Física i química      SSTT: Girona

1 - Lloret de Mar Institut Escola Lloret de Mar - Moreno Massegur, Anna PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
2 - Castelló d'Empúries Institut Castelló d'Empúries - Vilarrubias Cuadras, Pere PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
3 - Figueres Institut Alexandre Deulofeu - Sanchez Sanchez, Maria Eva CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
4 - Figueres Institut Cendrassos - Moret Sola, Sonia CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
5 - Figueres Institut Narcís Monturiol - Pla Valls, Sara PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
6 - Figueres Institut Narcís Monturiol - Serrano Joves, Josep Maria CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
7 - Figueres Institut Olivar Gran - Ros Sans, Anna CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
8 - Figueres Institut Olivar Gran - Coll Piernau, Olga CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
9 - Figueres Institut Ramon Muntaner - Sirvent Masias, Gemma CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:17)0
10 - Roses Institut Cap Norfeu - Llagostera Duran, Angel PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:17)0
11 - Roses Institut Illa de Rodes - Mallorqui Serrats, Meritxell PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
12 - Amer Institut Castell d'Estela - Bou i Mas, Jordi CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:17)0
13 - Banyoles Institut Josep Brugulat - Carandell Poch, Nuria CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
14 - Banyoles Institut Pere Alsius i Torrent - Graboleda Poch, Josepa CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0TIC
15 - Banyoles Institut Pere Alsius i Torrent - Kostopoulos Rami, Juan Jose CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
16 - Banyoles Institut Pere Alsius i Torrent - Bartis Bosch, Narcis CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0TIC
17 - Banyoles Institut Pla de l'Estany - Pujol Camps, Dolors CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
18 - Besalú Institut Escola Salvador Vilarrasa - Sala Cantarero, Montserrat CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
19 - Bescanó Institut La Miquela - Barcelo Sitja, Juan CS Fase d'elecció c - (st:17)0
20 - Cassà de la Selva Institut de Cassà de la Selva - Massa Salvi, Nuria CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
21 - Girona Institut Carles Rahola i Llorens - Figueras Serrat, Enric CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
22 - Girona Institut Carles Rahola i Llorens - Nolla Cortizas, Montserrat CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
23 - Girona Institut Ermessenda de Girona - Caliz Gomez, Veronica CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0DIV
24 - Girona Institut Ermessenda de Girona - Casadevall Fabrega, Anna Maria CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0TIC
25 - Girona Institut Montilivi - Sens Llorca, Cristina CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
26 - Girona Institut Narcís Xifra i Masmitjà - Muñoz Casas, Francesc Xavier CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0TIC
27 - Girona Institut Narcís Xifra i Masmitjà - Becerra Cañamares, Ana CS Fase d'elecció c - (st:17)0
28 - Girona Institut Santa Eugènia - Calle Ortega, Maria Macarena CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:17)1
29 - Girona Institut Santiago Sobrequés i Vidal - Auquer Pedemonte, Ignasi CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
30 - Salt Institut Vallvera - Uribe Faixedas, Montserrat PP Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
31 - Vilablareix Institut de Vilablareix - Rafel Cufi, Sara CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0IAN
32 - Ripoll Institut Abat Oliba - Asensio Fernandez, Nuria CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
33 - La Bisbal d'Empordà Institut La Bisbal - Valle Ferrer, Isidre del CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
34 - L'Escala Institut El Pedró - Boto Aleña, Jordi PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
35 - L'Escala Institut El Pedró - Fabrellas Planella, Judith PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
36 - Verges Institut Escola Francesc Cambó i Batlle - Pujol Nadal, Sonia CS Fase d'elecció c - (st:17)0
37 - Llagostera Institut de Llagostera - Moré Torras, Esteban CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
38 - Sant Feliu de Guíxols Institut de Sant Feliu de Guíxols - Llado Serra, Nuria CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
39 - Sant Feliu de Guíxols Institut Sant Elm - Frigola Darder, Climent CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
40 - Caldes de Malavella Sec. d'Institut de Caldes de Malavella - Pelach Gonzalez, Ariadna PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
41 - Santa Coloma de Farners Institut de Santa Coloma de Farners - Compte Bosch, Immaculada CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
42 - Palafrugell Institut Baix Empordà - Sabate Albiol, Joan IN Fase d'elecció c 00638 (st:17)1
43 - Anglès Institut Rafael Campalans - Pilar Vilagran, Meritxell IN Fase d'elecció c 00726 (st:17)0
44 - Figueres Institut Alexandre Deulofeu - Alsina Tarres, Joan IN Fase d'elecció c 00827 (st:17)0
45 - Llagostera Institut de Llagostera - Pagà Pueyo, David IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 01872 (st:17)0
46 - Tossa de Mar Institut de Tossa de Mar - Bosacoma Costa, Maria dels Ange IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 02169 (st:17)0
47 - Olot Institut Bosc de la Coma - Massaguer Badia, Maria del Colle IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 03521 (st:17)0
48 - Vilafant Institut de Vilafant - Colome Serra, Raquel IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 03591 (st:17)0
49 - Roses Institut Illa de Rodes - Sanahuja Serisuelo, Jose Manuel IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 03696 (st:17)1DIV
50 - Lloret de Mar Institut Rocagrossa - Soles Estrago, Gloria IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 04020 (st:17)1
51 - Castelló d'Empúries Institut Castelló d'Empúries - Valenti Batlle, Maria Rosa IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 04362 (st:17)0
52 - Banyoles Institut Josep Brugulat - Llaó Oliver, Eva IN Fase d'elecció c 05480 (st:17)0
53 - Arbúcies Institut Montsoriu - Fornos Gomez, Jordi IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 06119 (st:17)0
54 - Vilafant Institut de Vilafant - Pellicer Rodriguez, Ferran IN Fase d'elecció c 06137 (st:17)0
55 - Calonge Institut Puig Cargol - Baena Estepa, Maria del Mar IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 06157 (st:17)0DIV
56 - Roses Institut Cap Norfeu - Lorente Barbero, Maria Carmen IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 06367 (st:17)0
57 - Verges Institut Escola Francesc Cambó i Batlle - Ventura Ros, Neus IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 07477 (st:17)0
58 - Figueres Institut Olivar Gran - Casals Clapera, Ester IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 07976 (st:17)1EDP
59 - Castell-Platja d'Aro Institut Ridaura - Larrosa Castaño, Noe IN Fase d'elecció c 08077 (st:17)0
60 - Calonge Institut Puig Cargol - Mitjà Mallol, Alba IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 08883 (st:17)0
61 - Banyoles Institut Pere Alsius i Torrent - Ferre Malagon, Rafael IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 09026 (st:17)0DIV
62 - Blanes Institut Sa Palomera - Macias Ramon, Anna IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 09807 (st:17)0IAN
63 - Palafrugell Institut Frederic Martí i Carreras - Balleste Gomez, Olga IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09899 (st:17)0
64 - Lloret de Mar Institut Ramon Coll i Rodés - Prieto Rodriguez, Anna IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 10304 (st:17)1
65 - Santa Coloma de Farners Institut de Santa Coloma de Farners - Company Arnall, Merce IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11419 (st:17)0
66 - La Jonquera Institut de La Jonquera - Arenas Pintado, Daniel IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11480 (st:17)0
67 - Riells i Viabrea Sec. d'Institut El Bruc - Oliver Martinez, Andres IN Fase d'elecció c 12805 (st:17)0
68 - Figueres Institut Ramon Muntaner - Pi Herrero, Montserrat IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 13271 (st:17)0IAL
69 - Sant Gregori Institut Vall de Llémena - Hugas Germà, David IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 13538 (st:17)0EDP
70 - Blanes Institut Sa Palomera - Ter Pont, Alexandra IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 13647 (st:17)0
71 - Figueres Institut Cendrassos - Pagès Gelabert, Montserrat IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 14557 (st:17)1
72 - Lloret de Mar Institut Ramon Coll i Rodés - Abad Freiria, Samanta IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 14665 (st:17)1
73 - Blanes Institut Serrallarga - Güell Martí, Raquel IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 15467 (st:17)0
74 - Lloret de Mar Institut Ramon Coll i Rodés - Peraferrer Castro, Carla IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 15619 (st:17)1
75 - Sils Sec. d'Institut de Sils - Perez Gonzalez, Encarnación IN Fase d'elecció c 15697 (st:17)0
76 - Sant Feliu de Guíxols Institut Sant Elm - Simó Jarque, Carolina IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 15755 (st:17)0
77 - Olot Institut Montsacopa - Vilà Valls, Roger IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 15884 (st:17)0
78 - Sils Sec. d'Institut de Sils - Hernández Guevara, Alejandro IN Fase d'elecció c 16000 (st:17)0
79 - Figueres Institut Ramon Muntaner - Camps Coromines, Albert IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 17034 (st:17)0
80 - Sant Feliu de Guíxols Institut de Sant Feliu de Guíxols - Anglada Puig, Anna IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 17484 (st:17)0IAN
81 - Salt Institut Salvador Espriu - Casademont Trias, Silvia IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 17712 (st:17)1
82 - Figueres Institut Olivar Gran - Isern Romero, Marina IN Fase d'elecció c 17772 (st:17)1
83 - L'Escala Institut El Pedró - Ortiz Marti, Veronica IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 18062 (st:17)0
84 - Ripoll Institut Abat Oliba - Pérez Carrasco, Mª Ascensión IN Fase d'elecció c 20040 (st:17)0
85 - Hostalric Institut Vescomtat de Cabrera - Díez Benito, Esther IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 20095 (st:17)0
86 - Vidreres Institut Vidreres - Rincón Moya, Jessica IN Fase d'elecció c 20780 (st:17)0
87 - Maçanet de la Selva Sec. d'Institut Maçanet de la Selva - Arimany Cunill, Núria IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 20801 (st:17)0
88 - Llagostera Institut de Llagostera - Pujol Company, Maria Dolors IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 20898 (st:17)0DIV
89 - Figueres Institut Ramon Muntaner - Bramon Asparo, Montserrat IN Fase d'elecció c 21100 (st:17)0
90 - Vidreres Institut Vidreres - Seriña Esteban, Vanesa IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 21973 (st:17)0IAN
91 - Camprodon Sec. d'Institut Germans Vila-Riera - Bassols Basagaña, Albert IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 22040 (st:17)0
92 - Blanes Institut Sa Palomera - Esteve Peiró, Xavier IN Fase d'elecció c 22240 (st:17)0
93 - Figueres Institut Narcís Monturiol - Fabrellas Jorda, Nuria IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 22705 (st:17)1
94 - Bescanó Institut La Miquela - Janoher Batet, Marta IN Fase d'elecció c 23113 (st:17)0DIV
95 - Palafrugell Institut Baix Empordà - Armangue Pons, Mar IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 23185 (st:17)1
96 - Lloret de Mar Institut Ramon Coll i Rodés - Canals Batlle, Carla IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 23745 (st:17)1
97 - Lloret de Mar Institut Rocagrossa - Sanchez Sanchez, Leticia IN Fase d'elecció c 24027 (st:17)1
98 - Olot Institut Montsacopa - Vilanova Picart, Lidia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 24694 (st:17)0
99 - La Jonquera Institut de La Jonquera - Molist Simon, Anna IN Fase d'elecció c 26600 (st:17)0
100 - Castelló d'Empúries Institut Castelló d'Empúries - Martínez Pérez, Laura IN Fase d'elecció c 26821 (st:17)0
101 - Blanes Institut Serrallarga - Funes Collado, Virginia IN Fase d'elecció c 27385 (st:17)0
102 - Llançà Institut de Llançà - Sabater Poch, Adria IN Fase d'elecció c 28092 (st:17)0
103 - Llançà Institut de Llançà - Ochoa Cañigueral, Lidia IN Adjudicació comarques c 28588 (st:17)0
104 - Girona Institut Santa Eugènia - Martos Ros, Albert IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 30074 (st:17)1
105 - Roses Institut Cap Norfeu - Pich Dominguez, Paula IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 30126 (st:17)0
106 - Vilablareix Institut de Vilablareix - Fernandez Rodriguez, Ivan IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 30835 (st:17)0
107 - Girona Institut Jaume Vicens Vives - Osuna Campsolinas, Isaac IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 31547 (st:17)0
108 - Roses Institut Illa de Rodes - Pujadas López, Míriam IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 31752 (st:17)1