USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català15/1

Webs sindicats

STEi

STEPV

IAC

google 
somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

Professorat Interí: Formació del professorat novell. inscripció del 13 al 24 de gener

Mesa 10/1: Resum de la mesa

imatgevicent mauri

Borsa: criteris per no cobrir substitucions. - NO Nomenaments no Telemàtics -: Horaris

PERSONAL LABORAL I PAS:

Pla de formació 2014

madiba
sant feliu de codines
inici
lemonche

Borsa: criteris per no cobrir substitucions - NO Telemàtics BORSA: Horaris

5N: ATUREM ELS PRESSUPOSTOS ANTISOCIALS concentració i roda de premsa de la campanya al Parlament. Fotos i comunicat de premsa

Borsa: Nomenaments dijous en lloc de divendres consulteu el web del sstt

ILP per una Renda Garatida de Ciutadania: lliurades 121.191 signatures

Fotos i vídeos: BCN, TGN, Tortosa, Lleida, Manresa

Estiu: 19.018 adjudicacions centre/especialitat - agost: 2.739

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

TOTS ELS NOMENAMENTS DIA a DIA

NivCesp CiutatComarquesBaixVallèsOccMaresmeCentralGironaLleidaTarragonaT.Ebre
DATA: 14/0114/0114/0114/0114/0114/0114/0114/0114/0114/01
P ALL 48.851 s:-
P EES 17.835 s:-19.721 s:-17.103 s:-18.899 s:-22.093 s:-10.949 s:-14.402 s:-
P INF 18.305 s:-15.588 s:-18.184 s:-10.733 s:-17.274 s:-8.728 s:-14.245 s:-21.387 s:-12.626 s:-
P PAN 50.554 s:-No hi h s:17.78218.625 s:19.00751.711 s:16.47445.906 s:21.05945.670 s:-No hi h s:-21.007 s:-22.276 s:-
P PEF 18.034 s:-15.507 s:-15.738 s:-16.855 s:-16.684 s:-18.441 s:-12.185 s:-12.531 s:-12.815 s:-
P PMU 19.643 s:-19.658 s:-21.493 s:-11.499 s:-51.219 s:-17.933 s:-8.860 s:-
P PRI 16.284 s:-16.976 s:-17.261 s:-16.857 s:-16.916 s:-15.248 s:-19.314 s:-16.534 s:-16.554 s:-
S 135 46.472
S 193 16.521
S 501 14.0033.218
S 508 12.5427.418
S 512 21.34320.448
S 518 41.572
S 603 20.672
S 609 18.372
S 616 21.502
S AL
S AN 12.34213.79712.40120.26319.06115.878
S CN 21.48418.66218.49021.16213.872
S DI 18.16615.484
S EF 21.1996.62815.46111.935
S FQ 21.28518.20419.11816.158
S FR 3.31514.89516.513
S GE 9.0529.94612.054
S LC 19.81316.03016.22010.778
S LE 6.90913.55714.74317.30612.4469.018
S MA 19.76121.78444.67744.07921.74740.280
S MU 13.960
S PSI 13.4128.252
S TEC 18.02718.60115.68410.483



25g
snormativa
s