ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control:

Fitxa centre

inclou destinacions provisional d'estiu i el concurs de trasllats
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a barcelona@sindicat.net

Enllaç per veure el codi de les diferents especialitats del concurs de trasllats 2018-2019

08001391 (08917) BADALONA Escola Planas i Casals C. Muntaner, 2-18 - 933 951 406

Mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC - Dades preinscripcio

Adjudicacions provisionals curs 2019-2020.
3 de juliol de 2019

1 --- BM,C CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PMU
2 --- FG,J CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PRI
3 --- 29308 - GN,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PRI
4 --- 08866 - LM,MC IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
5 --- LT,JR CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
6 --- 08871 - MD,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
7 --- 19371 - NC,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 24856 - PG,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
9 --- RJ,E CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 DEFINITIU

SP,P - esp: 031
CS,I - esp: 031

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2019 definitiu

---

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2019 PROVISIONAL

CS,I - esp: 031
CJ,V - esp: 031 def. anterior 08061348 esp:031

Adjudicacions definitives curs 2018-2019.
17 de juliol de 2018

1 --- 2018-3-00033 - BM,C PP Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
2 --- FG,J PP Fase d'elecció PRI
3 --- 30619 - GD,J IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
4 --- 09037 - LM,MC IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
5 --- LT,JR PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
6 --- 09042 - MD,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
7 --- 19810 - NC,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 09146 - PJ,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
9 --- 25653 - PG,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
10 --- RJ,E CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
11 --- VM,G CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2018-2019.
4 de juliol de 2018

1 --- 2018-3-00033 - BM,C PP Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
2 --- FG,J PP Fase d'elecció PRI
3 --- 30619 - GD,J IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
4 --- 09037 - LM,MC IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
5 --- LT,JR PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
6 --- 09042 - MD,A IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
7 --- 19810 - NC,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- 09146 - PJ,N IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
9 --- 25653 - PG,J IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins INF
10 --- RJ,E CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
11 --- VM,G CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions definitives curs 2017-2018.
26 de juliol de 2017

1 --- 11350 - BM,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
2 --- 15974 - CA,S IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
3 --- 09836 - LM,MC IN Fase d'elecció INF
4 --- LT,JR PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
5 --- 09843 - MD,A IN Fase d'elecció INF
6 --- 21930 - NC,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
7 --- 09961 - PJ,N IN Fase d'elecció INF
8 --- 11082 - PB,S IN Fase d'elecció PRI
9 --- RJ,E CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
10 --- VM,G CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI

---------------------------------------------------------------


Adjudicacions provisionals curs 2017-2018.
13 de juliol de 2017

1 --- 11350 - BM,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PMU
2 --- 10838 - CR,V IN Adjudicació comarques PRI
3 --- 15974 - CA,S IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
4 --- 10403 - GM,C IN Fase d'elecció INF
5 --- 09836 - LM,MC IN Fase d'elecció INF
6 --- LT,JR PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
7 --- 21930 - NC,M IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
8 --- RJ,E CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
9 --- 10896 - UM,E IN Adjudicació comarques INF
10 --- VM,G CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PRI

---------------------------------------------------------------


Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2017 DEFINITIU

MP,C - esp:031
CR,M - esp:031
OM,M - esp:031
LG,Y - esp:032 def. anterior 08001391 esp:031
CH,R - esp:036 def. anterior 08036342 esp:036
VR,M - esp:038 def. anterior 08035416 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2017 definitiva

LG,Y - esp:031 --- marxa a:08001391 esp:032
DP,MD - esp:031 --- marxa a:08000384 esp:031

Adjudicacions definitives curs 2016-2017.
27 de juliol de 2016

1 --- 11609 - BM,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- LT,JR PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
3 --- 23053 - NC,M IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
4 --- RJ,E CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
5 --- VV,C PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2016-2017.
15 de juliol de 2016

1 --- 11609 - BM,C IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins PRI
2 --- LT,JR PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
3 --- RJ,E CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
4 --- 22645 - SP,A IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) PMU
5 --- VV,C PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES

---------------------------------------------------------------

Adjudicacions provisionals curs 2015-2016.
27 de juliol de 2015

1 --- 11936 - BM,C IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. PMU
2 --- LT,JR PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
3 --- RJ,E CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
4 --- VV,C PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EES

---------------------------------------------------------------

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2015 PROVISIONAL

LG,Y - esp:031 def. anterior 08035854 esp:031
AC,S - esp:034 def. anterior 08000396 esp:034
MR,D - esp:038 def. anterior 08001391 esp:034
LV,L - esp:038
AC,S - esp:038 def. anterior 08019927 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2015 provisional

MR,D - esp:034 --- marxa a:08001391 esp:038
OM,S - esp:038 --- marxa a:08068343 esp:038

CURS 2014/15

Adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- AC,S CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PEF
2 --- LT,JR PP Fase d'elecció PRI
3 --- RJ,E CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris INF
4 --- VV,C PP Fase d'elecció PRI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- AC,S CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PEF
2 --- RJ,E CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre INF
3 --- VM,G CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PAN

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

AC,S CS Confirmació PEF PEF - Educació primària,educació física
LA,S CS Elecció PRI PRI - Educació primària
RJ,E CS Confirmació INF INF - Educació infantil
TC,M PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
VM,G CS Proposta PAN PAN - Educació primària, anglès

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

42.7332 - SG,A - esp:31 def. anterior 08043930 esp:31
119.9332 - RM,C - esp:38
84.1664 - FF,MN - esp:38 def. anterior 08059639 esp:38

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

69.5832 - AE,N - esp:31 --- marxa a:08068343 esp:31

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
31 - Educació infantil - 0 - 1 - 1 = 0
38 - Educació primària - 2 - 0 - 2 = 0
35 - Educació primària, música - 0 - 1 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 PROVISIONAL

42.7332 - Serrano Garrido, Amparo - esp:31 def. anterior 08043930 esp:31
28.0332 - Abad Martinez, Joan - esp:35
119.9332 - Romero Mogorron, Carlos - esp:38
84.1664 - Formenti Famadas, Maria Neus - esp:38 def. anterior 08059639 esp:38

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

69.5832 - AE,N - esp:31 --- marxa a:08068343 esp:31
31.7332 - MC,H - esp:35 --- marxa a:08066531 esp:35

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
38 - Educació primària - 1 - 1 - 2 = 0
32 - Educació primària, anglès - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

17 - GR,MC - esp:032 def. anterior 08030807 esp:032
80 - HM,A - esp:038 def. anterior 08036147 esp:038
54 - SG,J - esp:038 def. anterior 08036147 esp:038

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva mestres

CL,C - esp:038 --- marxa a:08052785 esp:038

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

AC,S CS Confirmació PEF PEF - Educació primària, educació física
CL,C CS Proposta PRI PRI - Educació primària
FV,A PP Confirmació PAN PAN - Educació primària, anglès
3871 - GS,MCH IN Confirmació PMU PMU - Educació primària, música
LA,S CS Confirmació PRI PRI - Educació primària
RJ,E CS Confirmació INF INF - Educació infantil
TC,M PP Confirmació PRI PRI - Educació primària
VM,G CS Confirmació PAN PAN - Educació primària, anglès

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2014-2015, 2013-2014: Veure plantilles.php,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

PL1819

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1.5
Educació primària 12
Religió catòlica 0.75

PL1718

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1.5
Educació primària 12
Religió catòlica 0.75

PL1617

Pedagogia terapèutica 2
Educació infantil 8
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1.5
Educació primària 11
Religió catòlica 0.75

PL1516

Educació infantil 8.5
Educació primària 11
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1.5
Pedagogia terapèutica 2
Religió catòlica 0.75

PL1415

Educació infantil 8
Educació primària 12
Llengua estrangera: anglès 2
Educació física 2
Música 1.5
Pedagogia terapèutica 1
Religió catòlica 0.75

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
INF-8Educació infantil--
PRI-11.5Educació primària--
PAN-2Llengua estrangera: anglès--
PEF-2Educació física--
PMU-1Música--
EES-2Pedagogia terapèutica--
RE-0.75Religió catòlica--
Places curs 2013-14: 27.25

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
EES---.2.2.22222
INF---.8.8-189998
PAN---.2-12-134444
PEF---.2.2.22233
PMU---.1.1-112211
PRI---.11.5-1.511.5+113121214.514
RE---.0.75.0.75.0.750.75111

Increment de plantilla 2013-2014 = 0

Increment de plantilla 2012-2013 = -2.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -2

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


  e EES DD 2
  e EES SU 1

  e INF CS 1
  e INF DD 8

  e PAN CS 2
  e PAN PP 2

  e PEF CS 1
  e PEF DD 1

  e PMU IN 2

  e PRI CS 2
  e PRI DD 9
  e PRI PP 1
  e PRI SU 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   EES 597 DD 1
   EES 597 PP 1

   PRI 597 CS 1
   PRI 597 DD 11
   PRI 597 IN 1
   PRI 597 PP 2

   INF 597 DD 7
   INF 597 IN 1
   INF 597 PP 1

   PAN 597 PP 4

   PEF 597 PP 3

   PMU 597 DD 1

   REL - PP 1

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

03/07/2019 17:07 (92369)