USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català9/9

Webs sindicats

STEi

STEPV

 

somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

a

a

a

Acte contra la repressió social i sindical

Solidaritat amb el SAT 10/9 18:30 Cotxeres de Sants

MÀSTER / CAP: Inscripcions del 17 al dv 20/9 IOC (pels que no poden fer el d'universitat)

a

Estiu: 19.018 adjudicacions centre/especialitat - agost: 2.739

Personal laboral: Integradors/integradores socials contractacions amb data 2 de setembre com a personal propi del Departament

USTEC·STEs: Comunicat de suport i crida a la participació a la Marxa per l'educació pública

MARXA PER L'EDUCACIÓ - FOTOS i cròniques: inici 24/8 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31

Dissabte 31/8:

Público: En marcha por la educación pública

La Vanguàrdia: Llapis 'expropiats'

BORSA: professorat interí per especialitats, inclou destinació

Llista dels 2.739 nomenaments de 29 i 30/8 per especialitat i sstt

jornada/st 1 2 3 4 5 6 17 25 43 44 total
1 33 14 41 42 60 24 40 18 27 21 320
0,9266 8 13 11 20 . 14 14 7 9 4 100
0,8666 . . . . . . 1 . . . 1
0,83 12 37 53 52 48 35 45 24 19 11 336
0,50 272 206 206 226 226 173 227 126 260 59 1.981
0,33 . . . . . . . . 1 . 1
total 325 270 311 340 334 246 327 175 316 95 2.739

Departament: nomenaments telemàtics - FACEBOOK: dubtes


Dilluns 5/8:

La Vanguàrdia: Quatre hores de reforç a primer curs d'ESO

Dimecres 31/7:

El País: Mas abre la puerta a devolver el dinero

ATURAR LES AGRESSIONS A LA LLENGUA CATALANA A LES ILLES, TAMBÉ ENS PERTOCA

Comunicat conjunt: STEPV Intersindical Valenciana, USTEC·STEs de Catalunya i STEI Intersindical Illes Balears

Diumenge 28/7:

El País: La larga mano de CDC en el Palau

La Vanguàrdia: Un revolt mortal

PS, CS, PP, IN: consulta totes les adjudicacions per especialitats

Publicada la resolució definitiva dijous 25/7/2013 15h

estiu 2013: FACEBOOK (16.500 membres) dubtes destinacions

Departament: destinacions per centre, municipi, comarca...

Eina destinacions --- Convocatòria indexada consulta ràpida

PROPOSTES DE NO CONTINUÏTAT - Al·legacions

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

NivCesp CiutatComarquesMaresmeCentralGirona
DATA: 09/0909/0909/0909/0909/09
P ALL 16.722 s:-9.781 s:-17.985 s:-18.906 s:-17.517 s:-
P EES 21.879 s:-16.553 s:-14.986 s:-19.491 s:-51.836 s:-
P INF 15.064 s:-16.981 s:-15.503 s:-17.541 s:-18.366 s:-
P PAN 19.650 s:-50.806 s:-50.722 s:-22.309 s:-50.547 s:-
P PEF 12.972 s:-15.249 s:-14.166 s:-16.252 s:-15.381 s:-
P PFR 16.852 s:-12.178 s:-
P PMU 16.290 s:-17.149 s:-21.765 s:-19.563 s:-21.655 s:-
P PRI 14.052 s:-15.460 s:-15.215 s:-16.071 s:-17.919 s:-
S 133 18.35810.9579.718
S 134 11.615
S 135 11.438
S 192 3.60413.92118.900
S 193 11.40311.01616.47612.63013.591
S 195 9.42311.669
S 501 12.93319.12317.30815.872
S 502 17.385
S 503 19.585
S 505 12.8939.22911.5818.368
S 506 19.42716.609
S 507 18.06019.25149.08821.686
S 508 12.9477.44312.0886.15810.311
S 510 13.31019.284
S 511 13.69417.540
S 512 16.46318.495
S 515 11.911
S 516 1.034
S 517 12.38017.198
S 518 17.08721.45814.22713.974
S 523 18.192
S 525 11.794
S 601 16.26519.350
S 603 20.59619.58052.217
S 604 14.975
S 606 19.97613.12121.154
S 608 16.630
S 609 11.870
S 618 21.00122.28918.1085.154
S 619 16.08016.132
S 620 20.30116.90942.31219.59814.734
S 621 15.875
S 622 17.25714.61119.98013.43719.557
S 623 16.773
S 625 11.0986.78212.15412.71110.432
S 626 19.428
S 627 19.29748.60221.215
S 629 17.778
S 707 4.2363.3422.659
S 708 11.654
S 709 16.073
S 712 19.769
S 716 12.551
S 720 16.345
S 721 13.986
S 817 17.115
S AL 15.674
S AN 11.49212.19613.74912.58114.866
S CLA 19.23311.77211.6955.385
S CN 19.27320.91321.07614.01617.600
S DI 5.8109.97617.64615.99715.685
S ECO 15.61521.18441.32419.51543.455
S EF 10.48413.49512.33214.24614.282
S FI 9.06212.54014.03010.229
S FQ 18.65218.35320.55122.04216.758
S FR 13.38810.96615.03610.86415.740
S GE 11.80313.16811.2629.35010.159
S LC 17.17513.88614.79318.69419.726
S LE 9.78311.66112.73414.47014.013
S MA 19.71620.66721.00919.17320.462
S MU 9.60016.65715.7122.49712.374
S PSI 13.12712.30212.07013.1029.900
S TEC 18.75617.53120.81116.55717.357
rigau a catradio
Tuits de @USTECSTEs
a
s

x6

el rovell

Paga Extra: La mesura de la inflexibilitat del Governlladres

ciuerc
snormativa