ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control: 1

Fitxa centre Juliol 2014

inclou Estiu 2014*, CT 2013 ... plantilla 2013-2014
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a pere@sindicat.net

43009850 (43881) Cunit SES Ernest Lluch i Martí c. Conca de Barberà, 10 - 977674340

mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC

OFERTA línies 2013-2014

adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- 9847 - Bartolí Parera, Ramon IN Fase d'elecció MA
2 --- 12001 - Benavent Faus, Noelia IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. ECO
3 --- 9275 - Benesenes Amin, Ana Elsa IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. MU
4 --- Budesca Hernando, Neus PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris 627
5 --- 6138 - Caballé González, Enric IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KMA
6 --- 3604 - Cañellas Mestres, Olga IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FQ
7 --- 6591 - Compte Blanc, Oriol IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CN
8 --- 5498 - Corcoles Almela, Benito IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 507
9 --- 1688 - Cot Tarrago, Anna Maria IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
10 --- Dalmau Vilanova, Maria Antonia PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
11 --- Fernandez Fernandez, Dolores CS Fase d'elecció GE
12 --- Ferrer Pujol, Anna Magdalena PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KLC
13 --- Garcia Montserrat, Maria Jesus PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KCN
14 --- 3776 - Gonzalez Pique, Silvia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
15 --- 7207 - Gracia Cubeiro, Jesus José IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. DI
16 --- Idoate Ibañez, Raquel PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN
17 --- 4286 - Lara Gavila, Antonio Vicente IN Fase d'elecció 627
18 --- Lasala Bello, Maria Jose PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal ADC
19 --- 2900 - Marcos Pallarès, M. Victòria IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KLC
20 --- 6447 - Marin Romero, Maria Jose IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins ECO
21 --- Monferrer Díaz, David CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KAN
22 --- 6890 - Munne Canals, Merce IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KPS
23 --- Niubo Roca, Araceli CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KEF
24 --- 8809 - Padilla Alvarez, Carlos Raul IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. EF
25 --- Pradas Caulin, Encarnacion PP Fase d'elecció LC
26 --- 4335 - Robledo Antonio, Martina IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CLA
27 --- 715 - Rodriguez Marcos, Jose Luis IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
28 --- Rovira Sans, Marta PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
29 --- Sojo Faura, Amaya PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KPS
30 --- 4080 - Sole Murcia, Adela IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 618

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 11 de juliol de 2014

1 --- 11432 - Agramunt Marquès, Maria Roser IN Fase d'elecció 507
2 --- 9830 - Bartolí Parera, Ramon IN Fase d'elecció MA
3 --- 11994 - Benavent Faus, Noelia IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. ECO
4 --- 9269 - Benesenes Amin, Ana Elsa IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. MU
5 --- Budesca Hernando, Neus PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris 627
6 --- 6137 - Caballé González, Enric IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KMA
7 --- 3611 - Cañellas Mestres, Olga IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FQ
8 --- 6579 - Compte Blanc, Oriol IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CN
9 --- 5505 - Corcoles Almela, Benito IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 627
10 --- 1695 - Cot Tarrago, Anna Maria IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
11 --- Dalmau Vilanova, Maria Antonia PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
12 --- Fernandez Fernandez, Dolores CS Fase d'elecció GE
13 --- Ferrer Pujol, Anna Magdalena PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KLC
14 --- Garcia Montserrat, Maria Jesus PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KCN
15 --- 3786 - Gonzalez Pique, Silvia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins LE
16 --- 7206 - Gracia Cubeiro, Jesus José IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. DI
17 --- Idoate Ibañez, Raquel PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris CN
18 --- Lasala Bello, Maria Jose PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal ADC
19 --- 2910 - Marcos Pallarès, M. Victòria IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KLC
20 --- 6444 - Marin Romero, Maria Jose IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins ECO
21 --- Monferrer Díaz, David CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KAN
22 --- 6886 - Munne Canals, Merce IN Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KPS
23 --- Niubo Roca, Araceli CS Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KEF
24 --- 8803 - Padilla Alvarez, Carlos Raul IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. EF
25 --- Pradas Caulin, Encarnacion PP Fase d'elecció LC
26 --- 4344 - Robledo Antonio, Martina IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CLA
27 --- 722 - Rodriguez Marcos, Jose Luis IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins TEC
28 --- Rovira Sans, Marta PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
29 --- Sojo Faura, Amaya PP Fase 1.2.1. Proposta lloc específic estruct. KPS
30 --- 4090 - Sole Murcia, Adela IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 618

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- 1514 - Bosch Abalos, Maria Angeles IN Fase d'elecció GE
2 --- Budesca Hernando, Neus PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre 627
3 --- 6432 - Caballé González, Enric IN Fase de confirmació MA
4 --- 7006 - Camarena Blasco, Maria IN Fase d'elecció CN
5 --- 3735 - Cañellas Mestres, Olga IN Fase de confirmació FQ
6 --- 6928 - Compte Blanc, Oriol IN Fase de confirmació CN
7 --- 5711 - Corcoles Almela, Benito IN Fase de confirmació 507
8 --- 1751 - Cot Tarrago, Anna Maria IN Fase d'elecció TEC
9 --- Dalmau Vilanova, Maria Antonia PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre LC
10 --- 2213 - Domènech Lladó, Maria Pilar IN Fase d'ofici LC
11 --- Ferrer Pujol, Anna Magdalena PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural KLC
12 --- Garcia Montserrat, Maria Jesus PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural KCN
13 --- 3902 - Gonzalez Pique, Silvia IN Fase de confirmació LE
14 --- Idoate Ibañez, Raquel PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre CN
15 --- Lasala Bello, Maria Jose PP Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal ADC
16 --- 3214 - Ledesma Olias, Cristobal IN Fase d'elecció 627
17 --- 3003 - Marcos Pallarès, M. Victòria IN Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural KLC
18 --- 6788 - Marin Romero, Maria Jose IN Fase d'elecció ECO
19 --- Monferrer Díaz, David CS Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural KAN
20 --- Niubo Roca, Araceli CS Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural KEF
21 --- 4473 - Robledo Antonio, Martina IN Fase de confirmació CLA
22 --- 7727 - Roca Gas, Ramon Albert IN Fase de confirmació MA
23 --- 749 - Rodriguez Marcos, Jose Luis IN Fase d'elecció TEC
24 --- Rovira Sans, Marta PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre LC
25 --- Sojo Faura, Amaya PP Fase d'elecció KPS
26 --- 4223 - Sole Murcia, Adela IN Fase de confirmació 618

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

Adell Barreda, Alicia PP Ofici TEC TEC - Tecnologia
Lasala Bello, Maria Jose PP Proposta ADC ADC - Aula d'acollida
3135 - F2 Marcos Pallarès, M. Victòria IN Proposta KLC KLC -(*)Llengua catalana i literatura
Monferrer Díaz, David PP Proposta KAN KAN - (*)Anglès
7204 - F2 Munne Canals, Merce IN Proposta KPS KPS -(*)Psicologia i pedagogia
Niubo Roca, Araceli CS Proposta KEF KEF - (*)Educació física
Pradas Caulin, Encarnacion PP Confirmació LC LC - Llengua catalana iliteratura
Quilez Mata, Jorge Juan PP Proposta GE GE - Geografia i història
4697 - F2 Robledo Antonio, Martina IN Confirmació CLA CLA -Cultura clàssica
8228 - F2 Roca Gas, Ramon Albert IN Confirmació MA MA -Matemàtiques
Rovira Sans, Marta PP Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
4405 - F2 Sole Murcia, Adela IN Confirmació 618 618 - Perruqueria
Torregrosa Belló, Mónica PP Ofici AN AN - Anglès
Idoate Ibañez, Raquel PP Confirmació CN CN - Biologia i geologia
4062 - F2 Gonzalez Pique, Silvia IN Confirmació LE LE - Llenguacastellana i literatura
Barberà Solé, Núria PP Confirmació ECO ECO - Economia
Batalla Segovia, Maaria Lluïsa PP Confirmació 618 618 - Perruqueria
Budesca Hernando, Neus PP Confirmació 627 627 - Sistemes i aplicacionsinformàtiques
6875 - F2 Caballé González, Enric IN Confirmació MA MA -Matemàtiques
3887 - F2 Cañellas Mestres, Olga IN Confirmació FQ FQ - Físicai química
7362 - F2 Compte Blanc, Oriol IN Confirmació CN CN - Biologia igeologia
6044 - F2 Corcoles Almela, Benito IN Confirmació 507 507 -Informàtica
Dalmau Vilanova, Maria Antonia PP Confirmació LC LC - Llengua catalana iliteratura
de la Vega Aragones, Rosa Ana PP Elecció GE GE - Geografia i història
Ferrer Pujol, Anna Magdalena PP Proposta KLC KLC - (*)Llengua catalana iliteratura
Garcia Garcia, David PP Ofici TEC TEC - Tecnologia
Garcia Montserrat, Maria Jesus PP Proposta KCN KCN - (*)Biologia i geologia
Velasco Ataz, Maria Belen PP Elecció TEC TEC - Tecnologia

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

22.833 - Sanchez Aguilera, Francesc-Xavier - esp:590005
21.733 - Perez Perez, Nieves - esp:590008
23.433 - Gil Gomez, Laura - esp:590011
46.0832 - Estrada Llacer, Marta - esp:590019
37.4164 - Fortuny Alcantara, Ruben - esp:590051
32.7498 - Baguena Fernández, Maria Jose - esp:590803 def. anterior 08054401 esp:590803
2.333 - Batalla Segovia, Maria Luisa - esp:591218

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

29.6998 - Gordillo Molina, Francesc Xavier - esp:590005 --- marxa a:08057163 esp:590814

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
008 - Biologia i geologia - 1 - 0 - 1 = 0
803 - Cultura clàssica - 1 - 0 - 1 = 0
005 - Geografia i història - 0 - 1 - 1 = 0
051 - Llengua catalana i literatura - 1 - 0 - 1 = 0
218 - Perruqueria - 1 - 0 - 1 = 0
019 - Tecnologia - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 PROVISIONAL

22.833 - Sanchez Aguilera, Francesc-Xavier - esp:590005
21.733 - Perez Perez, Nieves - esp:590008
46.0832 - Estrada Llacer, Marta - esp:590019
37.4164 - Fortuny Alcantara, Ruben - esp:590051
32.7498 - Baguena Fernández, Maria Jose - esp:590803 def. anterior 08054401 esp:590803
2.333 - Batalla Segovia, Maria Luisa - esp:591218

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

29.6998 - Gordillo Molina, Francesc Xavier - esp:590005 --- marxa a:08057163 esp:590814

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
011 - Anglès - 1 - 1 - 2 = 0
008 - Biologia i geologia - 1 - 0 - 1 = 0
009 - Dibuix - 1 - 0 - 1 = 0
061 - Economia - 1 - 0 - 1 = 0
001 - Filosofia - 1 - 0 - 1 = 0
005 - Geografia i història - 0 - 1 - 1 = 0
107 - Informàtica - 1 - 0 - 1 = 0
004 - Llengua castellana i literatura - 0 - 1 - 1 = 0
006 - Matemàtiques - 1 - 0 - 1 = 0
218 - Perruqueria - 1 - 0 - 1 = 0

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA Secundària

50.033 - Esteban Tarrason, Jaume - esp:590001 def. anterior 08057230 esp:590001
17.6495 - Muñoz Lafuente, M. Teresa - esp:590004 def. anterior 43010414 esp:590004
8.4995 - Ronchera Tirado, Rosa Lidon - esp:590005
14.4495 - Lagunas Magrans, Anna - esp:590006
15.2995 - Ferri Diaz, Amparo - esp:590008
54.5998 - Gonzalez Papiol, Montserrat - esp:590009 def. anterior 43007580 esp:590009
14.1495 - López Pascual, Maria Pilar - esp:590011
11.7495 - Fusté Sánchez, Norberto - esp:590011
19.7495 - Morell Madurga, Maria Cristina - esp:590061
8.7495 - Trillas Roig, Oriol - esp:590107 def. anterior 25004188 esp:590107
23.0495 - Moriel Carmona, Angeles - esp:591218

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva sec

23.6495 - Lopez Polo, Maria Julia - esp:590004 --- marxa a:46015587 esp:590004
18.2495 - Montía Gutiérrez, Maria Angeles - esp:590005 --- marxa a:43007661 esp:590005
24.4495 - Oliver Zornoza, Ester - esp:590011 --- marxa a:46006100 esp:590011

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

2011-3-00016 - Barberà Solé, Núria PP Elecció ECO ECO - Economia
2011-3-00003 - Batalla Segovia, Ma. Lluïsa PP Elecció 618 618 - Perruqueria
3800 - Bertran Grau, Rosa Maria (Col·lectiu G2) IN Elecció GE KGE - (*)Geografia i història
2011-3-00020 - Budesca Hernando, Neus PP Elecció 627 627 - Sistemes i aplicacions informàtiques
7701 - Caballé González, Enric (Col·lectiu H2) IN Confirmació MA MA - Matemàtiques
Ciurana Martinez, Marina PP Elecció PSI PSI - Orientació educativa
8239 - Compte Blanc, Oriol (Col·lectiu H2) IN Elecció CN CN - Biologia i geologia
6767 - Corcoles Almela, Benito (Col·lectiu H2) IN Confirmació 507 507 - Informàtica
1890 - Cot Tarrago, Anna Maria (Col·lectiu G2) IN Confirmació TEC TEC - Tecnologia
2011-3-00027 - Dalmau Vilanova, Ma.Antonia PP Elecció LC LC - Llengua catalana i literatura
2011-3-00062 - Fatsini Altadill, Cristina PP Elecció LC LC - Llengua catalana i literatura
Ferrer Pujol, Anna Magdalena PP Proposta LC KLC - (*)Llengua catalana i literatura
1779 - Garcia Garcia, M. Teresa (Col·lectiu G2) IN Confirmació GE GE - Geografia i història
2011-3-00004 - Garcia Montserrat, Maria Jesus PP Proposta CN KCN - (*)Biologia i geologia
4448 - Gonzalez Pique, Silvia (Col·lectiu H2) IN Elecció LE LE - Llengua castellana i literatura
2011-3-00030 - Idoate Ibañez, Raquel PP Confirmació CN CN - Biologia i geologia
Lasala Bello, Maria Jose PP Proposta ADC ADC - Aula d'acollida
3422 - Marcos Pallarès, M. Victòria (Col·lectiu G2) IN Proposta LC KLC - (*)Llengua catalana i literatura
3275 - Mas Brull, Assumpta (Col·lectiu G2) IN Elecció DI DI - Dibuix
2011-3-00084 - Monferrer Díaz, David PP Elecció AN AN - Anglès
8067 - Munne Canals, Merce (Col·lectiu H2) IN Proposta PSI KPS - (*)Psicologia i pedagogia
Niubo Roca, Araceli CS Proposta EF KEF - (*)Educació física
10412 - Perramon Martorell, Cristina (Col·lectiu H2) IN Elecció MA MA - Matemàtiques
Pradas Caulin, Encarnacion PP Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
2011-3-00015 - Quilez Mata, Jorge Juan PP Proposta GE GE - Geografia i història
2011-3-00016 - Ramos Burdeus, Elisenda Monica PP Elecció EF EF - Educació física
5177 - Robledo Antonio, Martina (Col·lectiu H2) IN Elecció CLA CLA - Cultura clàssica
9189 - Roca Gas, Ramon Albert (Col·lectiu H2) IN Elecció MA MA - Matemàtiques
836 - Rodriguez Marcos, Jose Luis (Col·lectiu G2) IN Elecció TEC TEC - Tecnologia
Rovira Sans, Marta PP Confirmació LC LC - Llengua catalana i literatura
4848 - Sole Murcia, Adela (Col·lectiu H2) IN Elecció 618 618 - Perruqueria
2011-3-00034 - Torres Sanz, Roser PP Elecció MU MU - Música

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2013-2014 DOGC 20/11/2013,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
ANK1Anglès--
CNK1Biologia i geologia--
EFK1Educació física--
LCK2Llengua catalana i literatura--
PSIK1Orientació educativa--
AN-5Anglès--
ADC-1Aula d'acollida--
CN-4Biologia i geologia--
CLA-1Cultura clàssica--
DI-1.5Dibuix--
ECO-1.5Economia--
EF-2.5Educació física--
FI-1Filosofia--
FQ-3Física i química--
GE-5Geografia i història--
507-2Informàtica--
LE-5Llengua castellana i literatura--
LC-5Llengua catalana i literatura--
MA-5Matemàtiques--
MU-1.5Música--
PSI-1Orientació educativa--
618-3Perruqueria--
REL-0.5Religió--
627-2Sistemes i aplicacions informàtiques--
TEC-4Tecnologia--

Places curs 2013-14: 60.5

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
503---.0.0-101100
507---.2.2.22100
618---.3.3+0.532.5100
627---+12.1.11100
ADC---.1.1.11111
AN--*.1+11.00000
AN---.5.5.55444
CLA---.1.1+0.510.5000
CN--*.1.1+110001
CN---.4-0.54+1.54.53332
CNe--.0.0.00001
DI---.1.5-0.51.5.22222
ECO---.1.5.1.5+0.51.51000
EF--*.1.1.11122
EF---.2.5-12.5+13.52.5222
FI---.1.1.11000
FQ---.3.3+132222
GE--*.0-10.11110
GE---+15.4.444.54.54.5
GEe---10.1+110000
LC--*.2.2.22221
LC----0.55-0.55.5+264444
LE--*.0.0-101111
LE---+15.4.44443
LEe---10.1+110000
MA---+15-14+154433
MAe---10.1.11111
MU--*.0.0.00001
MU---.1.5-0.51.5+0.521.51.51.51
PSI--*.1.1.11100
PSI---.1-11+121121
REL---.0.5.0.5.0.50.50.50.50.5
TEC---.4.4.44333

Increment de plantilla 2013-2014 = 0.5

Increment de plantilla 2012-2013 = -5

Increment de plantilla 2011-2012 = 10.5

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


   503 IN 1

   507 IN 2

   618 IN 2
   618 PP 1

   627 PS 1

   ADC PP 1

   AN DD 4
   AN IN 1
   AN SU 2

   CLA IN 1

   CN DD 1
   CN IN 1
   CN PP 1

   DI IN 1
   DI PP 1

   ECO IN 1
   ECO SU 1

   EF DD 2
   EF IN 1
   EF PP 1

   FI IN 1

   FQ DD 2

   GE CS 1
   GE DD 2
   GE IN 2

   LC DD 1
   LC IN 2
   LC PP 3

   LE CS 1
   LE DD 4

   MA DD 2
   MA IN 2
   MA PP 1

   MU DD 1
   MU IN 1

   PSI DD 1
   PSI IN 1

   TEC DD 1
   TEC IN 3
   TEC SU 1

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   ADC 590 IN 1

   AN 590 DD 1
   AN 590 IN 2
   AN 590 PP 1

   CN 590 IN 1
   CN 590 PP 2

   FQ 590 CS 1
   FQ 590 IN 1

   DI 590 IN 2

   EF 590 DD 2
   EF 590 PP 2

   GE 590 DD 2
   GE 590 IN 4

   LE 590 DD 2
   LE 590 IN 2
   LE 590 PP 1

   LC 590 IN 4
   LC 590 PP 2

   MA 590 CS 1
   MA 590 DD 1
   MA 590 PP 2

   MU 590 IN 2

   PSI 590 DD 1
   PSI 590 IN 1

   TEC 590 DD 1
   TEC 590 IN 2

   RE - PP 1

-------------------------------------

CONCURS DE TRASLLATS 2007 persones que arriben i marxen del centre

CONCURS DE TRASLLATS 2007 persones que arriben i marxen del centre

-------------------------------------

Plantilla curs 2006/2007 DOGC 30/01/2007

2psec Biologia i geologia 1
2psec Educació física 2
2psec Llengua castellana i literatura 1
2psec Matemàtiques 1
2psec Música 1
2psec Anglès 3
2psec Aula d'acollida 1
2psec Biologia i geologia 1
2meso Ciències de la naturalesa 1
2psec Dibuix 1
2psec Educació física 2
2psec Física i química 2
2psec Geografia i història 4
2psec Llengua castellana i literatura 2
2psec Llengua catalana i literatura 4
2psec Matemàtiques 2
2meso Matemàtiques 1
2psec Música 0.5
2psec Psicologia i pedagogia 1
2psec Religió 0.5
2psec Tecnologia 3

-------------------------------------

Plantilla curs 2005/2006 DOGC 16/12/2005

* Biologia i geologia 1
* Educació física 1
* Llengua castellana i literatura 1
* Música 1
Anglès 3
Aula d'acollida 1
Biologia i geologia 1
Ciències de la naturalesa 1 (E)
Dibuix 1
Educació física 2
Física i química 1
Geografia i història 3
Llengua castellana i literatura 2
Llengua catalana i literatura 3
Matemàtiques 2
Matemàtiques 1 (E)
Música 0.5
Psicologia i pedagogia 1
Religió 0.5
Tecnologia 2

-------------------------------------

Convocatòria CT cos de mestres DOGC 7/11/06

43009850 Cunit SES Ernest Lluch i Martí (A2) ci:
consulta dels codis

-------------------------------------

Convocatòria CT secundària vacants DOGC 26/02/07

011 Anglès: 2
017 Educació física: 1
007 Física i química: 1
005 Geografia i història: 1
004 Llengua castellana i literatura: 1
051 Llengua catalana i literatura: 1
019 Tecnologia: 1
consulta dels codis

-------------------------------------

Convocatòria CT secundària DOGC 14/11/06

43009850 Cunit SES Ernest Lluch i Martí (2)
consulta dels codis

-------------------------------------

Total places adjudicades estiu 2006 "00 codis no convocats al CT"

esp: 00 places: 2 ps: 2
esp: 011 places: 2 ps: 2
esp: 008 places: 2 ps: 2
esp: 017 places: 3 ps: 2
esp: 007 places: 1 ps: 2
esp: 005 places: 1 ps: 2
esp: 051 places: 4 ps: 2
esp: 004 places: 3 ps: 2
esp: 006 places: 2 ps: 2
esp: 016 places: 2 ps: 2
esp: 019 places: 3 ps: 2

ps: 1 primària; 2 secundària; 9 sec. codi EOI

consulta dels codis

-------------------------------------

CT 2005 cos mestres

consulta dels codis

-------------------------------------

CT 2005 secundària

esp: 019 punts: 0 : CAMARENA BALLESTER CESAR
esp: 011 punts: 0 : CANOS ENRIQUE PASCUAL
esp: 008 punts: 29980 : CUBELLS MARTINEZ XAVIER
esp: 051 punts: 37900 : FERRET RAVENTOS MONTSERRAT
esp: 051 punts: 43560 : LLAO RODA JOSEP
esp: 005 punts: 36019 : PEREZ MOLINA ISABEL
consulta dels codis

-------------------------------------

estiu 2006

esp: KCN - (*)Biologia i geologia : Sanchez Casas Padilla, Maria Paloma - CS
esp: CN - Biologia i geologia : Ferri Diaz, Amparo - IN
esp: MU - Música : Garcia Torres, Veremundo - INM
esp: KLE - (*)Llengua castellana i literatura : Muñoz Lafuente, M. Teresa - IN
esp: LE - Llengua castellana i literatura : Ledesma Serrano, Ma.Victoria - IN
esp: FQ - Física i química : Marques Artal, Isabel - OP
esp: LC - Llengua catalana i literatura : Martin Masip, Josep Lluis - IN
esp: LC - Llengua catalana i literatura : Rovira Sans, Marta - IN
esp: KMU - (*)Música : Rodriguez Curieses, Oriol - CS
esp: KEF - (*)Educació física : Niubo Roca, Araceli - IN
esp: ADC - Aula d'acollida : Toda Bonet, Agnes - IN
esp: MA - Matemàtiques : Boix Roca, Lurdes - PP
esp: AN - Anglès : Galceran Ros, Genara - IN
esp: LC - Llengua catalana i literatura : Cid Rodriguez, Sara - IN
esp: AN - Anglès : Castro Comes, Carolina - IN
esp: TEC - Tecnologia : Osuna Osuna, Juan Jose - CS
esp: CN - Ciències de la naturalesa : Pons Bros, Montserrat - DIR
esp: EF - Educació física : Picazos Cardó, Jaime - CS
esp: GE - Geografia i història : Deusdad Ayala, Blanca - CS
esp: LE - Llengua castellana i literatura : Moreno Fernandez, Maria Angeles - IN
esp: AN - Anglès : Morant Marti, Ramon Salvador - IN
consulta dels codis

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

25/07/2014 20:46 (1277)