USTEC·STEs IAC

Enlaçats pel català12/9

Webs sindicats

STEi

STEPV

STEs

somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Nomenaments: 12/9 Lleida 14/9 Girona i Maresme - cap altre SSTT publica el calendari

BORSA: HORARI i SOU - dilluns 17/9: Modificació dades - Dep.20/7: Criteris adjudicació

Places adjudicades: agost i setembre - persones amb feina i sense - Dep. gestio borsa

CURS 2012-2013: SENSE NORMALITAT

cartell

Proposta de: CARTA A LES FAMÍLIES SOBRE L'INICI DE CURS

12 de setembre

Lleida 2/4 de 9 del matí als centres i a l'escola Pràctiques I prof. interí aturat

Sant Boi 2/4 de 9 del matí a "La Maduixa" (ronda Sant Ramon) de Sant Boi

CONCENTRACIÓ p. Ajuntament CORNELLÀ 17h +

Nou Barris 17h Seu del Districte p. Major de Nou Barris, 1 +

Acte públic del CEM de Granollers, 18h a la porxada de Granollers +

Concentració, 17:30 a la plaça de la vila de Vilanova i la Geltrú +

Cassolada per l'educació pública, 17h plaça de Sants +

L'Hospitalet de Llobregat +

Horta-Guinardó 16:30 P.Maragall/F. d'en Fargues 17h p. Nen de la Rutlla +

Terrassa 17h concentració a l'Ajuntament de professorat i famílies


BORSA: HORARI i SOU considerem indecent que s'hagin creat aquests blocs sense donar opció a modificar les dades de la borsa de treball en les noves condicions.


dilluns 17/9: Modificació de les dades que consten a la borsa de treball del personal

Departament 20/7: Criteris d'adjudicació de vacants i substitucions

Nomenaments SSTT - FACEBOOK

Tarragona [pri-sec], Terres de l'Ebre [pri - sec],Vallès Oc. [pri-sec],

Baix Llobregat [pri - sec], Lleida [pri-sec]

Maresme - Vallès Or. [pri-sec], Barcelona Comarques [pri-sec], Girona [pri - sec ]

Barcelona Consorci [pri-sec],  Cat. Central [pri-sec]


Consulteu també les places de difícil cobertura: no telemàtics







Consulta les places adjudicades:

2.158 agost, 5.000 setembre

 


NivCesp Lleida
DATA: 12/09
P EES 9.458 s:-
P PAN 16.960 s:-
P PRI 9.227 s:-
S 618 9.498
NivCesp CiutatComarquesMaresmeCentralGirona
DATA: 07/0907/0907/0907/0907/09
P ALL 18.044 s:-9.962 s:-3.504 s:-21.063 s:-19.140 s:-
P EES 17.496 s:-18.515 s:-17.577 s:-52.333 s:-54.210 s:-
P INF 18.505 s:-19.950 s:-19.205 s:-20.787 s:-48.412 s:-
P PAN 52.961 s:-52.863 s:-53.252 s:-21.864 s:-53.221 s:-
P PEF 16.278 s:-14.250 s:-15.969 s:-18.180 s:-18.940 s:-
P PMU 21.620 s:-20.568 s:-21.414 s:-53.948 s:-53.437 s:-
P PRI 15.313 s:-16.816 s:-18.066 s:-20.059 s:-20.909 s:-
S 133 17.998
S 193 20.094
S 501 8.94512.90416.67717.090
S 502 13.866
S 503 21.444
S 504 12.987
S 505 8.2209.28010.5279.52311.240
S 506 17.77517.927
S 507 18.60020.00120.87916.933
S 508 9.3599.34211.88610.57411.417
S 510 15.29112.434
S 511 15.711
S 512 5.969
S 517 11.8766.727
S 518 18.52017.67213.3753.764
S 519 11.012
S 524 11.65712.850
S 525 15.64012.02616.629
S 601 18.03253.187
S 602 12.5549.658
S 603 16.01455.00621.075
S 604 13.95422.035
S 606 17.68020.46719.184
S 608 19.15818.73913.417
S 615 21.072
S 618 18.37020.20719.00721.729
S 619 12.218
S 620 20.48316.22416.68717.51113.916
S 621 12.86317.471
S 622 12.23813.73613.40818.575
S 623 13.690
S 625 9.3619.88610.76510.159
S 626 18.21530.429
S 627 21.15121.83218.63217.669
S 629 11.526
S 707 4.2718.959
S 708 10.209
S 709 5.743
S 712 12.893
S 723 19.793
S 808 13.390
S 815 17.071
S 817 18.615
S AL 2.77812.720
S AN 11.30112.28213.91015.08013.588
S CLA 21.7578352.74221.6097.022
S CN 17.28019.12718.51942.14014.050
S DI 9.99412.53618.30414.68115.871
S ECO 13.46720.76818.63518.98521.542
S EF 12.36115.06313.35016.26110.717
S FI 10.2187.8558.64215.527
S FQ 16.76920.33618.40919.91519.227
S FR 14.31510.35816.14116.963
S GE 9.77211.89710.43410.14311.044
S LC 45.72319.89420.70321.61812.658
S LE 7.71415.23512.90615.03713.948
S MA 16.60219.19315.65220.73518.542
S MU 11.00515.87213.32715.71314.753
S PSI 10.2789.63210.16111.38911.474
S TEC 14.40417.39918.38417.87015.974
NivCesp BaixVallèsOccLleidaTarragonaT.Ebre
DATA: 06/0906/0906/0906/0906/09
P ALL 10.923 s:-10.601 s:-50.954 s:-3.809 s:-
P EES 18.447 s:-17.001 s:-20.598 s:-16.129 s:-10.924 s:-
P INF 17.287 s:-18.617 s:-18.957 s:-17.909 s:-17.306 s:-
P PAN 21.179 s:-52.051 s:-21.379 s:-52.953 s:-50.225 s:-
P PEF 11.848 s:-16.456 s:-15.905 s:-16.460 s:-19.468 s:-
P PFR 9.387 s:-
P PMU 48.252 s:-19.579 s:-52.929 s:-18.000 s:-54.014 s:-
P PRI 15.732 s:-17.069 s:-17.422 s:-15.759 s:-17.571 s:-
S 192 12.217
S 193 14.04410.91218.368
S 501 12.81817.14615.28430.299
S 502 12.470
S 505 3.8399.4635.3009.0285.417
S 506 50.52816.411
S 507 20.10318.9459.60215.4735.716
S 508 8.7309.58710.242
S 509 13.698
S 510 10.943
S 511 22.22816.964
S 512 17.4878.787
S 517 20.032
S 518 17.10817.38015.135
S 522 19.263
S 524 15.71910.490
S 602 16.092
S 603 18.99118.747
S 606 18.093
S 608 15.508
S 609 19.22019.57821.277
S 611 13.009
S 615 19.163
S 616 14.935
S 617 12.515
S 618 22.1711.355
S 619 14.71314.449
S 620 17.12014.22817.94618.823
S 621 13.2008.9888.20613.382
S 622 13.10317.6636.73514.427
S 623 1.45910.979
S 625 5.6326.2218.575351
S 627 18.86319.18011.41820.122
S 629 16.50921.007
S 709 18.426
S AL 17.905
S AN 11.59213.3568.88313.7126.621
S CLA 16.7298.80614.50813.255
S CN 14.77015.34718.10121.07417.673
S DI 17.58916.1763.92313.0354.630
S ECO 16.79417.15241.7632.056
S EF 10.87513.15011.48913.72715.815
S FI 9.21710.80615.78910.0246.021
S FQ 13.80513.67920.50619.57711.182
S FR 15.04412.1947.81712.808
S GE 10.5659.3398.63812.93810.038
S LC 17.60015.28113.10516.66712.782
S LE 8.47016.02616.37919.3916.911
S MA 18.54418.90717.37321.16918.596
S MU 12.85912.72317.89920.5439.001
S PSI 8.7088.5724.74611.9846.736
S TEC 14.96516.04718.03016.26017.902

Adjudicacions de places: 2.158 agost, 5.000 setembre

Quantes persones tinc davant sense feina?: interins per especialitats amb feina i sense


juliol: 18.972 destinacions provisionals centre a centre

elpais

Dimecres 25/7:

La Vanguardia: El rescate catalán

El País: Quieren eliminar elecciones en universidades

L'ATRACAMENT LABORAL i SOCIAL CONTINUA i NO SEMBLA QUE TINGUI FI PREVIST

19J

PLATAFORMA PER L'EDUCACIÓ 0-3CAT

en defensa de les escoles bressol de Catalunya

lv
de què riu?

Nomenaments telemàtics: si no han finalitzat es tancaran automàticament i no cal que les persones ho facin.

DOGC 29/6: [JULIOL 9 mesos] instruccions ... gestió de la borsa de treball

DOGC: concerts educatius ... als ensenyaments postobligatoris

Personal substitut amb 9 mesos de serveis:

Model per fer la reclamació: reclamació [més info.]


Rigau publica al DOGC el no pagament de juliol i moltes més retallades

Hem acomiadat Rigau amb una gran xiulada [Vídeo i...]

MATARÓ dc 27/6 13h: concentració-dinar

Vídeos destacats: Xiulada - Butlletí - Sta. Coloma es mou - Santa Rita - 2a cassolada Caldes Estrac -

Encadenada - BTV - Stop - Badia - cassolada Caldes Estrac - Horta-Guinardó - hip hop - Esplugues

Sta. Coloma - Ai si et retallo - Hospitalet - Lleida - Sta. Coloma - Gavà. Mobilitzacions proper curs


Serrallo: fotos - Miravet: Escola Roc Llop i Convalia - Tarragona: fotos acte 21J - Caldetes: 2a cassolada

Alcarràs: fotos - Miravet: 5a plantada - Roquetes: foto, foto Sabadell: ensenyaments musicals

Balaguer: escola Mont-Roig - ZER: Solsonès Cerdanyola: Cercavila contra les retallades
Sant Cugat:
conentració - Tarragona: manifestació - BCN: E. Cervantes a Sta. Rita

Sant Feliu: Concentració - fotos - AMPA A. Gaudi - Tortosa: Manifestació - Badalona: Manifestació

BCN: Mare Nostrum - vídeo BCN: Sants-Cassolada - Flix: dc groc - Rubí i Castellbisbal: fotos - TV

El Prat: mural i+ - Caldes d'Estrac: cassolada - Tarragona: Arrabassada - Torrefarrera: La Creu

Sabadell: assemblea conjunta - Garraf: ai si et retallo - L'Hospitalet: Rigau treballa d'interina

Sant Quirze: Tancada - BCN: Fort Pienc - BCN: Sant Martí - Mataró: A.Satorras - Lleida: fotos

Cunit: foto - Girona: vídeo Bankia - Granollers: fotos - BCN: Calderon BCN: Font d'en Fargas, acampada

Badia del Vallès: vídeo - Empúries: fotos - IES Vall d'Arús: vídeo - Roquetes: foto - Mas: retalla

Zona Rubí 19/6: fotos de la xiulada al SSTT - i més fotos - Nou Barris: fotos

Proposta del MUCE: avalua la RIGAU - clica i posa-li la NOTA QUE ES MEREIX

Mesa Sectorial dilluns 18/6 organització i funcionament de centres

CONCENTRACIÓ 12J: fotos i vídeos

Mesa Sectorial 7/6: resum i valoració

Mesa Sectorial dj 7/6 mesures 12-13 i+ Novetats molt DOLENTES

Wert-Rigau dm, 22M VAGA

manifest unitari

Mesa Funció Pública: ENS CONTINUEN ROBANT

diumenge a la plaça i FOTOS MANIFESTACIÓ contra

les retallades de Wert-Rigau

fotos 12M

Estiu 2011: places per especialitat, centre... (21.188)

Queixa presentada al SINDIC DE GREUGES

INDEFENSIÓ DEL PROFESSORAT!

CONCURS de TRASLLATS

Destinacions per punts, nom o centre: mestres: secundària

Consulta per zones - centres, persones que arriben i marxen

9è Congrés, juny de 2007: 30 anys lluitant per un ensenyament públic

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

youtube  twitter