USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

Enlaçats pel català8/2

Webs sindicats

STEi

STEPV

STEs

somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

7f

Ni LOMCE, ni retallades: 

Fotos de la Manifestació de dijous

Fotos de la manifestació d'ahir dc

5f

DESCOMPTE PER BAIXES 30/1: INSTRUCCIONS [FACEBOOK]

21h:

BBC: La corrupción en España salpica al presidente

En Twitter #lospapelesdebarcenas y #RajoyDimision trending topic mundial.
full221

Borsa llista: amb feina i sense. adjudicacions: fins 1/2

Rigau

Departament: Consells escolars dels centres

 

- LOMCE versió 12/12 i 2 documents més

LOMCE: Nou document, participeu en el debat, dimarts 15 de gener vam afegir 2 documents

Borsa del 24/1 al 31/1 modificacions - llista: amb feina i sense. adjudicacions: fins 23/1

Dimarts 22 de gener no s'han pogut fer nomenaments telemàtics

Cal consultar els webs dels SSTT - [FACEBOOK]

Atès que els nomenaments telemàtics del dia 22 de gener no s'ha pogut realitzar, està previst fer-los dimecres, l'horari de connexió es publicarà el mateix dia 23. Per cobrir les substitucions que comencen el dia 23 s'ha fet en contacte telefònic amb els candidats.

USTEC·STEs i la IAC hem exigit el pagament de l'extra

13DSI A LA IMMERSIÓ LINGÜÍSTICA

NI RETALLADES, NI LOMCE, NI LEC

15D 18h Manifestació a Castelló

RESOLUCIÓ del Xè CONGRÉS d’USTEC·STEs pel

DRET DE CATALUNYA A DECIDIR SOBRE EL SEU FUTUR NACIONAL

Xè CONGRÉS d’USTEC·STEs [+]

congres

BAIXES: RETALLADA SALARIAL a LA INCAPACITAT TEMPORAL [FB]

STEs, STEPV, STEI, STEE-EILAS i USTEC·STEs es reuniran a Barcelona

USTEC-STEs està realitzant un seguit d'actes en tot el territori per tal de promoure el debat sobre la llengua a l'escola i reforçar el consens social al seu entorn [FOTOS de l'ACTE de LLEIDA]Lleida

Delegats i delegades d'USTEC·STEs hem lliurat a la seu de CiU, a l'atenció del Sr. Artur Mas, fotos i vídeos d'algunes de les protestes que ahir van tenir lloc en els centres públics, per tal de fer palès que el curs HA COMENÇAT SENSE NORMALITAT

Hem acomiadat Rigau amb una gran xiulada [Vídeo i...]

MATARÓ dc 27/6 13h: concentració-dinar

Vídeos destacats: Xiulada - Butlletí - Sta. Coloma es mou - Santa Rita - 2a cassolada Caldes Estrac -

Encadenada - BTV - Stop - Badia - cassolada Caldes Estrac - Horta-Guinardó - hip hop - Esplugues

Sta. Coloma - Ai si et retallo - Hospitalet - Lleida - Sta. Coloma - Gavà. Mobilitzacions proper curs


Serrallo: fotos - Miravet: Escola Roc Llop i Convalia - Tarragona: fotos acte 21J - Caldetes: 2a cassolada

Alcarràs: fotos - Miravet: 5a plantada - Roquetes: foto, foto Sabadell: ensenyaments musicals

Balaguer: escola Mont-Roig - ZER: Solsonès Cerdanyola: Cercavila contra les retallades
Sant Cugat:
conentració - Tarragona: manifestació - BCN: E. Cervantes a Sta. Rita

Sant Feliu: Concentració - fotos - AMPA A. Gaudi - Tortosa: Manifestació - Badalona: Manifestació

BCN: Mare Nostrum - vídeo BCN: Sants-Cassolada - Flix: dc groc - Rubí i Castellbisbal: fotos - TV

El Prat: mural i+ - Caldes d'Estrac: cassolada - Tarragona: Arrabassada - Torrefarrera: La Creu

Sabadell: assemblea conjunta - Garraf: ai si et retallo - L'Hospitalet: Rigau treballa d'interina

Sant Quirze: Tancada - BCN: Fort Pienc - BCN: Sant Martí - Mataró: A.Satorras - Lleida: fotos

Cunit: foto - Girona: vídeo Bankia - Granollers: fotos - BCN: Calderon BCN: Font d'en Fargas, acampada

Badia del Vallès: vídeo - Empúries: fotos - IES Vall d'Arús: vídeo - Roquetes: foto - Mas: retalla

Zona Rubí 19/6: fotos de la xiulada al SSTT - i més fotos - Nou Barris: fotos

Proposta del MUCE: avalua la RIGAU - clica i posa-li la NOTA QUE ES MEREIX

Mesa Sectorial 7/6: resum i valoració

9è Congrés, juny de 2007: 30 anys lluitant per un ensenyament públic

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

FACEBOOK - Nomenaments

NivCesp CiutatVallèsOccMaresmeGironaLleidaComarquesCentralBaixTarragonaT.Ebre
DATA: 08/0208/0208/0208/0208/0208/0208/0208/0208/0208/02
P ALL 16.839 s:-
P EES 14.873 s:-13.305 s:-20.598 s:-16.654 s:-
P INF 12.376 s:-12.635 s:-11.867 s:-7.282 s:-9.524 s:-12.364 s:-6.555 s:-10.540 s:-15.144 s:-
P PAN 20.093 s:-22.340 s:-21.307 s:-21.970 s:-22.258 s:-
P PEF 12.762 s:-13.062 s:-14.520 s:-15.045 s:-12.225 s:-
P PMU 16.436 s:-15.215 s:-17.208 s:-19.589 s:-
P PRI 12.333 s:-12.672 s:-12.353 s:-13.178 s:-13.231 s:-12.812 s:-15.288 s:-12.405 s:-12.899 s:-5.885 s:-
S 193 21.847
S 501 12.004
S 502 18.721
S 505 9.006
S 507 42.034
S 511 12.987
S 515 18.865
S 603 22.117
S 604 14.534
S 606 18.20012.014
S 609 20.06220.468
S 611 53.286
S 618 54.722
S 620 11.460
S 625 11.06812.821
S 626 47.584
S 627 20.35222.09322.363
S 628 20.773
S 712 20.664
S 716 16.256
S AN 12.96810.244
S CLA 1.451
S CN 19.1208.825
S DI 1.1093.7218.2251.119
S EF 13.831
S FI 6317.364100
S FQ 13.15113.469
S GE 4.3959.1724.9924.5188.362
S LC 8.8087.9403.71111.9788.6607.018
S LE 8.2819.176
S MA 19.85815.39920.39117.27013.771
S MU 77413.340
S PSI 4.9708.791
S TEC 12.661

Diumenge 3F 21.30: No haré más recortes en Educación


Plataforma Terres de l'Ebre: Vídeo subtitulat


Ni LOMCE, ni retallades:

Fotos: dimecres - dijous

6f

lomce

 

lomcemuce

8f

d

FOTOS Jornada sobre la Lomce

Xè CONGRÉS d’USTEC·STEs [+]

congres



Nomenaments SSTT - FACEBOOK

Tarragona [pri-sec], Terres de l'Ebre [pri - sec], Vallès Oc. [pri-sec],

Baix Llobregat [pri - sec], Lleida [pri-sec]

Maresme - Vallès Or. [pri-sec], Barcelona Comarques [pri-sec]

Girona [pri - sec ], BCN Consorci [pri-sec],   Cat. Central [pri-sec]

Consulteu places de difícil cobertura: no telemàtics