USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català14/2

Webs sindicats

STEi

STEPV

IAC

google 
somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

DEFENSEM LA LLENGUA: Manifest de Somescola FOTOS

TAULA RODONA: PARLEM D'ESCOLA RURAL

retalladesdia

Borsa: criteris per no cobrir substitucions. - Nomenaments no Telemàtics :: Horaris

CONSELLERA RIGAU: RESIGNACIÓ O INSUBMISSIÓ?

Borsa Personal Laboral:Llistes definitives

a
a b c
extra
imatge

PERSONAL LABORAL I PAS:

Pla de formació 2014

inici
lemonche

Borsa: criteris per no cobrir substitucions - NO Telemàtics BORSA: Horaris

5N: ATUREM ELS PRESSUPOSTOS ANTISOCIALS concentració i roda de premsa de la campanya al Parlament. Fotos i comunicat de premsa

Borsa: Nomenaments dijous en lloc de divendres consulteu el web del sstt

ILP per una Renda Garatida de Ciutadania: lliurades 121.191 signatures

Fotos i vídeos: BCN, TGN, Tortosa, Lleida, Manresa

Estiu: 19.018 adjudicacions centre/especialitat - agost: 2.739

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

TOTS ELS NOMENAMENTS DIA a DIA

NivCesp CiutatBaixVallèsOccGironaMaresmeCentralLleidaTarragonaComarquesT.Ebre
DATA: 14/0214/0214/0214/0214/0214/0214/0214/0214/0214/02
P EES 22.053 s:-48.449 s:-46.421 s:-50.198 s:-21.095 s:-13.218 s:-17.314 s:-
P INF 40.584 s:-44.167 s:-42.383 s:-21.454 s:-21.675 s:-20.990 s:-20.012 s:-18.575 s:-21.718 s:-18.761 s:-
P PAN 47.882 s:-18.625 s:-No hi h s:43.168No hi h s:12.316
P PEF 20.734 s:-6.630 s:-20.580 s:-41.669 s:-16.400 s:-19.457 s:-
P PMU 18.022 s:-20.473 s:-49.500 s:-17.760 s:-49.073 s:20.15050.017 s:-15.056 s:-19.119 s:-
P PRI 19.709 s:-21.735 s:-20.947 s:-21.312 s:-21.737 s:-19.242 s:-17.296 s:-17.522 s:-20.688 s:-
S 135 42.441
S 501 3.218
S 507 41.681
S 602 47.305
S 616 41.043
S 618 17.997
S 620 41.52442.887
S 625 14.094
S 627 45.350
S 629 42.523
S 707 17.642
S 712 17.234
S AN 11.05215.87442.62615.46730.36517.219
S CLA 49.131
S CN 41.74721.77642.14722.19421.816
S ECO 42.94242.578
S EF 14.85820.61341.32820.34216.745
S FI 17.9689.570
S FQ 40.16245.321
S FR 46.880
S GE 16.26015.37615.857
S LC 20.13250.43110.778
S LE 21.20319.689
S MA 17.76844.78445.13622.07716.467
S MU 22.29018.870
S PSI 13.79513.958
S TEC 20.29541.63920.40810.72616.71917.986

snormativa