ustectransparentbarcelona comarques

Qui som? Coneixe'ns...

Barcelona, Barcelona Comarques

Anna Gardeñas Planell

anna gardenas

Salut laboral.

anna@sindicatnet.cat

Emma Castellanos Almoro

emma castellanos

JJPP. Delegada de Salut. Santa Coloma de Gramenet.

emma@sindicat.net

Inés Fez Contreras

ines fez

JJPP. Delegada de Salut. L'Hospitalet.

ines@sindicat.net

Joan J. Barahona Caselas

joan barahona

Adults i Privada*. Centres d'adults de Barcelona, Badalona i St. Adrià.

barahona@sindicat.net

Vicent Conca

 

?

?@sindicat.net

Raquel Jiménez Serrato*

raquel jimenez

Salut laboral. St. Adria i Les Corts.

raquel@sindicat.net

twitter

Dolors Torné Sánchez*

dolors
Secretaria de la dona. Badalona.

dolors@sindicat.net

Ma Àngels Gabarró Castelltort*

angels gabarro

Vilafranca del Penedès, Alt Penedès, Collbató (Baix) i Anoia.

angels@sindicat.net

Pilar Pinter

L'Hospitalet de Llobregat.

pilar@sindicat.net

Teresa Esteve Climent

teresa esteve

PRI

Secretaria de la dona. Vilanova i la Geltrú, Olivella, Vilafranca del Penedès, Subirats,
Avinyonet del Penedès,
Castellví de la Marca Marca,
Olèrdola,
St. Cugat Sesguerrigues,
Sta. Margarida i els Monjos i Subirats.

tere@sindicat.net

 

 

 

 

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

12/12/2016 13:08 (1)