ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control: 1

Fitxa centre novembre 2013

inclou Estiu 2013*, CT 2013 ... plantilla 2013-2014
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a pere@sindicat.net

43010372 (43882) Calafell Institut de Segur de Calafell c. Repòs, s/n -

mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC

OFERTA línies 2013-2014

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- 3413 - Anguera Just, Andreu IN Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural KEF
2 --- 1087 - Bosch Espert, Rocio IN Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal ADC
3 --- 6937 - Calvo Vidal, M. Luisa IN Fase d'elecció MA
4 --- 8921 - Campanario Eslava, M.Victoria IN Fase d'elecció MA
5 --- Castellnou Espelta, Cristina PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural XLC
6 --- Cordoba Alcaide, Nemesia PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre LE
7 --- Fandos Ruiz, Juan Miguel PP Fase d'elecció LC
8 --- Garcia Perez, Paula PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PSI
9 --- González Garcia, Carmen Maria PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre CN
10 --- 1340 - Marti Lopez, Anna Maria IN Fase d'ofici LC
11 --- 2274 - Nualart Labarta, Luis Gonzaga IN Fase d'ofici GE
12 --- Pomerol Sanchez, Jose Angel PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre DI
13 --- Prats Prats, Jesús CS Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural XTC
14 --- Roman Paya, Maria José PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre TEC
15 --- 2016 - Sanchis Bueno, M. Inmaculada IN Fase d'ofici GE
16 --- 735 - Torrent Gargallo, Lidia IN Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural KLE
17 --- Ureña Benavent, Miguel CS Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre FQ
18 --- Valles Cobacho, Maria Lourdes PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PSI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

Alventosa Ferri, Josep CS Confirmació GE GE - Geografia i història
Pomerol Sanchez, Jose Angel PP Confirmació DI DI - Dibuix
Prats Prats, Jesús CS Proposta KTC KTC - (*)Tecnologia
Ribelles Benavent, Silvana PP Proposta ADC ADC - Aula d'acollida
Roman Paya, Maria José PP Confirmació TEC TEC - Tecnologia
Rosell Aguado, Daniel PP Confirmació TEC TEC - Tecnologia
Sauri Gaspar, Maria Ubaldina CS Confirmació TEC TEC - Tecnologia
769 - F2 Torrent Gargallo, Lidia IN Proposta KLE KLE -(*)Llengua castellana i literatura
Unda Gomez, Adoracion PP Elecció FQ FQ - Física i química
Ureña Benavent, Miguel CS Confirmació FQ FQ - Física i química
Valles Cobacho, Maria Lourdes PP Confirmació PSI PSI - Orientació educativa
Vercher Clemente, Daniel CS Confirmació AN AN - Anglès
Mundet Ballesteros, Irene PP Ofici AL AL - Alemany
López Camps, Joaquin Enrique PP Elecció GE GE - Geografia i història
3581 - F2 Anguera Just, Andreu IN Proposta KEF KEF - (*)Educaciófísica
1133 - F2 Bosch Espert, Rocio IN Confirmació LE LE - Llenguacastellana i literatura
Castellnou Espelta, Cristina PP Confirmació LC LC - Llengua catalana iliteratura
Cordoba Alcaide, Nemesia PP Confirmació LE LE - Llenguacastellana i literatura
Estelle Ros, Enric PP Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
Garcia Luque, Sergio PP Confirmació CN CN - Biologia i geologia
Garcia Perez, Paula PP Confirmació PSI PSI - Orientació educativa
González Garcia, Carmen Maria PP Confirmació CN CN - Biologia i geologia
Gonzalez Sanpedro, Maria del Carme PP Elecció MA MA - Matemàtiques
Gorriz de la Cal, Cristina CS Confirmació GE GE - Geografia i història
Junyent Saburit, Maria Victoria PP Confirmació EF EF - Educació física
2049 - F2 Vicedo Miralles, Maria Mercedes IN Confirmació MA MA- Matemàtiques

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

17.333 - Santamans Albeldo, Maria del Carmen - esp:590004
16.183 - García Saiz, Lorena - esp:590004
23.3326 - Chofre Martinez, Vicent - esp:590005
87.4332 - Gallart Narbon, Sergio - esp:590006 def. anterior 43007580 esp:590006
21.083 - Arquimbau Llorens, Rebeca - esp:590007
24.833 - Martinez Martinez, Angela - esp:590008
22.6664 - Sendra Perez, Josep Camil - esp:590008
28.833 - Lopez Adsuara, Gabriela - esp:590011
32.333 - AntoŠanzas Herce, Angeles - esp:590012
28.633 - Junyent Saburit, Maria Victoria - esp:590017
22.833 - Martinez Roig, Carles - esp:590019
22.533 - Clua Bas, Inmaculada - esp:590019
31.883 - Estrela Fort, Marta - esp:590051

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
012 - Alemany - 1 - 0 - 1 = 0
011 - Anglès - 1 - 0 - 1 = 0
008 - Biologia i geologia - 2 - 0 - 2 = 0
017 - Educació física - 1 - 0 - 1 = 0
007 - Física i química - 1 - 0 - 1 = 0
005 - Geografia i història - 1 - 0 - 1 = 0
004 - Llengua castellana i literatura - 2 - 0 - 2 = 0
051 - Llengua catalana i literatura - 1 - 0 - 1 = 0
006 - Matemàtiques - 1 - 0 - 1 = 0
019 - Tecnologia - 2 - 0 - 2 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 PROVISIONAL

17.333 - Santamans Albeldo, Maria del Carmen - esp:590004
16.183 - García Saiz, Lorena - esp:590004
29.7664 - Vidal Torruella, Mª del Carme - esp:590005
87.4332 - Gallart Narbon, Sergio - esp:590006 def. anterior 43007580 esp:590006
21.083 - Arquimbau Llorens, Rebeca - esp:590007
24.833 - Martinez Martinez, Angela - esp:590008
21.083 - Magraner Ausina, Sandra - esp:590008
36.5998 - Garcia Gallego, Maria Mercè - esp:590011 def. anterior 08035325 esp:590011
32.333 - AntoŠanzas Herce, Angeles - esp:590012
28.633 - Junyent Saburit, Maria Victoria - esp:590017
22.833 - Martinez Roig, Carles - esp:590019
22.533 - Clua Bas, Inmaculada - esp:590019
31.883 - Estrela Fort, Marta - esp:590051

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
011 - Anglès - 1 - 0 - 1 = 0
017 - Educació física - 1 - 0 - 1 = 0
007 - Física i química - 1 - 0 - 1 = 0
005 - Geografia i història - 0 - 1 - 1 = 0
004 - Llengua castellana i literatura - 1 - 0 - 1 = 0
006 - Matemàtiques - 1 - 0 - 1 = 0
016 - Música - 0 - 1 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA Secundària

19.4994 - Redon Sole, Montserrat - esp:590004 def. anterior 08040151 esp:590004
8.9996 - Farre Calzada, Josep - esp:590005
18.2495 - Rozas Gonzalez, M Teresa - esp:590006
22.2995 - Gregori Soriano, Maria Jose - esp:590007
10.7495 - Casanova Canto, Ana Maria - esp:590011
8.8996 - Bono Balaguer, Sofia - esp:590016
17.4996 - Cano-Caballero Perez, Maria Carmen - esp:590017

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva sec

16.4995 - Guerola Llopis, Marcos - esp:590016 --- marxa a:02004458 esp:590016
19.7495 - Trujillano Casas, Ana M. Carmen - esp:590005 --- marxa a:11007922 esp:590005

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

Alventosa Ferri, Josep CS Confirmació GE GE - Geografia i història
3910 - Anguera Just, Andreu (Col·lectiu G2) IN Proposta EF KEF - (*)Educació física
Borràs Fauquer, Oscar PP Confirmació GE GE - Geografia i història
1212 - Bosch Espert, Rocio (Col·lectiu G2) IN Confirmació LE LE - Llengua castellana i literatura
Brull Lopez, Ana Maria CS Proposta AN AN - Anglès
7772 - Calvo Vidal, M. Luisa (Col·lectiu H2) IN Elecció MA MA - Matemàtiques
8011 - Campanario Eslava, M.Victoria (Col·lectiu H2) IN Elecció MA MA - Matemàtiques
Castellnou Espelta, Cristina PP Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
2011-3-00004 - Cordoba Alcaide, Nemesia PP Confirmació LE LE - Llengua castellana i literatura
2011-3-00006 - Estelle Ros, Enric PP Ofici LC LC - Llengua catalana i literatura
Gallart Narbon, Sergio CS Proposta MA MA - Matemàtiques
Garcia Carreño, Maria Dolores CS Proposta FQ FQ - Física i química
2011-3-00025 - Garcia Luque, Sergio PP Elecció CN CN - Biologia i geologia
Garcia Perez, Paula PP Elecció PSI PSI - Orientació educativa
2011-3-00028 - González Garcia, Carmen M. PP Elecció CN CN - Biologia i geologia
Gorriz de la Cal, Cristina CS Confirmació GE GE - Geografia i història
Junyent Saburit, Maria Victoria PP Confirmació EF EF - Educació física
1140 - Mari Ferrer, Rafael (Col·lectiu G2) IN Elecció FQ FQ - Física i química
2011-3-00002 - Pomerol Sanchez, Josep Angel PP Confirmació DI DI - Dibuix
Prats Prats, Jesús CS Proposta TEC KTC - (*)Tecnologia
Ribelles Benavent, Silvana PP Proposta ADC ADC - Aula d'acollida
2011-3-00060 - ROMAN PAYA, Mª JOSE PP Elecció TEC TEC - Tecnologia
2011-3-00073 - Rosell Aguado, Daniel PP Elecció TEC TEC - Tecnologia
Sauri Gaspar, Maria Ubaldina CS Confirmació TEC TEC - Tecnologia
822 - Torrent Gargallo, Lidia (Col·lectiu H2) IN Proposta LE KLE - (*)Llengua castellana i literatura
Ureña Benavent, Miguel CS Confirmació FQ FQ - Física i química
Valles Cobacho, Maria Lourdes PP Confirmació PSI PSI - Orientació educativa
Vercher Clemente, Daniel CS Confirmació AN AN - Anglès
2207 - Vicedo Miralles, Maria Mercedes (Col·lectiu G2) IN Proposta MA KMA - (*)Matemàtiques
831 - Virgili Guasch, M. Dolors (Col·lectiu G2) IN Elecció AL AL - Alemany

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2013-2014 DOGC 20/11/2013,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
EFK1Educació física--
LEK1Llengua castellana i literatura--
LCED1Llengua catalana i literatura--
TECED1Tecnologia--
AL-1Alemany--
AN-3Anglès--
ADC-1Aula d'acollida--
CN-2Biologia i geologia--
DI-1Dibuix--
EF-2Educació física--
FQ-3Física i química--
GE-3Geografia i història--
LE-3Llengua castellana i literatura--
LC-3Llengua catalana i literatura--
MA-3Matemàtiques--
MA-1MatemàtiquesE-
MU-1Música--
PSI-2Orientació educativa--
REL-0.5Religió--
TEC-3Tecnologia--

Places curs 2013-14: 36.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC---.1.1.1110.50
AL---.1.1.11100
AN--*.0.0-101110
AN---.3.3.33221
CN---.2.2-123210
DI---.1.1.1110.50
EF--*.1.1.11110
EF---.2.2.22111
FQ---.3.3.33211
GE----13.4.44321
LC--*.0.0.00000.5
LC---.3.3.33320
LC--ED+11.0.00000
LE--*.1.1+110000
LE---.3.3.33321
MA--*-0.50-0.50.5.11100
MA---.3.3.33211
MAe--.1.1.11111
MU---.1.1.11111
PSI---.2.2.22211
REL---.0.5.0.5.0.50.50.50.50.5
TEC--*-10.1.11110
TEC---.3.3.33220
TEC--ED+11.0.00000

Increment de plantilla 2013-2014 = -0.5

Increment de plantilla 2012-2013 = -0.5

Increment de plantilla 2011-2012 = -1

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


   ADC PP 1
   ADC SU 1

   AL IN 1

   AN CS 1
   AN PP 3

   CN IN 2
   CN PP 1

   DI IN 1

   EF IN 2
   EF PP 1

   FQ CS 1
   FQ IN 1
   FQ PP 1

   GE DD 1
   GE PP 3

   LC DD 1
   LC IN 1
   LC PP 1

   LE IN 3

   MA CS 1
   MA IN 3
  e MA CS 1

   MU DD 1

   PSI IN 1
   PSI PP 1

   TEC PP 4
   TEC SU 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AN 590 IN 2
   AN 590 PP 1

   CN 590 IN 1

   FQ 590 PP 1

   DI 590 IN 1

   EF 590 IN 2

   GE 590 CS 1
   GE 590 IN 1

   LE 590 IN 2

   LC 590 IN 2

   MA 590 CS 1
  e MA 597 CS 1

   MU 590 PP 1

   PSI 590 IN 1

   TEC 590 IN 3

-------------------------------------

CONCURS DE TRASLLATS 2007 persones que arriben i marxen del centre

CONCURS DE TRASLLATS 2007 persones que arriben i marxen del centre

-------------------------------------

Plantilla curs 2006/2007 DOGC 30/01/2007

-------------------------------------

Plantilla curs 2005/2006 DOGC 16/12/2005

-------------------------------------

Convocatòria CT secundària DOGC 14/11/06

43010372 IES de Segur de Calafell
consulta dels codis

-------------------------------------

Total places adjudicades estiu 2006 "00 codis no convocats al CT"

ps: 1 primària; 2 secundària; 9 sec. codi EOI

consulta dels codis

-------------------------------------

CT 2005 cos mestres

consulta dels codis

-------------------------------------

CT 2005 secundària

consulta dels codis

-------------------------------------

estiu 2006

consulta dels codis

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

27/11/2013 22:39 (2130)