USTEC·STEs IAC
facebook

eina447Moviments

Socials

18/4

Webs sindicats

STEi

STEPV

STEs

somescola
sepc
l
mai més
Traducció de documents
Valid CSS!
Valid XHTML 1.0 Transitional

NOVES RETALLADES A L'EDUCACIÓ: UN ATEMPTAT A L'ENSENYAMENT PÚBLIC TOTALMENT INASSUMIBLE [twitter twitter]

avui dimecres també hi ha jornades reivindicatives al Vallès Occ. [+][+][+]



MANIFESTACIÓ dissabte 21 d'abril 17h

de pl. Urquinaona a pl. St. Jaume

per l'’EDUCACIÓ PÚBLICA de Catalunya, CAP RETALLADA [Adhesions]



xerrada

Badalona dg 22/4: Diada de l'ensenyament públic

CONCENTRACIÓ CIUTADANA dissabte 14 d'abril 12h pl. Catalunya

ATUREM LES RETALLADES ALS DRETS I LLIBERTATS CIVILS



Cantabria 9/4: Comisiones de servicios

Castilla 9/4: Comisiones de Servicio

29M - FOTOS i vídeos: Vic - Barcelona - Tortosa - Tarragona - Girona

Badalona
molins

terrassa

mollet

donem suport a la marxa convocada per Illencs pel Català, 20:30 Jardinets Gràcia

NOMENAMENTS. primer dia dc 11/4 --- FB

BORSA: termini de canvis fins 1/4, FACEBOOK - Consulta: p. interí per especialitats

Mesa Sectorial 23M Negociació estadis, plantilles, FP... - RESUM 15/3

 Funció Pública dv 21/3: Pla d'Ocupació per a la racionalització i optimització...[document]

Lleida dijous 22/3: Xerrada-debat sobre Fracàs escolar

Preinscripció i matriculació: Aclariments sobre el tema de la llengua

mora la nova
La Muñeira

La participació dels centres és important: calendari reunions ZONES

Estadis-sexennis: fil de propostes a FACEBOOK --- [Més informació]

funciopublica

Mesa Sectorial: retallades - opina

lloret de mar
mollet

IAC: 29M. Apostem per la convocatòria de VAGA GENERAL unitària i social

flix
Maçanet diu no a les retallades
la canonja
el prat contra les retallades
lloret
IAC
no a les retallades
bcn

Fotos: BCN: Manifestació - Granollers: Porxada - Vilafranca: Concentració

Funció Pública:

3% de reducció del sou anual

Govern: El Govern impulsa la professionalització dels directors

DOGC 8/2: adscripció de centres educatius

Departament: nou procés de selecció per a la direcció escolar BOE 7/2 El Ministerio de Educación deroga els temaris aprovats per l’anterior govern i reestableix els temaris antics: se regulan los temarios ...

Plantilles del 2007/12: 62.505 - 64.972 - 65.280 - 65.744 - 65.644 - 21.000 alumnes més i 100 places menys, s'han perdut 365 llocs de treball de PRI

USTEC·STEs: NOMENAMENTS difícil cobertura, més informació en FACEBOOK

Substituir un càrrec DÓNA DRET a cobrar complement!

Rigau obre la porta de la docència a una fundació de Botín i La Caixa

Mesa 20/10: el silenci administratiu convida a la pressió i a la mobilització

CONCURS de TRASLLATS

Destinacions per punts, nom o centre: mestres: secundària

Consulta per zones - persones que arriben i marxen a cada centre

9è Congrés, juny de 2007: 30 anys lluitant per un ensenyament públic

9è congrés

Podeu consultar els centres adjudicats:

Tot sobre nomenaments [FACEBOOK]

NivCesp CiutatComarquesBaixVallèsOccMaresmeCentralGironaLleidaTarragonaT.Ebre
DATA: 18/0418/0418/0418/0418/0418/0418/0418/0418/0418/04
P ALL 15.910 s:-18.877 s:-
P EES 18.241 s:-17.931 s:-15.436 s:-16.483 s:-63.944 s:-
P INF 14.261 s:-46.593 s:-12.748 s:-19.666 s:-13.661 s:-51.575 s:-51.013 s:-22.321 s:-49.598 s:-19.177 s:-
P PAN 60.805 s:-50.469 s:-61.224 s:-68.014 s:-19.945 s:-18.243 s:-65.813 s:-64.438 s:-60.025 s:-
P PEF 17.585 s:-14.492 s:-19.193 s:-4.017 s:-46.577 s:-20.120 s:-10.971 s:-
P PMU 20.678 s:-21.761 s:-21.139 s:-15.494 s:-16.000 s:-21.401 s:-
P PRI 14.639 s:-17.898 s:-15.219 s:-17.099 s:-14.462 s:-21.671 s:-46.277 s:-17.243 s:-18.426 s:-20.258 s:-
S 192 14.172
S 193 15.874
S 501 17.87014.440
S 502 17.865
S 505 14.806
S 518 19.386
S 525 21.829
S 601 44.87118.222
S 603 52.610
S 609 46.31920.081
S 611 21.622
S 620 42.461
S 625 11.376
S AN 11.17513.6748.62715.02411.97112.76916.03615.401
S CLA
S CN 9.64321.20514.45119.64810.86913.157
S DI 3.722
S EF 3.51220.0859.53811.3958.592
S FI 3.510
S FQ 13.41619.29613.56730.61821.059
S FR 41.199
S GE 11.86111.0449.82413.48316.959
S IT 30.080
S LC 21.59414.17814.48911.9899.9134.6053.48117.739
S LE 16.59212.66411.79530.73517.117
S MA 18.62530.79030.53130.55930.58911.575
S MU 5.0433.0253.37362.499
S PSI 12.28012.474
S TEC 14.81418.570
21a17





21a


bcn

 

laiac

 





turó

Arenys de Mar diu no a les retallades...Arenys de Mar










full193 full193



petitainfancia


País Valencià

PV

 

eina450

 

 





Direccions: Professionalitzar per jerarquitzar


 

full193


   

 

    

 

Catalunya, País Valencià i les Illes protocol  d'actuació conjunta.iac

Treball:

Residències de temps lliure

les

youtube  twitter