sant jordi 2012
USTEC·STEs IAC
facebook

Moviments
Socials

Enlaçats pel català20/4

Webs sindicats

STEi

STEPV

STEs

somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

MANIFESTACIÓ

dissabte 21A, 17h de pl. Urquinaona a pl. St. Jaume

per l'’EDUCACIÓ PÚBLICA de Catalunya, CAP RETALLADA [Adhesions]


Suport a la manifestació de STEs-Intersindical - Suport de l'STEPV



xerrada

Badalona dg 22/4: Diada de l'ensenyament públic

CONCENTRACIÓ CIUTADANA dissabte 14 d'abril 12h pl. Catalunya

ATUREM LES RETALLADES ALS DRETS I LLIBERTATS CIVILS



Cantabria 9/4: Comisiones de servicios

Castilla 9/4: Comisiones de Servicio

29M - FOTOS i vídeos: Vic - Barcelona - Tortosa - Tarragona - Girona

Badalona
molins

terrassa

mollet

Mesa Sectorial 23M Negociació estadis, plantilles, FP... - RESUM 15/3

 Funció Pública dv 21/3: Pla d'Ocupació per a la racionalització i optimització...[document]

La participació dels centres és important: calendari reunions ZONES

Estadis-sexennis: fil de propostes a FACEBOOK --- [Més informació]

Govern: El Govern impulsa la professionalització dels directors

DOGC 8/2: adscripció de centres educatius

Departament: nou procés de selecció per a la direcció escolar BOE 7/2 El Ministerio de Educación deroga els temaris aprovats per l’anterior govern i reestableix els temaris antics: se regulan los temarios ...

Plantilles del 2007/12: 62.505 - 64.972 - 65.280 - 65.744 - 65.644 - 21.000 alumnes més i 100 places menys, s'han perdut 365 llocs de treball de PRI

USTEC·STEs: NOMENAMENTS difícil cobertura, més informació en FACEBOOK

Substituir un càrrec DÓNA DRET a cobrar complement!

Rigau obre la porta de la docència a una fundació de Botín i La Caixa

Mesa 20/10: el silenci administratiu convida a la pressió i a la mobilització

CONCURS de TRASLLATS

Destinacions per punts, nom o centre: mestres: secundària

Consulta per zones - persones que arriben i marxen a cada centre

9è Congrés, juny de 2007: 30 anys lluitant per un ensenyament públic

9è congrés

Enlaçats pel català

Enllaçats
pel català

Tot nomenaments [FB]







NivCesp CiutatComarquesBaixVallèsOccMaresmeCentralTarragonaGironaLleidaT.Ebre
DATA: 20/0420/0420/0420/0420/0420/0420/0420/0420/0420/04
P ALL 63.771 s:-
P EES 18.861 s:-43.756 s:-16.333 s:-19.992 s:-20.491 s:-18.557 s:-63.953 s:-19.887 s:-16.135 s:-
P INF 14.593 s:-18.573 s:-21.513 s:-19.794 s:-17.624 s:-14.352 s:-48.983 s:-7.546 s:-12.889 s:-21.290 s:-
P PAN 19.760 s:-20.143 s:-62.967 s:-67.400 s:-62.417 s:-20.764 s:-62.491 s:-
P PEF 15.589 s:-19.672 s:-17.651 s:-16.091 s:-17.534 s:-11.656 s:-19.027 s:-
P PMU 51.253 s:-18.885 s:-21.066 s:-14.435 s:-19.184 s:-
P PRI 15.010 s:-18.628 s:-15.857 s:-17.837 s:-20.956 s:-22.122 s:-18.560 s:-51.142 s:-18.586 s:-
S 193 16.086
S 502 30.603
S 505 9.99012.844
S 507 21.484
S 510 18.663
S 525 20.986
S 603 52.608
S 619 18.285
S 622 30.53415.891
S 627 21.946
S 712 41.833
S AN 10.79013.97313.95220.6103.764
S CLA 60.004
S CN 2.19521.04321.67242.18221.525
S DI 17.672
S ECO 21.868
S EF 15.73911.660
S FQ 30.04830.67642.86421.2607.47141.922
S FR 15.441
S GE 12.27412.98214.24511.01214.384
S LC 61.79310.9257.55413.423
S LE 8.3705.74612.26514.587
S MA 42.39930.45045.23343.418
S PSI 11.1969.173
S TEC 21.72330.550966

21a17



22a


21a


bcn

 

laiac

 





turó










full193



 

 

eina450

 

 





Direccions: Professionalitzar per jerarquitzar


 

full193


   

 

    

 

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

Treball:

Residències de temps lliure

les

youtube  twitter