Aula d'acollida      SSTT: Barcelona - Comarques

1 - Badalona Institut Badalona VII - Martinez Felipe, Luz CS Fase d'elecció c - (st:2)0
2 - Badalona Institut Eugeni d'Ors - Yufera Perez, Julia CS Fase preferent Article 25 c - (st:2)1
3 - Santa Coloma de Gramenet Institut Can Peixauet - Metge Bellavista, Maria-Teresa CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:2)0
4 - Santa Coloma de Gramenet Institut Numància - Estany Salas, Jordi CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:2)0
5 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Eduard Fontserè - Botet Pont, Concepcion PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:2)1
6 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Eugeni d'Ors - Regales Alas, Esther CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:2)1
7 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Margarida Xirgu - Serra Agrasot, Maria Luisa CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:2)1
8 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Torras i Bages - Gueimunde Parada, Sara CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:2)1
9 - Vilafranca del Penedès Institut Alt Penedès - Quintela Rodrigo, Olimpia CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:2)0
10 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Torras i Bages - Colome Monteagudo, Montserrat IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 01567 (st:2)1
11 - Badalona Institut Pompeu Fabra - Guarner Viloca, Mercè IN Fase d'elecció c 01608 (st:2)0
12 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Pedraforca - Gallardo Lorca, Maria Angeles IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 01888 (st:2)1
13 - Vilanova i la Geltrú Institut Joaquim Mir - Verdu Martin, Laura IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 02247 (st:2)0
14 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Apel·les Mestres - Arranz Estevez, Maria Teresa IN Fase d'elecció c 03055 (st:2)0
15 - Vilanova i la Geltrú Institut Manuel de Cabanyes - Jardí Fort, Maria Jesús IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 03571 (st:2)0
16 - Badalona Sec. d'Institut de Badalona - Bargallo Bozzo, Helena IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 03898 (st:2)1
17 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Rubió i Ors - Vargas Villagrasa, Cristina IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 04421 (st:2)1
18 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Europa - Padilla Luque, Cristina IN Fase d'elecció c 04453 (st:2)1
19 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Santa Eulàlia - Diaz Trujillo, Maria Ester IN Fase d'elecció c 04914 (st:2)0
20 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Bisbe Berenguer - Tena García, Daniel IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 05724 (st:2)0
21 - Badalona Institut Enric Borràs - Escobar Seano, Tatiana IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 05811 (st:2)1
22 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Mercè Rodoreda - Mateo Flores, Elisabet IN Fase d'elecció c 05907 (st:2)0
23 - Santa Coloma de Gramenet Institut Puig Castellar - Aznar Salatti, Maria Carmen IN Fase d'elecció c 06011 (st:2)0
24 - Santa Coloma de Gramenet Institut La Bastida - Dávila Domínguez, Paula IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 06931 (st:2)1
25 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Rubió i Ors - Alarcón López, Alejandra IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 08178 (st:2)1
26 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Llobregat - Gallego Bono, Yolanda IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 11427 (st:2)1
27 - Santa Coloma de Gramenet Institut Terra Roja - Pardo Marti, Elisa IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 12323 (st:2)1
28 - Sant Adrià de Besòs Institut Manuel Vázquez Montalbán - Martínez Abellán, Visitación IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 13019 (st:2)0
29 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Pedraforca - Urmeneta Gibert, Maria Ángeles IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 14008 (st:2)1
30 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Bellvitge - Martínez Herrero, Antonio IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 14191 (st:2)0
31 - Badalona Institut Júlia Minguell - Salvia Rodríguez, Anna IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 14541 (st:2)1
32 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Eugeni d'Ors - Ferrer Macau, Roger IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 14697 (st:2)1
33 - L'Hospitalet de Llobregat Institut Margarida Xirgu - Grogues Garrido, Mª Dolores IN Fase d'elecció c 15716 (st:2)1
34 - Vilanova i la Geltrú Institut Baix a mar - Pau Solé, Àurea IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 21085 (st:2)0
35 - Badalona Institut Pau Casals - Jiménez Vallejo, Isabel IN Fase d'elecció c 22548 (st:2)1
36 - Santa Coloma de Gramenet Institut Terra Roja - Mas Martinez, Esther IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 22903 (st:2)1
37 - Badalona Institut La Pineda - Bermell Massana, Òscar IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 25802 (st:2)1