ustec

Consulta Zones CENTRES CONVOCATS EN LES DESTINACIONS ESTIU 2011

PRIMÀRIA zona educativa

Servei Territorial: 1 Barcelona Ciutat

Ciutat vella llista - mapa
Eixample llista - mapa
Sants - Montjuïc llista - mapa
Les Corts llista - mapa
Sarrià - Sant Gervasi llista - mapa
Gràcia llista - mapa
Horta - Guinardó llista - mapa
Nou Barris llista - mapa
Sant Andreu llista - mapa
Sant Martí llista - mapa

Servei Territorial: 2 Barcelona Comarques

Badalona llista - mapa
Castellet i la Gornal llista - mapa
l'Hospitalet de Llobregat llista - mapa
Sant Adrià de Besòs llista - mapa
Sant Martí Sarroca llista - mapa
Sant Pere de Riudebitlles llista - mapa
Sant Sadurní d'Anoia llista - mapa
Santa Coloma de Gramenet llista - mapa
Sitges llista - mapa
Vilafranca del Penedès llista - mapa
Vilanova i la Geltrú llista - mapa

Servei Territorial: 3 Baix Llobregat

Castelldefels llista - mapa
Cornellà de Llobregat llista - mapa
Esparreguera llista - mapa
Esplugues de Llobregat llista - mapa
Martorell llista - mapa
Molins de Rei llista - mapa
el Prat de Llobregat llista - mapa
Sant Boi de Llobregat llista - mapa
Sant Feliu de Llobregat llista - mapa
Sant Vicenç dels Horts llista - mapa
Viladecans llista - mapa

Servei Territorial: 4 Valls Occidental

Barberà del Vallès llista - mapa
Castellar del Vallès llista - mapa
Cerdanyola del Vallès llista - mapa
Sabadell llista - mapa
Sant Cugat del Vallès llista - mapa
Santa Perpètua de Mogoda llista - mapa
Terrassa llista - mapa

Servei Territorial: 5 Maresme Valls Or.

Arenys de Mar llista - mapa
Calella llista - mapa
Granollers llista - mapa
el Masnou llista - mapa
Mataró llista - mapa
Mollet del Vallès llista - mapa
Sant Celoni llista - mapa
Vilassar de Mar llista - mapa

Servei Territorial: 6 Catalunya Central

Bagà llista - mapa
Berga llista - mapa
Calaf llista - mapa
Capellades llista - mapa
Centelles llista - mapa
Gironella llista - mapa
Igualada llista - mapa
Manlleu llista - mapa
Manresa llista - mapa
Moià llista - mapa
Navès llista - mapa
Sallent llista - mapa
Sant Vicenç de Castellet llista - mapa
Solsona llista - mapa
Súria llista - mapa
Vic llista - mapa

Servei Territorial: 17 Girona

Amer llista - mapa
Arbúcies llista - mapa
Banyoles llista - mapa
Besalú llista - mapa
la Bisbal d'Empordà llista - mapa
Blanes llista - mapa
Cadaqués llista - mapa
Camprodon llista - mapa
Cassà de la Selva llista - mapa
Celrà llista - mapa
l'Escala llista - mapa
Figueres llista - mapa
Girona llista - mapa
Hostalric llista - mapa
la Jonquera llista - mapa
Olot llista - mapa
Palafrugell llista - mapa
Palamós llista - mapa
Puigcerdà llista - mapa
Ribes de Freser llista - mapa
Ripoll llista - mapa
Roses llista - mapa
Salt llista - mapa
Sant Feliu de Guíxols llista - mapa
Sant Joan de les Abadesses llista - mapa
Santa Coloma de Farners llista - mapa
Torroella de Montgrí llista - mapa

Servei Territorial: 25 Lleida

Agramunt llista - mapa
Albatàrrec llista - mapa
l'Albi llista - mapa
Alcarràs llista - mapa
Alcoletge llista - mapa
Alguaire llista - mapa
Almacelles llista - mapa
Almenar llista - mapa
Arbeca llista - mapa
Artesa de Lleida llista - mapa
Artesa de Segre llista - mapa
Balaguer llista - mapa
Bell-lloc d'Urgell llista - mapa
Bellpuig llista - mapa
Bellver de Cerdanya llista - mapa
les Borges Blanques llista - mapa
Camarasa llista - mapa
Cervera llista - mapa
Corbins llista - mapa
Esterri d'Àneu llista - mapa
la Fuliola llista - mapa
la Granadella llista - mapa
Guissona llista - mapa
Juncosa llista - mapa
Juneda llista - mapa
Lleida llista - mapa
Mollerussa llista - mapa
Oliana llista - mapa
Organyà llista - mapa
la Pobla de Segur llista - mapa
el Pont de Suert llista - mapa
Ponts llista - mapa
Ribera d'Ondara llista - mapa
Serós llista - mapa
la Seu d'Urgell llista - mapa
Sort llista - mapa
Tàrrega llista - mapa
Térmens llista - mapa
Tremp llista - mapa
Val d'Aran llista - mapa
Vallfogona de Balaguer llista - mapa
Verdú llista - mapa

Servei Territorial: 43 Tarragona

Alcover llista - mapa
Altafulla llista - mapa
l'Arboç llista - mapa
la Bisbal de Falset llista - mapa
les Borges del Camp llista - mapa
Calafell llista - mapa
Cambrils llista - mapa
Capçanes llista - mapa
Constantí llista - mapa
Cornudella de Montsant llista - mapa
l'Espluga de Francolí llista - mapa
Falset llista - mapa
Gratallops llista - mapa
Llorenç del Penedès llista - mapa
Mont-roig del Camp llista - mapa
Montblanc llista - mapa
Montbrió del Camp llista - mapa
el Morell llista - mapa
el Pla de Santa Maria llista - mapa
Reus llista - mapa
Riudoms llista - mapa
Santa Coloma de Queralt llista - mapa
la Selva del Camp llista - mapa
Tarragona llista - mapa
Torredembarra llista - mapa
Valls llista - mapa
el Vendrell llista - mapa
Vila-Rodona llista - mapa
Vila-seca i Salou llista - mapa
Vilabella llista - mapa

Servei Territorial: 44 Terres de l'EBRE

Alcanar llista - mapa
l'Aldea llista - mapa
l'Ametlla de Mar llista - mapa
Amposta llista - mapa
Ascó llista - mapa
Batea llista - mapa
Deltebre llista - mapa
Flix llista - mapa
Gandesa llista - mapa
Horta de Sant Joan llista - mapa
Móra d'Ebre llista - mapa
Móra la Nova llista - mapa
Roquetes llista - mapa
Sant Carles de la Ràpita llista - mapa
Sant Jaume d'Enveja llista - mapa
Santa Bàrbara llista - mapa
Tivenys llista - mapa
Tortosa llista - mapa
Ulldecona llista - mapa
Xerta llista - mapa

SECUNDÀRIA zona desplaçament

Servei Territorial: 1 Barcelona Ciutat

Ciutat vella llista - mapa
Eixample llista - mapa
Sants - Montjuïc llista - mapa
Les Corts llista - mapa
Sarrià - Sant Gervasi llista - mapa
Gràcia llista - mapa
Horta - Guinardó llista - mapa
Nou Barris llista - mapa
Sant Andreu llista - mapa
Sant Martí llista - mapa

Servei Territorial: 2 Barcelona Comarques

Badalona llista - mapa
L'Hospitalet de Llobregat llista - mapa
Vilanova i la Geltrú llista - mapa

Servei Territorial: 3 Baix Llobregat

Cornellà de Llobregat llista - mapa
Martorell llista - mapa
Sant Vicenç dels Horts llista - mapa
Viladecans llista - mapa

Servei Territorial: 4 Valls Occidental

Cerdanyola del Vallès llista - mapa
Rubí llista - mapa
Sabadell llista - mapa
Terrassa llista - mapa

Servei Territorial: 5 Maresme Valls Or.

Granollers llista - mapa
Mataró llista - mapa
Mollet del Vallès llista - mapa
Pineda de Mar llista - mapa
Sant Celoni llista - mapa

Servei Territorial: 6 Catalunya Central

Berga llista - mapa
Igualada llista - mapa
Manresa llista - mapa
Solsona llista - mapa
Vic llista - mapa

Servei Territorial: 17 Girona

Blanes llista - mapa
Figueres llista - mapa
Girona llista - mapa
Olot llista - mapa
Palafrugell llista - mapa
Sant Feliu de Guíxols llista - mapa
Santa Coloma de Farners llista - mapa

Servei Territorial: 25 Lleida

Artesa de Segre llista - mapa
Balaguer llista - mapa
Lleida llista - mapa
Mollerussa llista - mapa
El Pont de Suert llista - mapa
Seròs llista - mapa
la Seu d'Urgell llista - mapa
Sort llista - mapa
Tàrrega llista - mapa
Tremp llista - mapa
Vielha e Mijaran llista - mapa

Servei Territorial: 43 Tarragona

Cambrils llista - mapa
Reus llista - mapa
Tarragona llista - mapa
Valls llista - mapa
el Vendrell llista - mapa

Servei Territorial: 44 Terres de l'EBRE

Alcanar llista - mapa
Amposta llista - mapa
Móra d'Ebre llista - mapa
Tortosa llista - mapa
 

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

09/01/2019 13:25 (26)