Xavier Díez Rodríguez

Gironès
Portaveu de Girona / Consell Escolar

xavier@sindicat.net

Tana Peraferrer i Coll

Gironès / Baix Empordà
Interins

tana@sindicat.net

Raul Cansado Mañas

Alt Empordà / La Garrotxa
President de la Junta de Personal

raul@sindicat.net

Bet Casamitjana i Capdevila

Gironès / La Selva
Comissió Lingüística

bet@sindicat.net

Joan Bolaño

joangirona@sindicat.net

Laura Iglesias i Trafach

laura iglesias

 

GIRONÈS/PLA DE L’ESTANY
Moviments Socials

laura@sindicat.net

Jordi Botargues i Boté

jordi botargues

ALT EMPORDÀ/BAIX EMPORDÀ
Delegat de Salut/Grup de Rurals

jordigirona@sindicat.net

Cristina Sánchez Roca

cristina sanchez ustec

 

 

GIRONÈS
Assessoria jurídica

cristina@sindicat.net

Dani Turón Llagostera

GIRONÈS / LA SELVA
Serveis Educatius

danit@sindicat.net

Ferran Gironès Limeres

BAIX EMPORDÀ /
LA CERDANYA

Cicles formatius

ferran@sindicat.net

Agustí Pérez Aznar

LA GARROTXA / RIPOLLÈS
Ensenyaments artístics

agusti@sindicat.net

Laia Rispau Osanz

laia rispau

ALT EMPORDÀ / RIPOLLÈS
Secretaria de la dona

laiagirona@sindicat.net

Glòria Polls González

GIRONÈS / LA SELVA
Comunicació

gloriapolls@sindicat.net

David Brusi

david.brusi@sindicat.net

Remei Calm

remei.calm@sindicat.net

Meritxell Estebanell

meritxell.estebanell@sindicat.net

Pere Mutjé

pere.mutje@sindicat.net

Josefina Patiño

josefina.patino@sindicat.net

Josep Tresserras

jose.tresserras@sindicat.net

Josep Vehí

josep.vehi@sindicat.net