ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08063837 (08506) Calldetenes Sec. d'Institut Les Margues Av. de Francesc Macià, 14 - 938 867 116

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adjudicacions definitives curs 2019-2020.
17 de juliol de 2019

1 --- 03978 - CJ,JO IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
2 --- JC,P PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius LC
3 --- LC,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
4 --- 13227 - ME,A IN Fase 1.1. Proposta càrrecs directius GE
5 --- 24914 - PF,M IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) EF
6 --- 28435 - PS,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) LC
7 --- 14739 - RD,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PSI
8 --- 02910 - RR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
9 --- 02271 - RR,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
10 --- 13769 - SR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
11 --- SG,C CS Fase preferent Article 25 AN
12 --- 20612 - SC,G IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
13 --- 12088 - SS,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
14 --- 25721 - SG, IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) FQ
15 --- TB,A CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris FQ
16 --- 14835 - TE,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
17 --- 21310 - VC,T IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2019-2020.
3 de juliol de 2019

1 --- 03978 - CJ,JO IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
2 --- JC,P PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius LC
3 --- LC,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
4 --- 13227 - ME,A IN Fase 1.1. Proposta càrrecs directius GE
5 --- 24914 - PF,M IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) EF
6 --- 28435 - PS,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) LC
7 --- 14739 - RD,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PSI
8 --- 02910 - RR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
9 --- 02271 - RR,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
10 --- 13769 - SR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
11 --- SG,C CS Fase preferent Article 25 AN
12 --- 20612 - SC,G IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
13 --- 12088 - SS,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
14 --- 25721 - SG, IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) FQ
15 --- TB,A CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris FQ
16 --- 14835 - TE,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
17 --- 21310 - VC,T IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

---

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

---

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 26298 - BP,M IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) AN
2 --- 04030 - CJ,JO IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
3 --- JC,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
4 --- LC,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
5 --- 02271 - MF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AL
6 --- 2018-3-00097 - PB,V PP Fase d'elecció MA
7 --- 25708 - PF,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EF
8 --- 15005 - RD,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PSI
9 --- 02953 - RR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
10 --- 02311 - RR,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
11 --- 14028 - SR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
12 --- 21104 - SC,G IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) TEC
13 --- 12303 - SS,M IN Fase d'elecció GE
14 --- 26522 - SG, IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) FQ
15 --- 2018-3-00074 - TB,A PP Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FQ
16 --- 15110 - TE,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
17 --- 21832 - VC,T IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 26298 - BP,M IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) AN
2 --- 04030 - CJ,JO IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
3 --- JC,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
4 --- LC,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
5 --- 02271 - MF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AL
6 --- 2018-3-00096 - PB,V PP Fase d'elecció MA
7 --- 25708 - PF,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EF
8 --- 15005 - RD,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PSI
9 --- 02953 - RR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
10 --- 14028 - SR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
11 --- 21104 - SC,G IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) TEC
12 --- 12303 - SS,M IN Fase d'elecció GE
13 --- 26522 - SG, IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) FQ
14 --- 2018-3-00073 - TB,A PP Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FQ
15 --- 15110 - TE,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
16 --- 21832 - VC,T IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
17 --- 2018-3-00043 - VV,P PP Fase d'elecció EF

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 29701 - BP,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) AN
2 --- 02853 - BC,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
3 --- 04287 - CJ,JO IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
4 --- 05692 - FF,G IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
5 --- JC,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
6 --- LC,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
7 --- 02381 - MF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AL
8 --- 16457 - RD,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PSI
9 --- 03119 - RR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
10 --- 02425 - RR,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
11 --- 15348 - SR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
12 --- 23418 - SC,G IN Fase d'elecció GE
13 --- 22505 - TB,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FQ
14 --- 16568 - TE,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
15 --- 24231 - VC,T IN Fase d'elecció LE
16 --- 06555 - VR,FX IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EF

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 02853 - BC,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
2 --- 04287 - CJ,JO IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
3 --- 04108 - CP,MD IN Fase d'elecció GE
4 --- JC,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
5 --- LC,M CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
6 --- 02381 - MF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AL
7 --- 16457 - RD,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PSI
8 --- 22673 - RE,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) AN
9 --- 03119 - RR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
10 --- 02425 - RR,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
11 --- 15348 - SR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
12 --- 22505 - TB,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FQ
13 --- 16568 - TE,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
14 --- 24231 - VC,T IN Fase d'elecció LE
15 --- 06555 - VR,FX IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EF

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

VF,M - esp:590005 def. anterior 08054277 esp:590005
VU,A - esp:590006
AA,J - esp:590019
PH,D - esp:590051 def. anterior 08060009 esp:590051

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

---

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- 2947 - BC,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
2 --- 4407 - CJ,JO IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
3 --- 5837 - FF,G IN Fase d'elecció MA
4 --- JC,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
5 --- LS,R CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
6 --- LC,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
7 --- 15117 - ME,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
8 --- 2467 - MF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AL
9 --- 16855 - RD,M IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) PSI
10 --- 3213 - RR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
11 --- 2512 - RR,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
12 --- 15727 - SR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
13 --- 23839 - TB,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) FQ
14 --- 16977 - TE,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
15 --- 6740 - VR,FX IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EF

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- 2947 - BC,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
2 --- 4407 - CJ,JO IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
3 --- 5837 - FF,G IN Fase d'elecció MA
4 --- JC,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
5 --- LS,R CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
6 --- LC,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
7 --- 15117 - ME,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
8 --- 2467 - MF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AL
9 --- 16855 - RD,M IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) PSI
10 --- 3213 - RR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
11 --- 2512 - RR,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
12 --- 15727 - SR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
13 --- 23839 - TB,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) FQ
14 --- 16977 - TE,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
15 --- 6740 - VR,FX IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EF

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- AA,J PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius TEC
2 --- 3024 - BC,A IN Adjudicació comarques TEC
3 --- 4517 - CJ,JO IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
4 --- JC,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
5 --- LS,R CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
6 --- LC,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
7 --- 2537 - MF,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AL
8 --- 13906 - RN,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
9 --- 17329 - RD,M IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. PSI
10 --- 3296 - RR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
11 --- 2583 - RR,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
12 --- SC,N CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius AN
13 --- 17462 - TE,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

17462 - BM,MR - esp:590005
17462 - TUBAUNAVARRA,EDUARDO - esp:590006 def. anterior 03014800 esp:590006
17462 - FC,A - esp:590009
17462 - RB,S - esp:590017
17462 - RI,A - esp:590051
17462 - CE,S - esp:590051 def. anterior 08044600 esp:590051

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

DC,MC - esp:590004 --- marxa a:44004653 esp:590004
LP,MN - esp:590009 --- marxa a:17006605 esp:590009
CM,S - esp:590051 --- marxa a:17006605 esp:590051

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- AA,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris TEC
2 --- BS,E PP Fase d'elecció LC
3 --- 4629 - CJ,JO IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
4 --- JC,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
5 --- LS,R CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius LC
6 --- LC,M PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris MA
7 --- 2615 - MF,M IN Fase d'elecció AN
8 --- 14427 - RN,A IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. MA
9 --- 3385 - RR,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
10 --- 2661 - RR,ME IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
11 --- SC,N CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius AN
12 --- TN,E CS Fase d'elecció MA
13 --- VF,M PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius GE

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AA,J PP Fase d'elecció TEC
2 --- 4799 - CJ,JO IN Fase d'elecció LE
3 --- JC,P PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre LC
4 --- LS,R CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius LC
5 --- 3505 - RR,M IN Fase de confirmació LE
6 --- 2755 - RR,ME IN Fase de confirmació EF
7 --- SC,N CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre AN
8 --- VF,M PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre GE

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AV,M CS Confirmació TEC TEC - Tecnologia
5778 - F2 VR,R IN Proposta KPS KPS -(*)Psicologia i pedagogia
UG,J PP Elecció FQ FQ - Física i química
SC,N CS Confirmació AN AN - Anglès
2892 - F2 RR,ME IN Confirmació EF EF -Educació física
3670 - F2 RR,M IN Confirmació LE LE - Llenguacastellana i literatura
LC,M PP Confirmació MA MA - Matemàtiques
LS,R CS Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
JC,P PP Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
6846 - F2 FF,G IN Confirmació MA MA -Matemàtiques
VF,M PP Confirmació GE GE - Geografia i història

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

112.8491 - PC,T - esp:25 --- marxa a:08068380 esp:25

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
25 - Llengua estrangera: anglès - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

112.8491 - PC,T - esp:25 --- marxa a:08068380 esp:25

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
011 - Anglès - 1 - 0 - 1 = 0
008 - Biologia i geologia - 1 - 0 - 1 = 0
009 - Dibuix - 1 - 0 - 1 = 0
017 - Educació física - 1 - 0 - 0 = 1
007 - Física i química - 1 - 0 - 1 = 0
005 - Geografia i història - 1 - 0 - 1 = 0
004 - Llengua castellana i literatura - 1 - 0 - 1 = 0
051 - Llengua catalana i literatura - 1 - 0 - 1 = 0
006 - Matemàtiques - 1 - 0 - 1 = 0
016 - Música - 1 - 0 - 1 = 0
018 - Psicologia i pedagogia/Orientació educativa - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA Secundària

0 - DC,MC - esp:590004
59.0574 - RG,CD - esp:590005 def. anterior 08060976 esp:590005
18.4495 - DB,M - esp:590006 def. anterior 17005704 esp:590006
7.2495 - BV,I - esp:590007
17.7495 - CC,L - esp:590008 def. anterior 08044600 esp:590008
17.7495 - LP,MN - esp:590009 def. anterior 08044600 esp:590009
6.7495 - MS,A - esp:590011
11.9495 - PV,G - esp:590016 def. anterior 08052955 esp:590016
27.6245 - CC,MM - esp:590018
21.3495 - CM,S - esp:590051

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

4092 - AN,CCH IN Elecció TEC TEC - Tecnologia
3207 - AA,JCH IN Elecció AN AN - Anglès
AV,M CS Confirmació TEC TEC - Tecnologia
7669 - FF,GCH IN Elecció MA MA - Matemàtiques
JC,P PP Ofici LC LC - Llengua catalana i literatura
LS,R CS Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
LC,M PP Confirmació MA MA - Matemàtiques
3508 - MO,RACG IN Confirmació MU MU - Música
8807 - MR,BCH IN Elecció FQ FQ - Física i química
2743 - PM,ICH IN Confirmació FR FR - Francès
1746 - RA,MCG IN Confirmació GE GE - Geografia i història
4006 - RR,MCH IN Elecció LE LE - Llengua castellana i literatura
3137 - RR,MECG IN Confirmació EF EF - Educació física
SC,N CS Confirmació AN AN - Anglès
VT,D PP Confirmació CN CN - Biologia i geologia
6415 - VR,RCH IN Proposta PSI KPS - (*)Psicologia i pedagogia
VF,M PP Elecció GE GE - Geografia i història
9556 - VA,JMCH IN Elecció FQ FQ - Física i química

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Llengua catalana i literatura 3
Llengua castellana i literatura 3
Alemany 1
Anglès 3.5
Geografia i història 4
Música 1
Dibuix 1
Educació física 1.5
Matemàtiques 4
Biologia i geologia 2
Física i química 2.5
Tecnologia 2.5
Orientació educativa 2

PL1718

Llengua catalana i literatura 3
Llengua castellana i literatura 3
Alemany 1
Anglès 3.5
Geografia i història 4
Música 1
Dibuix 1
Educació física 1.5
Matemàtiques 4
Biologia i geologia 2
Física i química 2
Tecnologia 3
Orientació educativa 2

PL1617

Llengua catalana i literatura 3
Llengua castellana i literatura 2
Alemany 1
Anglès 3
Geografia i història 3
Música 1
Dibuix 1
Educació física 1.5
Matemàtiques 3
Biologia i geologia 2
Física i química 1.5
Tecnologia 3
Orientació educativa 1.5

PL1516

Alemany 1
Anglès 2.5
Biologia i geologia 2
Dibuix 1
Educació física 1
Física i química 1
Geografia i història 2.5
Llengua castellana i literatura 2
Llengua catalana i literatura 3
Matemàtiques 3
Música 1
Orientació educativa 1.5
Tecnologia 3

PL1415

Anglès 3
Biologia i geologia 2
Dibuix 1
Educació física 1
Física i química 1
Geografia i història 2
Llengua castellana i literatura 2
Llengua catalana i literatura 3
Matemàtiques 2.5
Música 1
Orientació educativa 1
Tecnologia 2

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
AN-2Anglès--
CN-2Biologia i geologia--
DI-1Dibuix--
EF-1Educació física--
FQ-1Física i química--
GE-2Geografia i història--
LE-2Llengua castellana i literatura--
LC-3Llengua catalana i literatura--
MA-1.5Matemàtiques--
MU-1Música--
PSI-1Orientació educativa--
TEC-2Tecnologia--
Places curs 2013-14: 19.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
AN---+12-11.22210
ANe---10.1.11111
CN---.2.2.22211
DI---.1.1.1110.50
EF---.1-0.51+0.51.51110.5
FQ--*.0.0.00011
FQ---.1-11+121110
FR---.0-10.11100
GE---.2.2.22210
GEe--.0-10.11111
LC---.3.3.33222
LE---.2.2.22111
MA--*.0.0.000.500
MA----11.5+0.52.5.22210
MAe--.0.0.00001
MU---.1.1.11110.5
PSI--*-10.1.11100
PSI---.1.1.11111
TEC---.2-12+0.532.5321

Increment de plantilla 2013-2014 = -2

Increment de plantilla 2012-2013 = -5

Increment de plantilla 2011-2012 = 2

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


   AN CS 1
   AN PP 2

   CN PP 2

   DI CS 1

   EF IN 1

   FQ IN 1

   FR IN 1

   GE CS 1
   GE DD 1
   GE IN 1
   GE SU 1

   LC CS 1
   LC DD 1
   LC IN 1

   LE CS 1
   LE IN 1

   MA CS 1
   MA PP 1

   MU IN 1

   PSI IN 1
   PSI PP 1
   PSI SU 2

   TEC CS 1
   TEC DD 1
   TEC IN 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AN 590 PP 1
  e AN 597 CS 1

   CN 590 PP 1

   FQ 590 IN 2

   DI 590 IN 1

   EF 590 IN 1

   GE 590 PP 1
  e GE 597 CS 1

   LE 590 CS 1

   LC 590 CS 1
   LC 590 DD 1

   MA 590 IN 1

   MU 590 IN 1

   PSI 590 IN 1

   TEC 590 CS 1
   TEC 590 PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

17/07/2019 16:56 (27)