ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08025812 (08849) SANT CLIMENT DE LLOBREGAT Escola Sant Climent C. de la Camagriga, 1 - 936 473 696

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adjudicacions provisionals curs 2019-2020.
3 de juliol de 2019

1 --- AS,F CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PEF EGI
2 --- 08427 - BM,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF EGI
3 --- BG,AB CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI EGI
4 --- CA,H PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
5 --- 31988 - DN,A IN Fase d'elecció PAN EGI
6 --- 03440 - F,AI IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
7 --- 03698 - GS,E IN Fase d'elecció PRI
8 --- 37826 - GG,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
9 --- 21325 - PA,E IN Fase d'elecció EES
10 --- PG,P CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
11 --- 18675 - TR,R IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI EGI
12 --- 27690 - ZU,A IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI EGI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

---

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

---

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

---

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- AS,F CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PEF EGI
2 --- 08581 - BM,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
3 --- BG,AB PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI EGI
4 --- 10543 - CN,M IN Fase d'elecció PRI EGI
5 --- CA,H PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
6 --- 03487 - F,AI IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
7 --- 24269 - GB,MJ IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
8 --- 22293 - HA,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
9 --- 21850 - PA,E IN Fase d'elecció EES
10 --- PG,P CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF EGI
11 --- 18506 - RN,M IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PAN EGI
12 --- 19072 - TR,R IN Fase d'elecció PRI EGI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- AS,F CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PEF EGI
2 --- 2018-3-00154 - BV,M PP Fase d'elecció PAN EGI
3 --- 08581 - BM,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
4 --- BG,AB PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. PRI EGI
5 --- 10543 - CN,M IN Fase d'elecció PRI EGI
6 --- CA,H PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
7 --- 03487 - F,AI IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
8 --- 22293 - HA,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
9 --- 16126 - ML,E IN Adjudicació comarques PRI EGI
10 --- 21850 - PA,E IN Fase d'elecció EES
11 --- PG,P CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. INF EGI
12 --- 18506 - RN,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- AS,F CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
2 --- 09338 - BM,A IN Fase d'elecció INF
3 --- BG,AB PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
4 --- CA,H PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
5 --- 03683 - F,AI IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
6 --- 29411 - HF,R IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
7 --- 07445 - PD,C IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
8 --- PG,P CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
9 --- 20421 - RN,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
10 --- 10810 - RR,E IN Fase d'elecció INF
11 --- SS,N CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- AS,F CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
2 --- 09338 - BM,A IN Fase d'elecció INF
3 --- BG,AB PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
4 --- 10949 - CD,C IN Fase d'elecció INF
5 --- CA,H PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
6 --- 03683 - F,AI IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EES
7 --- 23761 - GG,T IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) PAN
8 --- 07445 - PD,C IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
9 --- PG,P CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
10 --- 20421 - RN,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PAN
11 --- SS,N CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

FL,B - esp:031 def. anterior 08014589 esp:031
DT,C - esp:031 def. anterior 08058362 esp:031
MO,MI - esp:038 def. anterior 08025812 esp:032
MS,E - esp:038 def. anterior 08025812 esp:031

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

MO,MI - esp:032 --- marxa a:08025812 esp:038
MS,E - esp:031 --- marxa a:08025812 esp:038
HS,L - esp:031 --- marxa a:25009034 esp:038

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- AS,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
2 --- BG,AB PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- CA,H PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
4 --- 3793 - F,AI IN Fase d'elecció EES
5 --- FL,B CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
6 --- 25404 - GG,T IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
7 --- PS,AM CS Fase d'elecció PRI
8 --- 7667 - PD,C IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
9 --- PG,P CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
10 --- 21243 - RN,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
11 --- SS,N PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
12 --- 439 - VS,M IN Fase d'elecció INF

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- AS,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
2 --- BG,AB PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- CA,H PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
4 --- 3793 - F,AI IN Fase d'elecció EES
5 --- FL,B CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
6 --- 7667 - PD,C IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
7 --- PG,P CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
8 --- 21243 - RN,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
9 --- 24432 - RM,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PAN
10 --- SS,N PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
11 --- 439 - VS,M IN Fase d'elecció INF

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- AS,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
2 --- BG,AB PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- CA,H PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
4 --- FL,B CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
5 --- 7862 - PD,C IN Fase d'elecció UEE
6 --- PA,J PP Fase d'elecció EES
7 --- PG,P CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
8 --- SS,N PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------


CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- AS,F PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
2 --- BG,AB PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- CA,H PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris ALL
4 --- FL,B CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
5 --- 2908 - GM,MJ IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UEE
6 --- PA,J PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES
7 --- PG,P PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
8 --- SS,N PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AS,F PP Fase d'elecció PEF
2 --- BG,AB PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
3 --- CA,H PP Fase d'elecció ALL
4 --- FL,B CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
5 --- 3011 - GM,MJ IN Fase de confirmació UEE
6 --- PA,J PP Fase d'elecció EES
7 --- PG,P PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
8 --- SS,N PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AS,F PP Confirmació PEF PEF - Educació primària,educació física
PG,P PP Confirmació INF INF - Educació infantil
PA,J PP Confirmació EES EES - Educació especial /Pedagogia Terapèutic
2893 - F2 MN,E IN Confirmació INF INF -Educació infantil
3144 - F2 GM,MJ IN Proposta UEE UEE - Unitatde suport d'educació especial
FL,B CS Confirmació INF INF - Educació infantil
CA,H PP Confirmació ALL ALL - Audició i llenguatge
BG,AB PP Confirmació INF INF - Educació infantil
BC,J CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
SS,N PP Confirmació PRI PRI - Educació primària

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
37 - Audició i llenguatge - 1 - 0 - 1 = 0
31 - Educació infantil - 0 - 2 - 2 = 0
38 - Educació primària - 2 - 2 - 4 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

32 - HS,L - esp:031 def. anterior 08059721 esp:031
11 - NT,E - esp:031 def. anterior 08061002 esp:031 ***08042299
28 - LM,A - esp:037 def. anterior 08053601 esp:037
52 - EE,N - esp:038 def. anterior 08017360 esp:035
10 - RP,R - esp:038 def. anterior 08060851 esp:038
9 - EA,R - esp:038
9 - JS,T - esp:038 ***08031101

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

MP,EM - esp:031 --- marxa a:08060599 esp:038
YP,B - esp:031 --- marxa a:08017360 esp:031
MV,A - esp:038 --- marxa a:08037978 esp:038
SJ,MN - esp:038 --- marxa a:08017360 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AS,F PP Confirmació PEF PEF - Educació primària, educació física
BG,AB PP Confirmació INF INF - Educació infantil
CA,H PP Confirmació ALL ALL - Audició i llenguatge
FL,B CS Confirmació INF INF - Educació infantil
3431 - GM,MJCH IN Elecció EES EES - Educació especial
3138 - MN,ECG IN Elecció INF INF - Educació infantil
PA,J PP Confirmació EES EES - Educació especial
PG,P PP Confirmació INF INF - Educació infantil
SS,N PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
3479 - TD,CCH IN Elecció INF INF - Educació infantil

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Audició i llenguatge 1
Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 7
Educació infantil (EGI) 1
Llengua estrangera: anglès 1
Llengua estrangera: anglès (EGI) 1
Educació física 1
Educació física (EGI) 1
Música 1
Educació primària 11.5
Educació primària (EGI) 3
Suport intensiu a l'escola inclusiva a infantil i primària 1
Religió catòlica 0.5

PL1718

Audició i llenguatge 1
Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2.5
Educació física 2
Música 1
Educació primària 14
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.5

PL1617

Audició i llenguatge 1
Pedagogia terapèutica 1
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2.5
Educació física 2
Música 1
Educació primària 14
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.5

PL1516

Educació infantil 8
Educació primària 14
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 1.5
Audició i llenguatge 1
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.5

PL1415

Educació infantil 8
Educació primària 14
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1
Pedagogia terapèutica 1
Audició i llenguatge 1
Unitat de suport d'educació especial 1
Religió catòlica 0.5

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-8.5Educació infantil--
PRI-13Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
EES-1Pedagogia terapèutica--
ALL-1Audició i llenguatge--
UEE-1Unitat de suport d'educació especial--
RE-0.5Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 30

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ALL---.1.1.11000
EES---.1-11.221.511
INF----0.58.5-19.10101098
PAN---.2.2.22222
PEF---.2.2.22221
PMU---.1.1.11111
PRI---.13-0.513+1.513.5121110.58.5
RE---.0.5.0.5.0.50.50.50.50.5
UEE---.1+11.00000

Increment de plantilla 2013-2014 = -0.5

Increment de plantilla 2012-2013 = -1.5

Increment de plantilla 2011-2012 = 1.5

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e ALL PP 1

  e EES PP 2

  e INF CS 2
  e INF DD 4
  e INF PP 4
  e INF SU 1

  e PAN DD 2

  e PEF DD 1
  e PEF PP 1

  e PMU DD 1

  e PRI CS 2
  e PRI DD 7
  e PRI PP 3
  e PRI SU 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   EES 597 PP 1

   PRI 597 CS 2
   PRI 597 DD 5
   PRI 597 IN 1
   PRI 597 PP 3

   INF 597 DD 6
   INF 597 PP 3

   PAN 597 DD 1
   PAN 597 IN 1

   PEF 597 IN 1
   PEF 597 PP 1

   PMU 597 PP 1

   REL - PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

03/07/2019 17:07 (92322)