ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08039641 (08210) BARBERÀ DEL VALLÈS Escola Pablo Picasso C. Canàries, 26 - 937 184 590

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adjudicacions provisionals curs 2019-2020.
3 de juliol de 2019

1 --- 04858 - GG,MA IN Fase d'elecció PRI
2 --- 02636 - GF,L IN Fase 1.1. Proposta càrrecs directius INF
3 --- 00533 - HM,MM IN Fase 1.1. Proposta càrrecs directius INF
4 --- 28419 - JG,D IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
5 --- 25077 - OA,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
6 --- RP,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
7 --- 14750 - VZ,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

OV,N - esp:031 --- marxa a: 08053492 esp:038
CP,MJ - esp:031 --- marxa a: 08040400 esp:031

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

---

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 00354 - FC,M IN Fase d'elecció PRI
2 --- 00570 - HM,MM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
3 --- 29870 - JG,D IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
4 --- RP,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
5 --- 15017 - VZ,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 29790 - FO,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
2 --- 00354 - FC,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
3 --- 00570 - HM,MM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
4 --- RP,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
5 --- 15017 - VZ,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 00385 - FC,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
2 --- 02384 - GR,L IN Fase d'elecció INF
3 --- 00610 - HM,MM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
4 --- 22730 - MS,ME IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES
5 --- RP,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
6 --- 16474 - VZ,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 00837 - BF,MJ IN Fase d'elecció INF
2 --- 00385 - FC,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
3 --- 20916 - GV,L IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) EES
4 --- 00610 - HM,MM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
5 --- RP,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PAN
6 --- 16474 - VZ,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

PC,MC - esp:031 def. anterior 08028254 esp:031

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

LG,MA - esp:031 --- marxa a:08002484 esp:031

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- 419 - FC,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
2 --- 656 - HM,MM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
3 --- 8518 - PC,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
4 --- RP,C CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PAN

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- 419 - FC,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
2 --- 656 - HM,MM IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
3 --- 8518 - PC,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
4 --- RP,C CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PAN

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- 11488 - CR,A IN Fase d'elecció PAN
2 --- 452 - FC,M IN Fase d'elecció INF
3 --- 2993 - GF,L IN Fase d'elecció INF
4 --- 699 - HM,MM IN Fase d'elecció INF
5 --- RP,C CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius AAP

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

SC,MJ - esp:031 def. anterior 08023979 esp:031
DP,E - esp:031 def. anterior 08034278 esp:031
CP,MJ - esp:036 def. anterior 08039641 esp:031

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

CP,MJ - esp:031 --- marxa a:08039641 esp:036
JM,M - esp:036 --- marxa a:08044302 esp:038
MF,B - esp:031 --- marxa a:08033602 esp:038

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- DP,E CS Fase d'elecció INF
2 --- RP,C CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PAN
3 --- SC,MJ CS Fase d'elecció INF

---------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

RP,C PP Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
31 - Educació infantil - 0 - 1 - 0 = 1
38 - Educació primària - 1 - 2 - 3 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

24 - VG,MI - esp:038 def. anterior 08041210 esp:038
16 - RV,S - esp:038 def. anterior 08061543 esp:038
12 - HL,R - esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

GM,J - esp:031 --- marxa a:26002588 esp:031
PG,MA - esp:038 --- marxa a:08028229 esp:038
RH,MM - esp:038 --- marxa a:08028229 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

MR,MP CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
6291 - PO,NCH IN Elecció INF INF - Educació infantil
PS,A PP Elecció INF INF - Educació infantil
3130 - ST,HCH IN Elecció PAN PAN - Educació primària, anglès

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 7
Llengua estrangera: anglès 2.5
Educació física 2
Música 1
Educació primària 13

PL1718

Pedagogia terapèutica 2.5
Educació infantil 9
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 12

PL1617

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Educació primària 12.5

PL1516

Educació infantil 8
Educació primària 12
Llengua estrangera: anglès 2.5
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2
Aula d'acollida i Suport Lingüístic 1

PL1415

Educació infantil 7
Educació primària 12
Llengua estrangera: anglès 3
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 2

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-7Educació infantil--
PRI-12Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
EES-2.5Pedagogia terapèutica--
Places curs 2013-14: 26.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.0-0.50+0.50.50000.5
EES---.2.5+0.52.5.22222
INF---.7-17.88888
PAN---.2.2-0.522.52.522
PEF---.2.2.22222
PMU---.1.1.11111
PRI---.12-112-1.51314.514.51311

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -2

Increment de plantilla 2011-2012 = -1.5

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e EES DD 2

  e INF DD 8
  e INF SU 2

  e PAN DD 1
  e PAN IN 2
  e PAN SU 1

  e PEF DD 2

  e PMU DD 1

  e PRI CS 3
  e PRI DD 10
  e PRI PP 1
  e PRI SU 5

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   EES 597 DD 1
   EES 597 PP 1

   PRI 597 CS 3
   PRI 597 DD 5
   PRI 597 IN 1
   PRI 597 PP 4

   INF 597 DD 6
   INF 597 PP 2

   PAN 597 DD 1
   PAN 597 PP 1

   PEF 597 DD 1
   PEF 597 PP 1

   PMU 597 DD 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

03/07/2019 17:07 (99369)