ustec

Zones dels centres
en les destinacions ESTIU 2018

CENTRES DE PRIMÀRIA

Servei Territorial: 1 Barcelona Ciutat

Barcelona llista
Ciutat Vella llista
Eixample llista
Sants - Montju´c llista
Les Corts llista
SarriÓ - Sant Gervasi llista
GrÓcia llista
Horta - Guinardˇ llista
Nou Barris llista
Sant Andreu llista
Sant MartÝ llista

Servei Territorial: 2 Barcelona Comarques

Badalona llista
Castellet i la Gornal llista
L'Hospitalet de Llobregat llista
Sant AdriÓ de Bes˛s llista
Sant MartÝ Sarroca llista
Sant Pere de Riudebitlles llista
Sant SadurnÝ d'Anoia llista
Santa Coloma de Gramenet llista
Sitges llista
Vilafranca del PenedŔs llista
Vilanova i la Geltr˙ llista

Servei Territorial: 3 Baix Llobregat

Castelldefels llista
CornellÓ de Llobregat llista
El Prat de Llobregat llista
Esparreguera llista
Esplugues de Llobregat llista
Martorell llista
Molins de Rei llista
Sant Boi de Llobregat llista
Sant Feliu de Llobregat llista
Sant Vicenš dels Horts llista
Viladecans llista

Servei Territorial: 4 VallŔs Occidental

BarberÓ del VallŔs llista
Castellar del VallŔs llista
Cerdanyola del VallŔs llista
Sabadell llista
Sant Cugat del VallŔs llista
Santa PerpŔtua de Mogoda llista
Terrassa llista

Servei Territorial: 5 Maresme VallŔs Or.

Arenys de Mar llista
Calella llista
El Masnou llista
Granollers llista
Matarˇ llista
Mollet del VallŔs llista
Sant Celoni llista
Vilassar de Mar llista

Servei Territorial: 6 Catalunya Central

BagÓ llista
Berga llista
Calaf llista
Capellades llista
Centelles llista
Gironella llista
Igualada llista
Manlleu llista
Manresa llista
MoiÓ llista
NavŔs llista
Sallent llista
Sant Vicenš de Castellet llista
Solsona llista
S˙ria llista
Vic llista

Servei Territorial: 17 Girona

Amer llista
Arb˙cies llista
Banyoles llista
Besal˙ llista
Blanes llista
CadaquÚs llista
Camprodon llista
CassÓ de la Selva llista
CelrÓ llista
Figueres llista
Girona llista
Hostalric llista
L'Escala llista
La Bisbal d'EmpordÓ llista
La Jonquera llista
Olot llista
Palafrugell llista
Palamˇs llista
PuigcerdÓ llista
Ribes de Freser llista
Ripoll llista
Roses llista
Salt llista
Sant Feliu de GuÝxols llista
Sant Joan de les Abadesses llista
Santa Coloma de Farners llista
Torroella de MontgrÝ llista

Servei Territorial: 25 Lleida

Agramunt llista
AlbatÓrrec llista
AlcarrÓs llista
Alcoletge llista
Alguaire llista
Almacelles llista
Almenar llista
Arbeca llista
Artesa de Lleida llista
Artesa de Segre llista
Balaguer llista
Bell-Lloc d'Urgell llista
Bellpuig llista
Bellver de Cerdanya llista
Camarasa llista
Cervera llista
Corbins llista
El Pont de Suert llista
Esterri d'└neu llista
Guissona llista
Juncosa llista
Juneda llista
L'Albi llista
La Fuliola llista
La Granadella llista
La Pobla de Segur llista
La Seu d'Urgell llista
Les Borges Blanques llista
Lleida llista
Mollerussa llista
Oliana llista
OrganyÓ llista
Ponts llista
Ribera d'Ondara llista
Serˇs llista
Sort llista
TÓrrega llista
TÚrmens llista
Tremp llista
Val d'Aran llista
Vallfogona de Balaguer llista
Verd˙ llista

Servei Territorial: 43 Tarragona

Alcover llista
Altafulla llista
Calafell llista
Cambrils llista
Capšanes llista
ConstantÝ llista
Cornudella de Montsant llista
El Morell llista
El Pla de Santa Maria llista
El Vendrell llista
Falset llista
Gratallops llista
L'Arboš llista
L'Espluga de FrancolÝ llista
La Bisbal de Falset llista
La Selva del Camp llista
Les Borges del Camp llista
Llorenš del PenedŔs llista
Mont-Roig del Camp llista
Montblanc llista
Montbriˇ del Camp llista
Reus llista
Riudoms llista
Santa Coloma de Queralt llista
Tarragona llista
Torredembarra llista
Valls llista
Vila-Rodona llista
Vila-Seca i Salou llista
Vilabella llista

Servei Territorial: 44 Terres de l'EBRE

Alcanar llista
Amposta llista
Ascˇ llista
Batea llista
Deltebre llista
Flix llista
Gandesa llista
Horta de Sant Joan llista
L'Aldea llista
L'Ametlla de Mar llista
Mˇra d'Ebre llista
Mˇra la Nova llista
Roquetes llista
Sant Carles de la RÓpita llista
Sant Jaume d'Enveja llista
Santa BÓrbara llista
Tivenys llista
Tortosa llista
Ulldecona llista
Xerta llista

CENTRES DE SECUNDÀRIA

Servei Territorial: 1 Barcelona Ciutat

Barcelona llista
Ciutat Vella llista
Eixample llista
Sants - Montju´c llista
Les Corts llista
SarriÓ - Sant Gervasi llista
GrÓcia llista
Horta - Guinardˇ llista
Nou Barris llista
Sant Andreu llista
Sant MartÝ llista

Servei Territorial: 2 Barcelona Comarques

Badalona llista
L'Hospitalet de Llobregat llista
Vilanova i la Geltr˙ llista

Servei Territorial: 3 Baix Llobregat

CornellÓ de Llobregat llista
Martorell llista
Sant Vicenš dels Horts llista
Viladecans llista

Servei Territorial: 4 VallŔs Occidental

Cerdanyola del VallŔs llista
RubÝ llista
Sabadell llista
Terrassa llista

Servei Territorial: 5 Maresme VallŔs Or.

Granollers llista
Matarˇ llista
Mollet del VallŔs llista
Pineda de Mar llista
Sant Celoni llista

Servei Territorial: 6 Catalunya Central

Berga llista
Igualada llista
Manresa llista
Solsona llista
Vic llista

Servei Territorial: 17 Girona

Blanes llista
Figueres llista
Girona llista
Olot llista
Palafrugell llista
Sant Feliu de GuÝxols llista
Santa Coloma de Farners llista

Servei Territorial: 25 Lleida

Artesa de Segre llista
Balaguer llista
El Pont de Suert llista
La Seu d'Urgell llista
Lleida llista
Mollerussa llista
Ser˛s llista
Sort llista
TÓrrega llista
Tremp llista
Vielha e Mijaran llista

Servei Territorial: 43 Tarragona

Cambrils llista
El Vendrell llista
Reus llista
Tarragona llista
Valls llista

Servei Territorial: 44 Terres de l'EBRE

Alcanar llista
Amposta llista
Mˇra d'Ebre llista
Tortosa llista
 

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

22/10/2018 13:08 (3)