USTEC·STEs IAC
facebook

Moviments
Socials

Enlaçats pel català16/5

Webs sindicats

STEi

STEPV

STEs

somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

Mesa Sectorial dc 16/5 calendari escolar curs 12-13

Contra les retallades de

Wert-Rigau

dimarts, 22M VAGA [eina 452]

Manifestacions BCN 12:30 p. Universitat, ...

Nomenaments: novetats importants

diumenge a la plaça i FOTOS MANIFESTACIÓ contra

les retallades de Wert-Rigau

fotos 12M

Contra les retallades

de Wert-Rigau

dimarts, 22M VAGA [eina 452]

MANIFESTACIÓ
vaga bressol
USTEC·STEs dóna suport a la vaga d'escoles bressol
VAGA
cartell

Contra les retallades de Wert i Rigau

dm, 22M VAGA

AVUI A LES 17h A L'ESCOLA CANIGÓ FAREM UNA FOTO col·lectiva per enviar als mitjans de comunicació

Assemblees de centres a Tarragona [dilluns 6, 18h] i Reus [dimarts 7, 18h]


sant boi
vagaindefinida
USTEC·STEs (IAC) manifesta el seu rebuig a la detenció i empresonament de la companya Laura Gomez de la CGT i exigeix la seva llibertat immediata

MANIFESTACIÓ +

21a via laietana

Fotos dissabte 21 d'abril de 201221a

dissabte 21A, 17h de pl. Urquinaona a pl. St. Jaume

per l'’EDUCACIÓ PÚBLICA de Catalunya, CAP RETALLADA [Adhesions]


Suport a la manifestació de STEs-Intersindical - Suport de l'STEPV



29M - FOTOS i vídeos: Vic - Barcelona - Tortosa - Tarragona - Girona

Badalona
molins

terrassa

mollet

La participació dels centres és important: calendari reunions ZONES

Estadis-sexennis: fil de propostes a FACEBOOK --- [Més informació]

Plantilles del 2007/12: 62.505 - 64.972 - 65.280 - 65.744 - 65.644 - 21.000 alumnes més i 100 places menys, s'han perdut 365 llocs de treball de PRI

USTEC·STEs: NOMENAMENTS difícil cobertura, més informació en FACEBOOK

Substituir un càrrec DÓNA DRET a cobrar complement!

Rigau obre la porta de la docència a una fundació de Botín i La Caixa

Mesa 20/10: el silenci administratiu convida a la pressió i a la mobilització

CONCURS de TRASLLATS

Destinacions per punts, nom o centre: mestres: secundària

Consulta per zones - persones que arriben i marxen a cada centre

9è Congrés, juny de 2007: 30 anys lluitant per un ensenyament públic

9è congrés

Tot nomenaments [FB]

NivCesp CiutatComarquesBaixVallèsOccMaresmeCentralLleidaTarragonaGironaT.Ebre
DATA: 16/0516/0516/0516/0516/0516/0516/0516/0516/0516/05
P ALL 2.573 s:-
P EES 16.588 s:-43.756 s:-7.922 s:-18.614 s:-64.405 s:-46.006 s:-48.948 s:-9.358 s:-
P INF 14.731 s:-18.954 s:-10.879 s:-8.050 s:-14.339 s:-50.347 s:-4.309 s:-17.113 s:-51.341 s:-
P PAN 49.608 s:-62.119 s:-15.556 s:-63.577 s:-65.314 s:-18.243 s:-14.255 s:-60.025 s:-
P PEF 7.673 s:-10.101 s:-7.876 s:-6.036 s:-10.971 s:-
P PMU 21.047 s:-19.884 s:-19.763 s:-19.966 s:-
P PRI 15.982 s:-20.515 s:-14.295 s:-13.025 s:-21.882 s:-19.279 s:-67.421 s:-20.841 s:-21.090 s:-
S 507 22.299
S 510 40.723
S 511 20.190
S 517 17.351
S 620 21.036
S 622 18.859
S 625 7.342
S AN 5.524
S CN 21.27017.84111.3777.520
S EF 3.0705.67613.662
S FQ 14.99330.66218.910
S FR 20.35017.229
S GE 4.19515.581
S LC 20.4987.70317.3544.2902.328
S LE 1.47619.63012.86220.81016.81530.370
S MA 17.455
S MU 1.148
S PSI 10.553
S TEC 4.10217.387


cartell

xerrades

jvep





sant boi

-----------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------
















bcn

 

laiac

 





turó










full193



 

 

eina450

 

 





Direccions: Professionalitzar per jerarquitzar


 

full193


   

 

    

 

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

Treball:

Residències de temps lliure

les

youtube  twitter