ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control: 1

Fitxa centre novembre 2013

inclou Estiu 2013*, CT 2013 ... plantilla 2013-2014
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a pere@sindicat.net

43010189 (43700) El Vendrell Institut Mediterrània c. Ramon Casas Carbó, s/n -

mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC

OFERTA línies 2013-2014

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- Albero Jove, Maria Isabel PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius ECO
2 --- 3493 - Alvarez Sanchez, Jose Ramon IN Fase de confirmació CN
3 --- 339 - Cerda Roig, Maria IN Fase de confirmació FQ
4 --- Escobar Avilés, Ana PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural XAN
5 --- 5092 - Fontanals Vidal, Concepcion IN Fase d'elecció LE
6 --- 2366 - Giron Isaiz, Ana Maria IN Fase d'ofici AN
7 --- Gomez Arjona, Ibanesa PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius PSI
8 --- Hernandis Sancho, Enrique PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre MA
9 --- Hitar Sahuquillo, Raul PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre TEC
10 --- Iborra Torres, Salvador PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre TEC
11 --- 1182 - Juárez Sánchez, M.José IN Fase de confirmació LE
12 --- 6703 - Nogues Gonzalez, Fernando IN Fase de confirmació PSI
13 --- Pellicer Figueras, Rosa Maria PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre AN
14 --- Pradas Caulin, Encarnacion PP Fase d'elecció LC
15 --- Pujol Santapau, Sonia PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural XLC
16 --- Veloso Rueda, Maria Teresa PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre DI

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

Albero Jove, Maria Isabel PP Elecció ECO ECO - Economia
Monfa Dalmau, Maria Lourdes PP Ofici LC LC - Llengua catalana i literatura
7140 - F2 Nogues Gonzalez, Fernando IN Proposta KPS KPS -(*)Psicologia i pedagogia
Orcajo Jimenez, Patricia PP Confirmació AN AN - Anglès
Pellicer Figueras, Rosa Maria PP Confirmació AN AN - Anglès
Pujol Santapau, Sonia PP Proposta LC LC - Llengua catalana i literatura
Rivera Moreno, Francisco PP Confirmació LE LE - Llengua castellana iliteratura
Veloso Rueda, Maria Teresa PP Confirmació DI DI - Dibuix
1297 - F2 Verdejo Amado, Mª de Africa IN Ofici LE LE - Llenguacastellana i literatura
1236 - F2 Juárez Sánchez, M.José IN Elecció LE LE - Llenguacastellana i literatura
Iborra Torres, Salvador PP Confirmació TEC TEC - Tecnologia
Hitar Sahuquillo, Raul PP Confirmació TEC TEC - Tecnologia
Ballester Mir, Carme PP Elecció GE GE - Geografia i història
365 - F2 Cerda Roig, Maria IN Ofici FQ FQ - Física i química
Cirbian Serramià, Susanna PP Proposta ADC ADC - Aula d'acollida
Domenech Beltran, Silvia PP Confirmació LC LC - Llengua catalana iliteratura
Escobar Avilés, Anna PP Confirmació AN AN - Anglès
35 - F2 Esteva Maso, Jaume IN Ofici FI FI - Filosofia
Gomez Arjona, Ibanesa PP Confirmació PSI PSI - Orientació educativa
Hernandis Sancho, Enrique PP Confirmació MA MA - Matemàtiques
1637 - F2 Vidal Alvarez, Carmen IN Proposta KMA KMA -(*)Matemàtiques

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

30.833 - Ferreres Catala, Catalina Alejandra - esp:590001
18.633 - Rivera Moreno, Francisco - esp:590004
16.433 - Ripoll Nomen, Manuela - esp:590004
22.1664 - GÜELL AGRAMUNT, MANUEL - esp:590005 def. anterior 44005177 esp:590005
20.2664 - Cano Rubio, Maria Assumpcio - esp:590005
16.833 - López MuŠoz, Gregorio - esp:590006
17.7664 - Ruedas Buenosvinos, Ma. José - esp:590007
21.083 - Magraner Ausina, Sandra - esp:590008
24.1664 - Valldeperez Fors, Ana Belen - esp:590011
39.0664 - March Sanjuan, M. Josep - esp:590051
37.383 - Descarrega Cervello, Maria Celia - esp:590051

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

21.733 - Pons Fiol, Catalina - esp:590005 --- marxa a:07001551 esp:590005
45.916 - Poy Baena, Pere - esp:590051 --- marxa a:08072401 esp:590051

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
011 - Anglès - 1 - 0 - 1 = 0
008 - Biologia i geologia - 1 - 0 - 1 = 0
001 - Filosofia - 1 - 0 - 1 = 0
007 - Física i química - 1 - 0 - 1 = 0
005 - Geografia i història - 1 - 1 - 2 = 0
004 - Llengua castellana i literatura - 2 - 0 - 2 = 0
051 - Llengua catalana i literatura - 1 - 1 - 2 = 0
006 - Matemàtiques - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 PROVISIONAL

87.1666 - Gozalbo Farled, M. Lourdes - esp:590001 def. anterior 08035246 esp:590001
18.633 - Rivera Moreno, Francisco - esp:590004
16.433 - Ripoll Nomen, Manuela - esp:590004
23.3326 - Chofre Martinez, Vicent - esp:590005
22.1664 - GÜELL AGRAMUNT, MANUEL - esp:590005 def. anterior 44005177 esp:590005
16.833 - López MuŠoz, Gregorio - esp:590006
20.833 - Pla Bosca, Maria del Mar - esp:590007
20.833 - Molina Fernandez, Inmaculada - esp:590008
24.1664 - Valldeperez Fors, Ana Belen - esp:590011
39.0664 - March Sanjuan, M. Josep - esp:590051
37.383 - Descarrega Cervello, Maria Celia - esp:590051

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

21.733 - Pons Fiol, Catalina - esp:590005 --- marxa a:07007978 esp:590005
45.916 - Poy Baena, Pere - esp:590051 --- marxa a:08072401 esp:590051

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
011 - Anglès - 1 - 0 - 1 = 0
008 - Biologia i geologia - 2 - 0 - 2 = 0
009 - Dibuix - 1 - 0 - 0 = 1
007 - Física i química - 0 - 1 - 1 = 0
005 - Geografia i història - 1 - 0 - 1 = 0
051 - Llengua catalana i literatura - 1 - 0 - 1 = 0
006 - Matemàtiques - 1 - 0 - 1 = 0
016 - Música - 1 - 0 - 1 = 0
019 - Tecnologia - 2 - 0 - 2 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA Secundària

14.6996 - Pons Fiol, Catalina - esp:590005
9.2495 - Pons Tamarit, Isabel - esp:590006
14.9996 - Llaurado Garcia, Montserrat - esp:590007
9.7495 - Hoyo Navarro, Magdalena Pilar - esp:590008
9.2495 - Montañes Ibañez, Adriana - esp:590008
10.8245 - Verdu Valera, Alvaro Adrian - esp:590011
15.3491 - Marce Busquets, Josep Anton - esp:590016
19.7495 - Ribera Ruiz, Maria Candela - esp:590019
19.7491 - Grau Valldosera, Raimon - esp:590019
29.9825 - Poy Baena, Pere - esp:590051

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva sec

28.6495 - Beneito Sendra, Jordi - esp:590007 --- marxa a:08046736 esp:590007

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

3725 - Catala Prats, Maria Pilar (Col·lectiu G2) IN Ofici MA MA - Matemàtiques
2011-3-00016 - Chust Perez, Veronica PP Elecció AN AN - Anglès
2011-3-00015 - Cirbian Serramià, Susanna PP Proposta ADC ADC - Aula d'acollida
2011-3-00067 - de la Vega Aragones, Rosa Ana PP Elecció GE GE - Geografia i història
Domenech Beltran, Silvia PP Elecció LC LC - Llengua catalana i literatura
2011-3-00002 - Escobar Avilés, Anna PP Elecció AN AN - Anglès
Estelle Valldeperez, Maria Eva PP Proposta GE GE - Geografia i història
2011-3-00007 - García De Rueda, Jacobo PP Elecció FR FR - Francès
2011-3-00047 - Gaya Sol, Nuria PP Ofici PSI KPS - (*)Psicologia i pedagogia
Gomez Arjona, Ibanesa PP Confirmació PSI PSI - Orientació educativa
Hernandis Sancho, Enrique PP Confirmació MA MA - Matemàtiques
2011-3-00065 - Hitar Sahuquillo, Raul PP Elecció TEC TEC - Tecnologia
2011-3-00078 - Iborra Torres, Salvador PP Elecció TEC TEC - Tecnologia
2423 - Junca Micas, M.Teresa (Col·lectiu G2) IN Elecció LE LE - Llengua castellana i literatura
Nogue Martos, Montserrat PP Proposta CN CN - Biologia i geologia
2011-3-00032 - Orcajo Jimenez, Patricia PP Elecció AN AN - Anglès
Pallarés Ferré, Maria Carmen PP Ofici PSI KPS - (*)Psicologia i pedagogia
2011-3-00019 - Pellicer Figueras, Rosa Maria PP Elecció AN AN - Anglès
Pujol Santapau, Sonia PP Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
Rivera Moreno, Francisco PP Confirmació LE LE - Llengua castellana i literatura
937 - Rubio Guilleumas, Joan (Col·lectiu H2) IN Elecció CN CN - Biologia i geologia
4390 - Sabate Lozano, Eduard (Col·lectiu H2) IN Elecció EF EF - Educació física
2011-3-00069 - Santandreu Osca, Clara PP Elecció GE GE - Geografia i història
4202 - Sorribes Trilles, Joaquin (Col·lectiu H2) IN Elecció FQ FQ - Física i química
2011-3-00016 - Veloso Rueda, M. Teresa PP Elecció DI DI - Dibuix
1748 - Vidal Alvarez, Carmen (Col·lectiu G2) IN Proposta MA KMA - (*)Matemàtiques

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2013-2014 DOGC 20/11/2013,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
ANED1Anglès--
LCED1Llengua catalana i literatura--
AN-2.5Anglès--
ADC-0.5Aula d'acollida--
CN-3Biologia i geologia--
CLA-0.5Cultura clàssica--
DI-1.5Dibuix--
ECO-1Economia--
EF-1.5Educació física--
FI-1Filosofia--
FQ-2Física i química--
FR-0.5Francès--
GE-2.5Geografia i història--
LE-3Llengua castellana i literatura--
LE-1Llengua castellana i literaturaE-
LC-2Llengua catalana i literatura--
MA-3Matemàtiques--
MU-1Música--
PSI-2Orientació educativa--
TEC-3Tecnologia--

Places curs 2013-14: 33.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
ADC----0.50.5.1.11100
AN----12.5-0.53.5.44322
AN--ED+11.0.00000
CLA---+0.50.5.0.00000
CN---.3.3.33432
DI---+0.51.5.1.1110.50
ECO---.1+11.00000
EF---.1.5-0.51.5.22222
FI---.1+11.00000
FQ---.2.2.22111
FR--*.0.0.00000.5
FR---.0.5-0.50.5.11110
GE----0.52.5-13.44432
LC--*.0.0-101111
LC----22+0.54.3.53.5322
LC--ED+11.0.00000
LE--*.0.0-101100
LE---.3+13.22210
LEe--.1.1.11111
MA--*-10.1.11110
MA---+13-22.44422
MU---.1.1.11111
PSI--*-10-11+220000
PSI---+12.1.11111
TEC---.3.3.33311

Increment de plantilla 2013-2014 = -1

Increment de plantilla 2012-2013 = -2

Increment de plantilla 2011-2012 = 0

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


   ADC PP 1

   AN IN 2
   AN PP 2

   CN IN 1
   CN PP 2
   CN SU 1

   DI IN 1

   EF DD 1
   EF PP 1

   FQ DD 1
   FQ IN 1

   FR PP 1

   GE PP 4
   GE SU 1

   LC PP 4
   LC SU 1

   LE IN 2
   LE PP 1
  e LE CS 1

   MA DD 1
   MA IN 3
   MA PP 1

   MU PP 1

   PSI PP 1

   TEC PP 3
   TEC SU 2

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   AN 590 IN 2

   CN 590 CS 1
   CN 590 IN 2

   FQ 590 PP 1

   DI 590 IN 1

   EF 590 CS 1
   EF 590 IN 1

   FR 590 IN 1

   GE 590 IN 3

   LE 590 IN 1
  e LE 597 CS 1

   LC 590 IN 2
   LC 590 PP 1

   MA 590 IN 2
   MA 590 PP 1

   MU 590 IN 1

   PSI 590 IN 1

   TEC 590 CS 1

-------------------------------------

CONCURS DE TRASLLATS 2007 persones que arriben i marxen del centre

CONCURS DE TRASLLATS 2007 persones que arriben i marxen del centre

-------------------------------------

Plantilla curs 2006/2007 DOGC 30/01/2007

2psec Anglès 0.5
2psec Biologia i geologia 1
2psec Educació física 1
2psec Física i química 1
2psec Geografia i història 1
2meso Llengua castellana i literatura 1
2psec Llengua catalana i literatura 1
2psec Matemàtiques 1
2psec Tecnologia 1

-------------------------------------

Plantilla curs 2005/2006 DOGC 16/12/2005

-------------------------------------

Convocatòria CT cos de mestres DOGC 7/11/06

43010189 el Vendrell IES del Vendrell ci:
consulta dels codis

-------------------------------------

Convocatòria CT secundària DOGC 14/11/06

43010189 El Vendrell IES del Vendrell
consulta dels codis

-------------------------------------

Total places adjudicades estiu 2006 "00 codis no convocats al CT"

esp: 24 places: 1 ps: 1
esp: 008 places: 1 ps: 2
esp: 017 places: 1 ps: 2
esp: 007 places: 1 ps: 2
esp: 005 places: 1 ps: 2
esp: 051 places: 1 ps: 2
esp: 006 places: 1 ps: 2
esp: 019 places: 1 ps: 2

ps: 1 primària; 2 secundària; 9 sec. codi EOI

consulta dels codis

-------------------------------------

CT 2005 cos mestres

consulta dels codis

-------------------------------------

CT 2005 secundària

consulta dels codis

-------------------------------------

estiu 2006

consulta dels codis

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

27/11/2013 22:39 (827)