USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català29/1

Webs sindicats

STEi

STEPV

IAC

google 
somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

BORSA. Modificacions: de dl 27/1 a dl 3/2 - Més inf. FB

retallades dia
a
a b c
extra

Curs Professorat Interí novell: inscripció fins al 24/1

imatgevicent mauri

Borsa: criteris per no cobrir substitucions. - Nomenaments no Telemàtics -: Horaris

PERSONAL LABORAL I PAS:

Pla de formació 2014

inici
lemonche

Borsa: criteris per no cobrir substitucions - NO Telemàtics BORSA: Horaris

5N: ATUREM ELS PRESSUPOSTOS ANTISOCIALS concentració i roda de premsa de la campanya al Parlament. Fotos i comunicat de premsa

Borsa: Nomenaments dijous en lloc de divendres consulteu el web del sstt

ILP per una Renda Garatida de Ciutadania: lliurades 121.191 signatures

Fotos i vídeos: BCN, TGN, Tortosa, Lleida, Manresa

Estiu: 19.018 adjudicacions centre/especialitat - agost: 2.739

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

3f

TOTS ELS NOMENAMENTS DIA a DIA

NivCesp CiutatComarquesBaixMaresmeGironaLleidaTarragonaVallèsOccT.EbreCentral
DATA: 28/0128/0128/0128/0128/0128/0128/0128/0128/0128/01
P ALL 20.778 s:-
P EES 20.951 s:-20.484 s:-51.542 s:-16.890 s:-20.461 s:-47.379 s:-
P INF 6.492 s:-21.930 s:-18.301 s:-17.164 s:-19.453 s:-21.060 s:-17.148 s:-15.322 s:-20.333 s:-
P PAN No hi h s:19.551No hi h s:21.263No hi h s:30.377No hi h s:42.86018.332 s:16.42919.163 s:-50.515 s:-
P PEF 18.707 s:-16.212 s:-20.483 s:-
P PMU 20.740 s:-18.878 s:-17.367 s:-15.701 s:-48.924 s:-18.090 s:-
P PRI 17.857 s:-16.976 s:-17.981 s:-19.635 s:-19.393 s:-15.629 s:-13.865 s:-17.853 s:-12.836 s:-
S 510 18.265
S 523 48.125
S 601
S 609 15.779
S 621 41.054
S 625 13.217
S 626 19.276
S AL 19.683
S AN 15.20830.04915.3204.66814.58521.383
S CLA 16.023
S CN 19.94620.194
S DI 10.943
S ECO 42.49945.504
S EF 13.263
S FI 10.49817.12213.922
S FQ 43.32121.36540.72242.913
S FR 15.270
S GE 16.09614.47813.5329.24610.97113.519
S LC 42.30821.12715.1709.97314.421
S LE 20.7959.78521.303
S MA 41.50444.72518.78020.675
S MU 10.37217.49615.962
S PSI 14.46911.673
S TEC 17.29121.483

snormativa



s