Aula d'acollida      SSTT: Girona

1 - Figueres Escola Joaquim Cusí i Furtunet - Font Sabria, Nuria CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:17)1
2 - Girona Escola Cassià Costal - Marin Lozano, Almudena CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:17)0
3 - Girona Escola Josep Dalmau i Carles - Bertran Tenas, Mireia CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:17)1
4 - Olot Escola El Morrot - Plana Aumatell, Mònica PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:17)0
5 - Olot Escola Volcà Bisaroques - Berga Torrecabota, Maria Gloria CS Fase d'elecció c - (st:17)0
6 - Palafrugell Escola Torres Jonama - Lujan Gavela, Aitana CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:17)1
7 - Salt Escola El Gegant del Rec - Puig Teixidor, Gemma PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:17)1
8 - Salt Escola La Farga - Garcia Cornella, Maria Asuncion CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:17)1
9 - Salt Escola La Farga - Oliveras Serrat, Montserrat CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c - (st:17)1
10 - Salt Escola Veïnat - Pujol Dilmé, Raquel CS Fase d'elecció c - (st:17)1
11 - Castell-Platja d'Aro Escola Els Estanys - Brugue Mandico, Marta CS Fase preferent Article 25 c - (st:17)0
12 - Roses Escola Jaume Vicens i Vives - Santamaria Vidal, M. dels Angels IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 01780 (st:17)1
13 - Hostalric Escola Mare de Déu dels Socors - Rovira Garcia, Isabel IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 01920 (st:17)0
14 - Girona Escola Montfalgars - Maynou Sanchez, Montserrat IN Fase d'elecció c 02575 (st:17)0
15 - Salt Escola Silvestre Santaló - Valencia Vila, Sonia IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 02579 (st:17)1
16 - Salt Escola Mas Masó - Bosch Bonany, Diana IN Fase d'elecció c 02649 (st:17)1
17 - Girona Escola Santa Eugènia - Alsina Teixidor, Gemma IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 03654 (st:17)1
18 - Cassà de la Selva Escola Puig d'Arques - Manzanares Molla, Dolors IN Fase d'elecció c 07833 (st:17)0
19 - Salt Escola Mas Masó - Rodríguez González, Cristina IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 08424 (st:17)1
20 - L'Escala Escola Empúries - Mascort Toral, Yolanda IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 09097 (st:17)0
21 - Sant Feliu de Guíxols Escola Gaziel - Genover Brugués, Helena IN Fase d'elecció c 09601 (st:17)0
22 - Figueres Escola Josep Pallach - Labian Montero, Míriam IN Fase d'elecció c 10444 (st:17)0
23 - Lloret de Mar Escola Pere Torrent - Sanchez Gonzalez, Mariola IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 10872 (st:17)0
24 - Celrà Escola L'Aulet - Cardenas Reyes, Miriam IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) c 12933 (st:17)0
25 - Figueres Escola Amistat - Yañez Villar, Núria IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 13160 (st:17)0
26 - Olot Escola Sant Roc - Sellabona Pujol, Sílvia IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) c 13694 (st:17)0
27 - Santa Coloma de Farners Escola Sant Salvador d'Horta - Martinez Barnes, Ferran IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 14705 (st:17)0
28 - Salt Escola Les Arrels - Hernández Sánchez, Noèlia IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) c 15155 (st:17)1
29 - Lloret de Mar Escola Pere Torrent - Albertí Gallart, Fabiola IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 15172 (st:17)0
30 - Figueres Escola Anicet de Pagès i de Puig - Fonsdeviela Bech de Careda, Maria de IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 19561 (st:17)1
31 - Lloret de Mar Escola Pompeu Fabra - Palomino Cuevas, Laura IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 19917 (st:17)0
32 - Banyoles Escola Pla de l'Ametller - Ruiz de Morales Rubio, Albert IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) c 20074 (st:17)0
33 - Salt Escola Les Deveses - del Olmo Casadevall, Natàlia Xènia IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) c 20528 (st:17)1
34 - Santa Coloma de Farners Escola Castell de Farners - Zapata Pou, Sonia IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 21204 (st:17)0
35 - Torroella de Montgrí Escola Guillem de Montgrí - Nogue Oliveras, Clara IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 21233 (st:17)0
36 - Girona Escola Josep Dalmau i Carles - López Ventura, Jordi IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) c 21421 (st:17)1
37 - Lloret de Mar Escola Àngels Alemany i Boris - Marcos Huertas, Albert IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 22443 (st:17)0
38 - Lloret de Mar Institut Escola Lloret de Mar - Puig Cantalejo, Anna IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 22662 (st:17)0
39 - Cassà de la Selva Escola Aldric - Carmona de Simone, Ariadna IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 23213 (st:17)0
40 - Lloret de Mar Escola Àngels Alemany i Boris - Carós Pujol, Sílvia IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 23490 (st:17)0
41 - Blanes Escola Mossèn Joan Batlle - Nualart Gonzalez, Sandra IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) c 24541 (st:17)0
42 - Palafrugell Escola Josep Barceló i Matas - Artigau Nieto, Meritxell IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 24619 (st:17)1
43 - Sant Feliu de Guíxols Escola L'Estació - Soler Ros, Judit IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) c 25053 (st:17)0
44 - Lloret de Mar Escola Esteve Carles - Trigo Esteve, Alex IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) c 25200 (st:17)0
45 - Palafrugell Escola Torres Jonama - Bakalulis Ballester, Marina IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) c 25323 (st:17)1
46 - Salt Escola El Pla - Miana Lopez, Ricard IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal c 25502 (st:17)1
47 - Tossa de Mar Escola Ignasi Melé i Farré - Sanchez de la Torre, Francisco IN Fase 1.5.3: Proposta lloc espec.temp. (0,5) c 25991 (st:17)0