USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català17/1

Webs sindicats

STEi

STEPV

IAC

google 
somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

25g

Curs Professorat Interí novell: inscripció fins al 24/1

pensions

DOGC 15/1: Centres

Mesa 10/1: Resum de la mesa

Especialitats provisionals BORSA

xerrada lomce
imatgevicent mauri

Borsa: criteris per no cobrir substitucions. - NO Nomenaments no Telemàtics -: Horaris

PERSONAL LABORAL I PAS:

Pla de formació 2014

madiba
sant feliu de codines
inici
lemonche

Borsa: criteris per no cobrir substitucions - NO Telemàtics BORSA: Horaris

5N: ATUREM ELS PRESSUPOSTOS ANTISOCIALS concentració i roda de premsa de la campanya al Parlament. Fotos i comunicat de premsa

Borsa: Nomenaments dijous en lloc de divendres consulteu el web del sstt

ILP per una Renda Garatida de Ciutadania: lliurades 121.191 signatures

Fotos i vídeos: BCN, TGN, Tortosa, Lleida, Manresa

Estiu: 19.018 adjudicacions centre/especialitat - agost: 2.739

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

TOTS ELS NOMENAMENTS DIA a DIA

NivCesp CiutatBaixMaresmeCentralGironaLleidaTarragonaComarquesVallèsOccT.Ebre
DATA: 17/0117/0117/0117/0117/0117/0117/0117/0117/0117/01
P EES 19.776 s:-19.133 s:-45.882 s:-17.649 s:-16.299 s:-12.311 s:-21.482 s:-
P INF 18.926 s:-18.777 s:-16.465 s:-17.124 s:-18.721 s:-18.011 s:-18.685 s:-13.905 s:-17.118 s:-15.565 s:-
P PAN No hi h s:13.531No hi h s:22.236No hi h s:22.21515.403 s:-21.123 s:-20.070 s:-15.650 s:-
P PEF 17.584 s:-17.146 s:-14.613 s:-15.007 s:-
P PMU 20.142 s:-48.770 s:-51.145 s:-11.397 s:-17.773 s:-16.887 s:-
P PRI 17.993 s:-17.533 s:-17.893 s:-16.038 s:-13.695 s:-6.332 s:-17.522 s:-17.653 s:-17.208 s:-10.776 s:-
S 192 17.820
S 505 6.723
S 507 48.94849.83443.403
S 508 13.516
S 517 41.362
S 518 16.111
S 609 17.57321.15222.165
S 620 41.85030.336
S 627 45.342
S AL 16.064
S AN 12.72910.45918.50719.74312.738
S CN 41.95111.39218.744
S DI 11.46218.667
S ECO 17.223
S EF 10.34321.501
S FI 7.70514.5656.908
S FQ 21.32420.48018.68917.843
S GE 13.21311.10515.08913.512
S LC 16.61912.02719.13420.31817.06812.125
S LE 7.8529.78518.97111.11011.22517.631
S MA 41.76543.87341.664
S MU 14.26314.873
S PSI 8.807
S TEC 20.52813.01813.080

View image on Twitter




25g
snormativa
s