USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català17/9

Webs sindicats

STEi

STEPV

 

somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

BORSA: llista de disponibles per especialitat amb informació de persones que tenen plaça adjudicada

USTEC·STEs: NOMENAMENTS NO TELEMÀTICS places de difícil COBERTURA

Publiquem queixa registrada al SSTT de la Catalunya Central sobre irregularitats...

Terres de l'Ebre: Primer dia de curs sense normalitat (fotos i vídeos)

USTEC·STEs: NOMENAMENTS NO TELEMÀTICS places de difícil COBERTURA

Publiquem queixa registrada al SSTT de la Catalunya Central sobre irregularitats...

La Intersindical Alternativa de Catalunya davant l'11 de setembre

plou sobre mullat a

a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plou sobre mullatInici de curs 13-14: Plou sobre mullat

Portaveu: Rosa Cañadell s’acomiada, Ana Elvira nova portaveu

a

Jornades de DEJUNI contra la pobresa p.Catalunya de 13 a 15 setembre

Llista dels nomenaments de 29/8, 30/8, 9/9 i 10/9 per especialitat i sstt

a

a

Acte contra la repressió social i sindical

Solidaritat amb el SAT 10/9 18:30 Cotxeres de Sants

MÀSTER / CAP: Inscripcions del 17 al dv 20/9 IOC (pels que no poden fer el d'universitat)

Estiu: 19.018 adjudicacions centre/especialitat - agost: 2.739

Personal laboral: Integradors/integradores socials contractacions amb data 2 de setembre com a personal propi del Departament

USTEC·STEs: Comunicat de suport i crida a la participació a la Marxa per l'educació pública

MARXA PER L'EDUCACIÓ - FOTOS i cròniques: inici 24/8 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31

Dissabte 31/8:

Público: En marcha por la educación pública

La Vanguàrdia: Llapis 'expropiats'

BORSA: professorat interí per especialitats, inclou destinació

Llista dels 2.739 nomenaments de 29 i 30/8 per especialitat i sstt

jornada/st 1 2 3 4 5 6 17 25 43 44 total
1 33 14 41 42 60 24 40 18 27 21 320
0,9266 8 13 11 20 . 14 14 7 9 4 100
0,8666 . . . . . . 1 . . . 1
0,83 12 37 53 52 48 35 45 24 19 11 336
0,50 272 206 206 226 226 173 227 126 260 59 1.981
0,33 . . . . . . . . 1 . 1
total 325 270 311 340 334 246 327 175 316 95 2.739

Departament: nomenaments telemàtics - FACEBOOK: dubtes


Dilluns 5/8:

La Vanguàrdia: Quatre hores de reforç a primer curs d'ESO

Dimecres 31/7:

El País: Mas abre la puerta a devolver el dinero

ATURAR LES AGRESSIONS A LA LLENGUA CATALANA A LES ILLES, TAMBÉ ENS PERTOCA

Comunicat conjunt: STEPV Intersindical Valenciana, USTEC·STEs de Catalunya i STEI Intersindical Illes Balears

Diumenge 28/7:

El País: La larga mano de CDC en el Palau

La Vanguàrdia: Un revolt mortal

PS, CS, PP, IN: consulta totes les adjudicacions per especialitats

Publicada la resolució definitiva dijous 25/7/2013 15h

estiu 2013: FACEBOOK (16.500 membres) dubtes destinacions

Departament: destinacions per centre, municipi, comarca...

Eina destinacions --- Convocatòria indexada consulta ràpida

PROPOSTES DE NO CONTINUÏTAT - Al·legacions

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

NivCesp CiutatComarquesBaixVallèsOccCentralGironaLleidaTarragonaT.EbreMaresme
DATA: 17/0917/0917/0917/0917/0917/0917/0917/0917/0917/09
P EES 12.126 s:-11.097 s:-13.829 s:-12.874 s:-51.341 s:10.84715.066 s:-13.013 s:-
P INF 15.718 s:-14.454 s:-12.799 s:-14.694 s:-14.685 s:-13.927 s:-16.054 s:-15.820 s:-10.890 s:-
P PAN 20.459 s:-21.208 s:-13.784 s:-21.075 s:-No hi h s:15.998
P PEF 12.508 s:-12.420 s:-16.504 s:-16.292 s:-13.197 s:-11.955 s:-
P PMU 15.573 s:-51.516 s:-13.331 s:-20.414 s:-
P PRI 14.224 s:-11.930 s:-12.615 s:-11.094 s:-19.527 s:-16.149 s:-15.155 s:-15.057 s:-
S 133 12.460
S 192 17.189
S 505 13.672
S 507 21.64220.45221.460
S 508 11.459
S 509 18.672
S 510 40.308
S 511 20.357
S 512 18.27621.498
S 518 18.556
S 519 18.266
S 525 16.719
S 603 22.120
S 604 44.002
S 609 21.769
S 611 21.129
S 616 22.131
S 620 18.78817.849
S 621 20.904
S 625 13.186
S 627 21.45952.042
S 707 7.087
S AL 20.507
S AN 12.26313.7318.9006.509
S CN 16.95716.67113.33718.601
S DI 6.71514.98416.791
S ECO 21.45742.454
S EF 12.8067.27312.8335.363
S FI 15.570
S FQ 17.74919.8189.6938.416
S FR 16.90311.31716.127
S GE 8.8975.575
S LC 9.61017.3288.48718.3377.049
S LE 10.42910.20113.34212.608
S MA 20.01743.62619.69217.14717.891
S MU 12.866
S PSI 12.1415.37412.96210.135
S TEC 16.25516.49417.84419.535
Tuits de @USTECSTEs
s

Paga Extra: La mesura de la inflexibilitat del Governlladres

ciuerc
snormativa