USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català13/9

Webs sindicats

STEi

STEPV

 

somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

Terres de l'Ebre: Primer dia de curs sense normalitat (fotos i vídeos)

La Intersindical Alternativa de Catalunya davant l'11 de setembre

plou sobre mullat a

a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plou sobre mullatInici de curs 13-14: Plou sobre mullat

Portaveu: Rosa Cañadell s’acomiada, Ana Elvira nova portaveu

a

Jornades de DEJUNI contra la pobresa p.Catalunya de 13 a 15 setembre

Llista dels nomenaments de 29/8, 30/8, 9/9 i 10/9 per especialitat i sstt

a

a

Acte contra la repressió social i sindical

Solidaritat amb el SAT 10/9 18:30 Cotxeres de Sants

MÀSTER / CAP: Inscripcions del 17 al dv 20/9 IOC (pels que no poden fer el d'universitat)

Estiu: 19.018 adjudicacions centre/especialitat - agost: 2.739

Personal laboral: Integradors/integradores socials contractacions amb data 2 de setembre com a personal propi del Departament

USTEC·STEs: Comunicat de suport i crida a la participació a la Marxa per l'educació pública

MARXA PER L'EDUCACIÓ - FOTOS i cròniques: inici 24/8 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31

Dissabte 31/8:

Público: En marcha por la educación pública

La Vanguàrdia: Llapis 'expropiats'

BORSA: professorat interí per especialitats, inclou destinació

Llista dels 2.739 nomenaments de 29 i 30/8 per especialitat i sstt

jornada/st 1 2 3 4 5 6 17 25 43 44 total
1 33 14 41 42 60 24 40 18 27 21 320
0,9266 8 13 11 20 . 14 14 7 9 4 100
0,8666 . . . . . . 1 . . . 1
0,83 12 37 53 52 48 35 45 24 19 11 336
0,50 272 206 206 226 226 173 227 126 260 59 1.981
0,33 . . . . . . . . 1 . 1
total 325 270 311 340 334 246 327 175 316 95 2.739

Departament: nomenaments telemàtics - FACEBOOK: dubtes


Dilluns 5/8:

La Vanguàrdia: Quatre hores de reforç a primer curs d'ESO

Dimecres 31/7:

El País: Mas abre la puerta a devolver el dinero

ATURAR LES AGRESSIONS A LA LLENGUA CATALANA A LES ILLES, TAMBÉ ENS PERTOCA

Comunicat conjunt: STEPV Intersindical Valenciana, USTEC·STEs de Catalunya i STEI Intersindical Illes Balears

Diumenge 28/7:

El País: La larga mano de CDC en el Palau

La Vanguàrdia: Un revolt mortal

PS, CS, PP, IN: consulta totes les adjudicacions per especialitats

Publicada la resolució definitiva dijous 25/7/2013 15h

estiu 2013: FACEBOOK (16.500 membres) dubtes destinacions

Departament: destinacions per centre, municipi, comarca...

Eina destinacions --- Convocatòria indexada consulta ràpida

PROPOSTES DE NO CONTINUÏTAT - Al·legacions

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

NivCesp CiutatComarquesBaixVallèsOccMaresmeCentralLleidaTarragonaGirona
DATA: 13/0913/0913/0913/0913/0913/0913/0913/0913/09
P ALL 19.364 s:-17.826 s:-17.426 s:-
P EES No hi h s:-14.116 s:-17.203 s:-13.867 s:-11.393 s:-16.670 s:-16.725 s:-17.765 s:-
P INF 15.311 s:-14.527 s:-15.016 s:-15.524 s:-14.788 s:-18.503 s:-17.033 s:-20.890 s:-13.725 s:-
P PAN 48.185 s:-18.625 s:-50.207 s:-20.081 s:-48.412 s:-15.784 s:-50.254 s:-19.311 s:-
P PEF 13.905 s:-15.202 s:-14.108 s:-10.196 s:-11.029 s:-5.316 s:-14.385 s:-
P PMU 50.061 s:-19.458 s:-51.386 s:-11.331 s:-50.597 s:-
P PRI 14.026 s:-12.570 s:-14.728 s:-15.084 s:-17.557 s:-15.285 s:-15.635 s:-18.475 s:-
S 133 19.784
S 192 15.678
S 193 20.67415.39221.97616.321
S 501 14.91315.798
S 503 19.616
S 507 41.80720.655
S 508 11.2137.9739.707
S 510 40.133
S 518 16.08042.801
S 519 15.677
S 524 13.82117.679
S 602 16.68717.717
S 603 21.44020.916
S 604 42.420
S 608 19.909
S 609 17.43320.883
S 616 21.402
S 618 21.29620.182
S 619 20.09117.743
S 620 21.30920.762
S 621 42.916
S 625 8.53311.799
S 627 21.66248.645
S 712
S AL 17.782
S AN 11.05211.4217.28512.5888.95315.5938.930
S CLA 9.69819.184
S CN 16.03121.23318.80319.68421.19615.68317.508
S DI 18.67616.62715.83711.50716.848
S ECO 18.048
S EF 8.83611.58512.58615.1629.79714.846
S FI 11.99620.563
S FQ 18.82220.24218.47042.320
S FR 12.69117.42315.525
S GE 11.953
S LC 13.35617.0048.55410.83314.88811.126
S LE 11.01011.65313.09711.42616.18818.8738.992
S MA 20.76118.06318.58719.91219.69613.74218.755
S MU 5.29716.5682.83110.356
S PSI 10.29911.61610.04415.914
S TEC 13.55618.36319.53321.77317.92014.794
a
Tuits de @USTECSTEs
s

x6

el rovell

Paga Extra: La mesura de la inflexibilitat del Governlladres

ciuerc
snormativa