USTEC·STEs IAC

Moviments Socials

30/11 - XI JORNADES 0-12 La revolta: el valor de l'escola

Enlaçats pel català23/11

Webs sindicats

STEi

STEPV

STEs

somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Divendres 23/11:

BORSA: HORARI i SOU - Borsa: llista amb feina i sense... - adjudicacions: fins 16/11 - tot

gràcia

DOGC 23/11: centres

----

Nomenaments

Dijous 22/11:

La Vanguardia: La resistència

El Periódico: Els excel·lents de Madrid

La Vanguardia: La importància del 25-N

La Vanguardia: No hi ha més tema que el tema

La Vanguardia: Qüestió dous

JUSTIFICACIÓ DE LES BAIXES: INSTRUCCIONS DE LA RIGAU [FB]

USTEC·STEs no va assistir ahir a les jornades de reflexió CEC per mostrar el rebuig a les retallades de la consellera Rigau i al funcionament del CEC...

mataró

Substitucions. Nota sobre nous criteris: ampliar instruccions ...



CANVIS EN LA BORSA: finals gener i març

BORSA: HORARI i SOU - Borsa: llista amb feina i sense... - adjudicacions: fins nov. - tot

mst

a

Quin model d'escola bressol volem? dilluns 22, 19h l'Hospitalet -fotos

Wert ens vol portar al passat? contra els propòsits espanyolitzadors de Wert

USTEC·STEs (IAC) dóna suport a les mobilitzacions dels estudiants

BORSA: HORARI i SOU - Borsa: llista amb feina i sense... - adjudicacions: fins 11/10 - tot

STEs, STEPV, STEI, STEE-EILAS i USTEC·STEs manifestem: -Exigim la dimissió de Wert. -...

BAIXES: RETALLADA SALARIAL a LA INCAPACITAT TEMPORAL [FB]

P. Interí: assemblea avui dilluns 18h Centre Social Sants c. Olzinelles 30

La Fundació Ferrer i Guàrdia celebra el 25è aniversari reivindicant una educació emancipadora i respectuosa amb la diversitat

USTEC·STEs (IAC) se solidaritza i dóna suport a la vaga d'estudiants...

STEs, STEPV, STEI, STEE-EILAS i USTEC·STEs es reuniran a Barcelona

30/11 - XI JORNADES 0-12 La revolta: el valor de l'escola

BAIXES: RETALLADA SALARIAL a LA INCAPACITAT TEMPORAL [FB]

Professorat Interí: Assemblea Lleida dilluns 15/10

CONCURS TRASLLATS ANTERIOR [TOT CT] [FACEBOOK]:

Destinacions anteriors: secundària - mestres - Sol·licituds 6 a dj 22/11

Persones que arriben i marxen de cada centre en el CT

Mesa Sectorial dj 4/10 normativa personal substitut (Ajornada)

ATUR: Les reduccions imposades per Rigau suposen doble penalització

Dijous 4/10 18h TGN: CONCENTRACIÓ i Assemblea interzones

USTEC-STEs està realitzant un seguit d'actes en tot el territori per tal de promoure el debat sobre la llengua a l'escola i reforçar el consens social al seu entorn [FOTOS de l'ACTE de LLEIDA]Lleida

USTEC·STEs: INSTRUCCIONS DE COM APLICAR LES DEDICACIONS DEL PROFESSORAT INTERÍ

modificacions 17/9 i la darrera setmana d'octubre, de gener i de març. FACEBOOK

BORSA: HORARI i SOU - Dep.20/7: Criteris adjudicació (modificat el 0,42)

Places adjudicades: agost i setembre - persones amb feina i sense - Dep. gestio borsa

Delegats i delegades d'USTEC·STEs hem lliurat a la seu de CiU, a l'atenció del Sr. Artur Mas, fotos i vídeos d'algunes de les protestes que ahir van tenir lloc en els centres públics, per tal de fer palès que el curs HA COMENÇAT SENSE NORMALITAT

L'ATRACAMENT LABORAL i SOCIAL CONTINUA i NO SEMBLA QUE TINGUI FI PREVIST

PLATAFORMA PER L'EDUCACIÓ 0-3CAT

en defensa de les escoles bressol de Catalunya

Personal substitut amb 9 mesos de serveis:

Model per fer la reclamació: reclamació [més info.]


Rigau publica al DOGC el no pagament de juliol i moltes més retallades

Hem acomiadat Rigau amb una gran xiulada [Vídeo i...]

MATARÓ dc 27/6 13h: concentració-dinar

Vídeos destacats: Xiulada - Butlletí - Sta. Coloma es mou - Santa Rita - 2a cassolada Caldes Estrac -

Encadenada - BTV - Stop - Badia - cassolada Caldes Estrac - Horta-Guinardó - hip hop - Esplugues

Sta. Coloma - Ai si et retallo - Hospitalet - Lleida - Sta. Coloma - Gavà. Mobilitzacions proper curs


Serrallo: fotos - Miravet: Escola Roc Llop i Convalia - Tarragona: fotos acte 21J - Caldetes: 2a cassolada

Alcarràs: fotos - Miravet: 5a plantada - Roquetes: foto, foto Sabadell: ensenyaments musicals

Balaguer: escola Mont-Roig - ZER: Solsonès Cerdanyola: Cercavila contra les retallades
Sant Cugat:
conentració - Tarragona: manifestació - BCN: E. Cervantes a Sta. Rita

Sant Feliu: Concentració - fotos - AMPA A. Gaudi - Tortosa: Manifestació - Badalona: Manifestació

BCN: Mare Nostrum - vídeo BCN: Sants-Cassolada - Flix: dc groc - Rubí i Castellbisbal: fotos - TV

El Prat: mural i+ - Caldes d'Estrac: cassolada - Tarragona: Arrabassada - Torrefarrera: La Creu

Sabadell: assemblea conjunta - Garraf: ai si et retallo - L'Hospitalet: Rigau treballa d'interina

Sant Quirze: Tancada - BCN: Fort Pienc - BCN: Sant Martí - Mataró: A.Satorras - Lleida: fotos

Cunit: foto - Girona: vídeo Bankia - Granollers: fotos - BCN: Calderon BCN: Font d'en Fargas, acampada

Badia del Vallès: vídeo - Empúries: fotos - IES Vall d'Arús: vídeo - Roquetes: foto - Mas: retalla

Zona Rubí 19/6: fotos de la xiulada al SSTT - i més fotos - Nou Barris: fotos

Proposta del MUCE: avalua la RIGAU - clica i posa-li la NOTA QUE ES MEREIX

Mesa Sectorial dilluns 18/6 organització i funcionament de centres

Mesa Sectorial 7/6: resum i valoració

Mesa Sectorial dj 7/6 mesures 12-13 i+ Novetats molt DOLENTES

Mesa Funció Pública: ENS CONTINUEN ROBANT

Estiu 2011: places per especialitat, centre... (21.188)

Queixa presentada al SINDIC DE GREUGES

INDEFENSIÓ DEL PROFESSORAT!

CONCURS de TRASLLATS

Destinacions per punts, nom o centre: mestres: secundària

Consulta per zones - centres, persones que arriben i marxen

9è Congrés, juny de 2007: 30 anys lluitant per un ensenyament públic

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter

Nomenaments

NivCesp CiutatBaixMaresmeCentralGironaVallèsOccLleidaTarragonaComarquesT.Ebre
DATA: 23/1123/1123/1123/1123/1123/1123/1123/1123/1123/11
P ALL 20.472 s:-
P EES 6.459 s:-12.395 s:-11.678 s:-11.011 s:-16.172 s:-
P INF 6.850 s:-9.923 s:-10.171 s:-7.266 s:-10.289 s:-9.853 s:-14.146 s:-13.358 s:-13.422 s:-
P PAN 17.396 s:-20.902 s:-17.039 s:-20.312 s:-18.162 s:-
P PEF 10.390 s:-9.629 s:-12.247 s:-20.469 s:-9.044 s:-12.173 s:-
P PMU 13.765 s:-14.652 s:-
P PRI 10.384 s:-9.672 s:-10.134 s:-12.394 s:-12.308 s:-11.275 s:-7.085 s:-11.826 s:-11.407 s:-6.882 s:-
S 501 19.618
S 503 15.041
S 507 19.38915.425
S 508 10.958
S 517 15.118
S 523 19.478
S 525 14.808
S 606 22.100
S 609 22.09618.939
S 611 20.611
S 620 13.943
S 621 14.427
S 622 18.5292.056
S 625 9.004
S AN 9.8329.6399.015
S CN 17.59619.30413.80316.9375.340
S DI 3.687
S ECO 17.340
S GE 8.6837.274
S LC 5.6598.2835.810
S LE 9.41010.3755.15212.652
S MA 9.59919.11618.71817.76012.004
S MU 3.5026.891
S PSI 10.0159.66110.503
S TEC 3.20010.105

tecno

ateneu

congrès

Nomenaments SSTT - FACEBOOK

Tarragona [pri-sec], Terres de l'Ebre [pri - sec],Vallès Oc. [pri-sec],

Baix Llobregat [pri - sec], Lleida [pri-sec]

Maresme - Vallès Or. [pri-sec], Barcelona Comarques [pri-sec], Girona [pri - sec ]

Barcelona Consorci [pri-sec],  Cat. Central [pri-sec]


Consulteu també les places de difícil cobertura: no telemàtics



juliol: 18.972 destinacions provisionals centre a centre

----------------------------------------------------------