USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català28/8

Webs sindicats

STEi

STEPV

 

somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

BORSA: Llistes de professorat interí per especialitats

Departament 26/8: Nomenaments telemàtics


  • dijous, 29 de 12 a 13.30: Maresme-Vallès Oriental --- Girona --- Barcelona Comarques
  • de les 13.00 a les 14.30 hores Catalunya Central --- Consorci d'Educació de Barcelona
  • divendres, 30 de 12.00 a 13.30: Tarragona --- les Terres de l'Ebre --- Vallès Occidental
  • de les 13.00 es 14.30 hores Lleida --- Baix Llobregat

MARXA: fotos i resums de les jornades

FOTOS: inici - dg 25 - dl 26 - dc 28

1a Marxa per l'educació Pública: 24 a 31 d'agost

marxa etapes

BORSA: Llistes de professorat interí per especialitats

inclou informació sobre les persones que ja tenen vacant

Hi ha una franja horària de connexió per acceptar des del web la plaça assignada

  • dijous, 29 d'agost de les 12.00 a les 13.30 hores
    Maresme-Vallès Oriental --- Girona --- Barcelona Comarques
  • dijous, 29 d'agost de les 13.00 a les 14.30 hores
    Catalunya Central --- Consorci d'Educació de Barcelona
  • divendres, 30 d'agost de les 12.00 a les 13.30 hores 
    Tarragona --- les Terres de l'Ebre --- Vallès Occidental
  • divendres, 30 d'agost de les 13.00 es 14.30 hores
    Lleida --- Baix Llobregat

S'anirà informant sobre les dates dels següents nomenaments telemàtics.

PS, CS, PP, IN: 19.018 adjudicacions per centre o especialitat

Dilluns 5/8:

La Vanguàrdia: Quatre hores de reforç a primer curs d'ESO

Dimecres 31/7:

El País: Mas abre la puerta a devolver el dinero

ATURAR LES AGRESSIONS A LA LLENGUA CATALANA A LES ILLES, TAMBÉ ENS PERTOCA

Comunicat conjunt: STEPV Intersindical Valenciana, USTEC·STEs de Catalunya i STEI Intersindical Illes Balears

Diumenge 28/7:

El País: La larga mano de CDC en el Palau

La Vanguàrdia: Un revolt mortal

PS, CS, PP, IN: consulta totes les adjudicacions per especialitats

Publicada la resolució definitiva dijous 25/7/2013 15h

estiu 2013: FACEBOOK (16.500 membres) dubtes destinacions

Departament: destinacions per centre, municipi, comarca...

Eina destinacions --- Convocatòria indexada consulta ràpida

PROPOSTES DE NO CONTINUÏTAT - Al·legacions

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

NivCesp CiutatComarquesMaresmeGironaCentral
DATA: 29/0829/0829/0829/0829/08
P ALL 8.256 s:-16.979 s:-11.008 s:-10.551 s:-
P EES 6.745 s:-13.432 s:-11.253 s:-15.287 s:-10.769 s:-
P INF 8.800 s:-10.740 s:-8.587 s:-7.998 s:-11.541 s:-
P PAN 15.703 s:-16.625 s:-17.711 s:-19.556 s:-16.803 s:-
P PEF 14.379 s:-12.618 s:-10.637 s:-11.611 s:-7.750 s:-
P PMU 11.752 s:-14.514 s:-13.452 s:-19.384 s:-17.102 s:-
P PRI 8.572 s:-10.815 s:-8.942 s:-10.741 s:-11.310 s:-
S 133 2.5709.6952.872
S 134 17.019
S 137 16.655
S 192 11.78312.64716.24713.944
S 193 8.1938.29111.53610.95412.441
S 195 5.975
S 501 11.65013.72812.85613.251
S 502 12.77112.261
S 504 12.63412.079
S 505 9.0369.9437.2037.6248.802
S 506 16.47819.53214.415
S 507 16.75217.24318.46115.228
S 508 2.4266.0245.8062.501
S 510 5.27713.298
S 511 16.38414.692
S 512 14.383
S 515 10.134
S 516 9.415
S 518 13.034
S 519 1.839
S 523 19.939
S 525 3.7207.33710.455
S 601 19.829
S 602 13.50011.234
S 603 16.968
S 605 18.430
S 609 16.40613.943
S 611 16.62818.56915.833
S 614 20.51812.515
S 617 9.061
S 618 19.601
S 619 13.74015.71310.78012.322
S 620 14.50114.30910.76612.854
S 621 11.40112.39015.022
S 622 13.46812.19916.48913.10712.299
S 625 6.9397.3709.903
S 627 8.20617.20916.75716.742
S 629 6.427
S 707 2.1412.980
S 712 12.216
S 715 10.612
S 716 7.684
S 723 11.404
S AL 10.4518.756
S AN 9.00710.23810.3939.7448.658
S CLA 12.86815.5604.2333.69116.599
S CN 12.91010.15415.2277.64310.630
S DI 4.2477.4329.9866.36313.762
S ECO 13.66110.49014.72117.56816.205
S EF 10.00511.9409.9747.4168.095
S FI 6.69411.0038.6515.89910.212
S FQ 13.69717.19617.0299.04315.224
S FR 12.1507.01111.07811.77312.192
S GE 7.8809.6187.7518.1206.881
S IT 7.748
S LC 9.31710.38111.4456.5527.644
S LE 7.1458.65310.6826.43911.925
S MA 14.23617.01116.99314.43317.317
S MU 8.1716.7028.76311.86413.282
S PSI 9.1956.5806.6917.9759.027
S TEC 11.40211.90115.05010.02413.414
Tuits de @USTECSTEs
s

Paga Extra: La mesura de la inflexibilitat del Governlladres

ciuerc
snormativa