USTEC·STEs IAC
facebook

Moviments
Socials

Enlaçats pel català25/4

Webs sindicats

STEi

STEPV

STEs

somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional
vagaindefinida
sant boi

SANTS: 25-Abril Cassolada per l'educació

VIC: l'Educació és futur. AMPAs i Comunitat Educativa dc 25 d'Abril 18h Alberg Canonge Collell

Palau de Plegamans: dj 26/4 17h xocolatada popular


Personal laboral: Assemblea informativa oberta Terres de l'Ebre 3/5 18h lloc


MANIFESTACIÓ +

21a via laietana

Fotos dissabte 21 d'abril de 201221a

dissabte 21A, 17h de pl. Urquinaona a pl. St. Jaume

per l'’EDUCACIÓ PÚBLICA de Catalunya, CAP RETALLADA [Adhesions]


Suport a la manifestació de STEs-Intersindical - Suport de l'STEPV



xerrada

Badalona dg 22/4: Diada de l'ensenyament públic

CONCENTRACIÓ CIUTADANA dissabte 14 d'abril 12h pl. Catalunya

ATUREM LES RETALLADES ALS DRETS I LLIBERTATS CIVILS



29M - FOTOS i vídeos: Vic - Barcelona - Tortosa - Tarragona - Girona

Badalona
molins

terrassa

mollet

Mesa Sectorial 23M Negociació estadis, plantilles, FP... - RESUM 15/3

 Funció Pública dv 21/3: Pla d'Ocupació per a la racionalització i optimització...[document]

La participació dels centres és important: calendari reunions ZONES

Estadis-sexennis: fil de propostes a FACEBOOK --- [Més informació]

Plantilles del 2007/12: 62.505 - 64.972 - 65.280 - 65.744 - 65.644 - 21.000 alumnes més i 100 places menys, s'han perdut 365 llocs de treball de PRI

USTEC·STEs: NOMENAMENTS difícil cobertura, més informació en FACEBOOK

Substituir un càrrec DÓNA DRET a cobrar complement!

Rigau obre la porta de la docència a una fundació de Botín i La Caixa

Mesa 20/10: el silenci administratiu convida a la pressió i a la mobilització

CONCURS de TRASLLATS

Destinacions per punts, nom o centre: mestres: secundària

Consulta per zones - persones que arriben i marxen a cada centre

9è Congrés, juny de 2007: 30 anys lluitant per un ensenyament públic

9è congrés

Tot nomenaments [FB]

NOTA: 5 SSTT avisen que divendres 27 no fan nomenaments


NivCesp CiutatComarquesBaixVallèsOccMaresmeCentralGironaLleidaTarragona
DATA: 25/0425/0425/0425/0425/0425/0425/0425/0425/04
P ALL 21.581 s:-67.187 s:-
P EES 21.052 s:-20.060 s:-15.494 s:-18.217 s:-64.405 s:-4.942 s:-18.056 s:-
P INF 16.698 s:-46.373 s:-19.042 s:-20.932 s:-13.733 s:-47.717 s:-8.659 s:-10.009 s:-
P PAN 61.573 s:-18.878 s:-20.089 s:-64.401 s:-19.378 s:-65.783 s:-61.299 s:-64.438 s:-63.910 s:-
P PEF 9.668 s:-19.554 s:-6.119 s:-21.120 s:-49.026 s:-20.186 s:-21.767 s:-4.646 s:-
P PMU 12.712 s:-60.347 s:-60.155 s:-50.350 s:-19.695 s:-
P PRI 14.202 s:-18.640 s:-18.544 s:-10.025 s:-17.505 s:-21.421 s:-50.285 s:-6.817 s:-18.811 s:-
S 193 19.27419.482
S 505 9.983
S 508 10.376
S 519 22.012
S 522 7.358
S 601 40.346
S 603 66.90562.470
S 611 48.146
S 620 12.258
S 625 8.70512.410
S 628 47.45047.890
S AN 11.42113.5058.90610.08114.0529.3636.075
S CLA 60.123
S CN 11.75130.55117.80221.20542.2879.723
S DI 648
S ECO 20.75722.272
S EF 20.91014.50813.386
S FI 14.726
S FQ 16.82630.4827.34441.92721.26042.52617.227
S FR 10.92414.671
S GE 13.7585.68312.03516.35815.25911.484
S LC 5.6337.70313.2334.20312.251807
S LE 20.92519.63019.79013.14118.116
S MA 44.10216.70917.24116.939
S MU 16.236
S PSI 12.3558.841
S TEC 19.39930.47718.5703.217






IDEES PER CANVIAR EL MÓN 20/4 19h







22a





bcn

 

laiac

 





turó










full193



 

 

eina450

 

 





Direccions: Professionalitzar per jerarquitzar


 

full193


   

 

    

 

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

Treball:

Residències de temps lliure

les

youtube  twitter