ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08053391 (08401) GRANOLLERS Escola Lledoner C. Rosselló, 95 - 938 493 687

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adjudicacions provisionals curs 2019-2020.
3 de juliol de 2019

1 --- 31252 - BR,S IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
2 --- 08807 - CF,S IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
3 --- 22032 - CT,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
4 --- 04098 - CS,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 16741 - GP,R IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
6 --- 09473 - GC,S IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI TIC
7 --- 31541 - GP,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 03853 - GU,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
9 --- 15576 - GL,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
10 --- HN,F CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- JF,D PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
12 --- 05949 - LC,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
13 --- 07048 - MM,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
14 --- MP,L CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
15 --- PC,L CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
16 --- 00468 - RR,MJ IN Fase d'elecció PRI
17 --- 10520 - RM,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
18 --- 11181 - SDLC,V IN Fase d'elecció EES
19 --- 05963 - VE,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

GC,G - esp: 031
AI,A - esp: 031
CM,O - esp: 032 def. anterior 08002976 esp:032
MM,B - esp: 034 def. anterior 08074835 esp:034
GS,L - esp: 036

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

PG,M - esp:034 --- marxa a: 08041659 esp:034
RT,M - esp:031 --- marxa a: 08060991 esp:038
VM,M - esp:032 --- marxa a: 08064817 esp:032
CJ,S - esp:036 --- marxa a: 08026749 esp:036
LA,B - esp:031 --- marxa a: 08017271 esp:038

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

GC,G - esp: 031
AI,A - esp: 031
CM,O - esp: 032 def. anterior 08002976 esp:032
MM,B - esp: 034 def. anterior 08074835 esp:034
GS,L - esp: 036

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- AI,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 22610 - CT,M IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) AAP
3 --- 04156 - CS,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
4 --- 06833 - DP,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 17063 - GP,R IN Fase d'elecció PMU
6 --- GC,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
7 --- 03903 - GU,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 15842 - GL,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
9 --- HN,F CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
10 --- JF,D PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- 13146 - LB,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
12 --- 00212 - LC,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
13 --- 06034 - LC,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
14 --- 12065 - MJ,J IN Fase d'elecció PAN
15 --- 07173 - MM,A IN Fase d'elecció INF
16 --- MP,L CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
17 --- 10725 - RM,M IN Fase d'elecció PAN
18 --- 06048 - VE,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
19 --- 12780 - VR,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
20 --- 11913 - VT,RM IN Fase d'elecció EES

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- AI,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 04156 - CS,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
3 --- 06833 - DP,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
4 --- GC,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
5 --- 03807 - GR,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF
6 --- 03903 - GU,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
7 --- 15842 - GL,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 04157 - GR,M IN Adjudicació comarques EES
9 --- HN,F CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
10 --- JF,D PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- 13146 - LB,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
12 --- 00212 - LC,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
13 --- 06034 - LC,S IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
14 --- 12065 - MJ,J IN Fase d'elecció PAN
15 --- MP,L CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
16 --- 18208 - OL,A IN Fase d'elecció PMU
17 --- 10725 - RM,M IN Fase d'elecció PAN
18 --- 18446 - SB,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
19 --- 06048 - VE,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
20 --- 06467 - VP,RM IN Fase d'elecció INF

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- AI,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 00636 - CQ,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
3 --- 10425 - CR,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
4 --- 04423 - CS,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 08024 - CA,MM IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) INF
6 --- 07373 - DP,M IN Fase d'elecció PRI
7 --- GC,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
8 --- 04031 - GR,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF
9 --- 04141 - GU,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
10 --- 17396 - GL,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
11 --- HN,F CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
12 --- JF,D PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
13 --- 14401 - LB,N IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) AAP
14 --- 00238 - LC,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
15 --- 06485 - LC,S IN Fase d'elecció INF
16 --- MS,V CS Fase d'elecció PMU
17 --- MP,L CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
18 --- PC,L CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
19 --- 11706 - RM,M IN Fase d'elecció PAN
20 --- 06501 - VE,M IN Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- AI,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 00636 - CQ,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
3 --- 10425 - CR,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
4 --- 06133 - CQ,E IN Fase d'elecció PRI
5 --- 04423 - CS,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
6 --- 08024 - CA,MM IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) INF
7 --- GC,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
8 --- 04031 - GR,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PEF
9 --- 04141 - GU,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
10 --- 17396 - GL,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
11 --- HN,F CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
12 --- JF,D PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
13 --- 08735 - JC,A IN Fase d'elecció PAN
14 --- 14401 - LB,N IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) AAP
15 --- 00238 - LC,I IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
16 --- 06485 - LC,S IN Fase d'elecció INF
17 --- MS,V CS Fase d'elecció PMU
18 --- MP,L CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
19 --- PC,L CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
20 --- 06501 - VE,M IN Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

FG,J - esp:038 def. anterior 08015351 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

---

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- AI,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 684 - CQ,E IN Fase d'elecció PRI
3 --- 10682 - CR,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
4 --- 4545 - CS,E IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
5 --- GC,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
6 --- 533 - GA,D IN Fase d'elecció PRI
7 --- 4140 - GR,I IN Fase Adjudicació comarques PEF
8 --- 4262 - GU,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
9 --- HN,F CS Fase d'elecció PRI
10 --- JF,D PP Fase d'elecció PRI
11 --- 8946 - JC,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
12 --- 261 - LC,I IN Fase d'elecció PRI
13 --- MP,L CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
14 --- 7913 - NC,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) INF
15 --- PC,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
16 --- TB,M PP Fase d'elecció PMU

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- AI,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 684 - CQ,E IN Fase d'elecció PRI
3 --- 10682 - CR,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
4 --- 4545 - CS,E IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal AAP
5 --- GC,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
6 --- 533 - GA,D IN Fase d'elecció PRI
7 --- 1984 - GL,E IN Fase d'elecció PEF
8 --- 4262 - GU,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
9 --- HN,F CS Fase d'elecció PRI
10 --- JF,D PP Fase d'elecció PRI
11 --- 8946 - JC,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
12 --- 261 - LC,I IN Fase d'elecció PRI
13 --- MP,L CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
14 --- 7913 - NC,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) INF
15 --- PC,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
16 --- TB,M PP Fase d'elecció PMU

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- AI,A PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
2 --- 9809 - AP,JL IN Fase d'elecció PMU
3 --- 10957 - CR,A IN Fase d'elecció PAN
4 --- 4654 - CS,E IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- EM,MC CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
6 --- GC,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
7 --- 5873 - GL,AM IN Fase d'elecció EES
8 --- 9174 - JC,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
9 --- 283 - LC,I IN Fase d'elecció INF
10 --- PF,M PP Fase d'elecció INF
11 --- PC,L PP Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

TR,M - esp:031 def. anterior 08063849 esp:031
NC,N - esp:031 def. anterior 08039677 esp:031
ES,M - esp:031 def. anterior 08039690 esp:031
RR,M - esp:036 def. anterior 08017918 esp:038
PC,M - esp:038 def. anterior 08053391 esp:031
MZ,MT - esp:038 def. anterior 08015351 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

FM,M - esp:031 --- marxa a:08066413 esp:031
GM,C - esp:031 --- marxa a:08022008 esp:031
MG,M - esp:038 --- marxa a:08063916 esp:038
PC,M - esp:031 --- marxa a:08053391 esp:038

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- AI,A PP Fase d'elecció INF
2 --- 1045 - CM,I IN Fase d'elecció PRI
3 --- 761 - CQ,E IN Fase d'elecció PRI
4 --- 760 - CM,MA IN Adjudicació comarques PRI
5 --- DP,H PP Adjudicació comarques PRI
6 --- EM,MC CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI
7 --- GC,G PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
8 --- 9487 - JC,A IN Fase d'elecció PAN
9 --- 299 - LC,I IN Fase d'elecció INF
10 --- MP,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
11 --- OP,L PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
12 --- 8725 - PF,V IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
13 --- PT,S PP Adjudicació comarques INF

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AI,A PP Fase d'elecció INF
2 --- EM,MC CS Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural PRX
3 --- GC,G PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
4 --- 10294 - GL,A IN Fase d'elecció PAN
5 --- MS,V PP Fase d'elecció PMU
6 --- MP,L PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural EEX
7 --- NC,N CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
8 --- OP,L PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI
9 --- 9156 - PF,V IN Fase de confirmació PAN
10 --- PT,S PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
11 --- ST,MT CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AI,A PP Confirmació INF INF - Educació infantil
ST,MT CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
6223 - F2 RV,P IN Confirmació PAN PAN -Educació primària, anglès
PT,S PP Confirmació INF INF - Educació infantil
9861 - F2 PF,V IN Confirmació PAN PAN -Educació primària, anglès
PF,H PP Elecció PMU PMU - Educació primària, música
NC,N CS Confirmació INF INF - Educació infantil
MP,L PP Confirmació EES EES - Educació especial / PedagogiaTerapèutic
JF,D PP Confirmació EES EES - Educació especial /Pedagogia Terapèutic
GC,G PP Confirmació INF INF - Educació infantil
EM,MC CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
TC,V PP Elecció PRI PRI - Educació primària

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

26.7326 - VM,M - esp:32 def. anterior 08059780 esp:38
30.6658 - PE,M - esp:36 def. anterior 08040357 esp:36
141.0332 - NC,J - esp:38 def. anterior 08035601 esp:38
64.6332 - RM,P - esp:38

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
36 - Educació especial - 1 - 0 - 1 = 0
38 - Educació primària - 2 - 0 - 2 = 0
32 - Educació primària, anglès - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 PROVISIONAL

26.7326 - Valls Mu¦oz, Miguel - esp:32 def. anterior 08059780 esp:38
28.6658 - Petanàs Escalé, Meritxell - esp:36 def. anterior 08040357 esp:36
141.0332 - Nadal Castells, Joan - esp:38 def. anterior 08035601 esp:38
64.6332 - Recuenco Martinez, Pilar - esp:38

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
31 - Educació infantil - 1 - 3 - 4 = 0
38 - Educació primària - 2 - 1 - 3 = 0
32 - Educació primària, anglès - 1 - 0 - 1 = 0
34 - Educació primària, educació física - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

26 - PC,M - esp:031 def. anterior 08028102 esp:038
12 - FM,M - esp:031
12 - LA,B - esp:031 ***08017271
12 - RG,M - esp:031
112 - TP,J - esp:032 def. anterior 08017271 esp:032
10300062 - 0 - PG,M - esp:034
17 - VG,T - esp:038 def. anterior 08060939 esp:038
14 - MG,M - esp:038 def. anterior 08041659 esp:036
12 - PS,A - esp:038 def. anterior 08037917 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

VC,M - esp:031 --- marxa a:08058441 esp:031
TL,F - esp:031 --- marxa a:08017207 esp:031
HD,A - esp:031 --- marxa a:08045574 esp:031
FR,A - esp:038 --- marxa a:08059883 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AI,A PP Elecció INF INF - Educació infantil
EM,MC CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
GC,G PP Confirmació INF INF - Educació infantil
JF,D PP Elecció EES EES - Educació especial
7205 - LC,SCH IN Proposta AAP AAP - Aula d'acollida
LV,MC PP Elecció INF INF - Educació infantil
MP,L PP Elecció EES EES - Educació especial
NC,N CS Confirmació INF INF - Educació infantil
11063 - PF,VCH IN Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
PT,S PP Elecció INF INF - Educació infantil
7026 - RV,PCH IN Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès
SS,C PP Ofici INF INF - Educació infantil
ST,MT CS Proposta PRI PRY - (PE)Educació primària

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 1
Música 1
Educació primària 14.5
Aula d'acollida 0.5
Suport intensiu a l'escola inclusiva a infantil i primària 1
Religió catòlica 0.25

PL1718

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8.5
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 1
Música 1
Educació primària 14
Aula d'acollida 0.5
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.25

PL1617

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8.5
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 1
Música 1
Educació primària 13
Aula d'acollida 1
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.25

PL1516

Educació infantil 9
Educació primària 12.5
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 1
Música 1
Pedagogia terapèutica 2
Religió catòlica 0.25
Aula d'acollida i Suport Lingüístic 0.5

PL1415

Educació infantil 9
Educació primària 12.5
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 1
Música 1
Pedagogia terapèutica 2
Religió catòlica 0.25
Aula d'acollida 0.5

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-9Educació infantil--
PRI-11.5Educació primària--
PRIED1Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-1Educació física--
PMU-1Música--
EES-1Pedagogia terapèutica--
EESED1Pedagogia terapèutica--
RE-0.375Religió catòlica--
ADC-0.5Aula d'acollida--
Places curs 2013-14: 28.375

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0.5-0.50.5.1110.50
EES----11.2+12110.50
EES--ED+11.0.00000
INF---.9+19.88878
INF--PE.0-10.11110
PAN---.2.2.22111
PEF---.1.1.11111
PMU---.1.1.11110
PRI---.11.5+211.5+19.58.5864
PRI--ED+11.0.00000
PRI--PE.0-20.22220
RE---+0.3750.375.0.00000

Increment de plantilla 2013-2014 = 1.375

Increment de plantilla 2012-2013 = -0.5

Increment de plantilla 2011-2012 = 2

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e AAP IN 1

  e EES CS 1

  e INF CS 2
  e INF DD 4
  e INF PP 3
  e INF SU 2

  e PAN IN 2
  e PAN SU 1

  e PEF CS 1
  e PEF SU 1

  e PMU DD 1

  e PRI CS 4
  e PRI DD 5
  e PRI IN 1
  e PRI PP 1
  e PRI SU 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   EES 597 PP 1

   PRI 597 CS 3
   PRI 597 PP 5

   INF 597 CS 5
   INF 597 PP 3

   PAN 597 PP 1

   PEF 597 PP 1

   PMU 597 CS 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

03/07/2019 17:07 (98701)