ustectransparentgirona

Qui som? Coneixe'ns...

Girona

Xicu Saló

xicu salo

Alt Empordà i La Cerdanya. Consell Escolar de Catalunya

xicu@sindicat.net

Tana Peraferrer

tana peraferrer

Baix Emporda. Interins/es

tana@sindicat.net

Raul Cansado

raul cansado

Alt Empordà. Primària

raul@sindicat.net

Bet Casamitjana

bet casamitjana

La Garrotxa. Secundària. Delegada de salut.

bet@sindicat.net

Àngel Jiménez

angel jimenez

Gironès. IAC (Intersindical Alternativa de Catalunya). Delegat de salut.

angel@sindicat.net

Laura Iglesias

laura iglesias

El Pla de l'Estany. Comunicació. Delegada de salut.

laura@sindicat.net

Julià Llinares

julia llinares

Gironès. Assessoria jurídica. Delegat de salut.

jllinares@sindicat.net

 

Xavier Díez

xavier diez

El pla de l'Estany. Portaveu de Girona

xavier@sindicat.net

Lluís Rieradevall

lluis rieradevall

La Selva. Rurals

lluis1@sindicat.net

Ferran Gironès

ferran girones

Baix Empordà i La Cerdanya. Cicles formatius

ferrangirones@sindicat.net

Juan Pérez

joan perez

Gironès. Delegat de salut.

joanp@sindicat.net

Jordi Botargues

jordi botargues

La Selva. Junta de Personal.

jordigirona@sindicat.net

Laia Rispau

laia rispau

Ripollès. Primària.

laiagirona@sindicat.net

 

 

 

 

 

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

19/11/2015 17:17 (2)