Càcul de la nota global i de la nota de TALL 2010 amb mèrits definitius

fulls d'autobaremació

estadístiques 2008

estadístiques 2007

 

u

OPOSICIONS 2010

Especialitat dades tribunals Aprovats/des Places Pers. inscrites pers/places
Idioma estranger: anglès 6 de 6 202 400 702 1,76
Audició i llenguatge 2 de 2 70 50 170 3,40
Educació física 10 de 10 443 400 1204 3,01
Educació infantil 35 de 35 1.235 1000 4119 4,12
Educació primària 36 de 36 1580 1500 4319 2,88
Música 7 de 7 196 340 584 1,72
Pedagogia terapèutica* 7 de 7 357 300 831 2,77
TOTAL - - 3990 11929 2,99

Resultats 2010

DOGC 22/6: es fan públiques les llistes d'aspirants que han superat les proves

 

AN consulta 202 seleccionats

PRI ordenació per nota [estadístiques 2008]

INF ordenació per nota [estadístiques 2008]

La taula d'infantil és molt gran i l'hem posat sola

EE ordenació per nota

Jiménez Ferrero119,9
Casbas219,85
Esteban Alvarez339,845
Cegarra Ferrer419,77
Bastardi Madico519,6925
Valdivia Prieto629,6921
Martínez Nogués779,6607
Fernández García819,61
Sarlé Arenas939,5667
Amella Espasa1069,554
Maried Farré1179,54
Azol Gutiérrez1239,5333
Baulies Dalmau1319,5208
Carbonés Mas1449,52
Vilarmau Suàrez1549,502
Puente Viñas1649,424
Galitó Gispert1769,3882
Hortigüela Moreno1869,3699
Boada Navarrete1949,362
Gomez Ortiz2049,352
Anguren Alasà2179,35
Vázquez Catalán2229,342
Cebrian Lopez2339,3375
Borràs Panosa2459,3333
Badia Mestre2579,3
Zanuy Boix2639,2833
Verdaguer Vallejo2749,278
López Julià2849,27
Armengol Andrés2929,2232
Valledor Gavela3049,218
Bujons Albesa3139,2
Ortega Castillo3249,196
Grau Villafranca3379,1933
Bosch Devesa3439,1833
Ayats Canadell3529,14
Tort Pallarès3639,1167
Sánchez Ramos3749,114
Guerrero Teruel3859,1107
Madurell Alemany3979,0583
Montoliu Delgado4069,0532
Martínez Vicente4129,0519
Ballús Gómez4259,05
Arqué Gual4359,04
Gallardo Vela4439,0327
Ramos Barranco4559,0233
Arnau Rodriguez4619,02
Salvachúa Alcalde4759,02
Sivilla Canal4859,02
Barrios Pau4969,0167
Casanovas Segura5079,0167
Calabria Arias5169,002
Salavedra Serra5259
Cañadas Granados5368,994
Sardinero Chicote5438,95
Prats Ghiringhelli5538,9333
Bartolomé Bonet5648,924
Cunillera Tules5778,825
Carcelén Ribes5868,816
Doladé Ibars5918,8066
Capdevila Viñas6048,7865
Márquez Blanco6148,772
González Bricollé6278,75
Daza Pons6328,7446
Pascual Verdés6418,72
Navas Sánchez6538,7133
Fàbrega Sabaté6668,6947
Rincón Figuerola6778,6917
Monreal Fernández6818,6133
Germán Guiu6918,58
Vidal Montes7028,58
Pallàs Gallego7178,55
Fortuny Blasi7218,4333
Vizcaino Ramos7338,4333
Rodríguez Rom7428,43
Gutiérrez Algaba7538,4168
Alegre Riubrugent7628,3551
Remolar Martinez7778,35
Llach Curós7828,3472
Rovira Marjanet7948,342
Teixidó Maqueda8068,3299
Mestre Miquel8118,3167
Gallego Campos8238,3135
Santamaria Sosa8328,3119
Garrido Garcia8428,3
Sáez Huerta8568,2861
Borrego Pleguezuelos8648,262
Ramirez Nieto8748,26
Palmada Barceló8828,2349
Julià Soler8948,224
Esquinas Fernández9038,2201
Ansola López9118,2033
Cruz Romero9238,1984
Pujol Sauri9328,1712
Arruga Ribas9418,16
Balsells Romaguera9568,1579
Campos Cezón9648,144
Massot Andreu9778,1333
Romero Delgado9858,1267
Larruy Ubach9958,09
Segarra Pagà10048,078
Camí Sánchez10158,0667
Parés Bernal10238,0584
Henarejos Aguado10348,0435
Kötz Espinosa10458,0434
Camacho Venteo10558,04
Serrado Balaguer10668,03
Alcázar Ruiz10758,0292
Piñero Pacheco10858,0266
Canóniga Franco10968,026
Gay De Antonio11078,024
Torres Peinado11158,0232
Abellan Mestre11278,02
Jaria Fernandez11358
Fernandez Atanes11437,9333
López Delgado11517,92
Flix Quintana11637,9121
Rubio Bermúdez11727,8926
Villanueva Rodríguez11827,8908
Barrera Garcia11947,888
Granados Jiménez12027,888
Dolcet Aguilà12167,874
Sintes Martinez12247,85
Miracle Albareda12337,8333
Segura Guerrero12427,83
Martínez Oliva12577,825
Martinez Roca12647,82
Gamero Gazquez12767,8099
Sardaña Roselló12847,8
Pérez Luque12917,78
Batet Mestre13037,78
Martí Rodriguez13127,75
Roglan Denia13227,74
Brescó Martínez13367,734
Blanco Sans13477,725
Montiel Lorenzo13547,716
Ciruela Martínez13637,7125
Menéndez Gimeno13777,7
Moreno Lopez13847,7
Deulofeu Blanch13917,69
Ventura Morales14047,68
López Bláquez14137,6667
Rodríguez Gallardo14257,6558
Forest Titos14327,6474
Garcia Rierola14447,63
Capdet Sardà14577,6267
Gabarró Martínez14647,624
Puy Torruella14777,6167
Jurado Canadell14847,614
Palop Escrihuela14977,6
Mateo Carrillo15017,5933
Gonzalez Sales15157,59
Pujol Forns15267,58
Gras Marin15357,56
Gordo Ramos15457,5532
Díaz Rodríguez15537,5499
Llorente Olmedillo15617,54
Bola Gómez15737,5334
Guirao Sánchez15857,5333
Montero Camarena15937,5333
Lluch Suriol16017,53
Abelló Blázquez16177,53
Ramos Álvarez16257,52
Sedó Yerro16327,5199
Llorens Urrea16457,5
Vilalta Teixidó16527,4965
Gallardo Suàrez16637,4666
Barrachina Mor16717,4375
Mocholí Lladosa16877,435
Vidal Domech16967,4312
Perez Rolo17077,4167
Anadón Rosell17117,4066
Duch Cuesta17237,3833
Sàez Bueno17367,332
Noguer Ramírez17427,3108
Cuesta Sanchez17527,2867
Acedo Reyes17617,24
Calvo Bonet17737,2375
Sesé Sabartés17827,2275
Osete Alvaro17937,2183
Blanch Serrano18027,218
Ventura Salvat18177,202
Cabana Pascual18257,1734
González Vílchez18357,1666
Fernández Gámez18417,1566
Bello Collado18547,135
Perez Les18647,134
Ballart Carreras18777,11
Palau Segriá18867,1081
Gonzalo Osanz18917,1
Suils Ramon19027,1
Rifà Roca19147,096
Catà Codina19227,0859
Pedro Moreno19357,07
Fortuño Grau19457,05
Martínez Pérez19527,042
Cardona Masdeu19637,04
Ruiz Nogales19747,024
Rodríguez Rodríguez19857,0225
Delgado Segura19917,02
Orobitg Homedes20077,012
Palma Ojeda20157,0101
Piñol Faura20267,0046
Puig Aparicio20347
Navarro Niubo20436,9967
Rivera Puig20536,9767
Prieto Cervantes20616,92
Navarro Benitez20736,9075
Rodriguez Lopez20846,9
Trepat Folch20946,882
Torrella López21046,88
García Sánchez21136,875
Ferrer Ventura21226,8233
Ruiz Aguilera21376,8
Zamora Peralta21456,7932
Gallén Balaguer21516,79
Zarauza Andradas21626,77
González Calvo21726,7528
Serra Rovira21826,75
Salgado Segura21936,7333
Ponce López22016,73
Sánchez Muñoz22146,728
Alvaro Jimenez22256,7061
Bochaca Sandiumenge22366,7032
Caudet De Jesús22416,7
García Fernández22546,67
López Grande22636,6666
Barrientos Antúnez22726,66
Villanueva Martinez22826,6525
Huguet Llauradó22976,65
Alegre Gaset23026,6468
Gilart Colell23166,6445
Isern Biosca23266,642
Cruz Ortiz23346,604
Vila Torradas23466,596
Carceller Maicas23576,5938
Alonso Colmenero23636,5667
Fortuny Picornell23746,56
Valencia Deulofe23826,55
Casas Saumell23916,54
Miquel Pous24046,504
Martínez Muñoz24146,476
Portet Pérez24256,4733
Sanchez Alonso24326,4591
Raga González24426,44
Suñé Aznar24556,4334
Escudero París24636,416
Tordera Bosch24746,414
Bruy Pijuan24876,4
Colomer Aragón24956,36
Aguilera Bolívar25056,344
Chopo Sorolla25166,3333
Figueras Egido25266,3219
Martorell Torner25356,2901
Baig López25436,275
Silvestre Castelló25556,2301
Falcó Anglès25676,21
García Pérez25716,19
Calo Cambil25856,16
Riera Alier25926,1521
Burgueño Fucho26076,12
Estevez Pozo26116,11
Quintero Escuer26266,102
Roig Brugués26326,0912
Jaime Manzana26476,08
Lafita Mainz26566,0441
Llordén Jiménez26616,0367
Caba Cos26765,9707
Garrido Arbós26865,9632
Arbonès Guinovart26975,95
Rodríguez León27025,95
Aguilar Alomá27175,916
Serrà Porqueras27255,88
Miguel Gay27345,864
Romero Calcatierra27455,8333
Martin Priego27545,812
Pascual Serra27635,8084
Prat Tarrida27765,8016
Xandri Elias27875,8
López Baños27925,8
González Micó28045,796
Bartolomé Rey28165,7867
Rios Urioz28255,7825
Caballer Martí28375,776
Andres Sansixto28465,7709
Herzog Jimenez28565,7612
Prieto Gordón28635,75
Serra Guixà28745,741
Miranda Garcia28855,7267
Conill Torra28935,725
Tantiñà Estruch29045,724
Ortega Barreda29145,698
Cadenas Salas29215,6958
Arcal López29355,68
Vingut Riggall29445,668
Sorribas Abella29555,6634
Capdevila Larripa29655,66
Gonzalez Marcos29735,6333
Ramírez Rodríguez29845,624
Balbastre Pérez29915,6133
Soler Miralles30025,6125
Morales Medina30175,6
Busquet Andreu30235,6
Feliu Corbacho30365,5956
Peña Vaquer30435,5875
Alcoy Mercadé30535,5666
Obiols Claver30625,525
Roig Franco30755,5184
Garcia Palos30875,515
López Duro30935,5085
Font Solà31045,4975
Prats Garcia31115,47
López Alier31235,4167
López Magallón31315,4
Uriz Fernàndez31445,39
Salom Costa31525,3899
Francolí Font31645,3825
González Marín31735,3687
Sentís Farré31865,3198
Melgosa Camps31965,3056
Moreno Picó32045,304
Vidal Cubillas32145,28
Díaz Gómez32225,28
Sansaloni Martí32345,276
Román Pérez32475,2
Cucarull Plana32575,1933
Faura Gil32615,1867
Mauri Martínez32745,1835
Grifoll Estivill32875,18
Zapata Paez32925,18
Arnal Cabo33065,1371
Sandoval Carrillo33155,13
Jimenez Baiget33275,129
Pascual Vizcaíno33335,1267
Munné Bartoll33415,08
Nadal Amat33515,08
Bargalló Boronat33645,076
Balcells Lahuerta33765,0708
Carrasco Jurado33875,063
Fité Ponce33945,05
Lopez Muñoz34055,0499
Carrillo Ruiz34135,0475
Càceres Santos34225,044
Racaj Bastidas34355,0401
Hernández Matamala34455,04
Borrull Cogollos34575,04
Galeano Dalmau34625,0349
Quintana Royo34755,03
Cuadros Vizcaíno34825,0286
Tomás Jiménez34935,0225
Martin Amores35015,02
Muñoz Pérez35115,02
Crespo Turrado35225,02
Cañaveras Córdoba35325,0199
Cabanes Lavernia35465,012
Bataller Camarena35515,01
Valls Estartús35625,0001
Lopez Aleu35735

ALL ordenació per nota

nom Pos Trib. Nota
Miguel Joaquin 1 1 9,876
Carles Maria 2 1 9,75
Marta 3 2 9,485
Beatriz 4 1 9,3
Estefania 5 1 9,0113
Carme 6 2 8,933
Arantzazu 7 2 8,833
Maria 8 2 8,75
Isabel 9 1 8,383
Raquel 10 2 8,372
Cinta Rosa 11 1 8,3268
Elisenda 12 2 8,27
Elena 13 1 7,972
Nuria 14 2 7,9323
Helena 15 2 7,906
Cristina 16 1 7,868
Maria Del Mar 17 2 7,83
Maria Jose 18 1 7,743
Pilar 19 1 7,72
Sílvia 20 2 7,63
Núria 21 2 7,6053
Montserrat 22 1 7,5367
Silvia 23 2 7,375
Alba 24 2 7,374
Cristina 25 2 7,2875
Carmen 26 2 7,275
Angela 27 2 7,255
Adriana 28 2 7,119
Alicia Juana 29 1 7,0925
Beatriz 30 2 7,049
Mireia 31 2 7,027
Cristina 32 1 7,008
Maria Victoria 33 2 7
Margarita 34 1 6,984
Marta 35 2 6,977
Olimpia Estefan 36 1 6,939
Rosa Mª 37 2 6,8195
Maria Del Carme 38 1 6,762
Mireia 39 2 6,7603
Maria Teresa 40 2 6,661
Laura 41 2 6,6525
Silvia 42 2 6,595
Mªcarmen 43 2 6,576
Laura 44 1 6,5522
Noemí 45 2 6,5138
Sara 46 1 6,351
Mª Del Mar 47 1 6,2763
Mireia 48 1 6,1153
Raquel 49 2 6,0133
Cristina 50 2 6,0028
Santiago 51 1 5,94
Mónica 52 1 5,9397
Josep Vicent 53 1 5,8408
Susana 54 1 5,8128
Anna 55 2 5,7875
Olga 56 2 5,655
Iris 57 2 5,55
Núria 58 2 5,511
Clara 59 1 5,501
Sílvia 60 2 5,493
Cristina 61 2 5,4463
Mª Isabel 62 1 5,403
Monica 63 1 5,3768
Jara 64 2 5,289
Laura 65 1 5,287
Raquel 66 1 5,241
Òscar 67 2 5,2113
Marina 68 1 5,1855
Vanessa 69 2 5,117
Elisabet 70 2 5,025

Música ordenació per nota

nom Pos Tribunal Nota
Maria Pilar 179,175
Núria 258,984
Isabel 368,965
Sílvia 468,82
Mercè 578,81
Anna 618,755
Mònica 728,66
Mª Del Rosario 868,572
Núria Maria 938,5675
Oreto 1048,566
Carmen Dolores 1178,4
Judith 1268,3581
Laura 1378,34
Ana 1478,3125
Joana 1528,2621
Raquel 1618,2333
Carles 1748,224
Jose Antonio 1878,1141
Jordina 1978,1
Anna 2048,049
Laia 2178,035
Alba 2227,94
Ramiro 2377,9258
Jorge 2467,902
Marta 2577,855
Clara 2617,84
Aleix 2757,83
Enric 2877,825
Arianna 2967,7947
Teresa 3077,785
Felisa 3147,743
Mªdel Mar 3247,726
Montserrat 3367,69
Inés 3477,594
Juan Antonio 3567,5781
Gemma 3657,544
Cristina 3717,5
José 3837,484
Gemma 3967,48
Leocadio 4077,48
Tatiana 4127,4461
Mònica 4247,44
Teresa 4367,29
Anna 4437,28
David 4567,28
Maria De L'Alba 4627,255
Núria 4727,24
Maria 4847,225
Elisabet 4927,218
Vanessa 5037,2077
Laia 5117,1913
Gemma 5237,188
Núria 5367,18
Yolanda 5437,1565
Cristina 5557,094
Denis 5627,02
Laura 5747,02
Raquel 5837,014
Anna 5956,964
Miriam 6076,96
Laura 6156,9359
Salvador 6276,922
Eva 6346,91
Meritxell 6436,8775
Neus 6526,87
Genís 6616,8525
Bàrbara 6716,845
Izaskun 6846,825
Laia 6976,805
Cristina 7076,8
Cristina 7136,796
Núria 7256,76
Marta 7326,752
Cristina 7456,7476
Ramona 7556,722
Lluís 7616,68
Saida 7756,6761
Núria 7826,668
Laura 7976,62
Carla 8016,615
Jesús 8136,6045
Patricia 8276,6
Maria Carmen 8356,5999
Héctor 8466,584
Sara 8546,56
Mª José 8666,5387
Anna 8726,525
Aida 8846,51
Júlia 8916,505
Manuel 9066,49
Silvia 9166,46
Carlos 9266,45
Ana 9376,435
Miriam 9426,42
Montserrat 9566,386
Laura 9616,375
Isabel 9746,37
Verònica 9876,368
Sara 9946,36
Anna 10066,3525
Raúl 10116,35
David 10266,31
Delia 10356,304
Agustín 10456,282
Diana 10536,2713
Alícia 10646,268
Enric 10776,262
Cecília 10846,235
Tuhanet 10936,231
Maria 11036,162
Ana 11176,16
Mª José 11236,1425
Carme 11376,125
Anna 11436,121
Montserrat 11546,075
Montserrat 11646,063
Marta 11766,06
Núria 11846,053
Eva 11956,0201
David 12076,01
Noemí 12176
Elena 12235,995
Teresa 12365,9933
Júlia 12475,982
Norma 12575,974
Cristina 12655,958
Rosa Maria 12715,9351
Alicia 12875,9283
Hèctor 12945,915
Sílvia 13065,8847
Miquel 13115,883
Lourdes 13215,85
Joan 13335,838
Anaïs 13455,836
Mireia 13555,8341
J Isaac 13615,83
Raquel 13725,82
Elisabet 13845,82
Neus 13935,7925
Davinia 14015,79
Francesc 14155,758
Laura 14245,716
Vanesa 14375,714
Cristina 14465,6867
Carme 14525,65
Fàtima 14655,642
Marc 14745,634
Lluis 14875,6091
Mónica 14925,6
Paloma 15065,6
Anna C 15135,5875
Jordi 15255,576
Anna 15345,559
Eduard 15435,548
Miquel 15565,52
Joan 15655,516
Josefa 15715,515
Mireia 15875,5067
Albert 15945,465
Alba 16045,455
Rubén 16125,44
Mireia 16245,422
Meritxell 16315,377
David 16475,37
Mariona 16535,369
Albert 16635,3251
Patricia 16715,32
Anna Maria 16835,3109
Eugenio Miguel 16965,31
Natàlia 17045,283
Jordi 17155,2801
Alba 17225,265
Àstrid 17355,2419
David 17445,235
Patricia 17515,2333
Lucia 17615,225
Judith 17745,21
Marta 17835,183
Núria 17975,155
Josefina 18055,1436
M.Teresa 18175,12
Laia 18215,102
Martina 18315,0854
Alejandra 18415,085
Ignacio 18575,085
Jesús 18635,0793
Elisabet 18745,079
Sara 18865,072
Montserrat 18945,06
Elena 19075,06
Angela 19115,05
Anna 19245,042
Alba 19355,022
Lluís 19445,014
Aina 19515
Joan 19675

Ed. Física ordenació per nota

Laia 139,8082
Laura 299,635
Antoni 349,4808
Maria Elena 499,4638
Lorena 5129,249
Octavi 649,2454
Guillem 749,2326
Sonia 889,1931
Mario 989,131
Anna 1039,122
Josep 1159,1196
Elisabet 1289,109
Lluís 1399,095
Gemma 14129,0796
Sílvia 1579,07
Mar 1639,0678
Josep 17109,0356
Joaquin 1899,027
Albert 19109,015
Àngels 2079,009
Sònia 2169,0016
Marina 2298,996
Ester 2348,9848
Josep 2448,9634
Ramon 2588,9203
Judit 2648,9021
Francisco 27128,882
Isabel Mª 2858,8742
Adrián 2998,874
Susana Miriam 3088,869
Albert 3188,821
Joan 3278,82
Xavier 3378,8163
Mariola 3488,7915
Albert 3548,7601
Eduard 3698,7578
César 3788,7453
Daniel 3888,7282
Salvador 3998,728
Laura 4098,719
Fernando 4198,718
Mª Del Mar 4248,7172
Antoni 43108,6766
Salvador 4488,6727
Marc 4598,671
Mar 46108,55
Robert 47108,547
Núria 4848,5127
Marc 49108,4892
Jaume 5058,4508
Ana 5198,409
Erika 5238,3919
Mònica 5348,3844
Montserrat 5488,371
Sergi 55108,3594
Josep 56128,348
Marc 5748,331
Jose 58128,328
Lídia 5998,305
Mireia 6098,297
Jordi 61108,2858
Catalina 6298,267
Montserrat 6338,2662
Rafael 6458,2512
Vicent 65108,233
Beatriz 66128,21
Lucia 6738,2016
Francesc 68108,151
Rafael 69128,149
Maite 7058,1248
Gonzalo 7198,1025
Òscar 7298,0938
Pablo 73128,081
Oriol 7458,0728
Maitane-Melanie 7558,0716
Neus 7698,065
Àlex 77108,065
Enric 78128,0625
Ester 7958,052
Marta 8098,0384
Júlia 8178,03
Miquel 8298,023
Pablo 8357,9897
Elena 8477,987
Ana 8547,9769
Yolanda 86127,9703
Francisco José 8797,958
Carlos 8847,955
Pere 8977,938
Pedro 9097,938
Sergio 9197,929
Maria Angeles 9247,9054
Abel 9397,887
Alejandro 9437,8716
Nieves 9537,8491
Manel 9697,849
Jose Raúl 9777,811
Susanna 9897,786
Roser 9997,784
Lluís 10087,775
Cristina 10147,773
Jordi 10257,7454
Eduard 10357,7454
Adriana 10497,732
Meritxell 105107,7288
Angel 10697,726
Noelia 10777,725
Agustina 10877,7084
Núria 109127,7032
Ismael 11067,7
Carlos 11147,683
Andrés 11257,6772
Almudena 11397,677
Joaquim 11467,6764
Bernat 115127,667
David 11697,659
Coral 11797,638
Vicent Ramon 11847,6229
Albert 11997,62
Alex 12077,5994
Arcadi 12197,5984
Helena 12297,583
Laia 123127,5771
Xavier 12487,574
Elisenda 12597,5706
Josep Enric 126127,5603
Samuel 12797,55
Leire 12837,5152
Anna 12997,514
Ivan 13087,5116
Laia 13147,491
Germán 132127,4834
Rubén 13357,4614
Raul 13457,4298
Cristina 13557,422
Juan José 136127,4159
Sandra 13797,4142
Josep 13847,3994
Iris 139107,377
Pedro 14067,3648
Margarita 14187,3645
Tomas 14237,3604
David 14347,3556
Esther 14477,3522
Jorge 14547,3471
Joan 14697,3452
Javier 14777,3432
Enrique 14867,338
Íngrid 14957,3232
Sonia 15047,3198
Iban 15177,301
Hector 15277,299
Jordi 15397,2984
Núria 15477,288
Ricard 15597,287
David 15697,283
Xavier 15747,2774
Sara 15837,2772
David 159107,2714
Daniel 160107,265
Salvador 16137,2625
Vanesa 16287,25
Vicent Xavier 16337,2456
Ana 16447,2446
Joan 16597,2416
Josep Ramon 166127,231
Ramon 16747,222
José Luis 168127,217
Susanna 16947,2158
Jordi 17087,2078
Xavier 17197,194
Jordi 172107,194
Aleix 17367,185
Ingrid 17497,17
Carles 17537,1692
Rubén 17637,1658
Gemma 17747,1656
Irma 17897,147
Aitor 17997,122
Esther 18057,1154
Joan 18157,106
Elisa 18247,1036
Carles Rubén 18367,1
Felipe 18467,0803
José Luis 18567,0775
Tania 186127,0693
Noelia 18787,065
Laura 18847,0644
Oscar 18957,062
Irene 19097,062
Miguel Ángel 19197,059
Francisca 19267,0514
Daniel 19367,0508
Joan Isaac 19437,048
Laia 19597,048
Pol 19687,044
Verónica 19797,04
Francesc 198107,0376
Bernat 19967,0328
Raquel 20087,03
Víctor 201107,0298
Marien 20257,024
Ignacio 20397,0225
Oriol 20447,0212
Ruben 205127,021
Sara 20677,0158
Javier 20797,0148
Jorge 20837,0141
Hugo 20997,009
Eduard 21097,007
Susana 21156,9846
Richard 212126,9703
Sonia 21396,9614
Luis Alberto 21456,9494
Carla 21536,932
Narcís 21686,9155
Ingrid 21756,9106
Benjami 21886,905
Joel 219126,8993
Raúl 220126,8744
Maria Pilar 22196,872
Guifré 22246,8655
Joaquin 22396,865
Cristina 22436,8642
David 22546,859
Ariadna 22646,8496
Diana 22776,8396
Aroa 22846,8382
Coral 22996,837
Xavier 23096,8334
Montserrat 23176,812
Ruben 23286,803
Javier 23336,791
Sergi 23496,779
Ignasi 23596,777
Sandra 23636,7764
M. Dolors 23786,7595
David 238126,726
Laura 23976,712
Iván 24076,701
David 241126,7
Marc Ignasi 24236,6972
Olimpia 24366,6918
Antoni Xavier 24496,6762
Cristina 24596,672
Núria 24696,6518
Aniol 24796,638
Àngels 24896,6378
Miguel Ángel 24976,637
Isaac 25056,6154
March-Dailos 25196,612
Francisco 25276,609
Iván 253126,5832
Isaac 25466,5826
Noemí 25596,568
Adrià 25686,567
Gemma 25796,567
Monica 25896,559
Lourdes 25996,555
Gerard 26096,55
Lorena 261126,5443
Sonia 26276,542
Jordi 26396,541
Irene 264126,533
José Manuel 26566,53
Antonio 26696,53
Kilian 26736,522
Antoni 268106,5166
Christian 269126,5086
Joan 27096,507
Yolanda 27176,504
Cristina 27246,4845
Jennifer 27336,4798
Ester 27456,467
Francisco 27546,4659
David 27646,4575
Albert 277106,4494
Imma 27896,429
Teresa 27996,425
Susana 28086,4103
Gerónimo 281106,382
María José 28236,3672
Roger 28336,3602
Jose Francisco 28466,3438
Florestan 28566,3378
David 286126,3308
Mar 28796,324
Pere 288106,3196
Rubén 28966,3038
Sergio 29076,3023
Antonio 29156,2995
Feliu 292126,2763
Juan Antonio 29386,266
Daniel 29456,2646
Vanesa 29596,263
Roberto 29666,2616
Carlos 29736,2611
Ferran 298126,2473
Alba 29996,242
Esteban 30056,208
Andres 30196,2058
Marc 30286,2022
Ismael 30386,1948
Josep Ramon 30456,1918
Lídia 30576,183
Elena 30656,1756
Judit 30786,166
Maria 30836,1511
Sandra 30966,1348
Asunción 31066,1304
Lidia 31196,1168
Mªcarmen 31256,114
Jordi 31396,1088
Albert 31496,105
Josep Jaume 315106,083
Montse 31686,082
Ricardo 31786,08
Vicent Artur 31856,0757
Mònica 31976,0748
Raúl Manuel 32096,071
Laura 32166,066
Silvia 32266,0463
Roger 32376,045
Xavier 32446,0447
Jordi 32576,038
Sergio Manuel 326106,0368
Daniel 32796,036
Jordi 32866,0254
José Antonio 32966,0192
Javier 33076,019
Jonathan 33146,0173
Jordi 332106,014
Pau 33376,0004
Luis 33465,9992
Maria 33535,9914
Jorge 33685,9784
Ernest 33795,975
Eduard 33895,966
Montserrat 33945,9398
Daniel 34095,936
Marc 34175,93
Sonia 34295,925
Antonio 34355,9168
Anabel 34475,895
Alejandro 34535,8899
Francesc 34675,888
Montserrat 34765,882
Núria 34895,88
Sergio 34955,8764
Raquel 35065,8487
Francisco Anton 351125,8373
Montserrat 35245,836
Vanessa 35355,833
Antoni 35485,83
Javier 35555,8172
Emma 356105,8044
Jose Antonio 35795,803
Laura 35845,8026
Marina 35955,8022
David 36065,7904
Alexandra 36145,7896
Francisco Javie 36235,7717
Maria 36395,76
Helena 36455,7574
Maria 36555,734
Alba 36685,709
Blanca 367125,6946
Raúl 36835,6869
Núria 36985,678
Montserrat 370105,6702
Mireia 37175,665
Dani 372125,6628
Juan Carlos 37365,6626
David 37495,661
Carlos 37595,656
Victor 37665,6458
Sebastià 37755,6368
Paloma 37835,6218
Encarnación 37955,6096
Marina 38085,602
Anna 38135,5884
Belén 382125,5883
Carolina 38365,5754
Josep Oriol 384105,5502
Glòria 38575,5492
Raul 38695,539
Gerard Ramon38795,537
Sergi 38845,5345
Antonio 38955,5235
Rosanna 39065,516
Francesc 39175,516
Brigit 392125,516
Tomàs 39335,5105
Ángela 39435,5074
Laura 39595,498
Salomé 39635,4913
Albert 397125,466
Núria 398105,4538
Cristina 39975,432
Dolores 40065,3912
Jose Luis 40195,38
Carles 40285,372
Teodoro 403125,367
Laura 40495,366
Eloi 405105,3431
Dani 40665,335
David 40785,3
Salva 40895,2957
Jerónimo 40935,2948
Javier 41035,2937
Antonio 41175,289
Josep 41265,242
Judit 41395,2255
Carla 41445,2105
Jordi 415105,201
Beatriz 41695,2
Alexander 41765,1864
Maria José 41845,1848
Tamara 41985,183
Laida 42065,182
David 42135,1661
Jordi 42295,163
Ferran 42335,1185
Cristian 424105,1154
David 42595,11
Marta 42665,1096
Albert 42775,1016
Pau 428125,0996
Josep 429125,0888
Alba 430125,0748
Jose Manuel 43165,0724
Marc 432105,0722
Martí 43335,0646
Marina 43475,0516
David 43555,0286
Meritxell 43695,027
Roser 437125,0192
Alberto43895,016
Xavier 43995,0158
Montserrat 44075,014
Alejandro 441125,014
Jordi 44255,0116

PAN ordenació per nota

Lorena 169,9342
Alba 219,6
Jose Luis 369,5534
Raquel 439,48
Montserrat 569,3244
Sara 669,3144
Iris 769,3074
Laia 819,275
Marta 949,2441
Cristina 1059,12
Griselda 1139,1192
Patricia 1229,108
Elisa 1359,1
Richard Terence1469,0866
Rafael 1539,0533
Marta 1649,0056
Sònia 1718,95
Montserrat 1848,9216
Ester 1918,88
Montserrat 2048,8573
Eva 2158,8
Silvia 2238,7628
Mª Concepción 2348,602
Núria 2438,5943
Anna 2568,5134
Aurora 2668,5004
Alba 2758,49
Mario 2818,48
Antonio Javier 2968,4102
Albert 3038,3922
Laia 3138,3324
Sara 3228,276
Marta 3318,26
Yolanda 3438,2304
Adrià 3518,23
Vianney 3638,1519
Susana 3738,117
Alba 3838,114
Genevieve 3958,1
Íngrid 4068,0656
Aleyda 4158,01
Irene 4267,9528
Maria 4337,9258
Olga 4427,8936
Miguel 4527,848
Begoña 4627,823
Núria 4767,7528
Ana Jesús 4837,74
Mònica 4937,718
Elisenda 5027,71
Isabel 5127,6428
Elisa 5217,64
Sara 5337,516
Lidia 5427,4964
Inmaculada 5537,494
Esther 5647,4872
Ester 5727,4688
Verònica 5867,4638
Mercè 5937,459
Sandra 6057,41
Laura 6127,3856
Irene 6257,354
Cristina 6317,2667
Jose Fermin 6427,2448
Neus 6527,222
Elisenda 6627,186
Marta 6717,1625
Anna Maria 6817,15
Mercè 6967,124
Berta 7017,1
Cristina 7137,098
Berta 7217,04
Anna 7347,0333
Guim 7457,03
Daniel 7537,0247
Núria 7617,0167
Montserrat 7727,0157
Josep Manel 7857
Cristina 7926,99
Susana 8026,9666
Ignasi 8166,9518
Nuria 8226,9438
Maria 8326,9386
Laura 8456,85
Núria 8536,8324
David 8636,8141
Irene 8756,78
Elena 8866,7554
Carolina 8926,7405
Ester 9056,74
Cristina 9116,73
Ana 9266,7218
Elena 9316,72
Gisela 9426,6818
Sandra 9566,6432
Cristina 9666,6216
Sonia 9746,6135
Ester 9846,6075
Lucia 9926,6058
Mercè 10056,58
Abigail 10136,5756
Carolina 10266,5614
Laura 10326,5585
Anna 10456,51
Jose Lucas 10566,504
Patricia 10636,482
Carlos 10766,4682
Miriam 10816,445
Sònia 10956,43
Carmen 11026,425
Cristina 11116,41
Anna Mª 11216,39
Almudena 11316,39
Anna 11436,3818
Sònia 11526,38
Vicent 11636,335
Cristina 11726,3083
Eva 11836,2988
Pilar 11946,2647
Marta 12016,24
Marisa 12156,21
Mercè 12256,17
Regina 12316,155
Sandra 12426,1546
Mireia 12526,1498
Laura 12646,1231
Ana 12736,1076
Paula Pilar 12826,0738
Rosana 12946,0461
Marta 13056,03
Raquel 13116
Francisca 13225,9673
Alba 13335,9512
Mª Núria 13415,95
Clara 13555,93
Lidia 13645,9202
Alicia 13735,9166
Alvaro 13835,9129
Alicia 13915,9
Anna 14045,8465
Mari Cruz 14115,84
Francesc 14225,8223
Sara 14355,81
Maria 14455,81
Mireia 14565,8028
Montserrat 14665,7916
Laura 14765,7885
Berta 14865,7834
Laura 14965,7828
Gemma 15065,7757
Judit 15165,7706
Sonia 15255,69
Sara 15345,6894
María Elena 15445,6842
Sandra 15555,68
Cristina 15655,67
Marta 15715,65
Isabel 15865,6392
Susana 15925,618
Meritxell 16045,5807
Mª Mar 16115,5667
Anna Margaret 16255,5425
Laura 16355,53
Judith 16435,4952
Ruth 16565,4852
Jennifer 16625,4566
Antoni 16715,44
Agnès 16855,43
Roser 16965,4293
Leonor 17065,4112
Maria Carme 17125,3942
Natalia 17215,38
Ana María 17365,286
Melania 17465,2694
Xavier 17545,2638
Albert 17645,2447
Genís 17725,2346
Miguel Angel 17845,2017
Alfred 17945,161
Mercedes 18045,1606
Montserrat 18115,1483
Olga 18245,137
Ramon 18315,12
Patricia 18455,09
Judit 18515,08
Sandra 18645,0634
Montse 18765,0593
Susana 18845,0534
Marina 18935,0482
Cristina 19065,0394
Meritxell 19115,0375
Elisabeth 19245,0333
Esther 19325,0264
Patricia 19465,0212
Maria Elena 19515,02
Verònica 19645,0148
Jordi 19755,01
Javier 19815,01
Raquel 19915,0027
Ivan 20015,0005

 

19 de maig de 2010

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

08/04/2015 13:57 (2)