Pedagogia terapèutica      SSTT: Girona

1 - La Pera ZER Empordanet-Gavarres - Llenas Sandua, Anna PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
2 - Sarrià de Ter Escola Montserrat - Martinez Matas, Silvia CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
3 - Figueres Escola Josep Pous i Pagès - Bardera Reig, Julia CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)1DIV
4 - Girona Escola Annexa - Joan Puigbert - Hernandez Casado, Jose CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
5 - Girona Escola Balandrau - Alarcon Estruch, Eva CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:17)0
6 - Girona Escola de Vila-roja - Marques Garcia, Montserrat CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
7 - Girona CEE Font de l'Abella - Casals Muntal, Aida CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
8 - Girona CEE Font de l'Abella - Condominas Castillo, Ester PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
9 - Girona CEE Font de l'Abella - Cuesta Sanchez, Juan Jose CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0TIC
10 - Girona CEE Font de l'Abella - Martinez Vicente, Esther CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
11 - Girona CEE Font de l'Abella - Oliveras Darder, Angels CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
12 - Girona CEE Font de l'Abella - Zarzuela Sanchez, Lourdes CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
13 - Girona Escola Joan Bruguera - Perez Ferrer, Maria Rosa CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
14 - Girona CEE Palau - Bitlloch Aurich, Eva CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0DIV
15 - Girona CEE Palau - Fuster Fernandez, Maria CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0DIV
16 - Girona CEE Palau - Noguera Serra, Maria CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0DIV
17 - Girona CEE Palau - Santamaria Sosa, Natalia CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:17)0
18 - Girona Escola Pericot - Rengel Buiza, Ester CS Fase preferent Article 25 c - (st:17)0
19 - Olot Escola El Morrot - Ayats Canadell, Maria del Carme PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
20 - Palafrugell Escola Carrilet - Santiuste Vellido, Cristina Eva CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
21 - Palamós CEE Els Àngels - Ros Bardera, Alexandra CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
22 - Alp Escola Bac de Cerdanya - Brescó Martínez, Joan PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:17)0
23 - Llívia ZER Cerdanya - Noguera Trafí, Ester PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
24 - Puigcerdà Escola Llums del Nord - Ribas Vilaró, Gemma PP Fase d'elecció c - (st:17)0
25 - Campdevànol Escola Pirineu - Garrido Garcia, Marcela PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:17)0DIV
26 - Roses Escola Narcís Monturiol - Geli Soler, Matilde CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
27 - Bescanó Escola Doctor Sobrequés - Lopez Martin, Eva CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0DIV
28 - Salt Escola El Gegant del Rec - Romero Esteve, Maria PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)1DIV
29 - Salt Escola El Pla - Obiols Claver, Olga CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
30 - Salt Escola Les Arrels - Rigau Roca, Ana CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
31 - Salt Escola Les Arrels - Trave Boschdemont, Maria Carmen CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
32 - Salt Escola Les Deveses - Pla Arpa, Maria CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
33 - Salt Escola Mas Masó - Garcia Noguer, Sandra CS Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c - (st:17)1
34 - Castell-Platja d'Aro Escola Els Estanys - Blanch Serrano, Marta CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
35 - Sant Feliu de Guíxols Escola Gaziel - Donat Genohe, Marta CS Fase d'elecció c - (st:17)0
36 - Caldes de Malavella Escola La Benaula - Badet Panosa, Maria CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
37 - Caldes de Malavella Escola Sant Esteve - Cabarrocas Campeny, Agnes CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
38 - Riudarenes Escola Josep Boada - Cigliuti Fioroni, Ines Cristina PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
39 - Santa Coloma de Farners Escola Sant Salvador d'Horta - del Olmo Planella, Maria Dolors CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
40 - Vilobí d'Onyar Escola Josep Madrenys - Tarradas Riera, Concepcio CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
41 - Torroella de Montgrí Escola Portitxol - Montoliu Delgado, Judit CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)1DIV
42 - Anglès Escola Pompeu Fabra - Feixas Taberner, Esther CS Fase d'elecció c - (st:17)0
43 - La Cellera de Ter Escola Juncadella - Masmiquel Besalú, Ester CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
44 - Banyoles Escola La Draga - Pujol Nadal, Anna PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
45 - Forallac Escola Forallac - Garcia Madrenas, Elisabet CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:17)0
46 - Blanes Escola Carles Faust - Cañas Bravo, Ana CS Fase 1.1. Proposta càrrecs directius c - (st:17)1
47 - Blanes Escola Mossèn Joan Batlle - Ligero Toy, Sílvia CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
48 - Blanes Escola Mossèn Joan Batlle - Muñoz Menor, Maria CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0DIV
49 - Blanes Escola Quatre Vents - Ramos Barranco, Alexandra CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris c - (st:17)0
50 - Maçanet de la Selva Escola Nova de Maçanet de la Selva - Gomez Gonzalez, Concepcion CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c - (st:17)0DIV
51 - Riells i Viabrea Escola El Bruc - Barrio Segura, Magdalena Mer IN Fase d'elecció c 00164 (st:17)0
52 - La Jonquera Escola Josep Peñuelas del Rio - Pujol Morales, Eva IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 01466 (st:17)0
53 - Sant Feliu de Pallerols Escola Rocalba - Planaguma Garcia, Silvia IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 01725 (st:17)0ISL
54 - Girona CEE Font de l'Abella - Salip Denia, Valentina IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 01954 (st:17)0
55 - Santa Cristina d'Aro Escola Pedralta - Bosch Mateu, Anna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 02036 (st:17)0
56 - Lloret de Mar Escola Pere Torrent - Exposito Candelo, Anna IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 02136 (st:17)0DIV
57 - Blanes CEE Ventijol - Levy Grao, Judith IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 02228 (st:17)0
58 - Girona Escola Montfalgars - Serra de Corral, Cristina-Victòr IN Fase d'elecció c 02650 (st:17)0
59 - Vilafant CEE Mare de Déu del Mont - Vivancos Tornel, Isabel IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 02748 (st:17)0
60 - Sant Feliu de Guíxols Escola L'Estació - Palomer Cubero, Ester IN Fase d'elecció c 03439 (st:17)0
61 - Blanes CEE Ventijol - Garcia Herrero, Montserrat IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 03649 (st:17)0
62 - Palafrugell Escola Carrilet - Barrull Tost, Teresa IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 03708 (st:17)1
63 - Vilafant CEE Mare de Déu del Mont - Hernandez Planas, Anna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 03915 (st:17)0
64 - Bordils Escola de Bordils - Magin Bruguera, Sabina IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 03997 (st:17)0
65 - Girona CEE Font de l'Abella - Sacristan Perez, Rosa Maria IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 04288 (st:17)0
66 - Sant Gregori Escola Agustí Gifre - Parals Fita, Anna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 04698 (st:17)0
67 - Girona CEE Font de l'Abella - Carrascal Jiménez, Oscar IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 04947 (st:17)0
68 - Viladrau ZER Guilleries - Mauri Martínez, Eduard IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 04959 (st:17)0
69 - Palamós CEE Els Àngels - Galeano Dalmau, Anna IN Fase d'elecció c 05069 (st:17)0
70 - Vilafant CEE Mare de Déu del Mont - Crespo Turrado, Maria IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 05651 (st:17)0
71 - Lloret de Mar Escola Àngels Alemany i Boris - Navarro Ruiz, Viviana IN Fase d'elecció c 05716 (st:17)0
72 - Vilafant CEE Mare de Déu del Mont - Trujeda Ballester, Josep Lluís IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 06283 (st:17)0
73 - Salt Escola Veïnat - Ruscalleda Amat, Orianna IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 06421 (st:17)1
74 - Girona Escola Verd - Vila Torrebadella, Lluís IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 07036 (st:17)0DIV
75 - Fortià Escola Teresa de Pallejà - Comas Gil, Maria del Carme IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 07587 (st:17)0
76 - Sant Joan de les Abadesses Institut Escola Mestre Andreu - Borrull Cardell, Sandra IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 07859 (st:17)0
77 - Tossa de Mar Escola Ignasi Melé i Farré - Massaguer Comas, Núria IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 07932 (st:17)0
78 - Tossa de Mar Escola Ignasi Melé i Farré - Abril Costas, Griselda IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 08284 (st:17)0
79 - Vilafant CEE Mare de Déu del Mont - Torrents Fernández, Sandra IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 08332 (st:17)0
80 - Olot Escola Sant Roc - Cardona Xutgla, Anna IN Fase d'elecció c 08745 (st:17)0
81 - Vilafant CEE Mare de Déu del Mont - Macias Montes, Àurea IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 08748 (st:17)0
82 - Blanes CEE Ventijol - Puerto Sala, Pilar IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 08841 (st:17)0
83 - Girona Escola El Bosc de la Pabordia - Salvador Junyent, Anna IN Fase d'elecció c 08902 (st:17)0
84 - Vilafant CEE Mare de Déu del Mont - Quer Torres, José Luis IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09002 (st:17)0
85 - Roses Escola Jaume Vicens i Vives - Isern Garcia, Irene IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 09008 (st:17)1DIV
86 - Banyoles Escola Can Puig - Gelada Company, Marta IN Fase d'elecció c 09152 (st:17)0
87 - Palamós CEE Els Àngels - Pujol Benitez, Lídia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 09193 (st:17)0
88 - Maçanet de la Selva Escola Sant Jordi - Bombí Roca, Isabel IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 09337 (st:17)1
89 - Lloret de Mar Institut Escola Lloret de Mar - Ribas Baltrons, Nuria IN Fase d'elecció c 09543 (st:17)0
90 - Palafrugell Escola Pi Verd - Garcia Romero, Angel IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 10109 (st:17)1
91 - Vilanant ZER Empordà - Reyes Lázaro, Nuria IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 10119 (st:17)0
92 - Girona CEE Font de l'Abella - Selles Araño, Nuria IN Fase d'elecció c 10549 (st:17)0
93 - Torroella de Montgrí Escola Guillem de Montgrí - Gavilán Ortells, Emma IN Fase d'elecció c 10820 (st:17)0
94 - Torroella de Montgrí Escola Guillem de Montgrí - Ridao Mitjà, Remei IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11101 (st:17)0
95 - Olot Escola Pla de Dalt - Baburés Prat, Laura IN Fase d'elecció c 11299 (st:17)0
96 - Palamós CEE Els Àngels - García Moreno, Encarnación IN Fase d'elecció c 11304 (st:17)0
97 - Figueres Escola Joaquim Cusí i Furtunet - Rodriguez Delgado, Pilar IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 11438 (st:17)1DIV
98 - Ripoll CEE Doctor Ramon Suriñach - Garcia Zambrano, Mercè IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 11487 (st:17)0DIV
99 - Garriguella Escola Joaquim Gifre - Ruiz Isern, Ariadna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11611 (st:17)0
100 - Cadaqués Escola Caritat Serinyana - Sarrion Muñoz, Manuela IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 11613 (st:17)0
101 - Girona CEE Font de l'Abella - Martínez Comas, Sara IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 11761 (st:17)0DIV
102 - Girona Escola Marta Mata - Riuró Bofill, Maria IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 12166 (st:17)0
103 - Quart Escola Nou de Quart - Quintanas Oliveras, Meritxell IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 12647 (st:17)0EGI
104 - Sant Feliu de Guíxols Escola Mossèn Baldiri Reixach - Bermejo Flores, Cristina IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 12682 (st:17)1
105 - Corçà Escola El Rodonell - Martí Barcelona, Joana IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 12802 (st:17)0
106 - La Bisbal d'Empordà Escola Empordanet - Casas Balmaña, Núria IN Fase d'elecció c 12853 (st:17)1
107 - Blanes CEE Ventijol - Vall Aymerich, Cristina IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 12871 (st:17)0DIV
108 - Girona Escola Pericot - Espígul Comas, Mariona IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 12949 (st:17)0
109 - Sant Feliu de Pallerols Escola Rocalba - Arrey Amargant, Eva IN Fase d'elecció c 12978 (st:17)0
110 - Calonge Escola Pere Rosselló - Box Colomer, Helena IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 13138 (st:17)0
111 - Ventalló ZER Tramuntana - Planaguma Puigvert, Alba IN Fase d'elecció c 13151 (st:17)0
112 - Lloret de Mar Escola Pompeu Fabra - Matas Sampere, Ester IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 13383 (st:17)0
113 - Vilabertran Escola Torre d'en Reig - Bartolomé Roviras, Esther IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 13458 (st:17)0
114 - Castell-Platja d'Aro Escola Fanals d'Aro - Conde Román, Verònica IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 13631 (st:17)0
115 - Mieres Escola Finestres - Oliveras Cortada, Laura IN Adjudicació comarques c 13688 (st:17)0
116 - Blanes CEE Ventijol - López Coll, Alba IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 13817 (st:17)0
117 - Palafrugell Escola Torres Jonama - Fuente Perez, Irene IN Fase d'elecció c 13933 (st:17)1
118 - Sant Feliu de Guíxols Escola Ardenya - Massanet Romeu, Marta IN Fase d'elecció c 14067 (st:17)0
119 - Blanes CEE Ventijol - Moncada Franco, Alfonso IN Fase d'elecció c 14224 (st:17)0DIV
120 - Arbúcies Escola Doctor Carulla - Pigrau Puig, Irma IN Fase d'elecció c 14297 (st:17)0
121 - Blanes CEE Ventijol - Iglesias Coll, Maria IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 14673 (st:17)0
122 - Girona CEE Palau - Moreno Ferrer, Mireia IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 15018 (st:17)0DIV
123 - Les Preses Escola La Bòbila - Vilarrasa Sanchis, Elisabet IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 15352 (st:17)0
124 - Santa Coloma de Farners Escola Castell de Farners - Pérez Muñoz, Alba IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 15355 (st:17)0
125 - Llagostera Escola Puig de les Cadiretes - Pujol Suñé, Isabel IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 15362 (st:17)0
126 - Palamós CEE Els Àngels - Molina Tauste, Ylenia IN Fase d'elecció c 15747 (st:17)0
127 - Hostalric Escola Mare de Déu dels Socors - Mauri Gil, Laura IN Fase d'elecció c 16060 (st:17)0
128 - Vilafant CEE Mare de Déu del Mont - Marina Bosch, Juan Vicente IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 16324 (st:17)0
129 - Porqueres Escola Frigolet - Mayola Morente, Cristina IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 16368 (st:17)0
130 - Cassà de la Selva Escola Puig d'Arques - Hernandez Roqueta, Elsa IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 16454 (st:17)0DIV
131 - Cassà de la Selva Escola Aldric - Lloveras Ramonet, Judit IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 16510 (st:17)0
132 - Blanes CEE Ventijol - Gonzalez Bosch, Mar IN Fase d'elecció c 16648 (st:17)0
133 - Verges Institut Escola Francesc Cambó i Batlle - Gómez Rebelles, Ariana IN Fase 1.5.4: Proposta continuït.interins (0,5) c 16718 (st:17)0
134 - Sils Escola Els Estanys - García Sanjuan, Ariadna IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 16800 (st:17)0EGI
135 - Blanes CEE Ventijol - Fernández Alcarria, Ana María IN Fase d'elecció c 16816 (st:17)0
136 - Figueres Escola Carme Guasch i Darné - Marquez Colom, Marta IN Fase d'elecció c 16858 (st:17)0
137 - Girona Escola Verd - Duran Carballo, Miriam IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 17212 (st:17)0
138 - Vilafant CEE Mare de Déu del Mont - Pastor Garcia, Nadia IN Fase d'elecció c 17543 (st:17)0
139 - Blanes Escola Sa Forcanera - Navarro Gomez, Jessica IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 17719 (st:17)0DIV
140 - Blanes CEE Ventijol - Larrea Idiazabal, Ainara IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 18372 (st:17)0DIV
141 - Palamós CEE Els Àngels - Gràcia Bell-Lloch, Cristina IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 18564 (st:17)0DIV
142 - Ripoll CEE Doctor Ramon Suriñach - Garriga Soler, Vanessa IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 18608 (st:17)0DIV
143 - Lloret de Mar Escola Esteve Carles - Luna Puigdemont, Gemma IN Fase d'elecció c 18901 (st:17)0
144 - Lloret de Mar Escola Pompeu Fabra - Isach Pons, Albert IN Adjudicació comarques c 18921 (st:17)0
145 - Figueres Escola Josep Pallach - Padrosa de Genover, Cristina IN Fase d'elecció c 19069 (st:17)0
146 - Girona CEE Font de l'Abella - Ballonga Tapias, Cèlia IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 19189 (st:17)0DIV
147 - Banyoles Escola Baldiri Reixac - Juanola Magin, Monica IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 19309 (st:17)0
148 - Santa Coloma de Farners Escola Castell de Farners - Corominola Vilarrasa, Ester IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 19519 (st:17)0
149 - Figueres Escola Parc de les Aigües - Riera Arche, Anna IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 19973 (st:17)1DIV
150 - Lloret de Mar Institut Escola Lloret de Mar - Arnijas Aznar, Violant IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 20003 (st:17)0DIV
151 - La Bisbal d'Empordà Escola Mas Clarà - Vives Dos Santos, Alba IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 20031 (st:17)0IAN
152 - Girona CEE Font de l'Abella - Hernandez Jimenez, Paula IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins c 20429 (st:17)0
153 - Vilamalla Escola Josep de Ribot i Olivas - Guerrero Gonzalez, Laura IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 20575 (st:17)0DIV
154 - Llers Escola de Llers - Clapera Dilme, Anna IN Fase d'elecció c 21001 (st:17)0
155 - Figueres Escola Salvador Dalí - Figueras Costa, Raquel IN Fase d'elecció c 21049 (st:17)0
156 - Llançà Escola Pompeu Fabra - Serres Robles, Alba IN Adjudicació comarques c 21208 (st:17)0
157 - Sant Julià de Ramis Escola Castellum - Campolier Costa, Neus IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 21419 (st:17)0
158 - Vilademuls Escola de Sant Esteve de Guialbes - Verdaguer Picazo, Carla IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 21556 (st:17)0IAN
159 - Girona Escola de Vila-roja - Picart Montoliu, Sílvia IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 21704 (st:17)1
160 - El Port de la Selva ZER Cap de Creus - Gubert Roldan, Gemèl·lia IN Fase d'elecció c 21898 (st:17)0
161 - Amer Escola Gaspar de Queralt - Quicios de Cruz, Alba IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 22049 (st:17)0
162 - Sant Feliu de Buixalleu Escola Alzines Balladores - Moreno Méndez, Elvira IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 22416 (st:17)0
163 - Vilajuïga Escola Santiago Ratés - Pérez Rodenas, Carolina IN Adjudicació comarques c 23077 (st:17)0
164 - La Bisbal d'Empordà Escola Empordanet - Camino Notario, Maria del Carme IN Fase 1.5.2: Proposta cent.màxima compl.(0,5) c 23793 (st:17)1
165 - Lloret de Mar Escola Àngels Alemany i Boris - Jimenez Arrebola, Leila IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 24026 (st:17)0DIV
166 - El Port de la Selva ZER Cap de Creus - Clavijo Teran, Carla Eliana IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 24722 (st:17)0
167 - Figueres Escola Parc de les Aigües - Masó Güell, Noemi IN Fase 1.2.2: Proposta cent. màxima complexitat c 25421 (st:17)1
168 - Vilafant CEE Mare de Déu del Mont - Verges Terradas, Esther IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. c 25593 (st:17)0DIV
169 - Blanes Escola Carles Faust - Lopez Vizuete, Cristina IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 26346 (st:17)1
170 - Figueres Escola Josep Pous i Pagès - Perez Clara, Tamara IN Fase d'elecció (0,5 dedicació) c 29964 (st:17)1