643.18045.26220.710
S 621 19.136
S 622 15.968
S 623 21.087
S 715 4.891
S AN 20.80020.88911.27211.423
S CLA 45.47349.131
S CN 41.83343.06240.27316.078
S DI 16.66816.7911.406
S EF 4.64016.37321.76313.786
S FI 9.56440.28416.466
S FQ 45.26920.360
S FR 40.141
S GE 13.21316.58116.75512.247
S LC 10.65820.5046.5065.03845.587
S LE 15.424
S MA 42.85844.72343.46743.64916.994
S MU 16.114
S PSI 12.17216.54515.25218.065
S TEC 42.09421.47244.760

normativa