Llengua estrangera: anglès      6

1 - Bagà Escola Galceran de Pinós - Saenz Fortes, Lara CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
2 - Avià Escola Santa Maria d'Avià - Gabriel Cutura, Ester PP Fase d'elecció c - (st:6)0
3 - Els Prats de Rei ZER Vent d'Avall - González Prat, Laia CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
4 - Torelló Institut Escola Marta Mata - López-Cepero Mercader, Sílvia CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:6)0
5 - Tona Escola L'Era de Dalt - Ylla Ricart, Mercè CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
6 - Casserres Escola Princesa Làscaris - Soler Cabestany, Ignasi PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
7 - Igualada Escola Dolors Martí i Badia - Fernández Alcocer, Susana CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
8 - Igualada Escola García i Fossas - Elias Monell, Aïda CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
9 - Manlleu Escola Pompeu Fabra - Rodriguez Perea, Maria Angeles PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
10 - Sant Boi de Lluçanès ZER Alt Lluçanès - Dulcet Clarena, Rut CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:6)0
11 - Sant Quirze de Besora Escola Segimon Comas - Collell Jordà, Montserrat PP Fase d'elecció c - (st:6)0
12 - Manresa Escola Bages - Olivella Riera, M. Eugènia CS Fase d'elecció c - (st:6)0
13 - Manresa Escola Pare Algué - Azorin Fabrega, Concepcion CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:6)1
14 - Sant Joan de Vilatorrada Escola Collbaix - Gordillo Rodriguez, Rafael PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
15 - Sant Joan de Vilatorrada Escola Joncadella - Boix Domingo, Marta CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
16 - Balsareny Escola Guillem de Balsareny - Ortega Pérez, Marta CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
17 - Calldetenes Escola Sant Marc - Sabates Sancho, Eva CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
18 - Folgueroles Escola Mossèn Cinto - Maresma Pages, Maria Josep CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
19 - Vic Escola Andersen - Ramírez Nieto, Begoña CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:6)0
20 - Vic Escola La Sínia - Galera Cazorla, Maria CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:6)1
21 - Vic Escola Vic-centre - Gutierrez Vilamala, Sandra PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:6)1
22 - Castellnou de Bages Escola L'Olivar - Canudas Salada, Jordi IN Fase d'elecció c 00676 (st:6)0
23 - Manresa Escola Serra i Húnter - Cos Gras, M Angels IN Fase d'elecció c 01452 (st:6)1
24 - Els Hostalets de Pierola Escola Renaixença - Elmeua Just, Teresa IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 01649 (st:6)0
25 - Manresa Escola La Sèquia - Caro Nieto, Montserrat IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 01993 (st:6)0
26 - Santpedor Escola Riu d'Or - Guillaumet Cornet, Ivan IN Fase d'elecció c 02426 (st:6)0
27 - Montesquiu ZER Els Castells - Pocino Vall, Albert IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 02800 (st:6)0
28 - Calders Escola Anton Busquets i Punset - ZER El Moianès Ponent - Ribas Manubens, Marta IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 02987 (st:6)0
29 - Aiguafreda Escola La Muntanya - Andreo Gonzalez, Eva IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 04265 (st:6)0
30 - Sant Fruitós de Bages Escola Monsenyor Gibert - Gallardo Fernández, Noemí IN Fase d'elecció c 05086 (st:6)0
31 - Manlleu Escola Quatre Vents - Maideu Suriñach, Ester IN Fase d'elecció c 05221 (st:6)1
32 - Roda de Ter Escola Mare de Déu del Sòl del Pont - Ezquerra Garcia, Raquel IN Fase d'elecció c 05488 (st:6)0
33 - Roda de Ter Escola Mare de Déu del Sòl del Pont - Riba Casas, Laia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 05698 (st:6)0
34 - Manresa Escola Ítaca - Álvarez Fernández, Pablo IN Fase d'elecció c 05768 (st:6)0
35 - Taradell Escola Les Pinediques - Paré Martí, Ramon IN Fase d'elecció c 06646 (st:6)0
36 - Solsona ZER El Solsonès - Romera Reig, Sònia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 06712 (st:6)0
37 - Igualada Escola García i Fossas - Llamas Hornillos, Iraida IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 07015 (st:6)0
38 - Els Hostalets de Pierola Escola Renaixença - Martinez Perez, Jose Antonio IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 07144 (st:6)0
39 - Sant Vicenç de Torelló Escola Lloriana - Gallifa Serra, Núria IN Fase d'elecció c 07953 (st:6)0
40 - La Llacuna ZER Serra d'Ancosa - Mata Carbonell, Violeta IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 08598 (st:6)0
41 - L'Esquirol Escola El Cabrerès - Aguilar Canadell, Miquel IN Fase d'elecció c 08685 (st:6)0
42 - Berga Escola Santa Eulàlia - Julián Valero, Raquel IN Fase d'elecció c 08743 (st:6)0
43 - Igualada Escola Dolors Martí i Badia - Rodrigo Roma, Jordi IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09308 (st:6)0
44 - Santa Margarida de Montbui Escola García Lorca - Martínez Martínez, Alba IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09779 (st:6)0
45 - Igualada Escola Emili Vallès - Pons Estruch, Claudia IN Fase d'elecció c 10054 (st:6)0
46 - Avinyó Escola Barnola - Busquets Guàrdia, Estel IN Fase d'elecció c 10622 (st:6)0
47 - Igualada Escola Pare Ramon Castelltort i Miralda - Montalà González, Robert IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11072 (st:6)0
48 - Vilanova del Camí Escola Joan Maragall - Burgos Espinalt, Anna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11204 (st:6)0
49 - Gironella Escola de Gironella - Vilalta Barroso, Lurdes IN Fase d'elecció c 11295 (st:6)0
50 - Solsona Escola El Vinyet - March Sorribes, Susanna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11544 (st:6)0
51 - Vilanova del Camí Escola Pompeu Fabra - Cejudo Orgué, Isabel IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11557 (st:6)0
52 - Cercs Escola Sant Salvador - Casas Jou, Gemma IN Fase d'elecció c 11587 (st:6)0
53 - Piera Escola Herois del Bruc - Roca Martí, Sandra IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11806 (st:6)0
54 - Piera Escola Herois del Bruc - Casas Marimon, Gemma IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11938 (st:6)0
55 - Vilanova del Camí Escola Pompeu Fabra - Carulla Vilà, Montserrat IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11963 (st:6)0
56 - Santa Eugènia de Berga Escola Jacint Verdaguer - Diez Chafes, Cristina IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 12420 (st:6)0
57 - Jorba Escola Jorba - Pedrol Torvisco, Olivia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 13005 (st:6)0
58 - Castellcir ZER El Moianès Llevant - Rovira Gómez, Anna IN Fase d'elecció c 13169 (st:6)0
59 - Prats de Lluçanès Escola Lluçanès - Vila Vila, Glòria IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 13270 (st:6)0
60 - Santa Margarida de Montbui Escola Antoni Gaudí - Sanchez Schmidt, Susana IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 13733 (st:6)1
61 - Navarcles Escola Catalunya - Cabanes Sánchez, Anna IN Fase d'elecció c 13785 (st:6)0
62 - Sant Vicenç de Castellet Escola Sant Vicenç - Checa Trabal, Mireia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 14134 (st:6)0
63 - Manresa Escola La Renaixença - Cano Genescà, Anna IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 14152 (st:6)1
64 - Igualada Escola Pare Ramon Castelltort i Miralda - Jorquera Hernández, Emma IN Fase d'elecció c 14171 (st:6)0
65 - La Pobla de Claramunt Escola Maria Borés - Figueras Martínez, Jara IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 14372 (st:6)0
66 - Castellgalí Escola Sant Miquel - López Rodríguez, Sílvia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 14406 (st:6)0
67 - Igualada Escola Gabriel Castella i Raich - Corredera Ponce, Inmaculada IN Fase d'elecció c 14427 (st:6)1
68 - Solsona Escola Setelsis - Vilaseca Cinca, Rosa IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 14752 (st:6)0
69 - Sallent Escola Torres Amat - Dieling Aguila, Claudia IN Fase d'elecció c 14827 (st:6)0
70 - Piera Escola Creixà - Porredón Granell, Dídac IN Fase d'elecció c 15131 (st:6)0
71 - Castellolí Escola Les Passeres - ZER Tres Branques - Sol Font, Teresa IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 16741 (st:6)0
72 - Manresa Escola La Font - Lanza Orejuela, Patricia IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 16995 (st:6)1
73 - Igualada Escola Pare Ramon Castelltort i Miralda - Martin Lopez, Marta IN Fase d'elecció c 17109 (st:6)0
74 - Súria Escola Mare de Déu de Montserrat - Pérez Moncho, Aïda IN Fase d'elecció c 17409 (st:6)0
75 - Solsona Escola Setelsis - Garcia Trapero, Cristina IN Fase d'elecció c 17837 (st:6)0
76 - La Torre de Claramunt Escola La Torre - Udivert Lladó, Meritxell IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 17942 (st:6)0
77 - Santa Margarida de Montbui Escola Montbou - Ortego Hernández, Nuria IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 18432 (st:6)0
78 - Vilada ZER Berguedà Centre - Tarrés Villegas, Ester IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 18466 (st:6)0
79 - Manlleu Escola Quatre Vents - Torras Torrents, Mariona IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 18525 (st:6)1
80 - Òdena Escola Castell d'Òdena - Civit Forcat, Anna IN Fase d'elecció c 18578 (st:6)0
81 - Capellades Escola Marquès de la Pobla - Trilla Vilajoana, Jordina IN Fase d'elecció c 18961 (st:6)0
82 - Manresa Escola Valldaura - Gutiérrez Castells, Anna IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 19475 (st:6)1
83 - Castellbell i el Vilar Escola Jaume Balmes - Guixé Pagès, Jordi IN Fase d'elecció c 20055 (st:6)0
84 - La Torre de Claramunt Escola Torrescasana - Toll Salat, Adrià IN Fase d'elecció c 20103 (st:6)0
85 - Òdena Escola Castell d'Òdena - Aligué Capsada, Rosa IN Fase d'elecció c 20285 (st:6)0
86 - Vilanova del Camí Escola Joan Maragall - Castells López, Paula IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 20318 (st:6)0
87 - Sant Julià de Vilatorta Escola Bellpuig - Sayós Font, Núria IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 20333 (st:6)0
88 - La Torre de Claramunt Escola Torrescasana - Graells Noguerola, Anna IN Fase d'elecció c 20431 (st:6)0
89 - Roda de Ter Escola Mare de Déu del Sòl del Pont - Cortés Puig, Irene IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 20998 (st:6)0
90 - Seva Escola Les Basseroles - Simón Ares, Laura IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 21757 (st:6)0
91 - Bigues i Riells Escola El Turó - Serra Massague, Gloria IN Fase d'elecció c 22230 (st:6)0
92 - Manresa Escola La Font - Boix Garrido, Glòria IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 22325 (st:6)1
93 - Piera Escola Herois del Bruc - Riu Pons, Montserrat IN Fase d'elecció c 22360 (st:6)0
94 - Piera Escola Les Flandes - Arias Blanco, Jorge IN Fase d'elecció c 22503 (st:6)0
95 - Sant Fruitós de Bages Escola Pla del Puig - Cordón Siches, Martí IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 22605 (st:6)0
96 - Bigues i Riells Escola El Turó - Gris Clos, Carla IN Adjudicació comarques c 22669 (st:6)0
97 - Sant Salvador de Guardiola Escola Montserrat - Burgos Rodriguez, Marta IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 23731 (st:6)0
98 - Cardona Escola Mare de Déu del Patrocini - Subirana de la Rosa, Núria IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 24470 (st:6)0
99 - Piera Escola Les Flandes - Badal Cortina, Gemma IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 24671 (st:6)0
100 - Sant Fruitós de Bages Escola Flama - Vidal Corbalan, Miriam IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 24917 (st:6)0
101 - Els Prats de Rei Escola Mare de Déu del Portal - ZER Vent d'Avall - Vila Torra, Gemma IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 25448 (st:6)0
102 - Piera Escola Les Flandes - Santos Vilaseca, Ana María IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 26549 (st:6)0
103 - Bigues i Riells Escola El Turó - Visdomines Castro, Carles IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 26725 (st:6)0
104 - Callús Escola Joventut - Ratera Villegas, Climent IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 26941 (st:6)0
105 - Igualada Escola Dolors Martí i Badia - Ballesteros Garriga, Alba IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 26946 (st:6)0
106 - Fonollosa Escola Agrupació Sant Jordi - Luján Temporal, Carla IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 26966 (st:6)0
107 - Santpedor Escola La Serreta - Castells Casulleras, Neus IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 26983 (st:6)0
108 - Berga Escola de la Valldan - Vilardaga Salvador, Marta IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 27991 (st:6)0
109 - Bagà Escola Galceran de Pinós - Alonso Mor, Dídac IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 29069 (st:6)0
110 - Piera Escola Herois del Bruc - Garí Balaguer, Paula IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 29663 (st:6)0
111 - Castellolí ZER Tres Branques - Valls Cassi, Clara IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 30065 (st:6)0
112 - La Pobla de Claramunt Escola Maria Borés - Sau Ruiz, Marta IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 30752 (st:6)0