ustec

USTEC·STEs

Informació per a les persones afiliades: cliqueu aquí si ja teniu clau d'accés

control: 1

Fitxa centre Juliol 2014

inclou Estiu 2014*, CT 2013 ... plantilla 2013-2014
* si trobeu alguna errada o que falten dades envieu un correu a pere@sindicat.net

08047832 (08397) Pineda de Mar Institut Joan Coromines c. Extremadura, 27 - 937624709

mapa del centre - Consulta dades del centre en el MEC

OFERTA línies 2013-2014

adjudicacions 23 de juliol de 2014

1 --- 361 - Alcaide Valencia, Gloria-Herminia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
2 --- 1778 - Amado Catala, Jose Francisco IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
3 --- 3702 - Armengol del Pliego, Anna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
4 --- Borrell Marin, Ariadna PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
5 --- 4879 - Español Salvador, Ignasi IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. EF
6 --- 3292 - Estarlich Alarcia, Jenifer IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 508
7 --- 7123 - Fuentes Vicente, Matilde IN Fase d'elecció GE
8 --- 9435 - Gonzalez Molinero, Silvia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 508
9 --- 3391 - Huguet Llovera, Montserrat IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 625
10 --- 8016 - Hurtado Font, Núria IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. DI
11 --- 5221 - Izquierdo Perán, Diego IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 505
12 --- 2647 - Lazaro Perez, Susana IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
13 --- Lluis Serra, Nuria CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
14 --- Pujadas Barrera, Joaquim CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
15 --- 9705 - Pujals Vila, Marta IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 620
16 --- 5235 - Quilis Gomar, Amparo IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
17 --- Renter Comes, Lluís PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris FI
18 --- 2346 - Rios Martinez, David IN Fase d'elecció EF
19 --- 14619 - Rodriguez Vazquez, Fco. Josep IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MU
20 --- Rovira Pujol, Marta PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PSI
21 --- 4712 - Rovira Serra, Anna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CN
22 --- 4869 - Ruiz Ropero, Antonia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 508
23 --- 6578 - Sahun Abizanda, Marcos IN Fase d'elecció 625
24 --- Santaella Juncar, David PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LE
25 --- Sola Rubira, Josep R CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris 606
26 --- 10904 - Suarez Herranz, Elisabet IN Fase d'elecció 620
27 --- Terensi Ribelles, Jose CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EF
28 --- 7047 - Torres Collado, Josefa IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 625
29 --- 2135 - Usón Serrano, Marta IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FR
30 --- 3131 - Vilardell Candela, Alejandro IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
31 --- 5566 - Vitoria Romero, Lourdes IN Fase d'elecció 625

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 11 de juliol de 2014

1 --- 367 - Alcaide Valencia, Gloria-Herminia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
2 --- 1785 - Amado Catala, Jose Francisco IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins EF
3 --- 3712 - Armengol del Pliego, Anna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MA
4 --- Borrell Marin, Ariadna PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LC
5 --- 6674 - de la Puente Martorell, Maria Sofia IN Fase d'elecció GE
6 --- 4879 - Español Salvador, Ignasi IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. EF
7 --- 3302 - Estarlich Alarcia, Jenifer IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 508
8 --- 9423 - Gonzalez Molinero, Silvia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 508
9 --- 3391 - Huguet Llovera, Montserrat IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 625
10 --- 8010 - Hurtado Font, Núria IN Fase 1.4.4: Proposta continuïtat 0,5 dedica. DI
11 --- 5231 - Izquierdo Perán, Diego IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 505
12 --- 2657 - Lazaro Perez, Susana IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins AN
13 --- Lluis Serra, Nuria CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
14 --- Pujadas Barrera, Joaquim CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
15 --- 9694 - Pujals Vila, Marta IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 620
16 --- 5245 - Quilis Gomar, Amparo IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
17 --- Renter Comes, Lluís PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris FI
18 --- 2353 - Rios Martinez, David IN Fase d'elecció EF
19 --- 14612 - Rodriguez Vazquez, Fco. Josep IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins MU
20 --- 6420 - Romagosa Pérez, Montserrat IN Fase Adjudicació comarques 625
21 --- Rovira Pujol, Marta PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris PSI
22 --- 4712 - Rovira Serra, Anna IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins CN
23 --- 4869 - Ruiz Ropero, Antonia IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 508
24 --- Santaella Juncar, David PP Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris LE
25 --- Sola Rubira, Josep R CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris 606
26 --- 10902 - Suarez Herranz, Elisabet IN Fase d'elecció 620
27 --- Terensi Ribelles, Jose CS Fase 1.4.1: Proposta continuïtat funcionaris EF
28 --- 7047 - Torres Collado, Josefa IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins 625
29 --- 2135 - Usón Serrano, Marta IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins FR
30 --- 3140 - Vilardell Candela, Alejandro IN Fase 1.4.2: Proposta continuïtat interins GE
31 --- 5573 - Vitoria Romero, Lourdes IN Fase d'elecció 625

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 25 de juliol de 2013

1 --- 386 - Alcaide Valencia, Gloria-Herminia IN Fase d'elecció MA
2 --- 1846 - Amado Catala, Jose Francisco IN Fase d'ofici EF
3 --- 3827 - Armengol del Pliego, Anna IN Fase d'elecció MA
4 --- Bernabe Matas, Josep Maria CS Fase d'elecció 606
5 --- Borrell Marin, Ariadna PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural XLC
6 --- 3411 - Estarlich Alarcia, Jenifer IN Fase de confirmació 508
7 --- 8608 - Font Simon, Anna IN Fase d'elecció 620
8 --- 3510 - Huguet Llovera, Montserrat IN Fase d'elecció 625
9 --- 5420 - Izquierdo Perán, Diego IN Fase de confirmació 505
10 --- 2740 - Lazaro Perez, Susana IN Fase de confirmació AN
11 --- Lluis Serra, Nuria CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
12 --- Pujadas Barrera, Joaquim CS Fase 1.3. Proposta lloc específic temporal UES
13 --- 10175 - Pujals Vila, Marta IN Fase de confirmació 620
14 --- 5434 - Quilis Gomar, Amparo IN Fase de confirmació GE
15 --- Renter Comes, Lluís PP Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural XFI
16 --- Rovira Pujol, Marta PP Fase 1.4.1. Proposta continuïtat al centre PSI
17 --- 4874 - Rovira Serra, Anna IN Fase d'elecció CN
18 --- 5021 - Ruiz Ropero, Antonia IN Fase de confirmació 508
19 --- Santaella Juncar, David PP Fase 1.1. Proposta càrrecs directius XLE
20 --- 3293 - Santisteve de Doria, Maria Gisela IN Fase d'elecció 508
21 --- Silvestre Puerto, Antoni PP Fase d'elecció PSI
22 --- Sola Rubira, Josep R CS Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural X66
23 --- Terensi Ribelles, Jose CS Fase 1.2. Proposta lloc específic estructural XEF
24 --- 2210 - Usón Serrano, Marta IN Fase de confirmació FR
25 --- 3237 - Vilardell Candela, Alejandro IN Fase d'elecció GE
26 --- 5786 - Vitoria Romero, Lourdes IN Fase d'ofici 625

---------------------------------------------------------------

adjudicacions 26 de juliol de 2012

12734 - F2 Alberich Romera, Cristina IN Ofici 620 620 -Procediments sanitaris i assistencials
Terensi Ribelles, Jose CS Confirmació EF EF - Educació física
Sole Flores, Maria CS Confirmació CN CN - Biologia i geologia
Sola Rubira, Josep R CS Confirmació 606 606 - Instal·lacions electrotècniques
Santaella Juncar, David PP Proposta ADC ADC - Aula d'acollida
5242 - F2 Ruiz Ropero, Antonia IN Confirmació 625 625 - Serveisa la comunitat
Rovira Pujol, Marta PP Confirmació PSI PSI - Orientació educativa
Renter Comes, Lluís PP Confirmació FI FI - Filosofia
5705 - F2 Quilis Gomar, Amparo IN Confirmació GE GE - Geografiai història
10983 - F2 Pujals Vila, Marta IN Elecció 620 620 - Procedimentssanitaris i assistencials
Pujadas Barrera, Joaquim CS Proposta UES UES - Unitat d'educació especial
4573 - F2 Mostazo Serralvo, Antonio German IN Confirmació 508 508 - Intervenció sociocomunitària
Lluis Serra, Nuria CS Proposta UES UES - Unitat d'educació especial
2876 - F2 Lazaro Perez, Susana IN Ofici AN AN - Anglès
5681 - F2 Izquierdo Perán, Diego IN Confirmació 505 505 -Formació i orientació laboral
3212 - F2 Hornos Millan, Maria IN Confirmació MA MA - Matemàtiques
3578 - F2 Estarlich Alarcia, Jenifer IN Confirmació 508 508 -Intervenció sociocomunitària
Daufi Clavijo, Maria Dolores PP Confirmació PSI PSI - Orientació educativa
2555 - F2 Usón Serrano, Marta IN Confirmació FR FR - Francès

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 DEFINITIVA

11.083 - Soler Cerisuelo, Afra - esp:590011

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 definitiva

117.7498 - Cabrero Moliner, Laura - esp:590010 --- marxa a:08019307 esp:590010
20.133 - Planell Ros, Jara - esp:590108 --- marxa a:08047467 esp:590108

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2013 Provisional

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar - si trobeu alguna errada pere@sindicat.net
011 - Anglès - 1 - 0 - 1 = 0
105 - Formació i orientació laboral - 1 - 0 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR
010 - Francès - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR
108 - Intervenció sociocomunitària - 0 - 1 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR
220 - Procediments sanitaris i assistencials - 1 - 0 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR
21 - Ciències socials - 1 - 0 - 0 = 1 SENSE ADJUDICAR

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2013 PROVISIONAL

12.033 - Pedra Agut, Carla - esp:590011

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2013 provisional

117.7498 - Cabrero Moliner, Laura - esp:590010 --- marxa a:08019307 esp:590010
20.133 - Planell Ros, Jara - esp:590108 --- marxa a:08046669 esp:590108

---------------------------------------------------------------

VACANTS CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA

esp - vacants - resultes - adjudicades - sense adjudicar
011 - Anglès - 0 - 1 - 0 = 1
803 - Cultura clàssica - 0 - 1 - 1 = 0
017 - Educació física - 1 - 0 - 1 = 0
007 - Física i química - 0 - 1 - 1 = 0
206 - Instal·lacions electrotècniques - 1 - 0 - 1 = 0
108 - Intervenció sociocomunitària - 1 - 0 - 1 = 0
004 - Llengua castellana i literatura - 0 - 2 - 2 = 0
051 - Llengua catalana i literatura - 0 - 0 - 0 = 0
006 - Matemàtiques - 0 - 1 - 1 = 0
220 - Procediments sanitaris i assistencials - 1 - 0 - 0 = 1
018 - Psicologia i pedagogia/Orientació educativa - 0 - 1 - 0 = 1
225 - Serveis a la comunitat - 1 - 0 - 0 = 1

Adj. CONCURS DE TRASLLATS 2011 DEFINITIVA Secundària

47.033 - Vallejo Camara, Ildefonso - esp:590004 def. anterior 08042101 esp:590004
15.8495 - Montero Araque, Raquel - esp:590004 def. anterior 17006733 esp:590004
14.9495 - Garcia Peradejordi, Inmaculada - esp:590006
7.2495 - Suarez Menendez, Maria Jose - esp:590007
7.5828 - Azor Alvarez, Antonio - esp:590017
11.2996 - Planell Ros, Jara - esp:590108
24.8495 - Siles Planas, Montserrat - esp:590803 def. anterior 08052992 esp:590051
9.9495 - Fontrodona Guillen, Alberto - esp:591206 def. anterior 08013469 esp:591206

marxen CONCURS DE TRASLLATS 2011 definitiva sec

26.3495 - Autrand Rosell, Jordi - esp:590006 --- marxa a:08001443 esp:590006
16.5495 - Lopez Castells, Sandra - esp:590004 --- marxa a:17000551 esp:590004
77.4998 - Mateo Heras, Balbina - esp:590803 --- marxa a:08053017 esp:590803
24.1998 - Pedret Cabedo, David - esp:590007 --- marxa a:08045665 esp:590007
140.2332 - Sanchez Castro, Joan M. - esp:590011 --- marxa a:03006244 esp:590011
49.8995 - Santamaria Millan, Maria Carmen - esp:590018 --- marxa a:08024765 esp:590018
21.8495 - Sassi Espinosa, Maria Carmen - esp:590004 --- marxa a:08056985 esp:590004

-----------------------------------------------------------------------------

adjudicacions 27 de juliol de 2011

Borrell Marin, Ariadna PP Proposta LC LC - Llengua catalana i literatura
5271 - Castro Bohorquez, Sonia del Carme (Col·lectiu H2) IN Confirmació 508 508 - Intervenció sociocomunitària
Daufi Clavijo, Maria Dolores PP Elecció PSI PSI - Orientació educativa
16417 - Duran Ferrer, Laia (Col·lectiu H2) IN Elecció 620 620 - Procediments sanitaris i assistencials
3906 - Estarlich Alarcia, Jenifer (Col·lectiu H2) IN Confirmació 508 508 - Intervenció sociocomunitària
3509 - Hornos Millan, Maria (Col·lectiu H2) IN Confirmació MA MA - Matemàtiques
6299 - Izquierdo Perán, Diego (Col·lectiu H2) IN Elecció 508 508 - Intervenció sociocomunitària
6294 - Loscos Aranda, M. José (Col·lectiu H2) IN Elecció 625 625 - Serveis a la comunitat
5040 - Mostazo Serralvo, Antonio German (Col·lectiu H2) IN Elecció 508 508 - Intervenció sociocomunitària
Renter Comes, Lluís PP Elecció FI FI - Filosofia
6596 - Ristol Orriols, Anna (Col·lectiu H2) IN Ofici 625 625 - Serveis a la comunitat
2011-3-00059 - Rovira Pujol, Marta PP Proposta PSI KPS - (*)Psicologia i pedagogia
5788 - Ruiz Ropero, Antonia (Col·lectiu H2) IN Confirmació 625 625 - Serveis a la comunitat
2011-3-00017 - Santaella Juncar, David PP Proposta ADC ADC - Aula d'acollida
Sola Rubira, Josep R CS Confirmació 606 606 - Instal·lacions electrotècniques
Sole Flores, Maria CS Confirmació CN CN - Biologia i geologia
16059 - Taberner Soriano, Guillem (Col·lectiu H2) IN Ofici 620 620 - Procediments sanitaris i assistencials
Terensi Ribelles, Jose CS Proposta EF EF - Educació física
2764 - Usón Serrano, Marta (Col·lectiu H2) IN Elecció FR FR - Francès
5607 - Zapata Pérez, Rodrigo Emilian (Col·lectiu H2) IN Elecció 505 505 - Formació i orientació laboral

CONCURS DE TRASLLATS 2009 persones que arriben al centre

Plantilles curs 2013-2014 DOGC 20/11/2013,
Plantilles curs 2012-2013 DOGC 24/10/2012,
Plantilles curs 2011-2012 DOGC 19/12/2011,
Curs 2010-2011 DOGC 20/10/2010, curs 2009-10 DOGC 30/11/2009,
Curs 2008-09 DOGC 30/10/2008 i curs 2007-08 DOGC 17/12/2007

cespprop.placesESPECIALITATm.esolab
EFED1Educació física--
FIED1Filosofia--
606ED1Instal·lacions electrotècniques--
LEED1Llengua castellana i literatura--
LCED1Llengua catalana i literatura--
AN-4Anglès--
ADC-0.5Aula d'acollida--
CN-2Biologia i geologia--
CN-2Ciències de la naturalesaE-
CLA-1Cultura clàssica--
DI-1.5Dibuix--
ECO-1Economia--
EF-5.5Educació física--
FQ-2Física i química--
505-1Formació i orientació laboral--
FR-1Francès--
GE-3Geografia i història--
606-2Instal·lacions electrotècniques--
508-3Intervenció sociocomunitària--
LE-3Llengua castellana i literatura--
LC-3Llengua catalana i literatura--
MA-4Matemàtiques--
MU-1MúsicaE-
PSI-2Orientació educativa--
PSI-1Pedagogia terapèuticaE-
620-2Procediments sanitaris i assistencials--
REL-1Religió--
625-2.5Serveis a la comunitat--
525-1Sistemes electrotècnics i automàtics--
TEC-2Tecnologia--
UES-2Unitat d'educació especialE-

Places curs 2013-14: 59

cespm.esolabprop.inc142013-14inc132012-13inc2011-122010-11091008090708
505---.1.1+110000
508---+13-22.44201
525---.1.1.11111
606----12-0.53-0.53.54444
606--ED+11.0.00000
620---.2.2.22100
625---+12.5-21.5.3.53.5100
ADC----0.50.5.1.11111
AN--*.0.0.00011
AN---.4+0.54-0.53.54444
CLA---.1.1.11111
CN---.2.2.22233
CNe--.2.2.22222
DI---+0.51.5.1.1111.51.5
DIe--.0.0-101111
ECO---.1.1.11111
EF----15.5+0.56.5+46222.51.5
EF--ED+11.0.00000
EFe--.0.0.00001
FI----10.1.11111
FI--ED+11.0.00000
FQ---.2.2.22222
FR---.1.1.11111
GE---+13.2.22444
GEe---10.1.11111
LC----13.4+143444
LC--ED+11.0.00000
LC--PE.0.0-101000
LCe--.0.0.00011
LE--*.0.0.00011
LE---.3.3.33444
LE--ED+11.0.00000
MA---.4.4.44454
MAe--.0.0.00001
MU---.0.0.00000.5
MUe--.1.1.11111
PSI--*.0-10+110011
PSI---.2+12.11111
PSIe--.1.1.11111
REL---.1.1.11111
TEC---.2.2.22345
TTR----10+11.00000
UESe--.2.2+220000

Increment de plantilla 2013-2014 = 2

Increment de plantilla 2012-2013 = -2.5

Increment de plantilla 2011-2012 = 6

-------------------------------------

Curs 2010/2011

Esp, Sit, Total


   508 IN 4

   525 DD 1

   606 CS 2
   606 DD 2

   620 IN 2

   625 IN 4
   625 SU 1

   ADC IN 1

   AN DD 4
   AN SU 1

   CLA DD 1

   CN DD 1
   CN PP 2
  e CN DD 1

   DI DD 1
  e DI DD 1

   ECO DD 1

   EF DD 1
   EF PP 1
   EF SU 1

   FI DD 1

   FQ DD 1
   FQ PP 1

   FR DD 1

   GE DD 2
  e GE DD 1

   LC DD 3
   LC PP 1
   LC SU 1

   LE DD 2
   LE PP 1

   MA DD 3
   MA IN 1

  e MU DD 1

   PSI PP 1
   PSI SU 2
  e PSI DD 1

   PTT PP 1

   TEC DD 2

-------------------------------------

Curs 2008/2009

Esp, Cos, Sit, Total


   ADC 590 CS 1

   PTT 590 PP 1

   AN 590 DD 4
   AN 590 PP 1

   CN 590 DD 2
   CN 590 IN 1
   CN 590 PP 2

   FQ 590 IN 2

   CLA 590 DD 1

   DI 590 DD 1
   DI 590 IN 1
  e DI 597 DD 1

   ECO 590 DD 1

   EF 590 DD 1
   EF 590 IN 2

   FI -- DD 1

   FR 590 IN 1

   GE -- DD 2
   GE 590 IN 2
  e GE 597 DD 1

   LE 590 DD 2
   LE 590 IN 1
   LE 590 PP 2

   LC -- DD 1
   LC 590 CS 1
   LC 590 DD 1
   LC 590 IN 1
   LC 590 PP 1

   MA 590 CS 1
   MA 590 DD 4

  e MU 597 DD 1

   PSI 590 PP 2
  e PSI 597 DD 1

   TEC 590 DD 2
   TEC 590 IN 1
   TEC 590 PP 1

   525 590 DD 1

   606 591 CS 2
   606 591 DD 2

   RE - PP 1

-------------------------------------

CONCURS DE TRASLLATS 2007 persones que arriben i marxen del centre

CONCURS DE TRASLLATS 2007 persones que arriben i marxen del centre

-------------------------------------

Plantilla curs 2006/2007 DOGC 30/01/2007

2psec Anglès 1
2psec Llengua castellana i literatura 1
2psec Psicologia i pedagogia 1
2psec Tecnologia 1
2psec Anglès 4
2psec Aula d'acollida 1
2psec Biologia i geologia 3
2meso Ciències de la naturalesa 2
2psec Cultura clàssica 1
2psec Dibuix 1
2meso Educació visual i plàstica 1
2psec Economia 1
2psec Educació física 1.5
2meso Educació física 1
2psec Física i química 2
2psec Filosofia 1
2psec Francès 1
2psec Geografia i història 4
2meso Ciències socials 1
2psec Instal·lacions electrotècniques 3
2psec Intervenció sociocomunitària 1
2psec Llengua castellana i literatura 4
2psec Llengua catalana i literatura 4
2meso Llengua catalana i literatura 1
2psec Matemàtiques 4
2meso Matemàtiques 1
2psec Música 1
2meso Música 1
2psec Psicologia i pedagogia 1
2meso Pedagogia terapèutica 1
2psec Religió 1
2psec Serveis a la comunitat 1
2psec Sistemes electrotècnics i automàtics 2
2psec Tecnologia 4

-------------------------------------

Plantilla curs 2005/2006 DOGC 16/12/2005

* Psicologia i pedagogia 1
* Tecnologia 1
Anglès 5
Aula d'acollida 1
Biologia i geologia 2
Ciències de la naturalesa 2 (E)
Cultura clàssica 1
Dibuix 1
Educació visual i plàstica 1 (E)
Economia 1
Educació física 1.5
Educació física 1 (E)
Física i química 2
Filosofia 1
Francès 1
Geografia i història 4
Ciències socials 1 (E)
Instal·lacions electrotècniques 3
Intervenció sociocomunitària 1
Llengua castellana i literatura 5
Llengua catalana i literatura 4
Llengua catalana i literatura 1 (E)
Matemàtiques 4
Matemàtiques 1 (E)
Música 0.5
Música 1 (E)
Psicologia i pedagogia 2
Pedagogia terapèutica 1 (E)
Religió 1
Serveis a la comunitat 1
Sistemes electrotècnics i automàtics 2
Tecnologia 4

-------------------------------------

Convocatòria CT cos de mestres DOGC 7/11/06

08047832 Pineda de Mar IES Joan Coromines (A) ci:
consulta dels codis

-------------------------------------

Convocatòria CT cos de mestres vacants DOGC 21/02/07

23 Matemàtiques: 1
consulta dels codis

-------------------------------------

Convocatòria CT secundària vacants DOGC 26/02/07

009 Dibuix: 1
017 Educació física: 1
007 Física i química: 1
005 Geografia i història: 1
108 Intervenció sociocomunitària: 1
004 Llengua castellana i literatura: 2
051 Llengua catalana i literatura: 1
016 Música: 1
018 Psicologia i pedagogia: 1
225 Serveis a la comunitat: 1
019 Tecnologia: 1
consulta dels codis

-------------------------------------

Convocatòria CT secundària DOGC 14/11/06

08047832 Pineda de Mar IES Joan Coromines (1)
consulta dels codis

-------------------------------------

Total places adjudicades estiu 2006 "00 codis no convocats al CT"

esp: 108 places: 1 ps: 2
esp: 125 places: 1 ps: 2
esp: 206 places: 1 ps: 2
esp: 225 places: 1 ps: 2
esp: 00 places: 1 ps: 2
esp: 011 places: 1 ps: 2
esp: 008 places: 3 ps: 2
esp: 009 places: 1 ps: 2
esp: 017 places: 3 ps: 2
esp: 007 places: 1 ps: 2
esp: 005 places: 2 ps: 2
esp: 051 places: 3 ps: 2
esp: 004 places: 4 ps: 2
esp: 006 places: 1 ps: 2
esp: 016 places: 1 ps: 2
esp: 018 places: 2 ps: 2
esp: 019 places: 3 ps: 2

ps: 1 primària; 2 secundària; 9 sec. codi EOI

consulta dels codis

-------------------------------------

CT 2005 cos mestres

consulta dels codis

-------------------------------------

CT 2005 secundària

esp: 004 punts: 34400 : CONTRERAS MARTIN ANTONIO MIGUEL
esp: 006 punts: 92900 : CRUSELLAS SERRA ASSUMPTA
esp: 006 punts: 56200 : GERMANO HUTSCHENREUTHER GEORGINA
esp: 007 punts: 0 : TARRE HERMOSILLA JOAN
consulta dels codis

-------------------------------------

estiu 2006

esp: KPS - (*)Psicologia i pedagogia : Camps Font, Montserrat - IN
esp: LE - Llengua castellana i literatura : Lobato Vargas, Carmen - IN
esp: TEC - Tecnologia : Fonte Pascual, Enric - IN
esp: TEC - Tecnologia : Vernis Domenech, Ana - IN
esp: 525 - Sistemes electrotècnics i automàtics : Aranda Puyol, Lorenzo - IN
esp: ADC - Aula d'acollida : Rovira Fabrega, Maria Merce - CS
esp: LE - Llengua castellana i literatura : Liria Rodriguez, Fco. Javier - IN
esp: KTC - (*)Tecnologia : Alcaide Valencia, Gloria-Herminia - IN
esp: 625 - Serveis a la comunitat : Asensio Iranzo, Anna M. - IN
esp: MU - Música : Perez Merino, Carmen Montserr - INM
esp: LE - Llengua castellana i literatura : Perez Mingorance, Angeles - IN
esp: 508 - Intervenció sociocomunitària : Bosch Delmas, Montserrat - IN
esp: LC - Llengua catalana i literatura : Pardas Sunyer, Salvi - IN
esp: EF - Educació física : Benedico Martinez, Inmaculada - OP
esp: PSI - Psicologia i pedagogia : Vila Belmonte, M. Estany - OP
esp: GE - Geografia i història : Heras De Roa, M.Paz de las - OP
esp: DI - Dibuix : Lario Valero, Alicia - OP
esp: EF - Educació física : Escobar Caro, Rafael - INM
esp: MA - Matemàtiques : Torrego Solana, Jose Manuel - PP
esp: AN - Anglès : Adell Ortiz, Montserrat - IN
esp: LC - Llengua catalana i literatura : Hernandez Tresserras, Antonio - PP
esp: 606 - Instal·lacions electrotècniques : Sola Rubira, Josep R - PP
esp: AN Anglès : Gresa Arnaus, Elvira - INC
consulta dels codis

USTEC·STEs IAC, Actualitzat:

25/07/2014 20:46 (557)