USTEC·STEs

Audició i llenguatge .
. Tribunal titular número 01
. Vocal 1: Ma.Amparo Vicente Marti
. Vocal 2: M.Angels March Claraso
. Vocal 3: Blanca Castro Rabal
. Vocal 4: Ma.Carme Quintana Roca
. Tribunal suplent número 01
. Vocal 1: Maria Gemma Heras Fortuny
. Vocal 2: Gloria Dionis Bargallo
. Vocal 3: Josefa Cedillo Vicente
. Vocal 4: Montserrat Español Sabate
. Tribunal titular número 02
. Vocal 1: Mª Angeles Luceno Macarro
. Vocal 2: Elena Turon Alvarez
. Vocal 3: Maria.Carmen Salvado Cabre
. Vocal 4: Pilar Viana Gorriz
. Tribunal suplent número 02
. Vocal 1: Montserrat Muntal Rovira
. Vocal 2: Mª Inmaculada Mayo Martinez
. Vocal 3: Rosa Simo Aguade
. Vocal 4: Maria Soledad Peguero Valero
. Tribunal titular número 03
. Vocal 1: Josep Escoda Gil
. Vocal 2: Isabel Cochs Tapias
. Vocal 3: Luisa Pico Martin
. Vocal 4: Jordina Juanpere Roig
. Tribunal suplent número 03
. Vocal 1: Anna Isabel Mallat Cortada
. Vocal 2: Joana Guiu Taixes
. Vocal 3: Azucena Triguero Martinez
. Vocal 4: M.Cristina Gispert Guinjoan
Educació especial:pedagogia terapèutica .
. Tribunal titular número 01
. Vocal 1: Pau Espinosa Tena
. Vocal 2: Isabel Dalmau Sala
. Vocal 3: Serafin Duran Moreno
. Vocal 4: Antoni Fortuny Rodriguez
. Tribunal suplent número 01
. Vocal 1: Ana Maria Lahuerta Alsina
. Vocal 2: Ma.Pilar Ontañon Abajo
. Vocal 3: Maria Angeles Soto Quevedo
. Vocal 4: Ma.Angeles Cardenas Gual
. Tribunal titular número 02
. Vocal 1: Judith Perez Sorribas
. Vocal 2: Anna Bel Ponce
. Vocal 3: Luis Martos Vazquez
. Vocal 4: Maria Teresa Arasa Mateu
. Tribunal suplent número 02
. Vocal 1: Miquel Moreno Gayoso
. Vocal 2: Carmen Cotes Heredia
. Vocal 3: Encarnacion Ursueguia Sosa
. Vocal 4: Ma.Josefa Oreja Buldain
. Tribunal titular número 03
. Vocal 1: Francisco Camarena Saez
. Vocal 2: Maria Lluïsa Agueda De Lama
. Vocal 3: Angela Ucero Manrique
. Vocal 4: M.Pilar Sopeña Font-Gras
. Tribunal suplent número 03
. Vocal 1: Natividad Urgel Ballonga
. Vocal 2: Maria Teresa Alay Suarez
. Vocal 3: Carmen Cardenal Alemany
. Vocal 4: Ma.Angeles Garcia Guindos
. Tribunal titular número 04
. Vocal 1: Tania Donato Geest
. Vocal 2: Remedios Cerezo Gracia
. Vocal 3: Angela del Campo Garate
. Vocal 4: Maria Biset Paño
. Tribunal suplent número 04
. Vocal 1: Ana Maria Barbena Arabia
. Vocal 2: Ma.Angels Baldellou Pueo
. Vocal 3: Francisco del Barrio Valer
. Vocal 4: Silvia Bretcha Taña
. Tribunal titular número 05
. Vocal 1: Ma.Carmen Gomez Voces
. Vocal 2: Montserrat Julia Carbonell
. Vocal 3: Maria Mercedes Martin Ramos
. Vocal 4: M. Josefa Nuño Marijuan
. Tribunal suplent número 05
. Vocal 1: Benigne Rafart Canals
. Vocal 2: Ma.Lluisa Sanz Bujan
. Vocal 3: Beatriz Antolinez Medrano
. Vocal 4: Elisa Colom Arias
. Tribunal titular número 06
. Vocal 1: Sonia Blasco Romeo
. Vocal 2: Jose Antonio Vivas Samper
. Vocal 3: Miriam Velamazan Allepus
. Vocal 4: Josefina Ardanuy Lanau
. Tribunal suplent número 06
. Vocal 1: Immaculada Clua Borras
. Vocal 2: Ma.Lourdes Lopez Camps
. Vocal 3: Encarnacion Ribeiro Ebuera
. Vocal 4: M.Angels Catala Escursell
. Tribunal titular número 07
. Vocal 1: Remei Clemente Caparros
. Vocal 2: Mercedes Bonet Ortiz
. Vocal 3: Montserrat Bernadi Serra
. Vocal 4: Maria Catalina Bonillo Bonillo
. Tribunal suplent número 07
. Vocal 1: Jose Maria Closas Sole
. Vocal 2: Cristina Galvan Cervera
. Vocal 3: Josefina Manzano Yuste
. Vocal 4: Sofia Santiago Serna
. Tribunal titular número 08
. Vocal 1: Angels Parera Colomer
. Vocal 2: Nuria Belles Gras
. Vocal 3: Carmen Lopez Rodriguez
. Vocal 4: Juan Antonio Barrantes Manzano
. Tribunal suplent número 08
. Vocal 1: Maria Rosa Pajuelo Martinez
. Vocal 2: Ma.Isabel Ferrer Corona
. Vocal 3: M.Mercedes Argelagues Serra
. Vocal 4: Jose Antonio Sanchez De Haro
. Tribunal titular número 09
. Vocal 1: Ma.Jose Segura Ruiz
. Vocal 2: Nuria Lamua Grau
. Vocal 3: Carme Consul Giribet
. Vocal 4: Ma.Antonia Camps Dausa
. Tribunal suplent número 09
. Vocal 1: Xavier Diez Rodriguez
. Vocal 2: Montserrat Marco Catala
. Vocal 3: Gemma Torrent Pages
. Vocal 4: Ma.Carme Llagostera Bartrolich
. Tribunal titular número 10
. Vocal 1: Laura Girós Carli
. Vocal 2: Isabel Peruchet Casal
. Vocal 3: M.Carme Díaz Gaspà
. Vocal 4: M.Àngels Agullana Torres
. Tribunal suplent número 10
. Vocal 1: Anna-M. Barral Biela
. Vocal 2: Anna Guillaumet Gil
. Vocal 3: Montserrat Vendrell Prats
. Vocal 4: M.Montserrat Sagra Boldú
. Tribunal titular número 11
. Vocal 1: Maria Cinta Rodriguez Gisbert
. Vocal 2: Miquel Leon Floro
. Vocal 3: Santiago Cisnero Mogio
. Vocal 4: Enrique Bernado Carceller
. Tribunal suplent número 11
. Vocal 1: Ma. Dolores Cano Jimenez
. Vocal 2: Anna Maria Grau Monserrate
. Vocal 3: Ma.Teresa Pique Castellnou
. Vocal 4: M.Isabel Casado Escoda
. Tribunal titular número 12
. Vocal 1: Gerardo Jurnet Pachan
. Vocal 2: Montserrat Cherto Boldo
. Vocal 3: Miriam Guillan Ferra
. Vocal 4: Tomas Garcia Sancho
. Tribunal suplent número 12
. Vocal 1: Carmen Ayza Falco
. Vocal 2: Margarita Merlos Borrull
. Vocal 3: Caterina D. Zaragoza Senis
. Vocal 4: Dolors Gallent Galindo
Educació infantil .
. Tribunal titular número 01
. Vocal 1: Teresa Dehesa Ramos
. Vocal 2: Maria Antonia Cabus Betolaza
. Vocal 3: Cristina Asensio Lobera
. Vocal 4: Maria Gloria Vidal Fornas
. Tribunal suplent número 01
. Vocal 1: Cristina Sorribes Turmo
. Vocal 2: Margarita San Pedro Esteban
. Vocal 3: Rosalia Rius Romero
. Vocal 4: M.Carmen Prats Hernandez
. Tribunal titular número 02
. Vocal 1: M Lourdes Ferriz Adam
. Vocal 2: Montserrat Farre Garcia
. Vocal 3: Ma. Elena Espuelas Tejedor
. Vocal 4: M.Teresa Escola Llau
. Tribunal suplent número 02
. Vocal 1: Ma.Merce Escriu Xena
. Vocal 2: Ma.Antonia Estepa De Arribas
. Vocal 3: Nuria Ferrer Cerch
. Vocal 4: Virginia Forn Donat
. Tribunal titular número 03
. Vocal 1: Ana Gines Brumos
. Vocal 2: Maria Guiot Moya
. Vocal 3: Elvira de Leon Gallo
. Vocal 4: Ma.Rosa Martinez Gonzalez
. Tribunal suplent número 03
. Vocal 1: Roser Olmo Gonzalez
. Vocal 2: Ma.Estrella Queralto Novellas
. Vocal 3: Francesca Sancho Ramos
. Vocal 4: Lucinda Veloso Cuquejo
. Tribunal titular número 04
. Vocal 1: Nuria Ivern Fernandez
. Vocal 2: Esperança Miñarro Miro
. Vocal 3: Ma.Lourdes Quer Sopeña
. Vocal 4: Roser Soriano Casanovas
. Tribunal suplent número 04
. Vocal 1: Maria Cinta Armengol Dalmau
. Vocal 2: Elvira Colom Postills
. Vocal 3: Josefa Gomez Bruguera
. Vocal 4: Consol Melcon Martinez
. Tribunal titular número 05
. Vocal 1: Montserrat Marques Codina
. Vocal 2: Montserrat Riera Segarra
. Vocal 3: Rosa Ma. Ybarra Samitier
. Vocal 4: Ma.Carmen Colldecarrera Ortiz
. Tribunal suplent número 05
. Vocal 1: Josepa Huguet Biosca
. Vocal 2: Isabel Piñol Guasch
. Vocal 3: Teresa Vilasis Vallbona
. Vocal 4: Laura Cugat Sola
. Tribunal titular número 06
. Vocal 1: Irene Muller Roca
. Vocal 2: Merce Valenti Pascual
. Vocal 3: Montserrat Cortina Arderiu
. Vocal 4: Ana Ma. Marco Martin
. Tribunal suplent número 06
. Vocal 1: Montserrat Sola Guilanya
. Vocal 2: Maria Assumpcio Clotas Figueras
. Vocal 3: Maria Carmen Marti Marin
. Vocal 4: Teresa Torrents Muns
. Tribunal titular número 07
. Vocal 1: Maria Pilar Plana Pradas
. Vocal 2: Dolores Bienvenido Abril
. Vocal 3: Conchita Jove Castello
. Vocal 4: Gloria Soriano Garcia
. Tribunal suplent número 07
. Vocal 1: Marta Ferre Benach
. Vocal 2: M. Angeles Potrony Guitart
. Vocal 3: Assumpta Capellades Rafols
. Vocal 4: Ma.Victoria Molins Nubiola
. Tribunal titular número 08
. Vocal 1: Ederlinda Rubio Fernandez
. Vocal 2: Monica Espinosa Gomez
. Vocal 3: Ma.Purificacion Reinares Saenz
. Vocal 4: Eva Cuesta Creus
. Tribunal suplent número 08
. Vocal 1: Elvira Reñe Barril
. Vocal 2: Enrique Domec Silles
. Vocal 3: Ma.Josefa Rodie Badia
. Vocal 4: Maria Rosa Feu Julia
. Tribunal titular número 09
. Vocal 1: Maria Luisa Suesa Noe
. Vocal 2: Lourdes Hernandez Jimenez
. Vocal 3: Esperanza Alonso Sanz
. Vocal 4: Ma.Montserrat Mingo Sanchez
. Tribunal suplent número 09
. Vocal 1: Nuria Casas Ruiz
. Vocal 2: Olga Rosa Santamaria
. Vocal 3: Maria Gonzalez Ferreiro
. Vocal 4: Maria Jose Anson Navarro
. Tribunal titular número 10
. Vocal 1: Nieves Zapirain Zulaica
. Vocal 2: Gemma Muntane Terme
. Vocal 3: Pilar Fernandez Tomas
. Vocal 4: M.Inmaculada Villegas Alba
. Tribunal suplent número 10
. Vocal 1: M.Begoña Ortún Andres
. Vocal 2: Araceli Garcia De Marco
. Vocal 3: Maria Luisa Barragan Fernandez
. Vocal 4: Mª Assumpta Rodriguez Serra
. Tribunal titular número 11
. Vocal 1: Aurora Belles Albages
. Vocal 2: Esther Sanagustin Gisbert
. Vocal 3: Inmaculada Maura Pascuet
. Vocal 4: Gloria Garcia Ballo
. Tribunal suplent número 11
. Vocal 1: Ma.Isabel Caballero Gonzalez
. Vocal 2: M.Dolors Valls Vallve
. Vocal 3: Mercedes Dolore Puig Peiro
. Vocal 4: Ma.Luisa Marti Gasulla
. Tribunal titular número 12
. Vocal 1: Maria Dolors Casadevall Pou
. Vocal 2: Maria Jose Alvarez Fernandez
. Vocal 3: Amparo Soler Perez
. Vocal 4: Ma.Concepcion Reig Tehas
. Tribunal suplent número 12
. Vocal 1: Pilar Muñoz Sahuquillo
. Vocal 2: Montserrat Lopez Molina
. Vocal 3: Rosa Maria Gras Huerva
. Vocal 4: Beatriz Garcia Aramendia
. Tribunal titular número 13
. Vocal 1: Asuncion Esteras Gonzalo
. Vocal 2: Joana Corderroure Ventejo
. Vocal 3: Laura Casals Vallbona
. Vocal 4: Joana Cantero Gonzalez
. Tribunal suplent número 13
. Vocal 1: Victoria Caballero Valdes
. Vocal 2: Assumpta Bullich Buch
. Vocal 3: Isabel Camprodon Quintana
. Vocal 4: Rosa Ma. Carreras Agon
. Tribunal titular número 14
. Vocal 1: Maria Pilar Marin Ortega
. Vocal 2: Mª Carme Pont Oliveras
. Vocal 3: Victoria Torres Poch
. Vocal 4: Ma.Carmen Borrell Molina
. Tribunal suplent número 14
. Vocal 1: Cristina Ferrer Rovira
. Vocal 2: Isabel Madrid Fernandez
. Vocal 3: Encarnacion Prados Martinez
. Vocal 4: Nuria Valls Vinyallonga
. Tribunal titular número 15
. Vocal 1: Luisa Martinez Mateo
. Vocal 2: Ma.Rosa Ricote Oliva
. Vocal 3: Rosa Yuste Redondo
. Vocal 4: Ma.Angeles Cercos Insa
. Tribunal suplent número 15
. Vocal 1: Nuria Grau Camps
. Vocal 2: Marta Olivella Pascual
. Vocal 3: Montserrat Sitjes Babra
. Vocal 4: Ma.Dolores Bonsfills Rovira
. Tribunal titular número 16
. Vocal 1: Josefa Mendez Hidalgo
. Vocal 2: Maria Cruz Royo Garcia
. Vocal 3: Luisa M Aymerich Gimenez
. Vocal 4: Josep Maria Farras Tordera
. Tribunal suplent número 16
. Vocal 1: Roser Martin Barea
. Vocal 2: Ma.Josefa Rodriguez Gallego
. Vocal 3: Elena Argemi Morral
. Vocal 4: Sandra Faja Serrat
. Tribunal titular número 17
. Vocal 1: Montserrat Molins Valls
. Vocal 2: Marta Sanpera Pi
. Vocal 3: Nuria Bou Salazar
. Vocal 4: Otilia Gasulla Marti
. Tribunal suplent número 17
. Vocal 1: Montserrat Nuñez De Arenas Mension
. Vocal 2: Patrocinio Torres Vallejos
. Vocal 3: M. Carmen de Castro Fernandez
. Vocal 4: Montserrat Jimenez Olivencia
. Tribunal titular número 18
. Vocal 1: Sonia Muñoz Garcia
. Vocal 2: Maria Angels Tarrago Montserrat
. Vocal 3: Teresa Castella Parull
. Vocal 4: Silvia Julian Febrer
. Tribunal suplent número 18
. Vocal 1: Manuela Ribeiro Parada
. Vocal 2: Carmen Badia Ballarin
. Vocal 3: Juana Ma. Garasa Sagardoy
. Vocal 4: Ma.Teresa Olle Sanchez
. Tribunal titular número 19
. Vocal 1: Angeles Noguera Carrillo
. Vocal 2: Montserrat Vert Ros
. Vocal 3: Roser Diaz Ruiz
. Vocal 4: Maria Rosario Mata Garcia
. Tribunal suplent número 19
. Vocal 1: Maria Teresa Sogas Figueras
. Vocal 2: Ma.Jose Catala Peiro
. Vocal 3: Ma.Assumpcio Lozano Quintana
. Vocal 4: Purificacion Salas Arpa
. Tribunal titular número 20
. Vocal 1: Ma.Angeles Padro Andres
. Vocal 2: Anna Maria Adroher Ginesta
. Vocal 3: Isabel Fonoyet Catot
. Vocal 4: Josefina Orriols Soler
. Tribunal suplent número 20
. Vocal 1: Carmen Aizpurua Badenas
. Vocal 2: Ma.Margarita Franco Santos
. Vocal 3: Ma.Alba Parcerisa Vila
. Vocal 4: Dolors Anglada Roca
. Tribunal titular número 21
. Vocal 1: Mª Ines Peidro Vidal
. Vocal 2: Lluis Atcher Bajona
. Vocal 3: Rosario Gomez Gomez
. Vocal 4: Montserrat a Rectoret Salellas
. Tribunal suplent número 21
. Vocal 1: Ma.Assump. Bosacoma Cortada
. Vocal 2: Sonia Lado Beiro
. Vocal 3: Ma.Isabel Sanchez Chamorro
. Vocal 4: Maria Rosa Climent Bonvehi
. Tribunal titular número 22
. Vocal 1: Alexandra Pla Mir
. Vocal 2: Inmaculada Bertran Mañe
. Vocal 3: Silvia Jimenez Gallardo
. Vocal 4: Gloria Sanchez Pañella
. Tribunal suplent número 22
. Vocal 1: Montserrat Costa Bragulat
. Vocal 2: Isabel Muñoz Urrea
. Vocal 3: Eulalia Alvarez Garcia
. Vocal 4: Pilar Gonzalez Fernandez
. Tribunal titular número 23
. Vocal 1: Mª del Amor Muñiz De La Hija
. Vocal 2: Gloria Vinuesa Ruiz
. Vocal 3: Ma. Magdalena Garcia Cortada
. Vocal 4: Montserrat de Oses Leiva
. Tribunal suplent número 23
. Vocal 1: M. Pilar de Benito Gomez
. Vocal 2: Carmen Larrosa Conte
. Vocal 3: Ana Sebastia Borras
. Vocal 4: Núria Fóchez Contreras
. Tribunal titular número 24
. Vocal 1: Rosa Maria Plaza Gonzalez
. Vocal 2: Joana Mª Cuyas Agraz
. Vocal 3: Roser Oliver Ricart
. Vocal 4: Luisa del Castillo Rudilla
. Tribunal suplent número 24
. Vocal 1: Roser Nogue Pola
. Vocal 2: Santiago Chacon Orejuela
. Vocal 3: Irene Palleres Grau
. Vocal 4: Montserrat Espert Fortuny
. Tribunal titular número 25
. Vocal 1: Dolors Sanchez Girona
. Vocal 2: Montserrat Illana Dalmases
. Vocal 3: Rosa Arús Escayol
. Vocal 4: Maria Angeles Muñoz Lafuente
. Tribunal suplent número 25
. Vocal 1: Rosa Ma. Fabregas Padrell
. Vocal 2: Montserrat Soriano Tomas
. Vocal 3: Manuela Martinez Farras
. Vocal 4: Cristina Diaz Sanchez
. Tribunal titular número 26
. Vocal 1: Pilar Alcalde Royo
. Vocal 2: Francina Orti Roca
. Vocal 3: Gemma Grifé López
. Vocal 4: Rosa Candial Carbonell
. Tribunal suplent número 26
. Vocal 1: Montserrat Sentelles Mollevi
. Vocal 2: Carme Navarro Barcelona
. Vocal 3: Ma.Cruz Herreros Martinez
. Vocal 4: Ma.Teresa Domenech Fabregat
. Tribunal titular número 27
. Vocal 1: Carmen Cadena Nadal
. Vocal 2: Nuria Viñals Artigas
. Vocal 3: M. Montserrat Ramos Clemente
. Vocal 4: Clara Maria Navarro Soto
. Tribunal suplent número 27
. Vocal 1: Dora Luque Rio
. Vocal 2: M.Isabel Gutierrez Delgado
. Vocal 3: Maria Dolores Garcia Garcia
. Vocal 4: Isabel Esteva Garcia
. Tribunal titular número 28
. Vocal 1: Ma.Dolors Escursell Picas
. Vocal 2: Laura Dalmau Ribalta
. Vocal 3: Ma.Angeles Coma Aldoma
. Vocal 4: Merce Claramunt Boladeras
. Tribunal suplent número 28
. Vocal 1: Ma.Carmen Cortasa Vidal
. Vocal 2: Maria Teresa Domingo Rigol
. Vocal 3: Mercedes Fernandez Enriquez
. Vocal 4: Ana Garcia Perez
. Tribunal titular número 29
. Vocal 1: Ana Maria Muntane Triginer
. Vocal 2: Roser Soler Farre
. Vocal 3: Anna Maria Canton Jorda
. Vocal 4: Ma.Teresa Herrero Rubio
. Tribunal suplent número 29
. Vocal 1: Maria Carmen Riera Astals
. Vocal 2: Antonia Bergada Armengol
. Vocal 3: Maria Yolanda Gonzalez Gonzalez
. Vocal 4: Maria Isabel Rodriguez Rodriguez
. Tribunal titular número 30
. Vocal 1: Anna Ma. Priego Chamorro
. Vocal 2: Maria Blasco Monforte
. Vocal 3: Ana Maria Llobet Roma
. Vocal 4: Ma.Teresa Tort Goixens
. Tribunal suplent número 30
. Vocal 1: Ma.Isabel Fontanet Sallares
. Vocal 2: Ma.Consol Rodriguez Lopez
. Vocal 3: Ma.Teresa Cortada Trias
. Vocal 4: Isabel Maria Pieri Ruiz
. Tribunal titular número 31
. Vocal 1: Anna Sanz Ruiz
. Vocal 2: Maria Carmen Fortea Carrillo
. Vocal 3: Margarita Seoane Vale
. Vocal 4: Cecilia Garcia Vallejo
. Tribunal suplent número 31
. Vocal 1: Lluisa Valencia Guitart
. Vocal 2: Maria Rosa Lapiedra Valero
. Vocal 3: Pilar Angeles Barja Galvan
. Vocal 4: Rosa Padros Susana
. Tribunal titular número 32
. Vocal 1: Maria Engracia Ycart Gonzalez
. Vocal 2: Maria Asuncion Moncal Casanovas
. Vocal 3: Ma.Dolores Cintas Fuentes
. Vocal 4: Maria Carmen Sole Artes
. Tribunal suplent número 32
. Vocal 1: Rosa Ana Martin Rodriguez
. Vocal 2: Teresa Maria Colomer Larrucea
. Vocal 3: Olga Uño Rius
. Vocal 4: Ma.Magdalena Ortiz Margalef
. Tribunal titular número 33
. Vocal 1: Claudia Berenguera Bell
. Vocal 2: Concepcion Sanchez Montoya
. Vocal 3: Ursula Morato Gomez
. Vocal 4: Esther Garcia Mateo
. Tribunal suplent número 33
. Vocal 1: Montserrat Carol Salada
. Vocal 2: Antonio Alamillo Guerrero
. Vocal 3: Silvia Sala Tantiña
. Vocal 4: Nuria Pages Huerta
. Tribunal titular número 34
. Vocal 1: Maria Cerezo Sanchez
. Vocal 2: Ma.Carmen Biel Llavori
. Vocal 3: Maria Asuncion Albiñana Cuadras
. Vocal 4: Roser Tarruell Llonch
. Tribunal suplent número 34
. Vocal 1: Barbara Sanchez Domenech
. Vocal 2: Albert Ribera Manjon
. Vocal 3: Maria Rosa Prous Armengol
. Vocal 4: Maria Perez Martinez
. Tribunal titular número 35
. Vocal 1: Maria Angeles Fuentes Silvan
. Vocal 2: Maria Rosa Garcia Blazquez
. Vocal 3: Amparo Garcia-Verdugo Muñoz
. Vocal 4: Margarida Grabalosa Costa
. Tribunal suplent número 35
. Vocal 1: Carme Lleixa Massague
. Vocal 2: Roser Mitjans Ballester
. Vocal 3: M. Dolores Peña Gomez
. Vocal 4: Ma.Asuncion Rubert Tena
. Tribunal titular número 36
. Vocal 1: Teresa Amado Meya
. Vocal 2: Montserrat Plana Rodriguez
. Vocal 3: Ma.Rosa Farres Baseiria
. Vocal 4: Ma.Consol Anguila Donat
. Tribunal suplent número 36
. Vocal 1: Elisa Quintana Figueras
. Vocal 2: Ma.Rosa Guitart Dabau
. Vocal 3: Rosa Ma. Candanedo Farto
. Vocal 4: Margarida Turon Sureda
. Tribunal titular número 37
. Vocal 1: Josefa Burset Camps
. Vocal 2: Montserrat Valenti Plantes
. Vocal 3: Maria Josep Pumarola Campeny
. Vocal 4: Lluisa Martinez Muñoz
. Tribunal suplent número 37
. Vocal 1: Angela Fiego Rodes
. Vocal 2: Pilar Casado Granados
. Vocal 3: Eva Basso Puig
. Vocal 4: Ma.Carme Vera Maldonado
. Tribunal titular número 38
. Vocal 1: Victoria Eug.De Corral Bernaldo De Quiros
. Vocal 2: Ma.Teresa Carrasco Canovas
. Vocal 3: Joaquima Bosch Rodriguez
. Vocal 4: Ma.Teresa Bardera Garcia
. Tribunal suplent número 38
. Vocal 1: Isabel Alberti Serra
. Vocal 2: Mª Josep Villalonga Godina
. Vocal 3: Maria Vilaro Masegur
. Vocal 4: Nuria Vivas Vidal
. Tribunal titular número 39
. Vocal 1: Dolors Gispert-Sauch Viader
. Vocal 2: Carolina Jimenez Fernandez
. Vocal 3: Elena Margarit Juscafresa
. Vocal 4: Sonia Noguera Boix
. Tribunal suplent número 39
. Vocal 1: Ma.Angeles Pradas Mateo
. Vocal 2: Gemma Rubies Fernandez
. Vocal 3: Eulalia Ventura Prieto
. Vocal 4: Maria Bonsoms Carbonell
. Tribunal titular número 40
. Vocal 1: Maria Matas Robert
. Vocal 2: Anna Ma. Reig Julia
. Vocal 3: Ma.Carme Vela Rosa
. Vocal 4: Maria Camps Robado
. Tribunal suplent número 40
. Vocal 1: Marina Giner Pons
. Vocal 2: Anna Ma. Pericot Nierga
. Vocal 3: Carme Vallmajó Trayter
. Vocal 4: Elisabet Clara Bahi
. Tribunal titular número 41
. Vocal 1: Ma.Mercè Pou Coll
. Vocal 2: Roser Armengol Freixas
. Vocal 3: Gloria Freixas Marques
. Vocal 4: M.Teresa Ribas Marce
. Tribunal suplent número 41
. Vocal 1: Ma.Teresa Bufias Marti
. Vocal 2: Rosa Maria Martinez Toledo
. Vocal 3: Maria Nieves Vidal Salort
. Vocal 4: Maria Teresa Girones Soler
. Tribunal titular número 42
. Vocal 1: Esperanza Sanchez Maso
. Vocal 2: Gloria Esteve Bosch
. Vocal 3: Rosa Ma. Sala Pi
. Vocal 4: Ma.Assumpcio Fernandez Rubio
. Tribunal suplent número 42
. Vocal 1: Anna Suñer Costa
. Vocal 2: Gloria de la Iglesia Rodriguez
. Vocal 3: Dolors Armengol Jorda
. Vocal 4: Ma.Carmen Otero Tello
. Tribunal titular número 43
. Vocal 1: Lídia Franch Fondevila
. Vocal 2: Agnès Garriga Ubach
. Vocal 3: M.Carme Jiménez Daza
. Vocal 4: Alberta Martín Muñoz
. Tribunal suplent número 43
. Vocal 1: Rosa Navinés De La Cruz
. Vocal 2: Isabel Ramos Valverde
. Vocal 3: Felicitat Soler Pedret
. Vocal 4: Teresa Bergé Novau
. Tribunal titular número 44
. Vocal 1: Sílvia Morales Martínez
. Vocal 2: Marina Sala Baró
. Vocal 3: M.Isabel Blanch Griñó
. Vocal 4: M.Jesús García Sanz
. Tribunal suplent número 44
. Vocal 1: Anna-M. Prim Gort
. Vocal 2: M.Pilar Ballesté Giró
. Vocal 3: Marina Jové Jové
. Vocal 4: Mercè Sardà Riera
. Tribunal titular número 45
. Vocal 1: M.Teresa Rubio Escuer
. Vocal 2: Amalia Espada Cardiel
. Vocal 3: Núria Roca Cañellas
. Vocal 4: M.Teresa Falip Solé
. Tribunal suplent número 45
. Vocal 1: M.Jesús Sentís Porqueres
. Vocal 2: Carme Jové Teixidó
. Vocal 3: Susana Balasch Sellart
. Vocal 4: M.Dolors Piqué Vilalta
. Tribunal titular número 46
. Vocal 1: Isabel Aubach Anguera
. Vocal 2: Laura Rexach Lamolla
. Vocal 3: M.Jesús Marín Santos
. Vocal 4: Ester Dalfó Serret
. Tribunal suplent número 46
. Vocal 1: Anna Baltral Barrera
. Vocal 2: Ramona Soldevila Solà
. Vocal 3: Rosa Regué París
. Vocal 4: Elidia Omedas Lecha
. Tribunal titular número 47
. Vocal 1: M.Sogues Fabregat Salvadó
. Vocal 2: Antònia-M. Díaz Masero
. Vocal 3: M.Pilar Coso Sesé
. Vocal 4: Anna Delgado Gutiérrez
. Tribunal suplent número 47
. Vocal 1: Dolors Farré Solanes
. Vocal 2: Teresa Grau Vicens
. Vocal 3: Marina Masana Esteve
. Vocal 4: M.Josepa Pascual Mata
. Tribunal titular número 48
. Vocal 1: Montserrat Odena Serra
. Vocal 2: Palmira Aragones Hortoneda
. Vocal 3: Rosa Gavarro Gonzalez
. Vocal 4: Montserrat Riera Vidal
. Tribunal suplent número 48
. Vocal 1: Ma.Teresa Cliville Marti
. Vocal 2: Montserrat Moragas Ventosa
. Vocal 3: Ma.Lourdes Boque Ferran
. Vocal 4: Ma.Guadalupe Martinez Pesquera
. Tribunal titular número 49
. Vocal 1: Montserrat Sanabra Roset
. Vocal 2: Ma.Pilar Gil Rubio
. Vocal 3: Nausica Vidal Via
. Vocal 4: Ma.Dolores Lopez Porcel
. Tribunal suplent número 49
. Vocal 1: Ma.Concepcion Cardona Buso
. Vocal 2: Assumpta Ripoll Amposta
. Vocal 3: Mireia Guinot Calatayud
. Vocal 4: Ma.Carme Burgaleta Arasa
. Tribunal titular número 50
. Vocal 1: Ana Maria Barrio Mur
. Vocal 2: Ma. del Carmen Rodriguez Gallo
. Vocal 3: Neus March Vallverdu
. Vocal 4: Montserrat Foraster Adsera
. Tribunal suplent número 50
. Vocal 1: Ma. Merce Capdevila Torrent
. Vocal 2: Ma.Carme Albareda Gasso
. Vocal 3: Ma Concepcion Salgado Ubeda
. Vocal 4: Manuela Perez Martinez
. Tribunal titular número 51
. Vocal 1: Ma. Pilar Estalella Liesa
. Vocal 2: Elena Costa Mur
. Vocal 3: M.Carmen Casanova Sanchez
. Vocal 4: Silvia Carulla Sole
. Tribunal suplent número 51
. Vocal 1: Ma.Dolores Chapatte De Gabriel
. Vocal 2: Ma.Victoria Domingo Besora
. Vocal 3: Ma.Rosa Ferre Guinovart
. Vocal 4: Rosalia Girol Figuerola
. Tribunal titular número 52
. Vocal 1: Isabel Iranzo Almela
. Vocal 2: Montserrat Montañola Palau
. Vocal 3: Ma. Antonia Roman Mezcua
. Vocal 4: M.Assumpcio Anguera Nolla
. Tribunal suplent número 52
. Vocal 1: Caridad Estal Temprano
. Vocal 2: M.Carmen Lop Baquero
. Vocal 3: Ma.Isabel Romeu Figuerola
. Vocal 4: Assumpcio Cabre Cabre
. Tribunal titular número 53
. Vocal 1: Ana Pilar Cortiella Royo
. Vocal 2: Inmaculada Cid Sole
. Vocal 3: Joan Josep Esteller Sales
. Vocal 4: Francisca Mañe Pasanau
. Tribunal suplent número 53
. Vocal 1: Ma.Pilar Vicente Lavilla
. Vocal 2: Ma.Lourdes Garcin Masip
. Vocal 3: Aurelia Ballesteros Martinez
. Vocal 4: Maria Jose Sancho Sanchez
. Tribunal titular número 54
. Vocal 1: Rosa Ma. Espelta Jove
. Vocal 2: Yolanda Ferre Ramos
. Vocal 3: Carmen Marcoval Vericat
. Vocal 4: Lurdes Vallespi Benaiges
. Tribunal suplent número 54
. Vocal 1: Trinidad Forner Reverter
. Vocal 2: Ma.Isabel Arasa Fava
. Vocal 3: M.Rosa Royo Franch
. Vocal 4: Montserrat Pujol Cortes
. Tribunal titular número 55
. Vocal 1: Piedad Trinidad Guarch Roig
. Vocal 2: Josefa Provinciale Fatsini
. Vocal 3: Ma.Neus Bo Melich
. Vocal 4: Maria Cinta Perez Mangrane
. Tribunal suplent número 55
. Vocal 1: Ma. Antonia Galiana Salvatella
. Vocal 2: Ma.Cinta Dalmau Alguero
. Vocal 3: Ma.Carme Estivill Serres
. Vocal 4: Eva Ma. Lopez Perez
Educació primària, anglès .
. Tribunal titular número 01
. Vocal 1: Ma.Isabel Carrasco Parra
. Vocal 2: Nuria Balada Martinez
. Vocal 3: Rosa Maria Argudo Ruiz
. Vocal 4: Maria Pilar Berenguer Teixido
. Tribunal suplent número 01
. Vocal 1: Ma.Jesus Diez Rasal
. Vocal 2: Ana M. Lorido Gutierrez
. Vocal 3: Juana Sanchez Tena
. Vocal 4: Laura Galindo Bada
. Tribunal titular número 02
. Vocal 1: Ma.Victoria Teijelo Batlle
. Vocal 2: Ruben Milan Aguilera
. Vocal 3: Maria Jesus Gaston Añaños
. Vocal 4: Maria Victoria Diez Vigil
. Tribunal suplent número 02
. Vocal 1: Josefina Cruz Fortuny
. Vocal 2: Rosa Fornells Gallart
. Vocal 3: Jaime Martin Burgos
. Vocal 4: Elena Rubio Themeliadou
. Tribunal titular número 03
. Vocal 1: Maria Angela Gaja Rifa
. Vocal 2: Isabel Godino Romero
. Vocal 3: Isidora Jurado Flores
. Vocal 4: Maria Nieves Morales Lopez
. Tribunal suplent número 03
. Vocal 1: Teresa Rigual Mitjans
. Vocal 2: Rocio Uceda Ortega
. Vocal 3: Ma.Montserrat Casanovas Mencia
. Vocal 4: Ma.Jose Jover Serrano
. Tribunal titular número 04
. Vocal 1: Maria Josefa Perna Badia
. Vocal 2: Ma.Dolores Antolin Llorente
. Vocal 3: Francisca Grau Tura
. Vocal 4: Jose Sans Casas
. Tribunal suplent número 04
. Vocal 1: Josefina Garcia Alamillo
. Vocal 2: Dolors Satorra Brucart
. Vocal 3: Juan Antonio Herrera Blanca
. Vocal 4: Carina Badia Casas
. Tribunal titular número 05
. Vocal 1: M.Neus Fluriach Dominguez
. Vocal 2: Maria Nerea Larrañaga Mendia
. Vocal 3: Elena Ramon Calbet
. Vocal 4: M Angeles Alvarez Perez
. Tribunal suplent número 05
. Vocal 1: Vinicio Martín Yagüe
. Vocal 2: Sebastian Barbero Ruiz
. Vocal 3: M. Elena Sandoval Gonzalez
. Vocal 4: Jose Porcel Arraez
. Tribunal titular número 06
. Vocal 1: Concepcion Sal.lari Fonseca
. Vocal 2: Juan Francisco Martinez Gonzalez
. Vocal 3: Javier Jimenez Martin
. Vocal 4: Xavier Lopez Ubeda
. Tribunal suplent número 06
. Vocal 1: Margarita Pastor Pobla
. Vocal 2: Angels Camallonga Palomar
. Vocal 3: Antonio Orihuela Lechuga
. Vocal 4: Joan Gonzalez Matarin
. Tribunal titular número 07
. Vocal 1: Marta Jambert Pascual
. Vocal 2: Sebastia Oliveras Duran
. Vocal 3: Pedro Aguilar Sola
. Vocal 4: Victoria Manzano Burrel
. Tribunal suplent número 07
. Vocal 1: Joan Carreras Vila
. Vocal 2: Ana Triola Teixidor
. Vocal 3: Francisco Rodriguez De Blas
. Vocal 4: Ma.Carme Selga Conangla
. Tribunal titular número 08
. Vocal 1: Anna-M. Gómez Ricart
. Vocal 2: Manuela-M. Saez Garret
. Vocal 3: Ester Giné Janer
. Vocal 4: Maria Clota Colom
. Tribunal suplent número 08
. Vocal 1: Matilde Cuscullola Orós
. Vocal 2: Montserrat Nolla Alòs
. Vocal 3: M.Pilar Blasco Balagueró
. Vocal 4: M.Isabel Torà Beranuy
. Tribunal titular número 09
. Vocal 1: Ester Vilarasau Puig
. Vocal 2: Misericordia Sans Valios
. Vocal 3: Teresa Alonso Pujante
. Vocal 4: Ma.Jose Gomez Marsal
. Tribunal suplent número 09
. Vocal 1: Lourdes Urbano Gasia
. Vocal 2: M. Celia Pujol Romagosa
. Vocal 3: Ma.Lluisa Rosell Escobedo
. Vocal 4: Ma.Rosa Canaldas Domingo
Educació primària,educació física .
. Tribunal titular número 01
. Vocal 1: Carmen de la Vega Llardent
. Vocal 2: Elena Sanchez Sanchez
. Vocal 3: Manuel Villalta Cugat
. Vocal 4: Jose Luis Gimenez Acha
. Tribunal suplent número 01
. Vocal 1: Eugeni Torres Sisamon
. Vocal 2: Jose Miguel Perez Lopez
. Vocal 3: Cristina Rodenas Martinez
. Vocal 4: Fermin Bosch Martinez
. Tribunal titular número 02
. Vocal 1: Ma.Olga Rodriguez Diaz
. Vocal 2: Manuel Medina Alcala
. Vocal 3: Luis Naval Quintilla
. Vocal 4: J.Teresa Vizcaino Honrubia
. Tribunal suplent número 02
. Vocal 1: Elvira Maria Marti Cañellas
. Vocal 2: Xavier Gutierrez Vidal
. Vocal 3: Isidro Lopez Baeza
. Vocal 4: Merce Teixido Amoros
. Tribunal titular número 03
. Vocal 1: Ma.Carme Ventosa Garcia
. Vocal 2: Evaristo Tarancon Elvira
. Vocal 3: Gabriel Castellvi Espriu
. Vocal 4: Eduard Pallares Morales
. Tribunal suplent número 03
. Vocal 1: Martin Martin Garcia
. Vocal 2: Jordi Peiro Riart
. Vocal 3: Ana Isabel de Dios Perrino
. Vocal 4: Dolors Albanell Mestres
. Tribunal titular número 04
. Vocal 1: Eva Maria Pujadas Talaya
. Vocal 2: Maria Capdevila Bosch
. Vocal 3: Ramon Peña Garate
. Vocal 4: Victor Angel Diaz Calle
. Tribunal suplent número 04
. Vocal 1: Montserrat Sentmarti Castañe
. Vocal 2: Juan Marin Carceles
. Vocal 3: Silvia Fernandez Fernandez
. Vocal 4: Ma.Angeles Bartrina Aulinas
. Tribunal titular número 05
. Vocal 1: Jose Cano Palomares
. Vocal 2: Susana Beltran Tomas
. Vocal 3: Adriana Badia Guillaumes
. Vocal 4: Maria Magdalena Bernat Gili
. Tribunal suplent número 05
. Vocal 1: Francisco Cardenas Lopez
. Vocal 2: M. Olvido García Sanchís
. Vocal 3: Gonzalo Marchena Marset
. Vocal 4: Carles Sado Casero
. Tribunal titular número 06
. Vocal 1: Pedro Rodriguez Ferreras
. Vocal 2: Joaquin Gonzalez Rico
. Vocal 3: Miguel Ant. Garcia Escribano
. Vocal 4: Laia Pastor Castarlenas
. Tribunal suplent número 06
. Vocal 1: Jaime Carbo Barranco
. Vocal 2: Begoña Arribas Cuenca
. Vocal 3: Miguel Angel Carrasco Garcia
. Vocal 4: Mª Auxiliadora Perez Repilado
. Tribunal titular número 07
. Vocal 1: Claudia Buitrago Lopez
. Vocal 2: Elias Conde Lopez
. Vocal 3: Natalia Ramos Navarro
. Vocal 4: Eusebio Martinez Manceñido
. Tribunal suplent número 07
. Vocal 1: David Parron Garcia
. Vocal 2: Guadalupe Blanco Moreno
. Vocal 3: Frederic Vilà Arbonés
. Vocal 4: Jose Luis Caldu Sancho
. Tribunal titular número 08
. Vocal 1: Francesca Rauet Agusti
. Vocal 2: Juan Moncusi Vazquez
. Vocal 3: Francisco Juan Pons Mascarilla
. Vocal 4: Jose Francisco Caro Garcia
. Tribunal suplent número 08
. Vocal 1: Maria Mercedes Tirado Gonzalez
. Vocal 2: Manuel Arjona Lopez
. Vocal 3: Antonio Martinez Ortuño
. Vocal 4: Josep Antoni Gonzalez Ramos
. Tribunal titular número 09
. Vocal 1: Ma.Rosa Marro Fabrega
. Vocal 2: Mª del Carmen Aranda Reyes
. Vocal 3: Anna Vilallonga Tejada
. Vocal 4: Esteve Homs Llagostera
. Tribunal suplent número 09
. Vocal 1: José Donaire Moreno
. Vocal 2: Jorge Mestres Gispert
. Vocal 3: Margarita Ferres Busquets
. Vocal 4: Laura Masferrer Massaguer
. Tribunal titular número 10
. Vocal 1: Ma.Carmen Ariz Lacalle
. Vocal 2: Maria Clara Masanellas
. Vocal 3: Jose Sert Roure
. Vocal 4: Anna Bosch Bach
. Tribunal suplent número 10
. Vocal 1: Josefina Sala Rubirola
. Vocal 2: Josep Bosch Pujolras
. Vocal 3: Josep Sors Sala
. Vocal 4: Josep Gali Salavedra
. Tribunal titular número 11
. Vocal 1: Antoni Baró Noguero
. Vocal 2: Sònia Fernández Pena
. Vocal 3: M.Carmen Adillón Salazar
. Vocal 4: Ramon Castells Bobillo
. Tribunal suplent número 11
. Vocal 1: Sònia Sarrat Grasa
. Vocal 2: Ramon Berenguer Domènech
. Vocal 3: Josep-M. Rulló Gorgues
. Vocal 4: Josep-J. Bonfill Cortiella
. Tribunal titular número 12
. Vocal 1: Juan Jose Guzman Ferre
. Vocal 2: M. Pilar Sole Cabre
. Vocal 3: Montserrat Olle Miro
. Vocal 4: Ramon Ribas Sole
. Tribunal suplent número 12
. Vocal 1: Jaume Ferre Abello
. Vocal 2: Josep Ma. Casas Mallafre
. Vocal 3: M. Carmen Gairal Marti
. Vocal 4: Jose Luis Tapia Ramirez
. Tribunal titular número 13
. Vocal 1: Salvador Fernandez Iglesias
. Vocal 2: Ma. Teresa Morant Abad
. Vocal 3: Ma.Asuncion Garcia Vela
. Vocal 4: Juan Linares Marin
. Tribunal suplent número 13
. Vocal 1: M Francesca Bartolome Vernet
. Vocal 2: Ester Angles Iglesias
. Vocal 3: F.Victoriano Gutierrez Garcia
. Vocal 4: Rosa Maria Farre Nadal
. Tribunal titular número 14
. Vocal 1: David Ayet Sales
. Vocal 2: Merce Muñoz Estelle
. Vocal 3: Carlos Ferrando Villarroya
. Vocal 4: Carlos Javier Blanch Pelecha
. Tribunal suplent número 14
. President: Mercè Marti Pla
. Vocal 1: Jordi Joan Badia Castell
. Vocal 2: Carlos Bullon Rigal
. Vocal 3: Jordi Hernandez Cardona
. Vocal 4: M.Del Carmen Ayen Heredia
Educació primària, música .
. Tribunal titular número 01
. Vocal 1: Gloria Costa Espelleta
. Vocal 2: Angel-Maria Nadal Clua
. Vocal 3: Dulce Maria Campillo Romeu
. Vocal 4: M.Ascension Fumanal Sopena
. Tribunal suplent número 01
. Vocal 1: Magdalena Alegret Pampols
. Vocal 2: Ma.Agnes Esmet Oliva
. Vocal 3: Angels Costa Barcons
. Vocal 4: Flora Terensi Ribelles
. Tribunal titular número 02
. Vocal 1: Ester Rodriguez Querol
. Vocal 2: Maria Pilar Comas Delgado
. Vocal 3: Elena Pano Garcia
. Vocal 4: Luis Badia Martinez
. Tribunal suplent número 02
. Vocal 1: Ma.Teresa Quirante Vilamajo
. Vocal 2: Francesc Pla Puig
. Vocal 3: Valentina Vicente Batalla
. Vocal 4: Ma.Dolores Sau Marfany
. Tribunal titular número 03
. Vocal 1: Maria Lluisa Castella Giralt
. Vocal 2: Maria Elena Coll Coll
. Vocal 3: Cristina Julia Minaya
. Vocal 4: Anna Santamaria Llavall
. Vocal 1: Pilar Lopez De Murillas Araguas
. Vocal 2: Uxua Fraile Navascués
. Vocal 3: David Gonzalez Sanchez
. Vocal 4: Laia Mora Trenchs
. Tribunal titular número 04
. Vocal 1: Cristina Auguets Sala
. Vocal 2: Matilde Muñoz Gonzalez
. Vocal 3: Josepa Castells Soler
. Vocal 4: Felix Salazar Rodriguez
. Tribunal suplent número 04
. Vocal 1: Sergi Martin Ferrer
. Vocal 2: Luis Escudero Guilló
. Vocal 3: Luis Castro Fuentes
. Vocal 4: Nuria Fernandez Pallares
. Tribunal titular número 05
. Vocal 1: Irene Palol Ribas
. Vocal 2: Assumpcio Cornella Medrano
. Vocal 3: Ingrid Camps Ventura
. Vocal 4: Maria Pilar Gismeros Galindo
. Tribunal suplent número 05
. Vocal 1: Nuria Badet Panosa
. Vocal 2: Ma.Carmen Collell Exposito
. Vocal 3: M.Dolors Sanchez Lopez
. Vocal 4: Carme Carrasquilla Raya
. Tribunal titular número 06
. Vocal 1: Jaume Querol Guiu
. Vocal 2: Salomé Fajardo Sobrevals
. Vocal 3: Marta Broto Folguera
. Vocal 4: Raquel García Sala
. Tribunal suplent número 06
. Vocal 1: Diana Banda Ñaco
. Vocal 2: Carme Espinet Domingo
. Vocal 3: Mireia Trull Serdà
. Vocal 4: Josep-A. Castell Palacín
. Tribunal titular número 07
. Vocal 1: Montserrat Canadell Bofarull
. Vocal 2: M. Pilar Virgili Novel
. Vocal 3: Ma.Pilar Rayo Peinado
. Vocal 4: Ada Jimenez Sales
. Tribunal suplent número 07
. Vocal 1: Consol Vericat Castell
. Vocal 2: Misericordia Pamies Veciana
. Vocal 3: Camil Burato Viscarro
. Vocal 4: Eva Suances Allende
. Tribunal titular número 08
. Vocal 1: Francesc Balague Tomas
. Vocal 2: Eduardo Rosello Aguilar
. Vocal 3: Maria Antonia Sales Gavalda
. Vocal 4: Ma.Pilar Mora Pujol
. Tribunal suplent número 08
. Vocal 1: Jose Luis Fernandez Homedes
. Vocal 2: Santiago Marti Herrero
. Vocal 3: Elena Marti Puig
. Vocal 4: Juan Jose Ortola Vercher