ustec

Centres* que cal demanar explícitament

pobnomcCcaep
AlcarràsInstitut d'AlcarràsC
AlfarràsEscola PinyanaCAEP
AnglesolaEscola Santa CreuCAEP
ArbúciesInstitut MontsoriuC
ArgentonaEscola Sant Miquel del CrosCAEP
BadalonaEscola Baldomer SolàCAEP
BadalonaEscola Josep BoadaCAEP
BadalonaInstitut Enric BorràsC
BadalonaInstitut Pau CasalsC
BadalonaInstitut Pompeu FabraC
Badia del VallèsEscola La JotaCAEP
Badia del VallèsEscola La MuñeiraCAEP
Badia del VallèsEscola La SardanaCAEP
Badia del VallèsEscola Las SeguidillasCAEP
Badia del VallèsInstitut de Badia del VallèsC
Badia del VallèsInstitut Federica MontsenyC
BalaguerEscola Àngel GuimeràCAEP
BalaguerInstitut AlmatàC
BalaguerInstitut Ciutat de BalaguerC
BarcelonaEscola BaixerasCAEP
BarcelonaEscola Baró de ViverCAEP
BarcelonaEscola Bernat de BoïlCAEP
BarcelonaEscola Can ClosCAEP
BarcelonaEscola CastellaCAEP
BarcelonaEscola CervantesCAEP
BarcelonaEscola Ciutat ComtalCAEP
BarcelonaEscola Collaso i GilCAEP
BarcelonaEscola Concepción ArenalCAEP
BarcelonaEscola Coves d'en CimanyCAEP
BarcelonaEscola DrassanesCAEP
BarcelonaEscola Eduard MarquinaCAEP
BarcelonaEscola El CarmelCAEP
BarcelonaEscola El PolvoríCAEP
BarcelonaEscola Elisenda de MontcadaCAEP
BarcelonaEscola Enric GranadosCAEP
BarcelonaEscola Ferrer i GuàrdiaCAEP
BarcelonaEscola La PauCAEP
BarcelonaEscola MediterràniaCAEP
BarcelonaEscola Mestre MoreraCAEP
BarcelonaEscola Milà i FontanalsCAEP
BarcelonaEscola Miquel BleachCAEP
BarcelonaEscola Parc de la CiutadellaCAEP
BarcelonaEscola Rubén DaríoCAEP
BarcelonaEscola TaxoneraCAEP
BarcelonaInstitut Ausiàs MarchC
BarcelonaInstitut Barcelona-CongrésC
BarcelonaInstitut Barri BesòsCAEP
BarcelonaInstitut Bernat MetgeC
BarcelonaInstitut Consell de CentC
BarcelonaInstitut Flos i CalcatC
BarcelonaInstitut Fort PiusC
BarcelonaInstitut Joan BoscàC
BarcelonaInstitut Joan FusterC
BarcelonaInstitut Lluís VivesC
BarcelonaInstitut Menéndez y PelayoC
BarcelonaInstitut Miquel TarradellCCAEP
BarcelonaInstitut MontjuïcC
BarcelonaInstitut Pablo R. PicassoCCAEP
BarcelonaInstitut Rambla PrimCAEP
BarcelonaInstitut Vall d'HebronC
BarcelonaSIN Cristòfol ColomCAEP
BarcelonaSIN Josep Comas i SolàC
BegurEscola l'Olivar VellCAEP
BlanesEscola Napoleó SolivaCAEP
BràfimEscola Sant Jaume de Bràfim - ZER AtzavaraCAEP
CalafellInstitut Camí de MarC
CalongeInstitut Puig CargolC
CapelladesInstitut Molí de la VilaC
CardedeuInstitut Arquitecte Manuel RaspallC
CardedeuSIN Pla MarcellC
Castell-Platja d'AroInstitut RidauraC
Cerdanyola del VallèsInstitut Jaume MimóC
CerveraInstitut Antoni TorrojaC
CerveraInstitut La SegarraC
ConstantíEscola CentcellesCAEP
ConstantíInstitut de ConstantíCAEP
Cornellà de LlobregatEscola SurisCAEP
Cornellà de LlobregatInstitut Esteve Terradas i IllaC
Cornellà de LlobregatInstitut Maria Aurèlia CapmanyC
Cornellà de LlobregatInstitut Miquel Martí i PolC
CreixellEscola Les EresCAEP
CubellesInstitut CubellesC
CunitInstitut Ernest Lluch i MartíC
DosriusSIN de DosriusC
el MasnouInstitut MediterràniaC
el Prat de LlobregatEscola Jaume BalmesCCAEP
el Prat de LlobregatInstitut Escola del PratCCAEP
Esplugues de LlobregatInstitut Severo OchoaC
FigueresEscola Anicet de Pagès i de PuigCAEP
FigueresEscola Josep Pous i PagèsCAEP
FigueresInstitut Narcís MonturiolC
GandesaInstitut Terra AltaC
GavàEscola Juan SalameroCAEP
GironaEscola Carme AuguetCAEP
GironaEscola de Vila-rojaCAEP
GironaEscola Font de la PólvoraCAEP
GironaInstitut Narcís Xifra i MasmitjàC
GironaInstitut Santa EugèniaC
HostalricInstitut Vescomtat de CabreraC
la Bisbal d'EmpordàInstitut La BisbalC
la CanonjaInstitut CollblancC
la Seu d'UrgellInstitut Joan BrudieuC
l'Espluga de FrancolíInstitut Joan Amigó i CallauC
l'Hospitalet de LlobregatEscola GornalCAEP
l'Hospitalet de LlobregatInstitut BellvitgeC
l'Hospitalet de LlobregatInstitut Eduard FontserèC
l'Hospitalet de LlobregatInstitut Joan MiróC
l'Hospitalet de LlobregatInstitut Margarida XirguC
l'Hospitalet de LlobregatInstitut Torras i BagesC
LleidaEscola CervantesCAEP
LleidaEscola GinestaCAEP
LleidaEscola Magí Morera i GalíciaCAEP
LleidaEscola Santa Maria de GardenyCAEP
LleidaEscola Terres de PonentCAEP
LleidaInstitut Escola del TreballC
LleidaInstitut Josep LladonosaC
LleidaInstitut Maria RúbiesC
LleidaInstitut Samuel Gili i GayaC
LleidaInstitut TorrevicensC
Lliçà d'AmuntInstitut de LliçàCCAEP
ManlleuInstitut Antoni Pous i ArgilaC
ManresaInstitut Guillem CatàC
ManresaInstitut Lluís de PegueraC
MartorellEscola Els ConventsCAEP
MataróEscola Germanes BertomeuCAEP
MataróInstitut Thos i CodinaC
Molins de ReiInstitut Bernat el FerrerC
Mollet del VallèsInstitut Vicenç PlantadaC
Montcada i ReixacEscola El ViverCAEP
Montcada i ReixacInstitut La FerreriaC
Montcada i ReixacInstitut La RiberaC
Olesa de MontserratInstitut Daniel Blanxart i PedralsC
PalafrugellInstitut Frederic Martí i CarrerasC
ReusEscola Doctor Alberich i CasasCAEP
ReusEscola MisericòrdiaCAEP
ReusEscola Pompeu FabraCAEP
ReusEscola Rosa SensatCAEP
ReusEscola Rubió i OrsCAEP
ReusEscola Sant Bernat CalbóCAEP
ReusInstitut Baix CampC
ReusInstitut Roseta MauriC
RipolletInstitut Palau AusitC
RosesInstitut Cap NorfeuCCAEP
RubíInstitut J.V. FoixC
RubíInstitut La SerretaC
SabadellEscola Agnès ArmengolCAEP
SabadellEscola Alcalde MarcetCAEP
SabadellEscola EsproncedaCAEP
SabadellEscola Joan MaragallCAEP
SabadellEscola Joan MontllorCAEP
SabadellEscola Joan Sallarès i PlaCAEP
SabadellEscola Juan Ramón JiménezCAEP
SabadellInstitut Joan OliverC
SabadellInstitut JonqueresCCAEP
SabadellInstitut Miquel Crusafont i PairóCCAEP
SallentInstitut LlobregatC
SaltEscola La FargaCAEP
SaltInstitut Salvador EspriuC
SaltInstitut VallveraC
SaltSIN de SaltC
Sant Adrià de BesòsEscola MediterràniaCAEP
Sant Adrià de BesòsInstitut Fòrum 2004CAEP
Sant Andreu de la BarcaInstitut Montserrat RoigC
Sant Bartomeu del GrauEscola La MonjoiaCAEP
Sant Boi de LlobregatEscola MontbaigCAEP
Sant Boi de LlobregatInstitut Rafael CasanovaC
Sant CeloniEscola Josep Pallerola i RocaCAEP
Sant CeloniInstitut Baix MontsenyC
Sant Cugat del VallèsInstitut Joaquima Pla i FarrerasC
Sant Feliu de GuíxolsInstitut Sant ElmC
Sant Vicenç dels HortsEscola La GuàrdiaCAEP
Sant Vicenç dels HortsEscola Mare de Déu del RocíoCAEP
Sant Vicenç dels HortsInstitut Frederic MompouC
Santa Coloma de FarnersInstitut de Santa Coloma de FarnersC
Santa Coloma de GramenetEscola TanitCAEP
Santa Coloma de GramenetInstitut Can PeixauetC
Santa Coloma de GramenetInstitut La BastidaC
Santa Llogaia d'ÀlguemaEscola Àlguema - ZER EmpordàCAEP
Santa Margarida de MontbuiInstitut MontbuiCCAEP
Santa OlivaEscola La ParelladaCAEP
TarragonaEscola BonavistaCAEP
TarragonaEscola CampclarCAEP
TarragonaEscola MediterraniCAEP
TarragonaInstitut Sant Pere i Sant PauC
TarragonaSIN Pont del DiableC
TerrassaEscola Font de l'AlbaCAEP
TerrassaEscola Salvador Vinyals i GalíCAEP
TerrassaInstitut Can JofresaC
TerrassaInstitut EgaraC
TerrassaInstitut Investigador BlanxartC
TerrassaInstitut Nicolau CopèrnicC
Torroella de MontgríInstitut MontgríC
TortosaEscola La MercèCAEP
TortosaEscola RemolinsCAEP
TortosaInstitut Joaquin BauC
UlldeconaInstitut Manuel Sales i FerréC
VallsInstitut Narcís OllerC
VicEscola AndersenCAEP
VicEscola Guillem de Montrodon-Sant Miquel dels SantsCAEP
VicInstitut de VicC
VicInstitut Jaume CallísC
VidreresInstitut VidreresC
ViladecansEscola Doctor FlemingCAEP
Vilanova del CamíInstitut Pla de les MoreresC
Vilanova i la GeltrúEscola GinestaCAEP
Vilanova i la GeltrúEscola L'ArjauCAEP
Vila-secaEscola La PlanaCAEP
Vilassar de DaltInstitut Jaume AlmeraC

Consulta per zones

* Explícitament

Les vacants dels EAP i CREDA que no es proveeixin mitjançant el procediment previ de destinacions podran ser adjudicades mitjançant el procediment general al professorat que compleixi els requisits per ocupar-les i que sol·liciti els llocs explícitament en les seves peticions, mitjançant indicació del codi o els codis de centre corresponents que indiquen els annexos 3 i 4.

En les adjudicacions es donaran destinacions, només si han estat sol·licitats explícitament
amb el codi del centre, en els llocs dels centres següents: centres específics d'educació especial; CAEP = centres d'atenció educativa preferent; C = centres acollits al Programa d'acompanyament escolar a secundària en el marc del Conveni de col·laboració amb el Ministeri d'Educació (PROA); centres integrats en el Projecte educatiu de Sant Cosme (el Prat de Llobregat); centres i aules de formació de persones adultes; llocs itinerants de zones escolars rurals; centres de recursos per a deficients auditius, i equips d'assessorament psicopedagògic


CENTRES

DESTINACIONS PROVISIONALS ESTIU 2011

Centres que no estaven en la convocatòria de l'estiu passat

codi centrepobnomc
08044961BarcelonaECR de Catalunya
08072292BarcelonaInstitut Escola Roquetes
08064155BarcelonaInstitut Pere IV
08072383CanovellesSIN de Canovelles
08067041CentellesEscola de Centelles
08071691el Prat de LlobregatInstitut Escola del Prat
17010049GironaEscola de Girona
17008882les PresesEscola de Les Preses
08067016l'Hospitalet de LlobregatEscola Ernest Lluch
08069736l'Hospitalet de LlobregatEscola Paco Candel
08065408Lliçà d'AmuntInstitut de Lliçà d'Amunt II
17009898Lloret de MarInstitut Escola de Lloret de Mar
17008547Maçanet de la SelvaEscola de Maçanet de la Selva
08072176ManlleuSIN de Manlleu
08065411Mollet del VallèsInstitut de Mollet del Vallès IV
43012289Móra la NovaInstitut Escola 3 d'Abril
08072188NavàsInstitut Escola Sant Jordi
08072395PolinyàEscola de Polinyà
08072255Premià de MarInstitut de Premià de Mar
08072401RubíInstitut de Rubí
08071172SabadellEscola Sabadell-Berardo
08063229Santa Coloma de CervellóSIN de Santa Coloma de Cervelló
08070908Santa Maria de PalautorderaInstitut Escola La Tordera
08070040TerrassaEscola Sala i Badrinas
08068537TerrassaInstitut Les Aymerigues
08062857TianaSIN de Tiana
08061361Torrelles de LlobregatSIN de Torrelles de Llobregat
43012307Tortosa Institut Escola Daniel Mangrané

Centres que estaven en la convocatòria de l'estiu passat i ara no

codi pobnomc
25000021Abella de la ConcaEscola de Bóixols - ZER Pallars Jussà
25000109AgramuntEscola de Montclar - ZER El Sió
08002460BarcelonaEscola Gaudí
08002541BarcelonaEscola Sant Antoni Maria Claret
08034588BarcelonaInstitut Collserola
08046591BarcelonaInstitut Gal·la Placídia
08052803BarcelonaInstitut Sant Martí de Provençals
08023074el Prat de LlobregatEscola Sant Cosme i Sant Damià
08053303el Prat de LlobregatInstitut Doctor Trueta
17980003FontcobertaAgr. Rural Pla de l'Estany
08914400GranollersCreda Maresme / Vallès oriental (Seu central)
25980018LesAgr. Rural Era Vall d'Aran
17008717Lloret de MarEscola Nou de Lloret
17008811Lloret de MarInstitut de Lloret de Mar
08956871ManresaCreda Catalunya Central (Seu central)
08020954MataróEscola Menéndez y Pelayo
43001723Móra la NovaEscola 3 d'Abril
08022264NavàsEscola Sant Jordi
08031848Premià de MarInstitut Cristòfol Ferrer
08043711Premià de MarInstitut Serra de Marina
43009382RodonyàZER El Montmell
08900270SabadellEAP B-11 Sabadell (Sector A)
08058945Santa Maria de PalautorderaEscola La Tordera
43003914TortosaEscola Daniel Mangrané i Escar

(CRF) Centre de recent posada en funcionament
(CRFE) Centre de recent posada en funcionament a l'educació secundària obligatòria

pobnomcCRFCRFE
AlcarràsEscola Parc del SaladarCRF
ArgentonaEscola l'AixernadorCRF
BadalonaEscola BadalonaCRF
BadalonaEscola Bufalà IICRF
BadalonaEscola MontigalàCRF
BalaguerEscola Mont-roigCRF
Barberà del VallèsEscola Marta MataCRF
BarcelonaEscola Can FabraCRF
BarcelonaEscola Congrés-IndiansCRF
BarcelonaEscola dels EncantsCRF
BarcelonaEscola FluviàCRF
BarcelonaEscola La Llacuna del PoblenouCRF
BarcelonaEscola La MaquinistaCRF
BarcelonaEscola l'UniversCRF
BarcelonaEscola Sant MartíCRF
BarcelonaInstitut Escola RoquetesCRFCRFE
BarcelonaInstitut Pere IVCRF
BeguesSIN BeguesCRF
BesalúInstitut Escola Salvador VilarrassaCRFCRFE
BescanóSIN BescanóCRF
CabrilsInstitut CabrilsCRF
CalafellEscola de Calafell 2CRF
CanovellesSIN de CanovellesCRF
CardedeuEscola Can ManentCRF
Castellar del VallèsEscola El Sol i La LlunaCRF
Castellbell i el VilarSIN Bages SudCRF
CastellbisbalInstitut Escola Les VinyesCRF
Castelló d'EmpúriesEscola El BruelCRF
Castelló d'EmpúriesSIN Castelló d'EmpúriesCRF
Castell-Platja d'AroEscola Fanals d'AroCRF
CastellterçolInstitut Escola CastellterçolCRFCRFE
CentellesEscola de CentellesCRF
CervellóEscola Escola NovaCRF
Corbera de LlobregatEscola Cau de la GuineuCRF
Corbera de LlobregatInstitut Can MargaritCRF
Cornellà de LlobregatEscola MartinetCRF
CubellesInstitut Les VinyesCRF
DosriusEscola Encarnació FonollCRF
el VendrellEscola Marta MataCRF
el VendrellInstitut Escola Els CòdolsCRF
els PallaresosInstitut Els PallaresosCRF
EsparregueraEscola d'Esparreguera IICRF
FigueresEscola Carme Guasch i DarnéCRF
ForallacEscola Nou de ForallacCRF
GavàEscola Gavà MarCRF
GironaEscola de GironaCRF
GironaEscola El Bosc de la PabordiaCRF
GironaEscola PericotCRF
GuissonaEscola Mestre Ramon Estadella i TorradeflotCRF
GurbSIN GurbCRF
la Bisbal d'EmpordàEscola EmpordanetCRF
la CanonjaEscola AbrilCRF
la Roca del VallèsEscola Santa Agnès de MalanyanesCRF
la Seu d'UrgellEscola La ValiraCRF
les CabanyesEscola La CabanaCRF
les Franqueses del VallèsEscola CaminsCRF
les Franqueses del VallèsEscola ColorsCRF
les Franqueses del VallèsInstitut El Til·lerCRF
les Masies de VoltregàEscola El DespujolCRF
les PresesEscola de Les PresesCRF
l'Hospitalet de LlobregatEscola Ernest LluchCRF
l'Hospitalet de LlobregatEscola Paco CandelCRF
LlagosteraEscola Puig de les CadiretesCRF
LleidaEscola Ciutat JardíCRF
LleidaEscola Francesco TonucciCRF
LleidaEscola La MitjanaCRF
LleidaEscola Països CatalansCRF
LleidaEscola PinyanaCRF
LleidaInstitut La MitjanaCRF
Lliçà d'AmuntInstitut de Lliçà d'Amunt IICRF
Lloret de MarInstitut Escola de Lloret de MarCRF
Maçanet de la SelvaSIN Maçanet de la SelvaCRF
ManlleuSIN de ManlleuCRF
ManresaEscola ÍtacaCRF
ManresaInstitut Cal GravatCRF
MaspujolsEscola de MaspujolsCRF
MataróEscola Joan CorominesCRF
MataróEscola Maria-Mercè MarçalCRF
MataróEscola Marta MataCRF
MollerussaEscola Les ArrelsCRF
Mollet del VallèsInstitut de Mollet del Vallès IVCRF
Montcada i ReixacEscola Mas RampinyoCRF
Montornès del VallèsEscola Palau d'AmetllaCRF
Mont-roig del CampEscola Marcel·lí EsquiusCRF
Mont-roig del CampInstitut Escola Joan MiróCRFCRFE
Móra la NovaInstitut Escola 3 d'AbrilCRFCRFE
NavàsInstitut Escola Sant JordiCRFCRFE
OlèrdolaEscola Els PinsCRF
Olesa de MontserratEscola PuigventósCRF
Olesa de MontserratInstitut Creu de SabaCRF
OlotEscola El MorrotCRF
PalafrugellEscola Pi VerdCRF
Palau-solità i PlegamansEscola Can PeriquetCRF
Parets del VallèsEscola Vila ParietesCRF
PieraSIN PieraCRF
Pineda de MarEscola Poble NouCRF
PolinyàEscola de PolinyàCRF
Premià de MarEscola Mar NovaCRF
PuigcerdàEscola Llums del NordCRF
QuartEscola Mas NadalCRF
ReusEscola Els GanxetsCRF
ReusEscola Isabel BesoraCRF
ReusEscola Reus 21CRF
ReusInstitut Escola Pi del BurgarCRFCRFE
ReusInstitut Roseta MauriCRF
RipolletEscola Els PinetonsCRF
RiudomsEscola Cavaller ArnauCRF
Roda de BaràInstitut Roda de BaràCRF
RubíEscola de RubíCRF
RubíEscola Rivo RubeoCRF
RubíInstitut de RubíCRF
SabadellEscola La TramaCRF
SabadellEscola Mas BoadellaCRF
SabadellEscola Sabadell-BerardoCRF
SaltEscola Les ArrelsCRF
SaltEscola Les DevesesCRF
Sant Andreu de LlavaneresEscola LabandàriaCRF
Sant CeloniEscola Soler de VilardellCRF
Sant Cugat del VallèsEscola Ciutat d'AlbaCRF
Sant Feliu de BuixalleuEscola Alzines BalladoresCRF
Sant Feliu de GuíxolsEscola ArdenyaCRF
Sant Fost de CampsentellesEscola El RoureCRF
Sant Fruitós de BagesEscola Pla del PuigCRF
Sant Julià de RamisEscola CastellumCRF
Sant Quirze del VallèsEscola Lola AngladaCRF
Sant Quirze SafajaEscola de Sant Quirze Safaja - ZER El Moianès LlevantCRF
Sant Vicenç de MontaltInstitut de Sant Vicenç de MontaltCRF
Santa Coloma de CervellóEscola Pla de les VinyesCRF
Santa Coloma de CervellóSIN de Santa Coloma de CervellóCRF
Santa Coloma de GramenetEscola Riera AltaCRF
Santa Coloma de GramenetEscola Santa ColomaCRF
Santa Coloma de GramenetInstitut Les VinyesCRF
Santa Maria de PalautorderaInstitut Escola La TorderaCRFCRFE
Santa Perpètua de MogodaEscola Els AigüerolsCRF
SantpedorEscola La SerretaCRF
SilsEscola Els EstanysCRF
SilsSIN de SilsCRF
SolsonaEscola El VinyetCRF
TarragonaEscola de PonentCRF
TarragonaEscola l'ArrabassadaCRF
TarragonaEscola Olga XirinacsCRF
TarragonaEscola TarragonaCRF
TarragonaInstitut TarragonaCRF
TàrregaEscola Maria-Mercè MarçalCRF
TerrassaEscola Can MontllorCRF
TerrassaEscola El VaporCRF
TerrassaEscola La Nova ElectraCRF
TerrassaEscola Roc AlabernCRF
TerrassaEscola Roser CapdevilaCRF
TerrassaEscola Sala i BadrinasCRF
TerrassaEscola Serra de l'ObacCRF
TerrassaInstitut Les AymeriguesCRF
TerrassaInstitut Mont PerdutCRF
TianaEscola TianaCRF
TianaSIN de TianaCRF
TonaEscola El CastellCRF
TorderaEscola de TorderaCRF
TorellóEscola Marta MataCRF
TorrefarreraInstitut Joan SolàCRF
TorrelameuEscola Torrelameu-ZER ArgelagaCRF
Torrelles de LlobregatSIN de Torrelles de LlobregatCRF
TortosaInstitut Escola Daniel MangranéCRFCRFE
TrempCFA TrempCRF
VacarissesInstitut VacarissesCRF
Vallbona d'AnoiaSIN de Vallbona d'AnoiaCRF
ValliranaEscola CampderrósCRF
VergesInstitut Escola Francesc Cambó i BatlleCRFCRFE
VicEscola Vic-centreCRF
VilablareixInstitut de VilablareixCRF
ViladecansEscola MediterràniaCRF
ViladecansEscola Viladecans IVCRF
VilafantInstitut de VilafantCRF
Vilanova i la GeltrúEscola PasífaeCRF
Vilanova i la GeltrúEscola VoleranyCRF
Vilanova i la GeltrúInstitut Baix a marCRF
Vila-secaEscola La CanaletaCRF

 


 

 

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

30/11/2015 10:43 (2)