Geografia i història      SSTT: Girona

1 - Lloret de Mar Institut Ramon Coll i Rodés - Grabuleda Teixidor, Carles CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
2 - Castelló d'Empúries Institut Castelló d'Empúries - Pibernat Lopez, Anna Maria CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
3 - Figueres Institut Alexandre Deulofeu - Barba Sopeña, Miquel CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
4 - Figueres Institut Olivar Gran - Castello Reixach, Pilar CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
5 - Banyoles Institut Josep Brugulat - Dalmau Portulas, Mariona CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
6 - Banyoles Institut Josep Brugulat - Martin Machin, Pablo CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
7 - Banyoles Institut Josep Brugulat - Pasadas Martin, Celia CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0DIV
8 - Banyoles Institut Josep Brugulat - Sardeña Velazquez, Gerardo Enrique CS Fase d'elecció c - (st:17)0
9 - Banyoles Institut Pere Alsius i Torrent - Castillo Carbonell, Miquel Albert CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0DIV
10 - Banyoles Institut Pla de l'Estany - Sureda Llobet, Jordi CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
11 - Cassà de la Selva Institut de Cassà de la Selva - Pastor Gamero, Nuria CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0IAN
12 - Cassà de la Selva Institut de Cassà de la Selva - Diaz Blanco, Ana Maria CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0IAN
13 - Girona Institut Carles Rahola i Llorens - Garcia Melero, Albert PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
14 - Girona Institut Carles Rahola i Llorens - Royo Fernandez, Zulema PP Fase d'elecció c - (st:17)0
15 - Girona Institut Ermessenda de Girona - Rodriguez Calderon, Manuel CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0TIC
16 - Girona Institut Montilivi - Blanco Cencerrero, Julia CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
17 - Girona Institut Montilivi - Gonzalez Garcia, Belen CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
18 - Girona Institut Narcís Xifra i Masmitjà - Peña Bello, Andrea PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0IFR
19 - Girona Institut Narcís Xifra i Masmitjà - Barcelo Plana, Irene CS Fase d'elecció c - (st:17)0
20 - Girona Institut Narcís Xifra i Masmitjà - Brunet Campeny, Neus CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
21 - Girona Institut Santiago Sobrequés i Vidal - Plana Lorenzo, Anna CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
22 - Vilablareix Institut de Vilablareix - Rico Garcia, Antoni CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
23 - Vilablareix Institut de Vilablareix - Daunis i Fabrego, Marc PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0DIV
24 - Olot Institut La Garrotxa - Lopez Sala, Jose Maria CS Fase d'elecció c - (st:17)0
25 - La Bisbal d'Empordà Institut La Bisbal - Salsas i Bastardas, Lluis PP Fase d'elecció c - (st:17)0
26 - La Bisbal d'Empordà Institut La Bisbal - Martí Feliu, Elisenda CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
27 - Llagostera Institut de Llagostera - Casañas Fraile, Alexandra CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
28 - Sant Hilari Sacalm Institut Anton Busquets i Punset - Torrent Verdolet, Ana Maria CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
29 - Santa Coloma de Farners Institut de Santa Coloma de Farners - Puig Aliu, Daniel CS Fase d'elecció c - (st:17)0
30 - Blanes Institut Sa Palomera - Sala Reixach, Isabel IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 00012 (st:17)0
31 - La Jonquera Institut de La Jonquera - Vidal Benavent, M Carmen IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 00039 (st:17)0
32 - Roses Institut Illa de Rodes - Chale Martinez, Jose IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 00270 (st:17)1
33 - Banyoles Institut Pla de l'Estany - Oliva Sans, Ma. del Coral IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 00533 (st:17)0
34 - Hostalric Institut Vescomtat de Cabrera - Ramos Masjuan, Sonia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 01024 (st:17)0
35 - Olot Institut Montsacopa - Fernandez Grabolosa, Jordi IN Fase d'elecció c 01547 (st:17)0
36 - Blanes Institut S'Agulla - Alfaro Peña, Francisco IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 01652 (st:17)0
37 - Figueres Institut Ramon Muntaner - Fages Torrents, Joan Marcos IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 01767 (st:17)0
38 - Salt Sec. d'Institut Salvador Sunyer i Aimeric - Moreno Gallegos, Maria Luz IN Fase d'elecció c 01800 (st:17)1
39 - Santa Coloma de Farners Institut de Santa Coloma de Farners - Bech de Careda Arxer, Josep Ignasi IN Fase d'elecció c 02004 (st:17)0
40 - Verges Institut Escola Francesc Cambó i Batlle - Vila Guiral, Fabianna IN Fase d'elecció c 02075 (st:17)0
41 - Cassà de la Selva Institut de Cassà de la Selva - Vila Ametller, Margarida IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 02187 (st:17)0DIV
42 - Palafrugell Institut Frederic Martí i Carreras - Oliver Fluvia, Olga IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 02256 (st:17)0
43 - Salt Sec. d'Institut Salvador Sunyer i Aimeric - Rodriguez Gonzalez, Inmaculada IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 02293 (st:17)1
44 - Vilafant Institut de Vilafant - Mari Rodriguez, Pere IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 02453 (st:17)0
45 - Besalú Institut Escola Salvador Vilarrasa - Batlle Carreras, Albert IN Fase d'elecció c 02565 (st:17)0
46 - Palafrugell Institut Baix Empordà - Camps Vives, M. Carme IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 02567 (st:17)1
47 - Sant Feliu de Guíxols Institut de Sant Feliu de Guíxols - Arjona Juncadella, Cayetano IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 03307 (st:17)0
48 - Figueres Institut Cendrassos - Carreras Canals, Maria del Carme IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 03553 (st:17)1
49 - Figueres Institut Narcís Monturiol - Moner Rubio, Maria Teresa IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 03592 (st:17)1
50 - Santa Coloma de Farners Institut de Santa Coloma de Farners - Palmada Félez, Anna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 03940 (st:17)0
51 - Llançà Institut de Llançà - Collell Marti, Marta IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 04026 (st:17)0
52 - Banyoles Institut Pla de l'Estany - Rovira Munell, Dolors IN Fase d'elecció c 04072 (st:17)0
53 - L'Escala Institut El Pedró - Gallart Lloret, Manuel Antonio IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 04286 (st:17)0
54 - Olot Institut Montsacopa - Pujadas de Palol, Raquel IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 04678 (st:17)0
55 - Blanes Institut S'Agulla - Puig Buch, Cristina IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 04804 (st:17)0
56 - Hostalric Institut Vescomtat de Cabrera - Cladellas Majo, Luis IN Fase d'elecció c 04841 (st:17)0
57 - Arbúcies Institut Montsoriu - Quilis Gomar, Amparo IN Fase d'elecció c 04875 (st:17)0
58 - Blanes Institut Serrallarga - González Ranchal, Neus IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 05350 (st:17)0IAN
59 - Torroella de Montgrí Institut Montgrí - Martorell Cubero, Sagrari IN Fase d'elecció c 05402 (st:17)0
60 - Roses Institut Illa de Rodes - Carbonell Gou, David IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 05496 (st:17)1
61 - Olot Institut La Garrotxa - Esteva Custoja, Olga IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 05630 (st:17)0
62 - Palafrugell Institut Frederic Martí i Carreras - Chavero Fraile, Sonia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 05874 (st:17)0
63 - Celrà Institut de Celrà - Cuenca Prat, Beatriu IN Fase d'elecció c 05925 (st:17)0
64 - Girona Institut Ermessenda de Girona - Font Castanys, Marçal IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 06008 (st:17)0
65 - Vilafant Institut de Vilafant - Comas Anglada, Neus IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 06280 (st:17)0
66 - Girona Institut Carles Rahola i Llorens - Bach Fabrega, Olga IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 06433 (st:17)0EGI
67 - Lloret de Mar Institut Escola Lloret de Mar - Reixach Bosch, Carmen Rosa IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 06439 (st:17)0
68 - Girona Institut Jaume Vicens Vives - Anguera Phipps, Antonia Zoe IN Fase d'elecció c 06550 (st:17)0DIV
69 - Palamós Institut de Palamós - Martí Campmajó, Jesús IN Fase d'elecció c 06584 (st:17)0
70 - Castell-Platja d'Aro Institut Ridaura - Rovira Parker, Diana IN Fase d'elecció c 06972 (st:17)0
71 - Roses Institut Cap Norfeu - Cobos de la Torre, Pietat IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 07062 (st:17)0
72 - Olot Institut Bosc de la Coma - Las Heras Arnau, Coral IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 07174 (st:17)0
73 - Girona Institut Jaume Vicens Vives - Bordas Contel, Carles IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 07249 (st:17)0IAN
74 - Torroella de Montgrí Institut Montgrí - Soler Colome, Miquel IN Fase d'elecció c 07292 (st:17)0
75 - Girona Institut Jaume Vicens Vives - Pares Boadas, Judit IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 07408 (st:17)0
76 - Figueres Institut Cendrassos - Vive Rubin, Nuria IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 07696 (st:17)1
77 - La Bisbal d'Empordà Institut La Bisbal - Morales Pale, Montserrat IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 07789 (st:17)0
78 - Maçanet de la Selva Sec. d'Institut Maçanet de la Selva - Sala Cantarero, David IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 08053 (st:17)0
79 - Palafrugell Institut Baix Empordà - Linares Guillén, Dolors IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 08168 (st:17)1
80 - Calonge Institut Puig Cargol - Haro Carrillo, Sara de IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 08241 (st:17)0
81 - Vidreres Institut Vidreres - Sintes Norte, Xavier IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 08334 (st:17)0DIV
82 - Salt Institut Vallvera - Baeta Ferrer, Mercè IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 08467 (st:17)1
83 - Sils Sec. d'Institut de Sils - Pons Ramos, Albert IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 08483 (st:17)0IAN
84 - Riells i Viabrea Sec. d'Institut El Bruc - Rodríguez Corcoll, Núria IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 08857 (st:17)0
85 - Girona Institut Montilivi - Bosch Buxeda, Anna Maria IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09025 (st:17)0
86 - Salt Institut Salvador Espriu - Buxeda Aliu, Anna IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 09042 (st:17)1
87 - Blanes Institut Serrallarga - Soler Pujol, Georgina IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09067 (st:17)0
88 - Llançà Institut de Llançà - Masanes Casaponsa, Xavier IN Fase d'elecció c 09131 (st:17)0
89 - Palafrugell Institut Frederic Martí i Carreras - Garbi Lamich, Celia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09404 (st:17)0
90 - Amer Institut Castell d'Estela - Masdevall Corbillo, Immaculada C. IN Fase d'elecció c 09478 (st:17)0
91 - Llançà Institut de Llançà - Melero Blanca, Javier IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09500 (st:17)0
92 - Blanes Institut Serrallarga - Berenguer Castaño, Maria Rosa IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09514 (st:17)0
93 - Figueres Institut Alexandre Deulofeu - Puigvehi Pujol, Genoveva IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09544 (st:17)0
94 - Sils Sec. d'Institut de Sils - Soler Farres, Montserrat IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09848 (st:17)0
95 - Llagostera Institut de Llagostera - Juana Mas, Anna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09893 (st:17)0
96 - Ripoll Institut Abat Oliba - Chorrero Mas, Adriana IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 10014 (st:17)0
97 - Llagostera Institut de Llagostera - Bohigas Mollera, Maria IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 10130 (st:17)0
98 - Banyoles Institut Pla de l'Estany - Llagostera Duran, David IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 10189 (st:17)0EDP
99 - Camprodon Sec. d'Institut Germans Vila-Riera - Martinez Gonzalez, M. Assumpta IN Fase d'elecció c 10303 (st:17)0
100 - Lloret de Mar Institut Rocagrossa - Portero Samit, Virginia IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 10345 (st:17)1
101 - Celrà Institut de Celrà - Guillaumes Domènech, Mireia IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 10401 (st:17)0IAN
102 - Palafrugell Institut Baix Empordà - Muñoz Sanchez, Juan Jose IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 10687 (st:17)1
103 - Arbúcies Institut Montsoriu - Bonany Bosch, Josep IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 10881 (st:17)0
104 - Castell-Platja d'Aro Institut Ridaura - Falgas Bague, Julia IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 10991 (st:17)0DIV
105 - Hostalric Institut Vescomtat de Cabrera - Carbo Garriga, Sonia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11019 (st:17)0
106 - Vidreres Institut Vidreres - Esteba Lopez, Joaquin IN Fase d'elecció c 11209 (st:17)0
107 - Lloret de Mar Institut Rocagrossa - València Deulofeu, Albert IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 11528 (st:17)1
108 - Lloret de Mar Institut Rocagrossa - Cortés de Haro, Joan Carles IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 11902 (st:17)1
109 - Blanes Institut Serrallarga - Ferrer Plana, Maria Teresa IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 12283 (st:17)0
110 - Bescanó Institut La Miquela - Roca Coma, Immaculada IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 12632 (st:17)0IAN
111 - Cassà de la Selva Institut de Cassà de la Selva - Vila Domenech, Marcel IN Fase d'elecció c 13058 (st:17)0
112 - Figueres Institut Ramon Muntaner - Castaño Muñoz, Angela IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 13065 (st:17)0
113 - Olot Institut Bosc de la Coma - Bassols Casi, Mireia IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 13212 (st:17)0DIV
114 - La Bisbal d'Empordà Institut La Bisbal - Gonzalez Suarez, Mª Jesus IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 13513 (st:17)0
115 - Arbúcies Institut Montsoriu - Torres Molina, Antoni IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 13803 (st:17)0
116 - Blanes Institut Sa Palomera - Castro Gallegos, Ylenia IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 13839 (st:17)0EDP
117 - L'Escala Institut El Pedró - Auquer Pujals, Núria IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 13905 (st:17)0
118 - Calonge Institut Puig Cargol - Alcolea Viladrich, Eva IN Fase d'elecció c 14360 (st:17)0
119 - Palamós Institut de Palamós - Moradell Casademont, Salvador IN Fase d'elecció c 14569 (st:17)0
120 - Girona Institut Santiago Sobrequés i Vidal - Iranzo Cespedes, Oscar IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 14820 (st:17)0
121 - Ripoll Institut Abat Oliba - Font Serra, Sandra IN Fase d'elecció c 15440 (st:17)0
122 - Palamós Institut de Palamós - Sala Llach, Tania IN Fase d'elecció c 15868 (st:17)0
123 - La Jonquera Institut de La Jonquera - Rodríguez Ortega, Núria IN Fase d'elecció c 15900 (st:17)0
124 - Olot Institut Bosc de la Coma - Colom Lopez, Eva IN Fase d'elecció c 16100 (st:17)0
125 - Roses Institut Cap Norfeu - Caparros Cordon, Encarnacion IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 16449 (st:17)0DIV
126 - La Bisbal d'Empordà Institut La Bisbal - Gallego Aguilera, Nazaret IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 16466 (st:17)0
127 - Roses Institut Illa de Rodes - Ferreira Vilallonga, Victor IN Fase d'elecció c 16575 (st:17)1
128 - Lloret de Mar Institut Ramon Coll i Rodés - Janoher Ordoñez, Gemma IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 16637 (st:17)1
129 - Maçanet de la Selva Sec. d'Institut Maçanet de la Selva - Tuñón Cirbián, Marta IN Fase d'elecció c 16960 (st:17)0
130 - Blanes Institut S'Agulla - Pascual Valiente, Pilar IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 17440 (st:17)0
131 - Girona Institut Santa Eugènia - Muñoz Canadell, Marta IN Fase d'elecció c 17984 (st:17)1EGI
132 - Lloret de Mar Institut Escola Lloret de Mar - Anaya Sousa, Isabel IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 18193 (st:17)0
133 - Vilafant Institut de Vilafant - Moreno Fernandez, Raquel IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 18448 (st:17)0
134 - Blanes Institut Sa Palomera - Hernández Carbonell, Juan Antonio IN Fase d'elecció c 18548 (st:17)0
135 - Palafrugell Institut Frederic Martí i Carreras - Miralles Peñarrocha, Jose Luis IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 18912 (st:17)0
136 - Santa Coloma de Farners Institut de Santa Coloma de Farners - Casamayor Sánchez, Francisco IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 19295 (st:17)0IAN
137 - Roses Institut Illa de Rodes - Caixàs Aranda, Jaume IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 19626 (st:17)1
138 - Figueres Institut Cendrassos - Burgas Male, Isabel IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 19674 (st:17)1
139 - Palafrugell Institut Baix Empordà - Ruiz Arroyo, David IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 20067 (st:17)1
140 - Girona Institut Montilivi - Cordonet Ayats, Teresa IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 20275 (st:17)0
141 - Olot Institut Bosc de la Coma - Figueras Sanchez, Pere IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 20366 (st:17)0
142 - La Bisbal d'Empordà Institut La Bisbal - Marcó Masferrer, Xavier IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 20437 (st:17)0
143 - Arbúcies Institut Montsoriu - Tortosa Ramos, Silvia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 20527 (st:17)0
144 - Salt Institut Vallvera - Serrainat Ligero, Estefania IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 20610 (st:17)1
145 - Olot Institut La Garrotxa - Cortada Quera, Maria del Mont IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 20888 (st:17)0
146 - Figueres Institut Cendrassos - Gali Farres, Jordi IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 20934 (st:17)1
147 - Ripoll Institut Abat Oliba - Guix Huguet, Pilar IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 21720 (st:17)0EDP
148 - Maçanet de la Selva Sec. d'Institut Maçanet de la Selva - Castellanos Lecha, Pere IN Fase d'elecció c 22330 (st:17)0
149 - Sant Feliu de Guíxols Institut Sant Elm - Campos Sabari, Gloria IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 23176 (st:17)0
150 - Calonge Institut Puig Cargol - Morales Perez, Jorge Andres IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 23270 (st:17)0
151 - Sant Gregori Institut Vall de Llémena - Palomer Mallorqui, Josep IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 23401 (st:17)0IAN
152 - Girona Institut Santa Eugènia - Badosa Sacot, Xavier IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 24971 (st:17)1DIV
153 - Salt Institut Salvador Espriu - Sagué Mató, Montserrat IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 25540 (st:17)1
154 - Palamós Institut de Palamós - Rebollo Osorio, Josep Lluís IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 25883 (st:17)0
155 - Anglès Institut Rafael Campalans - Ribera Masgrau, Lluís IN Fase d'elecció c 26369 (st:17)0IAN
156 - Sant Feliu de Guíxols Institut de Sant Feliu de Guíxols - Garcia Gonzalez, Mireia IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 27390 (st:17)0
157 - Hostalric Institut Vescomtat de Cabrera - Rosas Toro, Veronica IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 28101 (st:17)0
158 - Cadaqués Sec. d'Institut Cap de Creus - Álvarez Serra, Víctor Martín IN Fase d'elecció c 29180 (st:17)0IAN