USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català15/11

Webs sindicats

STEi

STEPV

IAC

google 
somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

Borsa: criteris per no cobrir substitucions - NO Telemàtics BORSA: Horaris - Modificacions

5N: ATUREM ELS PRESSUPOSTOS ANTISOCIALS concentració i roda de premsa de la campanya al Parlament. Fotos i comunicat de premsa

Borsa: Nomenaments dijous en lloc de divendres consulteu el web del sstt

ILP per una Renda Garatida de Ciutadania: lliurades 121.191 signatures

Fotos i vídeos: BCN, TGN, Tortosa, Lleida, Manresa

bcnaetgn

VAGA GENERAL D'EDUCACIÓ avui dijous 24 d'octubre

ni LOMCE, ni LEC, ni RETALLADES


Fotos dimecres 23/10: Consulta a Lleida - Concentració a Vic - Barcelona
manis MUCE Manifestacions MUCE

Foto

Barcelona 18/10: pintem Catalunya de groc

USTEC·STEs fa 2 preguntes més:

COMPLETEU la consulta ciutadana sobre l'educació

Publiquem queixa registrada al SSTT de Girona - Nou: criteris per no cobrir substitucions

NOMENAMENTS NO TELEMÀTICS BORSA: Horari, sou - gestió - Modificacions

Estiu: 19.018 adjudicacions centre/especialitat - agost: 2.739

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

Paga Extra: La mesura de la inflexibilitat del Govern

Aquest descompte l'estan aplicant ja al professorat substitut

lladres

TOTS ELS NOMENAMENTS DIA a DIA

NivCesp CiutatComarquesBaixMaresmeCentralGironaLleidaTarragonaVallèsOccT.Ebre
DATA: 15/1115/1115/1115/1115/1115/1115/1115/1115/1115/11
P ALL 20.214 s:-
P EES 18.513 s:-20.313 s:-18.328 s:-15.049 s:-17.601 s:-19.066 s:-
P INF 17.044 s:-18.239 s:-18.706 s:-17.012 s:-18.981 s:-19.461 s:-16.873 s:-15.659 s:-16.237 s:-
P PAN 50.528 s:-No hi h s:15.49741.720 s:-20.436 s:20.96451.377 s:-18.332 s:-40.091 s:-
P PEF 16.362 s:-15.835 s:-15.020 s:-16.302 s:-17.528 s:-18.056 s:-5.971 s:-12.420 s:-
P PMU 18.022 s:-20.530 s:-19.610 s:-16.874 s:-
P PRI 16.134 s:-17.142 s:-17.027 s:-16.682 s:-17.938 s:-19.500 s:-16.180 s:-13.252 s:-15.841 s:-11.211 s:-
S 501 14.29240.55019.471
S 505 13.3096.564
S 507 46.77152.06645.382
S 508 8.996
S 618 18.894
S 619 17.220
S 627 44.521
S AN 15.93210.62515.10618.360
S CN 20.48620.85818.662
S DI 18.390
S ECO 21.450
S EF 17.63218.44518.510
S FQ 20.28221.02818.68918.125
S GE 14.41316.03910.20713.906
S LC 21.1279.14011.4937.899
S LE 11.22514.956
S MA 20.70520.92122.00920.59221.17919.12521.539
S MU 12.0755.5308.114
S TEC 19.99541.47619.92319.33219.518
Avià


Granollers 21N
snormativa